Tadžikistane ir Rusijoje nevyksta karas, bet iš ten į Lietuvą per rytinę sieną atvyko daugiausiai „pabėgėlių“

Autorius: Algimantas Lebionka Šaltinis: http://lebionka.blogspot.com/2... 2019-11-06 20:14:00, skaitė 196, komentavo 3

Tadžikistane ir Rusijoje nevyksta karas, bet iš ten į Lietuvą per rytinę sieną atvyko daugiausiai „pabėgėlių“

Per 10 šių metų mėnesių Lietuvoje prieglobsčio pasiprašė 114 Tadžikistano ir 72 Rusijos piliečiai!

Lietuvos valdžia 2018 metų liepos 8 dieną pakeitė Užsieniečių teisinės padėties įstatymą ir nuo tol kiekvienas veltėdis, svieto perėjūnas, gali atvykti į Lietuvą ir pasiprašyti prieglobsčio. Turime rezultatą: per 10 šių metų mėnesių į Lietuvos pasienį atvyko 229 „prieglobsčio prašytojai“.

Kiek šie „prieglobsčio prašytojai“ mums kainuoja, niekas tiksliai nežino. Seimo nario Rimanto Dagio duomenimis, po 1000 eurų kas mėnesį. Matant atvykėlių srautą aišku, kad vien šiais metais atvykę prieglobsčio prašytojai apsimetėliai mums kainuos per 2 milijonus eurų. Manau, kad tai ne galutiniai kaštai, į kuriuos nepatenka sveikatos apsauga ir kitos sąnaudos.

Šie žmonės vyksta ne iš konflikto zonų, jų gyvybei niekas negrasina, jie vyksta per daugybę saugių valstybių. Daugiausiai dykaduonių- „pabėgėlių“ šiais metais atvyko iš Tadžikistano. Kodėl? Yra žinoma, kad tadžikų įforminimas Lietuvoje „pabėgėliais“ tapo labai pelningu kelių Lietuvos advokatų uždarbiu. Jiems nusispjauti ant Lietuvos valstybės interesų.

Kiek į Lietuvą atvežama afrikiečių ir azijatų iš Italijos ir Graikijos Lietuvos gyventojams nėra pranešama, bet sprendžant iš sparčiai juoduojančio Vilniaus, srautas šių veltėdžių yra labai didelis.

Lietuvą šiais metais (iki rugsėjo 1 dienos) atvyko prieglobsčio prašytojų:

Imigrantai į Lietuvą

*prieglobsčio prašytojų statistika paremta valstybės sienos apsaugos tarnybos suvestinių duomenimis.

Nuotraukoje: migrantai iš Tadžikistano Maskvoje laukia atsitiktinių darbų.