Superholokaustas

Autorius: Šturmuotojas Šaltinis: lietuvos rytas... 2019-11-09 05:52:00, skaitė 210, komentavo 3

Superholokaustas

JOSIFas Dyadkinas buvo rusų geofizikas, ilgus metus ilsėjęsis Gulage. Būtent jis ištyrė tyrimą, kuriame nustatyta, kad 1928–1954 m. Sovietų Sąjungoje mirė nuo 43,3 iki 52,1 milijono žmonių - 20 milijonų Antrojo pasaulinio karo metu, 14,7 milijono vergų darbo stovyklose, 10–16 milijonų per inžinerinį badą, įvykusį po ketvirtajame dešimtmetyje priverstinis žemės ūkio kolektyvizavimas.

Paimkime mažesnį skaičių - 43 milijonus. Tai daugiau nei septynis kartus viršija tariamų žydų „Holokausto“ aukų skaičių. Bet užuot septynis kartus viešinęs, sovietinis superholokaustas gauna septyniasdešimt septynis kartus mažiau. Iš tiesų figūrą sugalvojęs vyras tai padarė, kol pats atskrido į Sibirą.

Ar rusai taip pat nėra vyrai ir moterys? O gal mes kalbame apie šeimininko rasę ir antrarūšių žmonių  kančias? Arba mes susiduriame su įvykiu, kurio negalima lyginti su kitu panašiu įvykiu, įbauginimu, bijodami susilpninti jo sugebėjimus šiuolaikinio pasaulio sąmonėje?

Žinia, 1980 m. Buvo paaiškinta žydų reakcija į prezidento Carterio pareiškimą jo kalba apie Sąjungos valstybę. Carteris [atsisveikindamas su neįvertintais žydais] kalbėjo apie „tinkamą memorialą šešiems milijonams žydų ir milijonams kitų nacizmo aukų per Antrąjį pasaulinį karą“. Žydų grupės nedelsdamos puolė pareiškimą dėl „perdėto universalizavimo“, kad galėtų palyginti žydų mirtis iki kitų mirties .

Armėnai, praradę maždaug milijoną savo holokausto atvejų, buvo kaltinami bandymu patekti į žiaurumo aktą. Kitaip tariant, „holokaustas“ turi būti laikomas žydu. Milijonai, net dešimtys milijonų kitų mirčių tikrai nesvarbūs. Tie, kurie yra išrinkti gyvenime, yra pasirenkami ir mirtyje.