Kodėl visi Bideno vaikai vedė žydus?

Autorius: Šturmuotojas Šaltinis: https://nationalvanguard.org/... 2019-11-10 10:20:00, skaitė 338, komentavo 4

Kodėl visi Bideno vaikai vedė žydus?

Šiuo atžvilgiu Trumpas ir Bidenas yra labai panašūs. Be šiame straipsnyje minimų motyvų, taip pat motyvuojama praskiesti kraujo liniją, kas liko iš baltųjų elito šeimų, kad jie susitapatintų su naujuoju žydų elitu, o ne su savo žmonėmis.

JOE BIDEN turi kažką labai neįprasto su Donaldu Trumpu - beveik visi jų vaikai yra vedę žydus - šeimos bruožas, kuris šiais laikais, atrodo, yra tylus reikalavimas visiems, bėgiojantiems užimti aukščiausias pareigas Amerikos politikoje :

Hunteris Bidenas ir jo žmona pasidalijo dramatiška meilės istorija - joje pateikiamos ir hebrajų tatuiruotės.

Buvusio viceprezidento Joe Bideno sūnus Bidenas sakė ABC, kad per šešias dienas nuo susitikimo su ja susituokė su savo dabartine žmona Melissa Cohen Biden.

„Aš akimirksniu ją įsimylėjau“, - praėjusią savaitę pasirodžiusiame interviu sakė 49 metų Bidenas. „Ir tada aš ją kiekvieną dieną labiau įsimylėjau“.

Kelias dienas po susitikimo su savo žydų žmona Bidenas gavo tatuiruotę su žodžiu „shalom“, kuri hebrajų kalboje reiškia „ramybė“, kad atitiktų jos turėtą. Pora susituokė gegužę.

Melissa Cohen Biden, 33 m., Yra kino kūrėja iš Pietų Afrikos, tačiau dabar yra natūralizuota JAV pilietė.

Interviu Bidenas taip pat papasakojo apie savo kovą su priklausomybe ir tai, kaip jis siekė gydymo.

Hunteris Bidenas nėra pirmasis savo šeimoje vedęs žydą. Jo velionis brolis Beau vedė žydę Hallie Olivere.Po Beau mirties nuo smegenų vėžio Hunteris ir Hallie užmezgė romantiškus santykius. Hunterio sesuo Ashley yra vedusi Howard Kerin, žydų gydytoją.

Žydai turi įgimtą potraukį valdžiai ir turtui, ir, žvelgdami į neseną istoriją, žydai dažnai atsidūrė pačiuose giliausiuose Europos aristokratijos sluoksniuose dėl noro suteikti paskolas paskolintiems grynųjų pinigų elitui, kuriam įdomu.

Ir vienas iš paprasčiausių būdų, kaip atgauti šias negrąžinamas paskolas, buvo tuoktis su žydų pinigų skolintojų dukra - paprasta strategija, leidusi žydams įsiskverbti ir galiausiai pakeisti vietines Europos aristokracijas.

Bideno, Trumpo, Clintono ir Gore'o vaikai visi yra vedę žydus - reiškinys, kuris vargu ar gali būti sutapimas. Jau tapo madinga pačiam turėti sutuoktinį žydą arba tuoktis su vaikais su žydais, jei einate į pareigas. Kaip geriau pasakyti turtingiems žydų rinkėjams, kad esate 100% košerinis?

Kaip ir komunizmas, santuokos yra vienas iš paprasčiausių būdų užtikrinti, kad visi gojų turtai galų gale patektų į žydų piniginę.

Šaltinis: Orwellas 1984 m