Dr. William L. Pierce: Civilizacijos šaknys

Autorius: Šturmuotojas Šaltinis: https://nationalvanguard.org/2... 2019-11-10 12:09:00, skaitė 213, komentavo 3

Dr. William L. Pierce: Civilizacijos šaknys

Daktaras William L. Pierce

ĮJUNKITE Lokalią televizijos žinių programą beveik bet kuriame dideliame šios šalies mieste. Beveik 100% tikimybė, kad išgirsite ir pamatysite bent vieną juodąjį diktorių, pasakojantį apie tai, kas vyksta. Jis bus apsirengęs ir prisižiūrintis taip, kaip baltasis diktorius, ir dažniausiai jo balsas bus toks panašus, kad galite akimirkai užmerkti akis ir beveik įtikinti save, kad klausote baltojo žmogaus.

Sklandžiai modifikuotais tonais juodasis diktorius papasakos apie naujausio finansinio skandalo įmantrybes miesto rotušėje, suteiks jums aiškų supratimą apie artėjančius kultūros renginius ir galbūt netgi pasiūlys išmintingą komentarą ar du apie visuomenės moralės būklę. Niekada jis neatsispirs daugiaskilčiams žodžiams scenarijuje ar pateks į geto kalbą. Laidos pabaigoje jis įsitrauks į įprastas keletą sekundžių lengvus pokštus su kitais naujienų skelbėjais. Jūs vargu ar galite kitaip pagalvoti priblokštas įsitikinimo, kad iš tikrųjų vienintelis skirtumas tarp jo ir jo baltųjų kolegų yra pigmentacija.

Tai, be abejo, būtent įsitikinimas, kurį laidos režisieriai ir prodiuseriai ketina jus priblokšti. Tai įsitikinimas, visiškai prieštaraujantis baltųjų amerikiečių senesnės kartos priešiškumui. Žinoma, „Amos'n'Andy“ įvaizdis apie juodaodžius, kurie sunkiai sugeba kalbėti ar susirišti batus, buvo pernelyg supaprastintas įvaizdis, tačiau toks yra dabar šių dienų žiniasklaidos vadybininkų sukurtas vaizdas. Juodieji gali būti išmokyti skaityti naujienų scenarijus su kompetencija, laiku ir blaiviai dirbti, rengtis ir kalbėtis beveik taip, kaip geriausios rūšies baltieji. Tačiau skirtumai tarp juodaodžių ir baltųjų vis dėlto egzistuoja kur kas labiau nei giliai odoje. Tie, kuriems rūpi Amerikos ir Vakarų civilizacijos išlikimas, turi visiškai suprasti šiuos skirtumus.

Skirtumas, kuris buvo plačiausiai aptartas, yra kiekybinis vidutinio intelekto koeficiento arba trumpai išreikšto IQ skirtumas tarp juodaodžių ir baltųjų. Per daugelį dešimtmečių šioje šalyje, nepaisant intensyvių pedagogų, politikų ir pačių bandymų kompanijų pastangų, juodaodžiai standartizuotuose IQ testuose vis dar vertinami 15 balų mažiau nei baltieji.

Tačiau yra ir kokybinis skirtumas tarp juodųjų ir baltųjų intelekto, ir šis skirtumas yra dar reikšmingesnis nei kiekybinis IQ skirtumas. Juodaodžiai, kitaip tariant, yra ne tik, kad vidutiniškai mokosi lėčiau nei baltieji, bet ir jų psichiniai procesai iš esmės skiriasi nuo baltųjų.

Mokydamiesi užduočių, kurioms reikia tik atminties, pavyzdžiui, atliekant paprastas aritmetines operacijas ir rašybą, tinkamai motyvuoti juodaodžiai gali atlikti beveik taip pat gerai, kaip ir baltieji. Bet atliekant užduotis, kurioms reikia abstraktavimo arba iš daugelio pavyzdžių reikia daryti išvadą apie bendrąją taisyklę - ir tai apima beveik visas problemų sprendimo operacijas - juodoji užduotis yra daug mažesnė už baltosios.

Šis juodasis nesugebėjimas pagrįsti išvados ir susitvarkyti su abstrakčiomis sąvokomis atsispindi beveik visiškas juodaodžių nebuvimas, nepaisant dešimtmečius trukusio „teigiamo veiksmo“ tose profesijose, kur reikalaujama aukšto lygio abstrakčių samprotavimo sugebėjimų: pavyzdžiui, fizikos ir matematikos. Dėl vyriausybės kvotų pastaraisiais dešimtmečiais smarkiai išaugo juodaodžių skaičius Amerikos koledžuose ir universitetuose. Dėl to juodaodžiai įsitraukė į daugelį profesijų, tačiau mokslai išliko beveik balti. Filmuose galite pamatyti juodosios atominės fizikos specialistus, tačiau realiame gyvenime vieninteliai juodieji, kuriuos rasite fizikos laboratorijose, yra prižiūrėtojai ir technikai - ir nedaugelis yra kvalifikuoti kaip technikai.

Šis kokybinis rasinės žvalgybos skirtumas daugelio nepastebimas - ir nesunku suprasti, kodėl taip yra: daugumai mūsų būdinga supaprastinta žmogaus intelekto samprata. Mes manome, kad kai kurie žmonės yra „nuobodūs“ ar „lėti“, kiti - kaip „šviesūs“. Jei žmogus yra „nuobodus“, jis yra šiurkštus ir nemandagus, jo kalba yra lėta, o jo žodynas yra ribotas; mūsų vizija apie jį yra panaši į klasikinio kaimo idioto modelį. Mes galvojame apie „šviesų“ žmogų, turintį greitą liežuvį ir tvarkingą išvaizdą.

Televizija mus išmokė, kad ankstesnė mūsų juodaodžių klasifikacija kaip kaimo idiotų rasė buvo klaidinga. Taigi dabar darome priešingą klaidą manydami, kad daugelis iš jų turi greitą liežuvį ir tvarkingą išvaizdą, todėl yra maždaug tokie patys „protingi“ kaip baltieji.

Žmogaus intelektas yra įvairialypis. To negalima tinkamai apibūdinti tokiais terminais kaip „nuobodumas“ ar „ryškumas“. Gera atmintis ir lengvas liežuvis - tai yra tai, ką šiuolaikiniai pedagogai laisvai vadina „žodiniais įgūdžiais“ - nereiškia sugebėjimo elgtis su abstrakčiomis sąvokomis. ir išspręsti problemas.

Pirmasis ir antrasis yra atskiri ir nepriklausomi intelekto aspektai. Pirmąjį mes lengviau pastebime, bet antrąjį remiasi mūsų civilizacija. Ir pastarasis yra glaudžiai susijęs su rase.

Abstraktų samprotavimo galimybių rasinė priklausomybė nėra paslaptis. Anatomai daugelį metų žinojo apie juodųjų ir baltųjų smegenų morfologinius skirtumus, o neurologai ir psichologai šiandien supranta, kad būtent tose smegenų dalyse, kurios juodaodžiuose yra mažiau išsivysčiusios nei baltosiose, vyksta abstraktūs samprotavimai.

Bet kadangi juodaodžiai nepatiria atitinkamų gebėjimų ugdyti žodinius įgūdžius trūkumų, leidžiame sau prisiimti lygybę ten, kur jų nėra, ir bandome paaiškinti tokius varginančius faktus kaip žemi IQ balai su nesąmonėmis apie „kultūrinį šališkumą“. turi pažiūrėti į aukštą pastarojo meto Azijos imigrantų, kurie dėl kultūrinių skirtumų kenčia daug daugiau nei JAV juodaodžiai, aukštą rezultatą, kad galėtų meluoti šiuo argumentu.

Ši klaida, darant prielaidą, kad juodoji intelektualinė lygybė remiasi juodųjų žinių skelbėjų ar pramogų pasaulio atstovų įgūdžiais, yra tik vienas iš tendencijos, susijusios su šiais laikais painiavos stiliumi iš esmės. Norint įgyti esmę, reikia kruopščios analizės ir protingo sprendimo bei pagrindinių principų supratimo. Tai per daug, pavyzdžiui, darbas daugeliui moderniųjų. Panašu, kad dabar mes pasirinkome stilių, o ne medžiagą. Tai gali būti mirtina mūsų civilizacijai.

„Verbaliniai įgūdžiai“ gali turėti didelę reikšmę juos turinčio asmens išgyvenimui, tačiau jie nėra civilizacijos kūrimo įgūdžiai. Sklandi rašto linija gali padėti parduoti kilimėlius ar apsidrausti; greitas pokalbininkas gali dažniau isiteikti gerai ar gražiai merginai; asmuo, turintis didelį žodyną ir lengvą, savimi pasitikinčią išraiškos formą, paprastai daro gerą įspūdį kitiems - „šviesų“ įspūdį. Bet analitinis mąstytojas, problemų sprendėjas yra tas, kuris glostys ar ne, yra civilizacijų įkūrėjas ir palaikytojas.

Protingas biurų ieškotojas, sėkmingas kilimėlių prekeivis, prisitaikanti mimika, sklandus žinių skelbėjas - visi turi daugiau ar mažiau naudingų vaidmenų civilizuotame gyvenime - tačiau pats to civilizuoto gyvenimo egzistavimas priklauso nuo vyrų, turinčių visiškai kitokių. įgūdžių rinkinių. Tai pasakytina apie Vakarų civilizaciją šiandien, taip pat apie būsimąją civilizaciją, kurią turime sukurti, jei Vakarai risis žemyn.

Šiandien Vakarų liberalai labai stengiasi padėti trečiajam pasauliui „išsivystyti“ - tai yra tapti civilizuotam. Jie nori įrodyti, kad šio pasaulio juodaodžiai ir rusvaodžiai turi tiek pat civilizacijos pajėgumų, kiek baltieji. O jei lankysitės Kenijoje ar Nigerijoje, pamatysite, kas atrodo kaip juodoji civilizacija: juodaodžiai vairuoja automobilius, valdo liftus, naudoja kompiuterius ir skaičiuotuvus bei telefonus ir netgi skraido lėktuvais.

Bet tai iliuzija. Tai labiau civilizacijos stilius, o ne jo esmė. Ir tiek, kiek išlaikomas stilius, yra baltų mažuma, kuri nuolat suka ratus kurdami civilizacija. Tose Afrikos šalyse, kurios privertė beveik visus baltuosius išvykti, civilizacija greitai sustojo ir džiunglių vynmedžiai vėl ėmė valdyti.

greece_haiti.jpg
Viršuje: „Parthenon“. Apačia: pastatai sostinėje Haityje. Kuris buvo pastatytas šiuolaikiniame amžiuje, o kur - senovės religijų pastatai? Kuris buvo pastatytas bažnyčios lankytojų, o kuris - pagonių? Kuris buvo pastatytas europiečių, o kuris - afrikiečių?
(Kalba eina apie nuotrauką su pastatais viršuje)

Kai Afrikoje sugenda dyzelinis traktorius, elektros generatorius ar telefonų perjungimo sistema, jie sugenda tol, kol baltasis žmogus tai nepataiso - nepaisant visų juodaodžių absolventų,kuriuos Afrikos universitetai pastaruoju metu išugdo. Ir tai nėra nei kultūrinė, nei švietimo problema.

Šioje šalyje prieš pusę amžiaus nedaug ūkininkų kada nors matė universitetą. Daugelis net nebuvo lankę vidurinę mokyklą. Kai sugedo traktorius, jie vėl ar kitaip važiuoja. Jie įvilko į tvartą, išardė, sujaukė sunkumus, sugalvojo būdą, kaip juos sutvarkyti - ir tada padarė, dažnai naudodamiesi ypač primityviais įrenginiais.

Tai nebuvo kultūros klausimas. Tai buvo vadinama „jankių išradingumu“. Tai rasinis bruožas.

Šiandien civilizacija yra sudėtingesnė, nei ji buvo prieš 50 metų. Norint jį eksploatuoti, reikia žymiai aukštesnio „jankių išradingumo“. Labai nedaugelis iš mūsų, kurie gražiai kalba apie kosminius laivus, lazerius ir kompiuterius, supranta, kad mes esame skolingi nepaprastai mažai mūsų žmonių mažumai. Gaminant kažką panašaus į kišeninę skaičiuoklę, technologijos  mokslas yra gana sudėtingas. Daug žmonių gali apie tai kalbėti, tačiau labai nedaugelis sugeba iš tikrųjų išspręsti problemas - ar net išmokyti jas spręsti - dalyvauja projektuojant ir statant tokį įrenginį, kad jis darytų tai, ką turėtų daryti.

Kitas dalykas, kurio daugelis iš mūsų nesuvokia, yra tai, koks plonas siūlas palaiko civilizacijas apskritai ir konkrečiai mūsų dabartinę technologinę civilizaciją. Mes laikomės šio siūlelio tik pagal dantų odą, tik maksimaliai išnaudodami savo kūrybinius sugebėjimus.

Bijau, kad vidutinis šių dienų amerikietis manytų - jei jis susigundytų apie tai galvoti -, jei vidutinis mūsų tautos IQ sumažėtų, tarkime, penkiais procentais, dėl rasinio susipynimo ar kitų disgenezinių reiškinių tęsimosi praktikos, tai galbūt sukeltų atitinkamą penkių procentų nuosmukį mūsų civilizacijos lygmenyje.

Ne taip! Jei vidutinis AK sumažėtų penkiais procentais, mūsų civilizacija žlugtų. Būtent taip atsitiko daugeliui kitų praeityje civilizacijų, technologiškai mažiau pažengusių nei mūsų. Mūsų padėtis yra daug sudėtingesnė.

Civilizacijos lygis, kurį žmonės gali sukurti ir palaikyti, priklauso nuo tų žmonių biologinės kokybės, rasinės kokybės, ypač nuo jo problemų sprendimo galimybių. Būtent todėl juodaodžiai ir kai kurios kitos rasės niekada nesukūrė net pradinės civilizacijos ir nepajėgia išlaikyti baltų jiems pastatytos civilizacijos, nepaisant akivaizdaus daugelio juodaodžių „ryškumo“. Štai kodėl rasė, sukūrusi Vakarų civilizaciją, turi ne tik atgauti išimtinę savo teritorijos nuosavybę, bet taip pat turi greitai veikti, kad pakeistų politiką ir institucijas, dėl kurių vis daugiau procentų gimusiųjų iš mūsų pačių rasės tampa problemų formuotojais. nei problemų sprendimo priemonės.

Mes privalome tai padaryti, nes tai yra vienintelis būdas mūsų rasę, tautą ir civilizaciją išgelbėti nuo jų nuosmukio. Tačiau mūsų civilizacija nėra savitikslis tikslas. Civilizacijos įrankiai, pasiekę pakankamai aukštą lygį - ir mes tą lygį pasiekėme - leidžia mums ne tik išnaikinti problemų formuotojus iš mūsų pusės, bet ir užtikrinti, kad mes sukursime dar pajėgesnius problemų sprendimo būdus. nei mes pagaminome praeityje. Tai, savo ruožtu, leis pasiekti ir išlaikyti dar aukštesnį civilizacijos lygį - o tai dar labiau padidins mūsų galimybes progresuoti kiekvienoje srityje.

Šiandien stovime prie slenksčio. Jei sėkmingai jį peržengsime, žengsime aukštyn keliu link progreso, taikos, klestėjimo, žinių ir išminties pasaulio, kurio neįsivaizduojame. Norint peržengti šią ribą, reikia aiškiai suprasti, kas yra civilizacijos šaknys; tai reikalauja sugebėjimo atskirti stilių ir turinį; ir reikalauja, kad mes vertintume medžiagą aukščiau stiliaus.

* * *

Tai yra sutrumpinta, transliuojama straipsnio redakcija, paskelbta 1978 m. „National Vanguard“ numeryje Nr. 59, - Red.