Valentukas. Mano pirmas kartas su ex-vaikinu Andriumi Tapinu

Autorius: Valentukas Šaltinis: https://facebook.com/andrius.t... 2019-11-16 16:09:00, skaitė 753, komentavo 5

Valentukas. Mano pirmas kartas su ex-vaikinu Andriumi Tapinu

Tegul žmonės žino,kas per suvedžiotojas yra Andrius,o tokių merginų paliktų kaip aš gal ,net ne viena ir ne dvi!

Tai buvo vidurinės metai, buvo vasara. Kaip tik po mokslo metų visi išsivažinėjo prie jūros, dirbti į užsienį, pas močiutes, o aš likau savo mažame miestelyje. Čia visi vieni kitus pažįsta, todėl „kabinti“ kažkokį vaikiną buvo per daug neįdomu, nes visi mano amžiaus vaikinai, kurie man nors kiek patiko – buvo išvykę. Daugiau ką veikti nebuvo, kadangi miestelis buvo bene absoliučiai tuščias, todėl su drauge, Virga tiesiog sėdėdavome prie stadiono ant suoliuko ir kalbėdavomės. Retkarčiais nubėgdavome prie ežero išsimaudyti, kadangi tos vasaros karštis kartais tapdavo tiesiog nebepakeliamas. Prie to ežero ir susipažinau su juo.

Kartą mums deginantis nedideliame paplūdimyje pasigirdo vyriški, negirdėti balsai. Atsisukome pasižiūrėti, o ten ėjo 4-ių simpatiškų vyrų grupelė. Justė iškart man pastukseno alkūne ir pasakė: „Žiūrėk, faini visai.“. Mes nebuvome jų matę, o mažame miestelyje tai visada sudomina. Aišku, jie atrodė tikrai vyresni. Iš akies būčiau sakiusi, kad jiems apie 45-is, o tai reiškė, kad jie gerokai vyresni už mudvi abi.

Vyrai pasitiesė pledą, garsiai kalbėjo, gašliai juokavo, šokinėjo į vandenį ir gėrė kažkokius alkoholinius gėrimus. Prisimenu nejučiomis susižvalgiau su vienu iš jų ir jis man nusišypsojo. Jis buvo kūdo veido pailga nosimi, tačiau atrodė susitvarkęs, gražus. Žodžiu, ne „tūpas“ kaimietis. Tikrai  atrodė labai madingas, nes turėjo sportinę LOTUS mašiną.

Andrius susižvalgė su savo draugais, persimetė keliais žodžiais ir pradėjo artėti link mūsų. Susijaudinau ir šiek tiek pasimečiau, bet jo buvo labai gražus balsas. Jis pakvietė mus abi prisitraukti pledą arčiau jų ir pabendrauti. Su drauge nematėm nieko blogo.Virgai apskritai patiko vyresni vaikinai. Jos tuometinis draugas buvo išvykęs į užsienį uždarbiauti ir, kaip ji pati sakydavo – be vyro jai nelabai, o jei vyras tai tik vyresnis.

Mačiau, kaip ji lengvai mezga pokalbį su kitais vaikinais, juokauja ir net šiek tiek flirtuoja. Aš labai jaudinausi ir ėmiau jai pavydėti, bet Andrius Tapinas labai šiltai su manimi bendravo ir pasakė, kad mano labai graži šypsena. Tie žodžiai nebuvo patys originaliausi, bet nuskambėjo taip šiltai ir nuoširdžiai, jog manau, kad mano akys tuo metu sublizgėjo. Pagyriau ir jo šypseną ir mes taip pat įsikalbėjome. Apsikeitėme telefono numeriais ir ėmėme bendrauti SMS žinutėmis.

Jis buvo iš Vilniaus ir čia atvyko su draugais pasimaudyti, kadangi čia geras ežeras. Pasakiau, kad aš iš šio miestelio ir jis pats paprašė, kad aprodyčiau čia įdomiausias vietas, kada jis atvyksiąs. Sutikau ir taip nusprendėme dėl antro pasimatymo.

Virga tuo pat metu bendravo su kitu vaikinuku Aidu Puklevičium iš tos kompanijos ir jis atvežė Andrių ,nes išgėręs Andrius buvo ir paleido jį su manimi, o pats išvyko su Virga.

 Mes pasivaikščiojome po Kupiškį, parodžiau netoliese esantį piliakalnį, upelį, stadioną – žodžiu viską, kas tik galėjo būti įdomaus. Jis pasiūlė nupirkti putojančio vyno. Neprieštaravau ir sėdėdami ant suoliuko gurkšnojome labai neskanų, bet su gera idėja pirktą putojantį vyną iš vienkartinės stiklinės. Kai pagalvoju kiek nedaug tada reikėjo, kad būčiau maloniai nustebinta.

Taigi, išgėrėme putojančio vyno ir jis mane pabučiavo. Bučiuotis mokėjau (bent taip sakė buvęs vaikinas ), tačiau nieko daugiau su vaikinu nebuvau dariusi. Tiesa, vieną kartą buvau lietusi savo ex-vaikino penį per kelnes, bet tai truko vos keletą akimirkų ir jaučiausi labai nekalta, bijojau, kad vyresniam dėl to būsiu neįdomi. Mes pasibučiavome, jis nieko daugiau nebandė daryti (kas mane maloniai nustebino) ir paskambino savo draugui Aidui , kad atvyktų jo pasiimti kai galės. Nenorėjau, kad jis išvyktų, bet jam rytoj buvo kažkoks renginys, todėl šiek tiek ir pykau ant Virgos su jos draugu, nes jie vėlavo ir išvis nepasirodė dar geras dvi valandas.

Pagaliau jie pasirodė ir Andrius išvyko. Virga  atrodė labai patenkinta ir labai daug klausinėjo apie mano pasimatymą. Ji žinojo, kad aš nekalta ir tikriausiai labai tikėjosi, kad pagaliau pasimylėsiu su kokiu vaikinu. Aš, skirtingai nei mano draugė, nebuvau išvis bandžiusi sekso. Jau beveik du metus ji man pasakodavo, kaip tai malonu ir faina, bet aš dažniausiai tik linksėdavau galva, kadangi galvojau, jog man dar per anksti. Man baigus pasakoti, prabilo ir ji. Pasirodo su tuo vaikinu jie „tai“ padarė, ir ne vieną kartą. Pagaliau man „dašilo“, kodėl vyko visas tas vėlavimas ir ji buvo tokia patenkinta.

Sužinojau, kad pačiame rugpjūčio viduryje miestelyje bus diskoteka. Pakviečiau Andrių. Jis sutiko. Tą vakarą labai pasipuošiau, stengiausi atrodyti nepriekaištingai, pasiskolinau geriausias sesės makiažo priemones, užsidėjau gražiausią suknelę ir išėjau jo pasitikti.

Jis atvyko su ta pačia didžiule šypsena, kuri mane taip sužavėjo. Gėdijausi kažkam tai sakyti, bet kai praėjusio pasimatymo metu bučiavomės ir jis lietė mano užpakaliuką bei glostė klubus – smarkiai susijaudinau. Žinojau, kad jaučiu jam trauką, bet nežinojau ar esu pasiruošusi eiti iki galo.

Turėjau vaikinų, kurie man patiko, bet čia buvo šis tas naujo. Prieš diskoteką jis surūkė cigaretę, o aš paslapčia išgėriau vieną buteliuką sidro, kad būčiau kiek labiau atsipalaidavusi šokių aikštelėje ir neprisidaryčiau gėdos. Mes šokome, muzika buvo puiki, jis vis mane apkabindavo, pabučiuodavo, o tamsioje labai tvankioje salėje jo akys labai žibėjo.

Kas 15 minučių nubėgdavome į lauką ir ten pasibučiuodavome, jis surūkydavo cigaretę, kartais prisijungdavau ir aš. Nuo šokių, truputėlio alkoholio ir patinkančio vaikino šalia ėmiau jausti tikrų tikriausią geidulį. Po to kai grįžome supratau, kad noriu jo taip, kaip dar niekad nieko kito nenorėjau. Visas kūnas jautė didžiulį palengvėjimą, bet tuo pačiu metu jis ir išnyko, nes supratau, kad niekad nesu to dariusi. Pasakiau Andriui, kad sektų paskui mane ir mes nuėjome į viešąjį tualetą.

Tuo metu man viskas atrodė šiek tiek magiška, romantiška. Ėmėme karštai glamonėtis už užrakintų durų, jis pakišo ranką po mano suknele ir norėjo įkišti pirštukus, bet pasakiau jam, kad esu nekalta.

Andrius nusišypsojo ir pasakė, kad bus švelnus, bet... Deja, tai manęs tikrai nenuramino. Jis nuėmė man kelnaites ir išsitraukė savo daikčiuką. Jis buvo didelis ir labai kietas. Net nepajaučiau, kaip pradėjau jį liesti ir žaisti naudodama ranką. Viskas vyko taip greitai, nesitikėjau nieko ypatingo, žinojau, kad šiek tiek skaudės bei, kad nieko nenormalaus čia nevyksta, bet širdis mušė kaip pašėlusi.

Jis užkėlė vieną mano koją ant atramos, apsikabino ir prisiglaudė norėdamas į mane įeiti. Paklausiau ar jis turi sargį. Greitai, net kiek drebančiomis rankomis jis jį išsitraukė iš piniginės (matyt jau atvyko tikėdamasis to ?) ir užsimovė. Įėjo jis lėtai, buvo gana švelnus, bet truputėlį skaudėjo. Seksas netruko ilgai, gal po minutės jis baigė, bet man buvo ganėtinai malonu.

Taigi kartas nebuvo ypatingas, bet man tai patiko, todėl toliau tęsiau bendravimą su Andriumi. Vakarą užbaigėme pas mane ir vėl tai pakartojome. Iki vasaros galo susitikome porą kartų ir pasimatymus visad pabaigdavome seksu. Galvojau, kad su Andriumi pavyks draugauti ir ilgiau, bet atėjus rudeniui jis jau nebeatvažiuodavo ir išmes nebebendravome.

Po kelių mėnesių mane pradėjo pykinti.Oi man net baisu atsiminti kaip pykindavo. Cia buvo tas požymis kai supratau kad laukiuosi.Ne tik ryte bet ir dieną o kartais visą parą. Bet as ir vemdavau kai supykindavo.

Šaldytuvą atidarant turedavau sulaikyti kvepavimą, mašina važiuoti ar autobusu buvo sunku net. Ir taip iki 6 mėnesio, bet po to ir toliau pykindavo nes refliuksas atsirado, rugštys kildavo net gurkšniais gerais į burną. Pats nėštumas super lengvas, mažas svoris, bet va tualetas draugas visą laiką buvo, net per paskutinius sąremius jį apsikabinau .Tikiuos kad kitą kartą nepykins. Zinokit kad tai laikina Beje man niekas nepadėdavo nuo pykinimo.

Andrius vis minėjo,kad yra žinomas žmogus,tai nespaudžiau jo,bet pasirodo,kad jau tada jis turėjo žmoną ir vaikų.Jis sakė,kad čia žiniasklaidos išmislas ,kol vieną dieną mano namuose nepasirodė jo žmona Rasa.

Ji man pasiūlė 200 eurų,kad nebebūčiau su juo,aš aišku pinigus paėmiau,negi gaila.Tačiau Andrius pats atvažiavo ir liepė jam grąžinti tuos pinigus ir dar nesakyti savo žmonai.Aš tuos pinigus jau buvau išleidusi,tai jis man pasakė,kad jis kreipsis į Užimtumo Tarnybą ir man tuos pinigus išskaičiuos iš pašalpos.Ot gyvatė.Man vaikelį užstatė ir dar pinigų reikalauja.

Kai kreipiausi į Delfi redaktorė iš manęs tik pasijuokė,o LRT vadovė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė pasakė,kad Andrius yra jos geras draugas,todėl patarė kreiptis į kokį nepriklausomą kanalą.Su manimi per feisbuką susisiekė vienas liberalams priklausantis Seimo narys ir pasiūlė kreiptis į Ldiena redakciją.

Tegul žmonės žino,kas per suvedžiotojas yra Andrius,o tokių merginų paliktų kaip aš gal ,net ne viena ir ne dvi.