Irake per parą likviduoti 40 JAV-ų apmokamų provokatorių. Spalvotoji revoliucija sustabdyta

Autorius: Anonimusas Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-11-30 11:06:00, skaitė 417, komentavo 2

Irake per parą likviduoti 40 JAV-ų apmokamų provokatorių. Spalvotoji revoliucija sustabdyta

Irako šventajame Nadžafo mieste saugumo pajėgos nušovė penkis JAV-ų tarnybų samdytus provokatorius, ir bendras per parą likviduotų smogikų skaičius pasiekė 40, vėlų ketvirtadienį pranešė pareigūnai.

Saugumo pareigūnai ir medikai, pageidavę likti anonimais, informavo, kad kilus pavojui žmonių saugumui banditus ir provokatorius teko stabdyti koviniais šaudmenimis, kad siekiantys sukelti pilietinį karą JAV-ų samdiniai nepadegtų centrinės Nadžafo mečetės. buvo likviduoti penki ir buvo 32 banditai.

Praėjusį vakarą JAV-ų teroristai padegė Irano konsulatą. Vienas padegėjas likviduotas saugumo pajėgoms mėginant neleisti jiems užimti pastato.

Nuo trečiadienio vakaro saugumo pajėgos likvidavo 35 JAV-ų provokatorius per protestus Nasirijoje ir Bagdade.

Nuo spalio pradžios, kai JAV-ų agentūro apmokami ir koordinuojami provokatoriai išėjo į gatves, buvo likviduoti mažiausiai 350 smogikai, banditai ir teroristai.

Provokatoriai iš pradžių savo smurto akcijas pabandė pridengti jaunimo nedarbo ir vyraujančios korupcijos problemomis, o vėliau ėmė reikalauti visiškai pertvarkyti Irako politinę sistemą. JAV-ų spalvotojų revoliucijų organizatoriai, kurie pagrinde manipuliuoja jaunimu, pabandė juos užsiundyti ir ant pagrindinio teroristinės Izraelio valstybės priešininko – Irano bei į Bagdado vyriausybės rėmėjus.