LDiena.lt atsakymai. 2 dalis Spalio-Lapkričio mėn. klausimai

Autorius: Laurynas Ragelskis Šaltinis: https://www.youtube.com/watch?... 2019-12-02 06:23:00, skaitė 231, komentavo 12

LDiena.lt atsakymai. 2 dalis Spalio-Lapkričio mėn. klausimai

Generalinis Spalio-Lapkričio klausimų-atsakymų rėmėjas — Sponsorius Juozas!

https://www.youtube.com/watch?v=OdqLYZeRAbM

Pirma Spalio-Lapkričio klausimų-atsakymų dalis

6. Vatnykas:
Ar neatrodo kad Astravas gali tapti provokacijos taikiniu iš mūsų sąjungininkų - amerikiečių pusės, ypač po to kai jie čia atsigrūdo su savo karine baraholka ir nutūpė Baltarusijos pasienyje. Man taip peršasi mintis, kad bus bandoma kaip nors išprovokuoti branduolinę katastrofą. Ką apie tai Laurynai manote Jūs.

7. Tikrasis komunistas:
1. Kiek laiko liko iki "tikrojo komunizmo" įsigalėjimo Lietuvoje?
2. Kiek ir kokių žmonių (turtingesni ar skurdesni) žus įsigalėjant "tikrajam komunizmui" Lietuvoje?
3. Kokio tikimybė, kad įsigaliojus "tikrajam komunizmui", Jūs tapsite Centrinio Komiteto ar jo atitikmens nariu ar pirmininku?

Mindė:
Paskaitykite S. Lemo "Magelano debesis" ar I. Jefremovo "Andromedos ūkas". Tos knygos parašytos beveik tuo pačiu laiku, ir beveik ta pačia tema. Aprašoma komunistinė visuomenė tolimoje ateityje. Užaugusiems liberastinėje aplinkoje būtu sveika paskaityti ką rašė rašytojai iki iškrypėliškos liberazmo epochos. Na tiems, kuriems per sunkūs šitie du, yra lengvesnio kalibro rašytojas Kiras Bulyčiovas su ciklu apie Alisą.

8. Mindė:
V. Putinas už 20 mlrd "nusipirko" Afriką. Spjūvis tiesiai į veidelį Jevrosojūzo kolonizatoriams. Jau anksčiau esu minėjęs, jog tie TSRS sukišti pinigai negrams yra ilgalaikė investicija, tik dabar pradedanti duoti rezultatus. Kokia Jūsų nuomonė šituo klausimu?

9. VS:
Koks jūsų požiūris į skiepus? Kiek yra pagrįstos kalbos apie privalomų skiepų daromą žalą? Kiek teisūs ar neteisūs yra skiepų priešininkai, antivakseriai? Kuo pasitikėti? Kaip žiūrit į tėvus, kurie nusprendžia neleisti skiepyti savo vaikų? Ar jie žinantys daugiau, nei dauguma, ar tiesiog yra suklaidinti žmonės?

(likusios klausimų-atsakymų dalys bus sukeltos artimiausiu metu)

Visi užduoti spalio-lapkričio klausimai ir skaitytojų diskusijos prie jų: Užduok klausimą LDienai.lt: renkami spalio pabaigos klausimai