Gamtos ir Klimato vardu: pradžiai sušaudys dyzelių vairuotojus, po to ateis eilė ir benzininių trantų savininkams. Dujinių agregatų naudotojai - pasiruoškite įkapes!

Autorius: Blogeris Zeppelinusas Šaltinis: https://www.facebook.com/Bloga... 2019-12-07 09:08:00, skaitė 442, komentavo 4

Gamtos ir Klimato vardu: pradžiai sušaudys dyzelių vairuotojus, po to ateis eilė ir benzininių trantų savininkams. Dujinių agregatų naudotojai - pasiruoškite įkapes!

Vakar labiausiai pralinksmino draugjuostėje užmatytas Gretos ir asilo paveiksliukas, iliustruojantis smagų atšilistų sektos lyderės patrolinimą Ispanijoje.

O šį vakarą panašias emocijas sukėlė gerbiamo Herkus Delltuvis užrodytas Lietryčio straipsnis, kuriame Klimatgeito aferoje skandalingai pagarsėjusio Rytų Anglijos universiteto mokslinykė Corrine Le Quere su siaubą keliančia gaidele papasakojo, kad nepaisant Šv. Gretos ir pažangios visuomenės dedamų pastangų - visų tų bambukinių šiaudelių, elektrinių paspirtukų, dviratukų šipuotais ratais bei transatlantinių kelionių burlaiviais - Klimato padėtis negerėja ir Pasaulio pabaiga neišvengiamai artėja vis sparčiau!

Ir, kaip ištyrė mokslinykai, kalti dėl to yra ... visokio propano-butano bei kitokių gamtinių dujų naudotojai!

Ne tik tie, kurie paslapčiomis nuo pažįstamų naktimis pilasi dujas į savo didelius juodus džipus, vanus bei penkiametrinius sedanus, bet ir tie, kurie savo priemiestinius namus žiemomis apšildo ne kūrendami džiovintą asiliukų mėšlą, nebemadingus skylėtus skinny džinsus ar kitokį švarų biokurą, bet pleškindami tirštas ar suskystintas gamtines dujas!

Pacituosiu:

"..Atmosferoje pasiektas rekordinis CO2 kiekis – dėl gamtinių dujų naudojimo! Pasaulinio anglies projekto organizacija paskelbė, kad anglies dioksido (CO2) emisijos šiemet augs 0,6 proc., palyginti su praėjusiais metais. [..] "...ypač gamtinių dujų naudojimas nevaldomai kyla. Dabar prie emisijų augimo labiausiai prisideda gamtinės dujos““, – teigia „Anglies biudžeto“ (angl. Carbon budget) ataskaitos autorė iš Rytų Anglijos universiteto Corrine Le Quere."

Koks siaubas! Vadinasi, netrukus pasaulis žus ir visi mirsime - jeigu tie nesusipratę gamtinių dujų degintojai nebus sustabdyti ryžtingais Klimato gynėjų veiksmais!

Štai ką reiškia Pažangusis Mokslas! Viską žino apie ateitį, viską prognozuoja tiksliai, kaip barometras!

Tačiau žilą barzdą avataroje ir ilgą atmintį turintis gerbiamas Herkus Deltuvis labai nepolitkorektiškai priminė, kad vos prieš keliolika metų tas pats Mokslas palaimino Europos Sąjungos iniciatyvas, susijusias būtent su ...gamtinių dujų, kaip puikaus ekologiško ir gamtą tausojančio kuro naudojimo skatinimo iniciatyvomis!

Ir še tau - Mokslas persigalvojo! Nūnai dujininkai bus išbraukti iš Klimato draugų sąrašo ir prilyginti pasmerktiesiems dyzelistams bei benzinščikams.

Na, o su Klimato priešais ir Pasaulio Žudikais niekas nesicackins. Pirmiausia - kirs jiems per kišenę, o paskui ... žiūrėsime.

Žemiau įdedu visą gerbiamo Herkaus komentarą su nuorodomis:

Herkus Deltuvis:

"Prieš nepilnus 10 metų žiniasklaida (kaip visada pasitelkusi specialistus) kvietė saugoti gamtą ir klimatą į benzininius automobilius montuojant dujinę įrangą. Esą tai švarus, beveik neteršiantis gamtos, kuras.

Citata iš 2010 metų Delfi straipsnio:

"Europos Sąjungos 2001-aisiais patvirtintame veiklos plane numatyta, kad 2020 m. 20 proc. benzino ir dyzelino turi būti pakeista alternatyviu kuru: gamtinėmis dujomis, biodegalais, vandeniliu bei kitais kuro pakaitalais."
Žr. https://www.delfi.lt/…/t…/nevykes-gamtiniu-duju-renesansas.d

Nepraėjo nė 10 metų, ir melodija pasikeitė - "Dabar prie emisijų augimo labiausiai prisideda gamtinės dujos“, – sakė C. Le Quere.", kurios per 9 metus iš ekologiško kuro tapo teršėjomis numeris vienas tiek JAV, tiek ES.
Žr. https://www.lrytas.lt/…/atmosferoje-pasiektas-rekordinis-c…/

Tad ponai mokslininkai, tyrinėtojai ir kiti specialistai (na mes juk Lietuvos vyriausybės pavyzdžiu žinome, kad specialistai yra ir jėga, ir cool, ir čiotka, ir faina) leiskite paklausti - kokie fizikos dėsniai, matematikos taisyklės ir cheminė "teisingos atmosferos" sudėtis pasikeis per sekančius 9 metus?

Ar neteks visiems pensininkams, daugiavaikėms šeimoms ir sodiečiams mest į sąvartynus savo naujųjų Teslų (nes gal saulės baterijomis gauta elektra irgi pasidarys nebeekologiška), kaip kad tenka mest automobilius su dujų įranga?

PS. Žiniasklaidoje kairys pusrutulis nežino ką veikia dešinysis.
Žr. https://www.vz.lt/…/ekologiskas-transportas--ne-mada-o-nauda

Ar tai (perfrazuojant naująjį politikos genijų-gerontofilą) žiniasklaidos, ar tai mokslo smegenų mirtis?