Kaip parengti ir įvykdyti revoliuciją

Anonimusas
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Turite problemų su nepaklusnia valdžia, atsisakančia vykdyti globalias ar sionistines programas? Turite nepaklusnius pavaldinius, nesutinkančius su jūsų planais įvykdyti puolamąjį karą? Tapo sunku motyvuoti kariuomenės dalinius paaukoti savo gyvybes dėl bankų elito ar didžiųjų koncernų interesų?

Tada pamėginkite nuversti į kampą įspeistą valdžią, pasitelkę į pagalbą “Soft-Power-Revolution“. Per kelis pastaruosius dešimtmečius, mums teko stebėti nemažai įvairiausių perversmų ir revoliucijų, tad, štai jums sudėtinės (spalvotos) revoliucijos dalys ir darytini žingsniai, kad ji taptų sėkminga.

Kaip aš jau esu rašęs savo straipsnyje “Honkonge vyksta spalvotoji revoliucija“, visi šie žingsniai tiksliai atitinka būtinas sąlygas. Ir atvirkščiai – Europoje ir Šiaurės Amerikoje šia kryptimi niekas nepavyksta – trūksta tam tikrų komponentų.


Kodėl šis plakatas Egipte parašytas angliškai? Tam, kad pasiekti vakarietišką publiką

1. Įsitikinkite, kad jūsų siekiamo tikslo šalyje randasi JAV pasiuntinybė. Ji bus jūsų valdymo centras. Iš ten bus duodami įsakymai ir daug pinigų. Pavyzdžiui Ukraina, kurioje JAV užsienio reikalų ministerija investavo 5 mlrd. dolerių ir “opozicija” kasdien vaikščiojo pirmyn-atgal iš pasiuntinybės.

2. Pasiųskite grupę CŽV, MI6 ir Mossad agentų į šalį įslaptinę jų veiklą, kaip pvz.: “žurnalistas”, “turistas”, “studentas”, “biznierius”, “diplomatas” ir “plėtros darbuotojas”. Būkite išradingi.

3. Panaudokite humanitarinės veiklos priedangą, kaip pvz.: “pro-demokratija” ar “žmogaus teisės”, kad galėtumėte savo nevalstybines visuomenines organizacijas (NVO) netrukdomai įkurti šalies viduje. Užmaskuokite savo veiklą keliais labdaringais darbais, ieškodami naudingų idiotų iš nepatenkintųjų aktyvistų gretų, įtraukdami į NVO veiklą ir patiklius idealistus.

4. Suburkite vidinių šalies išdavikų, kuriuos galima papirkti, tinklą, kurie už pinigus jums mielai dirbs. Taikykitės į intelektualus, akademikus, politikus, žurnalistus, ir jeigu įmanoma, į karininkus. Jeigu jie nesileidžia, pasinaudokite kontržvalgybos duomenimis apie dominančių asmenų silpnybes ir iškrypimus, kad galima būtų juos šantažuoti, priversti juos dirbti jums.

5. Jei jus dominanti šalis dar turi profsąjungas, papirkite jų vadovus, nes nėra žmonių su tokiu dideliu nepilnavertiškumo kompleksu, kaip tie, kurie už pinigus gali išduoti darbininkų klasę. Naudokitės vietinėmis institucijomis, partijomis ir grupėmis, kurios tariamai rūpinasi žmonių gerove ir tuo piktnaudžiauja siekdamos savo tikslų.

6. Suraskite įsimintiną, turiningą šūkį ir spalvą savo “revoliucijai”. Imkime kaip pavyzdį: “rožinė revoliucija” (Gruzija, 2003), “oranžinė revoliucija” (Ukraina, 2004), “kedrinė revoliucija” (Libanas, 2005), žalia revoliucija” (Iranas, 2009), “arabiškas pavasaris” (Tunezija, Egiptas, Libija, 2010 – 2013), “Euromaidanas” (Ukraina, 2014)… ir pagaliau “lietsargių revoliucija” (Honkongas, 2014). Tai strateginio marketingo reikalas, mano mieli!

7. Pradėkite savo “revoliuciją” su “spontanišku protestu”, su veiksmingu žiniasklaidos palaikymu. Panaudokite savo agentus išprovokuoti valdžią, o savo kontroliuojamas NVO apkaltinant valdžią “pažeidžiant” žmonių teises, ar žodžio laisvę, ar demokratines teises, arba tvirtinant, kad buvo manipuliuojami rinkimai. Reikalas visai ne tame ar tie kaltinimai teisingi ir pagrįsti, svarbu tik pakankamai garsiai šį melą reikšti ir pastoviai jį kartoti.

8. Panaudokite jūsų nupirktus žurnalistus, leidžiant “prasisunkti” žiniasklaidoje gėdingoms paslaptims apie puolamos valdžios narius. Jeigu laikraščiai didelėmis raidėmis antraštėse rėks “skandalas”, tai subursite pakankamą būrį pasipiktinusių piliečių, kurie prisijungs prie jūsų apmokamų revoliucionierių.

9. Atspausdinkite savo šūkius ir plakatus iš anksto, kad jūsų šmikiai juos “spontaniškai” laikytų prieš kameras. Suprantama, būtina kad užrašų dalis būtų anglų kalba, nes tikslas -“ patikli amerikietiška ir vakarų europietiška publika ir jos politikai, patraukiant juos į savo pusę. Vėliau jie solidarizuosis ir palaikys jūsų “revoliuciją”.

10. Dabar į protesto eigą išleiskite jūsų nupirktas įžymybes, politikus ir importuotus aktyvistus. Pasirūpinkite plačiu žiniasklaidos dėmesiu su tiesiogine transliacija per ABC, CNN, NBC, CBS, BBC, ZDF, ARD, ORF, SRF ir visomis kitomis kompanijomis kaip jos besivadintų, tiesiogiai iš įvykių vietos su palapinių stovykla, kad tai taptų jūsų “revoliucijos” centru. Prie jūsų judėjimo pradės jungtis tikrai nepatenkintieji esama padėtimi, nuobodžiaujantieji ir šiaip norintys surengti riaušes.

11. Išrinkite jūsų “revoliucijos didvyrius”, padarykite juos patraukliais, parūpindami jiems oratoriškų kalbų, kad prieš kameras jie galėtų įtikinti amerikietišką ir vakarų europietišką žiniasklaidą, jog tai buvo “sukilimas” kaip gaivališkas “masių judėjimas”, kuris buvo nukreiptas prieš “korupciją”, “tironiją”, “rinkimų manipuliavimą”. Pasirūpinkite, kad šitie “tautos atstovai” būtų iškalbūs suprantama anglų kalba ir visada būtų išrenkami kaip interviu partneriai.

12. Dabar, kai visas pasaulis stebi ir visas dėmesys nukreiptas į jūsų “revoliuciją”, reikia suvaidinti įvykį. Priverskite fanatiką save padegti, duokite įsakymą savo provokatoriui mėtyti akmenis arba net šaudyti, išprovokuokite policiją panaudoti smurtą. Panaudokite dirbtinį kraują, kad aktoriai suvaidintų sužeistas aukas. Pateikite žiniasklaidai Photoshopu pakoreguotas nuotraukas, kad atspindėtų dramatiškumą ir paskleiskite gandus apie valdžios išpuolius.

13. Geriausiai kaip “aukas” panaudoti moteris ir vaikus. Pasirūpinkite tikrais ar netikrais žuvusiais. Dabar žiniasklaidos dalyvavimas labai svarbus, todėl skelbkite nuotraukas ir Youtube video internete. Šiais laikais tai tapo kaip “įrodymas”. Žiniasklaida su malonumu naudoja savo laidose šias “baisias istorijas” ir nieko nepatikrinusi jas platina. Taip valdžia praranda paskutinį savo rėmėją liaudyje, tuo pačiu ir pasaulinėje visuomenėje, prarasdama ir “bet kokią savo įtaką”.

14. Dabar ateina eilė jūsų apmokėtiems tarptautiniams žinovams, kurie visame pasaulyje rodo save prieš kameras ir dalyvauja įvairiuose “Talkshow”, giria “revoliuciją” ir smerkia jos “slopinimą”. Per trumpą ar ilgą laiko tarpsnį Jungtinėse Valstijose, ES, NATO ar net JT, tokia šalis paklius į dėmesio akiratį, bus pasmerkta, verčiama prisiimti atsakomybę. Ekonominių sankcijų grėsme verčiant valdžią veikti pagal jūsų reikalavimus, palikti atsistatydinimo arba naujų rinkimų pasirinkimą.

15. Jūsų spalvotos revoliucijos tikslas ne demokratinių sąlygų įvedimas, o esamos valdžios pakeitimas “jūsų režimu”. Taip, kaip Egipte, kur vienas karinis diktatorius buvo pakeistas kitu. Arba Ukrainoje, kur viena plėšikų gauja buvo pakeista kita kriminaline oligarchų gauja. Galutinis rezultatas – turėti jums paklusnų režimą, kad šalis-tikslas pakliūtų į vakarietiškos įtakos sferą su tikslu ją išnaudoti.

Sveikiname, viskas daroma taip kaip reikia!!!

Jeigu jūsų sukurta “spalvotoji revoliucija” nesuveiktų ir valdžia atlaikytų visus jūsų ketinimus ją nuversti, lieka visos kitos smurtinės priemonės. Neskraidymo zonos paskelbimas, šalies bombardavimas, ar ginkluotų teroristų sukilimas (atsiprašau, turėjau omenyje “sukilėliai”), kuriuos jūs infiltravote į šalį.

Paskutinė priemonė – atvira karinė intervencija. Prigalvokite nebūtų dalykų apie šalies valdžią, kokius pavojus kelia demokratijai ši valdžia, apie atominių grybų ar nuodingųjų dujų pavojų, tai puikus gąsdinimo būdas. Hollywood’as tave visada tame palaikys.

Dėl to, kad dalies šių komponentų vakarietiškoje sferoje trūksta (Šiaurės Amerika, Europa, Australija ir Japonija), juose “revoliucijų” nebus, nors pagrindinės priežastys, situacijos ir sąlygos ten labai pribrendusios. “Revoliucijos” vyksta, kaip taisyklė, didelių pinigų pagalba, organizuojant tą iš išorės. Tad belieka stebėti fašistinį didžiųjų koncernų diktatą ir išnaudojimą…ir “revoliucijų” eksportą.

pagal:  Alles Schall und Rauch parengė: Remigijus Sinkevičius

Įvertink straipsnį: +0 -0
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

90 | 2017-08-23 | Pasaulis | +7 -0
Algimantas Lebionka
Serebrenikovo teatras, „neliečiamųjų“ reikalas. Esmė ne koks jis režisierius, o jo sukurta valdiškų pinigų vogimo schema. Romos popiežius ir tolerancijos triumfas. Galima būtų patikėti popiežiaus Pranciškaus nuoširdumu, jeigu Donecko morge jis nuplautų kūnus žmonių, kuriuos užmušė katalikai-unitai. Trampas plečia karinį kontingentą Afganistane. Po Talibano neįmanoma buvo gyvenimo Afganistane padaryti blogesniu, bet amerikiečiams tai pavyko. Trampui vertėtų atstatyti ten monarchiją. Skaityti toliau...
86 | 2017-08-23 | Kaimynai | +14 -0
Algimantas Lebionka
Teroro aktai Europoje įtikino Varšuvą, kad atsisakydama priimti imigrantus ji elgiasi teisingai, pasakė Lenkijos Nacionalinio saugumo biuro šefas Pavel Soloch, rašo austrų Krone. Lenkijos televizijos eteryje jis pasakė (Krone cituoja RIA novosti): „Iš paskutinių teroro aktų mes įsitikiname, kad ten, kur yra didelis musulmonų susitelkimas, kurie labai silpnai integruojasi – o Katalonijoje apie milijoną musulmonų – tai yra natūrali bazė teroristams“. Vien tik Cambrilse, kur sprogo sprogmenis gaminusi laboratorija ir buvo sušaudyti teroristai po teroro akto, gyvena beveik pusė milijono musulmonų. Skaityti toliau...
119 | 2017-08-23 | Lietuva | +19 -0
Algimantas Lebionka
Pamenu, pirmame kurse versdavo mokytis marksizmo-leninizmo, per prievartą. Ką per prievartą išmoksi, ne daug ką ir išmokau, bet prisimenu, kad V.Leninas kažką kalbėjo apie „kaimo idiotizmą“. Kai į valdžią Lietuvoje atėjo valstiečiai, aš supratau, kas tas „kaimo idiotizmas“. „Kaimo idiotizmas“ - tai valstiečių ir žaliųjų partija valdžioje. Ir nieko baisesnio už tą kaimo idiotizmą, o tiksliau kaimo buožių idiotizmą, būti negali. Visas kaimo idiotizmas prasidėjo nuo neištesėto vyriausio jų buožės-Karbauskio pažado visus Lietuvos vaikelius aprengti tautinėmis sermėgomis. Skaityti toliau...
110 | 2017-08-23 | Kaimynai | +14 -0
Algimantas Lebionka
Merkel tęsia rinkiminį vojažą po Vokietiją, ir pasirodo, kad ji neturi tokio žmonių palaikymo, kokį vaizduoja media-baronams priklausanti MIP. Net labiausiai liberastų nuzombintuose Vokietijos vakaruose, kur vakar lankėsi Vokietijos kanclerė Angela Merkel, ji sulaukia gyventojų pykčio dėl besitęsiančio pabėgėlių chaoso ir buvo jų nušvilpta. „Vakar vakare būnant ramioje Vakarų Vokietijos Bergisch-Gladbach miesto Konrad-Adenauer-aikštėje galėjai pagalvoti, kad patekai į Saksonijos Šveicariją“, - rašoma Pi-news. Skaityti toliau...
57 | 2017-08-23 | Kaimynai | +4 -0
Algimantas Lebionka
Šimtai tūkstančių į Vokietiją atvykusių pabėgėlių ir migrantų neturi mokyklinio išsilavinimo. Jie turi tik nežymius šansus dalyvauti darbo rinkoje, apie tai rugpjūčio 21 dieną informavo didžiausias Vokietijos dienraštis Bild. Priklausomai nuo kilmės šalies, iki 2/3 jų neturi išsilavinimo arba turi menką išsilavinimą. Tokie Federalinio profesinio švietimo instituto (BIBB) duomenys. BIBB duomenimis, 69 procentai pabėgėlių tėvynėje neturėjo profesinio išsilavinimo. Tik 13 procentų iš 2015 ir 2016 metais atvykusių pabėgėlių užsiima darbine veikla. Skaityti toliau...
313 | 2017-08-22 | Pasaulis | +11 -3
Blogeris Zeppelinusas
Yra dalykų, kuriuos šiais laikais verta žinoti. Ir geriau ne iš atpasakojimų, bet iš šaltinių lūpų. Pavyzdžiui, mūsų spauda labai jautriai ir užjaučiamai rašo apie ekstremistinės JAV negrų organizacijos Black Lives Matter veiksmus. Mat pastarieji, anot, mūsų žurnaliūgėlių bei tolerantiškų organizacijų atstovų, yra kovotojai su rasizmu bei baltųjų viršenybe aka suprematizmu. Skaityti toliau...
363 | 2017-08-22 | Pasaulis | +11 -0
Algimantas Lebionka
Sekančią dieną po po Barselonos teroro akto, per kurį žuvo 14 žmonių, virš 100 buvo sužeista, JAV portale Gatestoneinstitute.org buvo paskelbtas Giulio Meotti straipsnis „Musulmonai sako Europai: vieną dieną visa tai bus mūsų.“ Žemiau pateikiu jo referatą. https://www.gatestoneinstitute.org/10748/europe-muslims-demography Strasbūro archivyskuo žodžiais, musulmonai labai gerai žino, kad šiandien jų vislumas toks, kad vieną dieną visa Europa bus jų. Skaityti toliau...
106 | 2017-08-22 | Pasaulis | +6 -0
Algimantas Lebionka
NATO kariuomenės vadas generolas Philip Breedlove, yra įsitikinęs: pabėgėliai iš Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos yra „užmaskuotas teroristų ir nusikaltėlių judėjimas“. Tai jis pasakė Amerikos senato gynybos komitete. Jo žodžiais, Islamo valstybės (IV) teritorinė milicija maskuojasi pabėgėliais ir „plinta kaip vėžys“. Jų nariai rinksis mažiausią pasipriešinimą ir prasiskverbimo į Europą ir JAV kelią. Generolas nurodė, kad pastaruoju metu Rusija prieš IV naudoja sunkiuosius bombonešius ir „problema žymiai paaštrėjo. Skaityti toliau...
116 | 2017-08-22 | Lietuva | +7 -0
Algimantas Lebionka
Sako, Lietuvos kariuomenė dabar užsiims kova su terorizmu. Teisingai, jei yra teroristai, kur nevėkšlos pabėgėliais vadina, o Grybauskaitė ir Skvernelis čion veža, vardijas reikia gi išmokti su jais ir kautis, gana su tai burliokais-maskoliais vajavoti. Be to, viskas labai logiška: išvyko milijonas gyventojų iš Lietuvėlės, išnešė kuo greičiau ir toliau „muilą“, tai ką čia ginti, nejau pensininkus-ubagus, kurių subinės nuogos? Pensininkus gi čia atvežti amerikonai pajėgs apginti. Skaityti toliau...
93 | 2017-08-22 | Pasaulis | +3 -0
Algimantas Lebionka
Nėra dienos, kad Šengeno zonoje nebūtų teroro atakos prieš jos gyventojus. Ši diena ne išimtis: teroro aktas Marselyje, kur vienas žmogus žuvo, po to, kai valandos bėgyje sunkvežimis užvažiavo ant dviejų autobusų stotelių. Tai įvyko šiandien, tarp 8.30 ir 9.30, 13-oje Marselio prefektūroje. Viso per šiuos metus jau įvyko 32 islamo teroristų išpuoliai prieš europiečius Šengeno zonoje. Barselonos teroristas, vairavęs furgoną, kurio užmušė 13 žmonių ir virš 100 sužeidė, ir kaip spėja Ispanijos policija, pabėgo per atviras Šengeno zonos sienas. Skaityti toliau...
67 | 2017-08-22 | Lietuva | +5 -0
Ekspertai.eu
Seimo pirmininkas V. Pranckietis (kairėje). Už violetinio stulpo dešinėje – dažnai su Rusija siejami konservatoriai. Konservatoriams suabejojus Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko lojalumu Lietuvai, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis pranešė, kad abejoti žaliojo valstiečio lojalumu nereikėtų. „Nėra pagrindo abejoti Vytauto Bako lojalumu Lietuvai“, - informavo V. Pranckietis. Pasak Seimo pirmininko, „susipažinęs su Seimo narių Žygimanto Pavilionio ir Arvydo Anušausko kreipimusi dėl NSGK pirmininko V. Skaityti toliau...
98 | 2017-08-22 | Lietuva | +12 -0
Kibirkštis
Pirmadienį, rugpjūčio 21 d. Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, prie Prezidentūros startavo neterminuota bado akcija, nukreipta prieš šalyje nusistovėjusį faktinį paprastų piliečių beteisiškumą, korumpuotos valdininkijos, oligarchų ir jiems tarnaujančios teisėsaugos struktūrų savivalę. Skaityti toliau...
219 | 2017-08-21 | Lietuva | +12 -0
Šturmuotojas
"Kai aš galvoju apie demografinius pokyčius, kurie šiuo metu vyksta Jungtinėse Valstijose, aš priminiau, kas nutiko Haityje šiek tiek daugiau nei prieš du šimtus metų Haitčio gyventojų istorija parodo kas gali atsititikti su Europą ir JAV. Hitleris buvo teisus sakydamas "Visos didžiosios senovės kultūros mirė tik dėl to, kad originaliai kurybingoji rasė išmirė nuo kraujo užnuodijimo. Skaityti toliau...
463 | 2017-08-21 | Lietuva | +4 -0
Vakarų ekspresas
„Pagal žalą alkoholis nė vienam narkotikui nenusileidžia. Gal negeneruoja tokios greitos priklausomybės, kaip, pavyzdžiui, uostomi narkotikai, bet pagal žalą organizmui niekam nenusileidžia. Dalis žmonių yra priklausomi nuo alkoholio, daliai tai yra tiesiog įprotis, kuris nėra tapęs žalingu. Bet faktas yra tas, kad įprotis niekam naudos neduoda, nėra jokio alkoholio kiekio, kurį būtų galima vartoti saugiai. Kad ir kiek mes jo vartotume, jis vis tiek daro žalą - daug vartojant daro didelę žalą ir labai greitai, mažiau vartojant daro mažesnę žalą ir ne taip greitai, bet saugaus kiekio nėra“, - kalbėjo V. Legkauskas. Skaityti toliau...
223 | 2017-08-21 | Lietuva | +8 -0
Blogeris Zeppelinusas
Skaitau po interneto platybes sklindančias dejones bei aimanas. Mūsų polonofilai raunasi plaukus ir cypiančiais balsais virkauja dėl nežinia kieno sudaužytos nelegalios lentelės lenku kalba, kurioje visiems pravažiuojantiems buvo išdidžiai pranešama, kad lenkų okupacijos metais Lietuvos miestelis Didžioji Riešė vadinosi Wielka Rzieszka ar kažkaip panašiai. Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851