KiberBerkutas tarp Makeino failų rado ILIV egzekucijų falsifikavimo įrodymus

Autorius: KiberBerkutas
2015-07-11 | 891 | 2   0 | 0
http://www.cyber-berkut.ru/main/20150710_00.php
G-pliusino: 3 Slėpti reklamą

Mes, KiberBerkutas, gavome failą, kurio reikšmės neįmanoma pervertinti.

Brangus senatoriau Makeinai! Rekomenduojame jums kitą kartą į užsienio keliones, o ypatingai - vykstant į Ukrainos teritoriją, neimti su savimi konfidencialių dokumentų.

Viename iš jūsų kolegų įrenginių mes suradome daug įdomios medžiagos. Mes nusprendėme kai ką paviešinti: žemiau esantis videoklipas turi tapti prieinamas pasaulinei visuomenei!

Žiūrėti Rutube:

---
LDiena.lt: tiesą sakant inscenizuotos ir kinostudijose nufilmuotos ILIV (Irako ir Levanto islamo valstybė) teroristų pjaustomos galvos - labai logiškas piaro žingsnis, kuris buvo būtinas pirminiame ILIV reklamavimo ir "įvedimo į rinką etape". Reikėjo pateikti kažką "ypatingo", kas taptų firminiu ILIV ženklu, ką su entuziasmu po visus feisbukus ir sakndinaviško tipo bulvarinius organus ištampytų presstitutės ir naudingi idiotai.

O kadangi paties ILIV kaipo tokio tuo metu dar apskritai nebuvo, JAV tarnyboms, kuruojančioms Artimuosius Rytus buvo daug pigiau ir paprasčiau pasisamdyti Holivudą, negu palikti viską arabų saviveiklai. Sprendimas pasiteisino - tokio profesionalumo ir vizualaus paveikumo videoklipų, kokius išplatino atseit patys "ILIV teroristai" pasaulis dar nematė.

Juokingiausia, kad apie filmuotą karą, vykstantį tik televizijos ekranuose ir kino studijų uždaruose filmavimo paviljonuose, visiškai atviru tekstu buvo pademonstruota milijoninei auditorijai filme "Uodega vizgina šunį". Mes galime tik spėlioti, kodėl buvo priimtas sprendimas taip paatvirauti. Graičiausiai, toks išankstinis preventyvus "atseit tiesos" paskelbimas buvo panaudotas informacinės erdvės prevencijai - dabar galima ramiai bet kokius nutekintus failus su tokiomis inscenizacijomis pristatinėti kaip "sąmokslo teorijas, kurias pagindė paranojiški konspirologai prisižiūrėję Holivudinių blokbasterių..."

Šis prijomas vadinasi: "jeigu negali užkirsti kelio procesui - tuomet perimk jo vadovavimą". Ką nomonės manipuliatoriai sėkmingai ir daro, sukūrę ir paleidę į apyvartą "sąmokslo teorijos terminą", bei patys itensyviai, be pertraukos, nuo pat 60-ųjų planingai propagandindami konspirologijos kultą.

Įvertink: 2 0 | Skaitė: 891
http://www.cyber-berkut.ru/main/20150710_00.php

G-pliusino: 3 Slėpti reklamą

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

500 Eurų kupiūrai – kaput!
914
Donaldas Trampas: aš už NATO, bet kitos šalys turi susimokėti...
175
Valentinas Katasonovas: Pinigų mirtis ir alternatyvūs ekonominiai santykiai
493

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: