Globalizmo baudžiauninkai: koronos amžiuje pirmiausia miršta teisė nesijaudinti

Autorius: minfo.lt Šaltinis: https://minfo.lt/pasaulis/stra... 2020-03-11 08:44:00, skaitė 256, komentavo 0

Globalizmo baudžiauninkai: koronos amžiuje pirmiausia miršta teisė nesijaudinti

Nieko nėra pasauly, dėl ko būtų verta nusigręžti nuo to, ką myli.” Alberas Kamiu. „Maras" 

Kokiu momentu tampa nebeįmanoma toleruoti baimę? 

Žiniasklaida, pilanti šlamštą į skaitančiųjų galvas, ne tik susilaukia finansinės naudos, tačiau taip pat gauna puikią progą pakankinti didelę visuomenės dalį. Jie įsiskverbia į jūsų mintis, gąsdina, painioja, terorizuoja, skatina pyktį ir nusivylimą, neretai priverčia jaustis bejėgiais. Ne išimtis ir koronaviruso atvėjis. Vienintelis privalumas iš viso šio skandalo yra tas, jog jis leidžia mums nors šiek tiek atsikvėpti nuo gasdinimų dėl klimato kaitos. Plačiau pažvelgus, esate tik tarptautinių ir tarpvyriausybinių korporacijų kampanijų taikinys.

Ar jūs jaučiate, ką jie daro? Jie susigrąžina tai, ką laiko savąja galia. Po pastarųjų metų įvykių, - „Brexit”, „Wikileaks”, H. Clinton pralaimėjimo, įtarimų dėl prezidento Donaldo Trumpo ryšių su Rusijos vyriausybe, kylančio populizmo ir tradicionalizmo bei radikalizmo atmetimo  - galia neabejotinai slydo iš politikų rankų. Vienintelis būdas ją susigrąžinti - paskelbti apie naujos kilmės virusą. Vienintelį tokį, kurį Bilas Gatesas pavadino „šio amžiaus patogenu”. 

Tokią įvykių eigą turėjo numatyti  Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas ir kiti antiglobalistai, bet greičiausiai to nepadarė. Jie, kaip tvirtina kairieji, nėra „anti-mokslo žmonės” , jie tiesiog nėra tamsiųjų pandemijos menų ekspertai.

Gana aišku, kad prezidentas D. Trumpas traktuoja tai kaip  „virusą“. Jis mano, kad gali juo pasirūpinti, o tuomet, kaip ryžtingai teigia šalies lyderis, visa ši beprotybė baigsis.

Tačiau ar tai gali baigtis? 

Jis nesupranta jų religijos. Jokio viruso krizė karštligiškai mąstančio globalisto galvoje nesibaigia. Ypač tokios, turinčios „pandeminį pontencialą” ir galinčios tapti amžiaus patogenu. 

Taigi, šiuo metu mes išgyvename krizę. Ji užliejo mus tarsi cunamio banga. Koronos era - tai jau galutinis etapas, žmogaus rūšiai staiga viskas tampa neįmanoma. Kiekvienas žmogus, šuo ir net katė bus įvynioti į plastikinį kostiumą, paskutinę žmogaus izoliacijos priemonę, kuri jau turi specialų terminą - „socialinis atsiribojimas“.

Kinų kompanija išleido viso kūno plastikinį apvalkalą, primenantį šikšnosparnio kostiumą. „Sukonstruotas kaip miegančio šikšnosparnio sparnai“. Sparnai, kurie izoliuoja nuo kitų ir sterilizuoja kvėpuojamąjį orą ultravioletinės spinduliuotės technologija. Šis kostiumas vadinasi „tapkite Betmenu“ ir žada padaryti žmones populiariais, nes jie ne tik neplatins koronaviruso, tačiau kontakto metu net padės jį nužudyti. 

penda_china_suit_01.jpg

Sveiki atvykę į ateitį. Politika negali pranokti kultūros, o mūsų kultūra dabar yra koronos kultūra. Toli nuo hipių, prieš pusšimtį metų Vudstoke purvinose palapinėse propogavusių laisvę ir meilę, dabar kalbame tik apie užkratą, išgyvenimą, izoliaciją ir galutinį visų žmogaus poreikių apleidimą , bent jau tuo atveju, jei poreikiai susiję su žmonių tiesioginiu kontaktavimu. 

Globalizmas yra religija, kuri kyla iš idėjos, kad viskas šiame gyvenime išlieka gyva, kuo labiau dėl kažko baiminatės - klimato atšilimo, „Brexit“, D. Trumpo ar jo šalininkų, nuomonių, su kuriomis nesutinkate, dabar - koronaviruso, tuo aukštesnis jūsų kaip modernisto/globalisto statusas.

Atrodo, jog vienintelis dalykas, kuriuo žmonės dar užsiima - leidžia dienas bandydami išsiaiškinti, dėl kurio viruso šįkart turėtų jaudintis. Tai yra, kuris iš jų ir vėl, kaip teigia globalistai, turi „pandemijos potencialą“.

Visada potencialus. Baisus dalykas, nutikęs kažkur ten, lengvai gali atsitikti ir čia, ir tikrai atsitiks. Nes, matote, nors mes ir galime tvirtinti, kad nesame „globalistai“, vis tiek esame savo globalistų valdovų baudžiauninkai. Nebėra tautų, žinote? Nėra jokių įmanomų ligos sąlygų Uhane, kurios nebūtų nedelsiant pritaikytos ir Baltijos šalių regione, tiesa?

Netiesa. 

Pavyzdžiu galėtų būti Luiso Pastero žodžiai. Sklando gandai, kad mirties patale 1895 metais  jis pripažino - „Mikrobas yra niekas. Vietovė yra viskas“.

Taigi, kažkas blogo vyksta Kinijoje. Tačiau šis straipsnis apie Lietuvą.

„Mes pagarbiai prašome žiniasklaidos ... nekelti panikos“. Prezidentas D. Trumpas, spaudos konferencija, 2020 m. Vasario 29 d. 

Pasakojimas apie marą, o ne apie pandemiją. Pasakojimas apie tai, kas vyksta prieš pandemiją - apgaubia ją, pagimdo... Verčiau tai miršta. Didžiulė, tamsi, niūri dvasia, kuri nori mums susargdinti.

Privalote nors akimirkai nustoti galvoti apie „virusą“ ir pagalvoti apie tai, kas nutinka kolektyvinei žmogaus dvasiai, kai esame bombarduojami žiniaskliados skleidžiama baime dėl jo. Kas atsitiks, kai viskas, kas mus padaro žmonėmis, sumenkės iki tarakonų mąstymo. Pamažu tai tampa dvasiniu karu prieš mus visus. Kai žmonės yra tokioje būsenoje, jie yra nepaprastai lengvai kontroliuojami.

Su tuo susiduriama nuo ankstyvųjų ŽIV metų. Pasireiškė itin žiaurūs išpuoliai prieš žmogaus dvasią, kai pirmą kartą apie jį išgirdome. 

Tai tas pats, ką rašytojas George'as Orwellas vadino „rūgščiu kvapu“, tarsi virtų kopūstų, kurie 1985 m., sulig pirmaisiais ligos atvejais, persmelkė visą Ameriką.

Nei viena iš ŽIV „pandemijos“ prognozių nepasitvirtino, nepaisant to, kad šiandien tai yra amžinai besiplečianti trilijono dolerių vertės pramonė. Vakcina turėjo būti paruošta 1985 m. Tai buvo prieš 35 metus. Čia yra vienerių metų išlaidų apžvalga:

„Remiantis 2018 m. Ataskaita, 2017 m. ŽIV vakcinų tyrimams buvo išleista 845 mln. USD. Iki šiol buvo išbandyta daugiau nei 40 galimų vakcinų.“ [Healthline.com]

Pastarosiomis dienomis neįmanoma susekti visos informacijos, nuolat atsiranda naujų gąsdinančių istorijų iš viso pasaulio. Azijietis vyras nufilmavo video įrašą, kaip buvo užgauliojamas ir keikiamas Niujorko gatvėse, Pietų Korėjoje ir Australijoje neįmanoma nusipirkti tualetinio popieriaus nė ritinėlio. JAV prezidento ir Nacionalinio sveikatos instituto susitikimas dėl skubaus poreikio sukurti vakcinas. Istorija apie jauną vyrą, kuris, kaip įtariama, yra  patvirtintas „Covid-19“ nešiotojas ir yra karantine, pastarosiomis savaitėmis spaudė viceprezidento Mike'o Pence'o ranką. Panika apsėjo ne tik Ameriką, tačiau ir visą pasaulį. 

Prekybos centruose daugelis lentynų sparčiai tuštėja, prekės žaibiškai šluojamos būtent dėl viruso sukeltos panikos. 

Sunku rasti sąsajų tarp isteriškų žiniasklaidos pasakojimų ir žinomų, patikrintų faktų. Pateikiame keletą klaidingų versijų, kurios buvo viešai pristatomos JAV. Viena jų - kad virusas plinta toliau ir smūgiuoja JAV, esą, ten žuvo jau 11 žmonių. Pasakojama, jog prezidentas D. Trumpas paskendo savo aklame optimizme, jo susitikimas su viceprezidentu M. Pence'u, koronaviruso koordinatoriumi, yra apgailėtinas, nes M. Pence’as nesivadovauja mokslu, o viso labo kreipiasi į „savo Dievą“, kol vargšas Nacionalinio alergijų ir infekcinių ligų instituto vadovas Anthony Fauci yra nutildytas prezidento, todėl negali atskleisti, kokia bloga situacija yra iš tiesų. Šį pasakojimą pastūmėjo daugelis kairiosios pakraipos atstovų. Yra vienas labai svarbus rodiklis, kuriuo žiniasklaida nesidomi pakankamai - pasveikusiųjų skaičius.

Stebint įvairiausias spaudos konferencijas labai lengva susidaryti klaidingą įspūdį. Pavyzdžiui, praeitą savaitę vykusioje spaudos konferencijoje prezidentas D. Trumpas akcentavo ir pasidžiaugė geromis naujienomis, kaip kad įprasta, žinant jo įsitikinimus ir vadovavimo stilių. Jam patinka kalbėti apie pasveikusiuosius. Kai kurie žmonės tokį kalbėjimo būdą traktuoja kaip eretišką, nes tokie optimistiški žodžiai pjaute pjauna globalistų ausis. Jie vienbalsiai rėkia, jog neturėtume džiaugtis, nes nėra kuo džiaugtis - viskas tik blogėja, nepakankamai daroma, jog apsisaugotume, nepakankamai  lėšų skiriama, nėra tokio dalyko, kaip virusinių ligų paūmėjimas ir atoslūgis, tad tučtuojau reikia sustabdyti prezidentą - jis pavojingas, nes vadovaujasi „anti-moksliškomis pažiūromis”. 

2020-02-27_22-19-30.png

Prezidentas D. Trumpas tarsi vieno žmogaus tvirtovė, stovinti tarp Amerikos ir paskutiniosios psichozės bombos. Viena žurnalistė paklausė, kaip, jo manymu, žmones turėjo paveikti faktas, jog jis situacijai nupasakoti pavartojo terminą „apgavystė”? Prezidentas atrėžė, jog šis žodis buvo pavartotas kontekste, kuriame jis kalbėjo apie demokratus, pasitelkusius pastaruosius įvykius kaip ginklą, nukreiptą prieš šalies lyderį. Dėl to prezidentas yra visiškai teisus. Visas sveikatos apsaugos departamentas teigia, jog rizika, kad virusas pasklis po JAV yra labai maža, nes tarptautiniai skrydžiai buvo smarkiai apriboti dar sausio mėnesį, tačiau kažkodėl visuomenės reakcija visai kitokia, kai ši informacija sklinda iš D. Trumpo lūpų.  

Prezidentas Trumpas ramiai akcentavo, kad iš 15 anksčiau „diagnozuotų“ atvejų, 8 grįžo gydytis namo, 4 atvejai buvo itin sunkūs, 1 liko ligoninėje, 5 pasveikę visiškai ir 1 netrukus grįš namo. Daugeliui mirusiųjų buvo daugiau nei 70, dalies amžius viršijo 80, taip pat, jie turėjo kvėpavimo takų sutrikimų bei kitų sveikatos problemų. Apskaičiuota, kad žmonių iki 50 metų išgyvenamumas yra 99,8%.

MERS ir SARS mirtingumai buvo didesni.

„Jei esate sveikas, greičiausiai ligos eiga bus lengva ir viskas bus gerai“, - sakė prezidentas D. Trumpas ir beveik tuoj pat galėjo išgirsti atgarsius iš spaudos. Šie ištarti žodžiai, tam tikra prasme, reiškė naujo karo paskelbimą. ...„viskas bus gerai?"

„Daugeliu atvejų pasigavus šį virusą ligos eiga yra labai lengva“, - teigė jis. D. Trumpas keletą kartų pakartojo mirties nuo gripo statistiką: kiekvienais metais nuo gripo miršta nuo 25 000 iki 65 000 amerikiečių (Ši statistika skamba taip, lyg nenumaldomai „gripo bangai“ suvaldyti reikia stebuklo) 

Keletas mirusių nuo to, ką mes dabar (tariamai) vadiname koronavirusu arba „Covid-19“, dažnai būna 70- ies, 80-ies ar 90-ies bei turi sąlygas pagrindinėms komplikacijoms. (Beje, nėra galimybės sužinoti, ar jie mirė dėl jų) „Covid-19“ simptomai: karščiavimas, kosulys, dusulys. Tokie patys, kaip gripo. Tyrimai? Apie tai daug nekalbama, tačiau patikimo testo nėra. Štai kodėl JAV maisto ir vaistų administracijos atstovas vienoje iš spaudos konferencijų teigė, kad organizacija vadovaujasi politika, kuri „suteikia mums daug lankstumo kuriant diagnostinius testus“ (Jo vardas nebuvo skelbiamas. Tačiau leiskite išversti: "Šiuo metu neturime jokio testo. Tačiau mes kuriame kai ką, ką greitai jums įpiršime."

Spaudos rūmuose prasiveržė nuspėjamas nepasitenkinimas D. Trumpo, A. Azaro ir A. Fauci pasisakymais, nes jie atkreipė dėmesį į pasveikusius pacientus ir bendrai gerąsias naujienas Amerikoje. Nepaprastai mažas skaičius. „Dabartinė rizika Amerikos visuomenei išlieka nedidelė“, - sakė jie. (Tačiau buvo galima pajusti, kaip Fauci truputį sumurma sakydamas: „Bet tai gali labai greitai pasikeisti ...“) 

Visuomet pesimistiški kairieji pandemikai

Mėgstama Billo Gateso autorė Laurie Garrett, jau turi savo atsakymą: „Taip yra todėl, kad mums nepavyko deramai ištirti žmonių“. Taigi, reikia tikėtis testavimo pandemijos ir augančios pramonės, kuri bus sukurta tam, kad gąsdintų jus ir praturtintų juos. Didžioji dalis mūsų problemų kyla dėl nesąžiningų ir iš tiesų „anti-mokslinių“ diagnostinių tyrimų metodų. 

Prezidentas buvo atakuojamas piktais klausimais - kodėl jis nepadarė daugiau, kodėl per mažai nerimavo, kodėl jis nesuteikė Chuckui Schumeriui reikalautų 8,5 milijardo (taip, milijardo) dolerių ligos prevencijai, ką jau kalbėti apie N. Pelosi pasisakymus,ar tariamai nutildyta Anthony Fauci, kuris sakė: „Ši administracija manęs niekuomet nebuvo nutildžiusi“. Pastaroji sąmokslo teorija buvo publikuota „New York Times“ žiniaraštyje .

Nepaaiškinamai A. Fauci televizijoje pasakė Richardui Engeliui, jog  „Mes akivaizdžiai susiduriame su progresuojančia infekcine liga, kuri dabar pasiekė protrūkio mastą ir, tikėtina, tampa pandemija“.

Girdint tokius pasisakymus, nepanašu, jog jis būtų buvęs nutildytas, tačiau tai nėra neįprastas pasisakymas A. Fauceriui. Nuo 1980 m. svarbiausioji jo darbo dalis buvo pritaikyti šią mantrą beveik bet kuriai „kylančiai infekcinei ligai“, apie kurią pasiteirauja koks nors žurnalistas.

Tuo tarpu D. Trumpas, būdamas savimi, domisi sėkme, geromis naujienomis ir ieško būtent jų. Kodėl jam nepatinka mirtis, pražūtis, teroras, socialinė kontrolė ir griūvančios finansų rinkos?

Ko gero, labiausiai bauginantis dalykas, kurį D. Trumpas yra pasakęs: „Kai žmonės pasveiksta, mes juos pašaliname iš sąrašo“

Globalistų pandemijos atstovams tai yra tragiškos naujienos. Kas su šiuo prezidentu negerai? Jis nori mažesnių skaičių? Viduryje besiformuojančios biotechnologijų ir socialinės kontrolės sistemos?

Anthony Fauci gali jums patarti: Visada bet kokia kaina padidinkite skaičius. Raskite būdus, kaip sudėlioti duomenų rezultatus taip, kad atliktumėte stebuklingus epidemiologinius triukus, kurie verčia žmones galvoti, kad viskas visą laiką tik blogėja.

Šiek tiek statistikos duomenų: iš viso mirčių pasaulio mastu yra 3893. Nuo ko? Nuo ligos, pirmiausia įsisiautėjusios Kinijoje, tačiau sunkiai atskiriamos nuo įprasto gripo. Ją vadiname koronavirusu. Už Kinijos ribų šios ligos išgyvenamumas labai didelis. Tas kodėl visas pasaulis skęsta panikoje? Tai labai geras klausimas, tuo pat metu, labai gąsdinantis. Atskleidžiantis nuogą tiesą - joks prezidentas, jokia tauta, jokie faktai negali sustabdyti pandeminio mechanizmo jam užsisukus. Iš viso pasaulyje fiksuojama 111,879 ligos atvejų,  iš kurių 80,151 yra Kinijoje. Oficialiai, 3,120 mirčių yra Kinijoje. Tolstant nuo ten, statistika mažėja eksponentiškai. 366 Italijoje, 273 Irane, 53 Pietų Korėjoje,9 Japonijoje, 0 Švedijoje, Belgijoje ir Norvegijoje, nors minėtose šalyse yra daugiau nei 200 ligos atvejų. 

Tačiau niekas nekalba apie pasveikusiuosius. 

Daugiau nei pusė patvirtintų atvejų Kinijoje pasveiko - 58,742. 

Visa tai įvyko be jokio konkretaus vaisto. Tokia tiesa - daugelis žmonių pasveiksta, keletas miršta. Dar neteko matyti mirties atvejų už Kinijos ribų, kai žmogus nebuvo senyvo amžiaus ar neturėjo kitų sveikatos bėdų.

Atrodo, kad tai nėra svarbu. Visus apsėda tamsioji dvasia, kuri be perstojo skatina apie tai galvoti. Geriau pagalvokite apie tai, ką tiksliai mes išgyvename. Atkreipkite dėmesį į skaičius, konkrečius atvejus, stebėkite tiesiogiai transliuojamus ir nuolat pildomus statistinius žemėlapius, kritiškai vertinkite spaudos konferencijas su sveikatos apsaugos atstovais ar globalistiniais užsienio reikalų tarybos delegatais, trokštančiais iki galo įgyvendinti savo pandemijos fantazijas ir pagaliau išvaryti Donaldą Trumpą iš posto, išlaisvinti baimės jausmą, skatinti pasaulietinę pražūties baimę, grindžiamą impulsu garbinti „mirtiną virusą“ ir žudyti visus, kurie tuo abejoja ar neigia.

Štai kas iš tiesų liūdina - apčiuopiamas mirštančio pasaulio jausmas. Visur staiga mažiau džiugesio, meilės, stebuklų. Dalykai, apie kuriuos vis dar leidžiama galvoti, tai konspiracijos teorijos ir nepagrįstas baiminimasis dėl tariamos pandemijos.

Tačiau kaip išlaisvinti savo sielą iš šios painiavos? Visi „sergame” šiuo virusu - nuolat apie jį šnekėdami, skleisdami baimę ir paniką. Kiekvienas domisi šia tema ir turi ką pasakyti. Net jei ir teigia, kad paprastai nekreipia dėmesio į tokius dalykus.

„Nuo šiol galime sakyti, kad maras buvo mūsų visų rūpestis“, - romane „Maras“ rašė Alberas Kamiu.