„Independence“ - dar viena vagių klano dengiama valstybės masto vagystė

Anonimusas
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Surinkau oficialiai skelbiamą medžiagą apie Klaipėdos suskystintų dujų terminalą. Kadangi Vyriausybė sugalvojo tokią statybos schemą — Vyriausybė užsakė „Klaipėdos naftai“, „Klaipėdos nafta“ norvegų įmonei „Hoegh LNG“, o pastaroji Korėjos laivų statybos įmonei. Va tokia keista grandinė; lyg tai Vyriausybė negalėtų užsakyti tiesiai pas laivų statytojus korėjiečius. Todėl pirmiausia apie norvegų kompaniją „Hoegh LNG“:

“Hoegh LNG” – Norvegijos bendrovė. Įmonė teikia SGD transportavimo ir dujinimo paslaugas, rinkoje įmonė veikia nuo 1973 m. Šiuo metu bendrovė eksploatuoja septynių laivų – 3FSRU bei 4 SGD dujovežių parką. Įmonės akcijomis prekiaujama Oslo vertybinių popierių rinkoje.

Kompanija gavo keturių bankų patvirtinimą, kad jie suteiks 250 mln. JAV dolerių paskolą laivo – saugyklos su dujinimo įrenginių statybai terminalui Klaipėdojepagal AB Klaipėdos nafta užsakymą. 2014 m. vasario 19 d. Pietų Korėjos laivų statykloje oficialiai nuleistas į vandenį Lietuvai skirtas SGD laivas-saugykla „Independence“.


P-rezidentės rankose nepriklausomybė tuoj virs šukėmis... Kaip simboliška

Dabar apie laivą „Independence“:

Projektą įgyvendino Norvegijos įmonė „Hoegh LNG“. „Klaipėdos nafta“ jai už laivo-saugyklos išperkamąją nuomą 10 metų kasdien mokės maždaug po 400 tūkst. litų. Per dešimtmetį tai sudarys apie 1,8 mlrd. litų. Į šią sumą įskaičiuojama priežiūros, reikalingų detalių tiekimo, operavimo, laivo įgulos darbo kaina. Praėjus 10 metų laikotarpiui, „Klaipėdos nafta“ turės teisę išpirkti laivą.

Laivo kapitonu paskirtas Kurtas Nielsenas. Įgulos sudėtyje – 40 žmonių. Kapitonas, keli jo pavaduotojai ir inžinieriai yra norvegai, kiti – kroatai. Tikimasi per 10 metų laivo nuomos laiką užsieniečius specialistus pakeisti lietuviais.

Įdomūs faktai:

  1. Suskystintų dujų perpylimo laivo ir dujų pašildymo įrangos užsakovas Lietuvos vyriausybė.
  2. Daugybę kartų vyriausybės propagandistai kalbėjo kiek tasai laivas kainuos Lietuvai. Dėl laivo ir visos įrangos kainos su laivo statytojais korėjiečiais derėjosi ir sulygo Lietuvos Vyriausybė.
  3. Laivas ir visas projektas kartu su kranto įrenginiais kainavo 250 milijonų dolerių.
  4. Lietuvos vyriausybė tą laivą nuomosis iš norvegų įmonės.
  5. Lietuva laivą nuomosis iš norvegų firmos už 1,8 milijardo litų, kuriuos perskaičiavus į dolerius šios dienos kursu sudaro 651 milijonas dolerių su viršum.

Keistai atrodo. Vyriausybė užsienyje gauna pasiskolinti dešimtimis milijardų. Pavyzdžiui, A.Kubilius per savo premjeravimą pasiskolino virš 30 milijardų ir nežinia kur jie prapuolė, nes ničnieko nepastatė. O pasiskolinti 250 milijonų dolerių suskystintų dujų terminalo statybai vyriausybė jau nebeišgali ir dėl to susitarė, kad tuos 250 milijonų pasiskolintų norvegų bendrovė ir ji vykdytų projektą. Įsidėmėkite – norvegai projektą vykdo ne iš savo pinigų, o iš pasiskolintų! Matome faktą – vyriausybė sumokėti už laivą ir visą įrangą 250 milijonų dolerių negali, bet tą laivą nuomotis iš norvegų už 651 milijoną dolerių gali be jokių problemų. Va taip – sumokėti 651 milijoną dolerių viršaus nei kainuoja projektas gali be vargo. Ir net skolintis nereikia. Gražu, ar ne? Iš kur toks dosnumas?

Dar vienas tikras dalykas — dujų terminalą pradėjo projektuoti nuo 2008 metų, jei ne anksčiau, bet aptarnaujančio personalo, t.y. specialistų ne tik kad neparuošė, bet nė nesirengė ruošti. Visi samdomi specialistai norvegai ir kroatai ir Vyriausybė tik tikisi, kad per 10 metų gal būt bus paruošti specialistai lietuviai. Didesnį neūkiškumą ir apsileidimą sunku net įsivaizduoti. O viešai per žiniasklaidą valdžios politikieriai postringauja apie darbo vietų kūrimą, apie lietuvių įdarbinimą, bet faktai rodo, kad tai yra melas.

Tai kur ūkiškumas? Kam reikalinga norvegų firma? Ar vien tik tam, kad paimtų 651 milijoną dolerių viršaus nei kainuoja projekto įgyvendinimas?

Laivą juk pasibaigus nuomai reikės išpirkti. Tai savaime suprantama, kad užgiedos kainą ne mažesnę, nei 250 milijonų dolerių, nes laivai tarnauja po 50 ir daugiau metų, o jei nenorėsi pirkti tai laivas išplauks — jis juk “norvegų” firmos nuosavybė. Galėjo tuos visus suskystintų dujų priėmimo ir skysčio pavertimo į dujas įrenginius statyti krante. Tuomet būtų kainavę daug pigiau, nes nereikalingas būtų laivas. Juk laivo pastatymas kainuoja gal net daugiau nei patys įrenginiai sumontuoti jame. Bet laivas geriau, nes jis gali išplaukti ir galima Lietuvą šantažuoti. Neišpirkinėsi – išplauks. Tai kur tada toji nepriklausomybė taip butaforiškai pavadinta „Independence“? Suprask tai ne mums, tai tik eksportinis reklaminis triukas.

Kam reikalingi norvegai, jei be norvegų Lietuvos vyriausybė laivą galėjo įsigyti už 250 milijonų dolerių, nes tiek pinigų kainavo laivo su visa įranga pastatymas? Laivą su įranga užsakė lietuviai “Klaipėdos nafta”. Statė korėjiečiai. Kam reikalinga norvegų įmonė? Jie tik tarpininkai ir daugiau ničnieko. Net pinigų savo neįdėjo, bet skolinosi. Oficialiai teigiama, kad tie 651 milijonas dolerių laivo aptarnavimas arba atlyginimai įgulos nariams. Įgula 40 žmonių. Išeina kiekvienam per metus po 1,6275 milijono dolerių į leteną arba daugiau kaip 135000 dolerių per mėnesį. Na taip gerai nė rojuje nerasi. Aišku, kad tai nesąmonė ir melas. Negaus jie tokių atlyginimų. Atlyginimai bus šimtą kartų mažesni.

Antras teiginys, kad tie milijonai ($651 mljn.) bus sunaudoti reikalingų detalių pirkimui ir remontui. Įsivaizduoji — nusiperka naujutėlaitį laivą už 250 milijonų dolerių ir iš karto skiria 651 milijoną dolerių jo remontui, t.y. naujo daikto remontui skiria 2,6 karto daugiau nei tas daiktas kainavo. Rask tokį durnių kuris taip darytų! Jei pavyzdžiui, žmogus nusipirkęs iš salono naujutėlaitį automobilį už 20 tūkstančių eurų iš karto imtųsi jį remontuoti už 52 tūkstančius eurų, tai ką apie jį žmonės pasakytų? Beprotis, visiškas idiotas daugiau nieko. Jei automobilio remontas kainuoja 2,5 karto daugiau už jo likutinę vertę, tai visi sveiko proto žmonės nė kiek jo negailėdami išmeta į sąvartyną ir tuos pinigus skiria ne sukiužusiam griozdui remontuoti, o už juos nusiperka kitą, geresnį. Tas pats ir su laivais. Galima būtų paklausti – o iš kur jie žino, kad laivui reikės tokių milžiniškų remontų?; ką, jie jau iš anksto planuoja katastrofas? Teiginys, kad $651 milijonas bus skirta remontui ir detalėms irgi yra įžūlus melas. Naujam daiktui gamintojas visada duoda garantiją, bet jokiu būdu niekas jokiais remontais niekada neužsiiima.

Reiškia tie 650 milijonų bus pavogti. Čia kaip ir visuose viešuose pirkimuose — kai norima pavogti, tai visada įvedamas tarpininkas — labai patogi schema. Tokį vaidmenį norvegų firma ir atlieka. Jei Vyriausybė nevogtų, tai laivą galėtų nusipirkti tiesiai iš korėjiečių už 250 milijonų dolerių, o dabar kadangi vagia, tai laivas kainuos 900 milijonų dolerių, o gal ir daugiau įskaičius banko procentus.  Pavogta suma bus įskaičiuota į perkamų dujų kainą. Manai dujos nuo to taps pigesnės? Vagystė vadinasi “Independence”. Gražu!

Vagystės schema yra tokia – Vyriausybė, „Klaipėdos nafta“, Norvegijos bendrovė „Hoegh LNG”, Korėjos laivų statybos įmonė. Pagal tokią schemą, tarpininkų grandinę labai patogu vogti. Išmesk tarpines grandis ir palik tik vyriausybę ir korėjiečius ir pavogti bus sunku.

Nemanyk, kad Lietuvos politikieriai tokie idiotai, kad norvegams už nieką dovanotų 651 milijoną dolerių. Savaime suprantama, kad nedovanos. Taip pat savaime suprantama, kad norvegai kažkokią nemenką dalį iš tų $651 milijono gaus, nes jie irgi ne kvailiai ir už dyką vagystėje dalyvauti nesutiks.

Šiaip pasaulyje tokie projektai įgyvendinami per metus, o pas mus prireikė daugiau kaip šešių metų. Tiek laiko užtruko kol politikieriai susitarė kaip pasidalinti tuos 651 milijoną vogtų dolerių. Štai tau ir visa “Independence”.

Galėjo vyriausybė apsieiti be jokių tarpininkų ir viską iš korėjiečių užsakinėti pati betarpiškai, bet kai siekiama pavogti, tai visais atvejais įvedinėjami tarpininkai. Panašios vagystės schemos per tarpininkus naudojamos visame pasaulyje.

Atliktą darbą visada priiminėja užsakovas. Taip yra visame pasaulyje. Visur ir visada. O SGD laivą-saugyklą priėmė ponia p-rezidentė Dalia Grybauskaitė. Citata ir nuotrauka iš interneto apie laivo krikštynas (tarp raudonų linijų):

2014 m. vasario 19 d. Ulsano uoste esančioje laivų statykloje įvyko oficiali Lietuvai skirto SGD laivo-saugyklos vardo „Independence“ (liet. nepriklausomybė) suteikimo ceremonija, kurioje dalyvavo Lietuvos p-rezidentė Dalia Grybauskaitė.

 grybauskaitė
O dabar - klausykitės kaip aš pašvilpsiu jums į ...

Taigi laivą priiminėjo ne norvegų įmonė, o tikrasis užsakovas — jisai nuotraukoje. Įsidėmėkite — laivas skirtas Lietuvai, bet ne jokiems norvegams ir ne norvegai pinigus mokės. Taip paskelbė oficiali Lietuvos propaganda — tokios žinios tiesiai iš vyriausybės. O norvegai tik padeda pavogti tuos 651 milijoną dolerių. Aišku ir jiems klius — kodėl neimti jeigu duoda už dyką? O Lietuvos žmogeliams galima pūsti miglą apie independencę ir pigias dujas.

Kai žmogelis parduotuvėje pavagia butelį ar duonos gabalėlį, tai jį teisia ir sodina kalėjiman, o vagiantys milijonais yra patys gerbiamiausi žmonės. Žiūrėk nuotrauką.

P.s.:

Tėvas pasakojo, kad seniau kai vykdavo dideli turgūs, tai tuose turguose visada atsirasdavo asmenų, kurie sukeldavo didžiulį skandalą, triukšmą, rėkimą ar muštynes. Tuomet visi žmonės esantys turguje natūraliai atkreipdavo dėmesį — o kas gi ten vyksta. Tai va — kol žmonės žiopsodavo į skandalo vaidinimą, kišenvagiai iškraustydavo jų kišenes. Tada jau kildavo tikros, nesuvaidintos aimanos.

Vagių veikimo metodas labai paprastas — atkreipti žmonių dėmesį į kažką tokio į ką jie negali nekreipti dėmesio ir, kai žmonės sutelkia žvilgsnį kitur, tokį žioplį apšvarinti.

Dabar pažiūrėkime kas vyksta Lietuvoje.

Nuolatos, metai iš metų Vyriausybė, p-rezidentai, seimūnai ir jų partijos per žiniasklaidą visais įmanomais kanalais ištisai klykia, kudakuoja, skalambija: „Rusija puola; tuoj tuoj užpuls ir okupuos; visus išveš į Sibirą; va jau Klaipėdoje Putinas ruošiasi padaryti referendumą dėl jos prijungimo prie Kaliningrado; tai žali žmogeliukai, tai koloradai…“ ir begalės visokių panašių kliedesių ir žmonių šiurpinimų.

O rusai kaip nepuola taip nepuola; reikia išgalvoti vis naujas ir naujas VSD pažymas ir naujus vis kitokius būsimus Putino nusikaltimus. Žmonės prisiklausę tokių politikierių skalambijimų tik apie tai ir kalba.

Žodžiu visi žmonės gąsdinami, šiurpinami ir jų dėmesį stengiamasi nukreipti kaip tik ta linkme. Ir nukreipia. Kol žmonės žiopso valdžios politikierių vaidinimą, politikieriai vagia milijardus. Imkime Klaipėdos suskystintų dujų terminalą – akivaizdu, kad pavogta ~¾ pinigų — juk išlaidos virš $900 milijonų — net neįskaičius banko procentų, o su jais tai gal ir virš milijardo, o tuo tarpu visa laivo ir įrangos gamybos ir statymo kaina siekia tik $250 milijonų.

Suskystintų dujų terminalas yra viešas pirkimas, todėl ir visuose kituose viešuose pirkimuose 99,99% garantija, kad pavagiama ~¾ pirkimui skirtų pinigų.

Pažiūrėkite kokios sumos eina per viešuosius pirkimus — per metus dešimtys milijardų litų. Vadinasi pavagiama irgi dešimtys milijardų litų. O tie pinigai yra mūsų visų uždirbti mokesčiai. Taigi kudakuoti apie labai labai labai siaubingą kaimyną iš tiesų labai labai labai apsimoka. Metodas tas pats kaip ir turgaus kišenvagių — jis aukščiau, paryškintas, todėl nekartoju.

Skiriasi tik mastelis. Turgaus kišenvagių grobis buvo šimtai, o politikierių dešimtys milijardų.

Skirtumas akivaizdus, o metodas tas pats. Galų gale išmoko, prasimušė…

Įvertink straipsnį: +154 -24
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

24 | 2017-08-18 | Lietuva | +5 -0
Kibirkštis
Mūsų laikmetyje yra išpilta be galo daug purvo ant Tarybų Sąjungos. Įvairiomis manipuliacijomis stengiamasi netgi apjuodinti jos pergalę Didžiajame Tėvynės Kare, nutylimos įvairios šio karo pusės, skleidžiami mitai apie TSRS „draugystę“ su fašistine Vokietija, išdavikišką TSRS politiką kovojančių prieš fašizmą armijų atžvilgiu ir t.t. Birželio 22 d. – Didžiojo Tėvynės Karo pradžios diena – yra puiki proga paneigti šiuos mitus ir parodyti tikrąjį to laiko vaizdą. Žinoma, mitų apie Didįjį Tėvynės Karą yra sukurta tiek daug, kad tam, kad visus juos paneigtume, turėtume parašyti knygą. Tad čia mes trumpai išanalizuosime tik dalį tų mitų ir pateik Skaityti toliau...
12 | 2017-08-18 | Kaimynai | +0 -0
Kibirkštis
Rugpjūčio 10-13 dienomis Leningrade vyko Rusijos Komunistų Darbininkų Partijos (RKDP) organizuota tarptautinė teorinė komunistų konferencija, skirta Didžiosios Spalio socialistinės revoliucijos šimtmečiui – „Spaliui-100“. Konferencijoje dalyvavo dešimtys marksistinių-lenininių partijų atstovų iš viso pasaulio: nuo Ispanijos iki Kazachstano, nuo Norvegijos iki Šri Lankos. Skaityti toliau...
18 | 2017-08-18 | Pasaulis | +0 -4
Kibirkštis
Visi žinome, kad Vokietijoje 1933-1945 m. siautėjo nuožmi, tūkstančius ir milijonus nekaltų aukų nusinešusi fašistų diktatūra, į valdžią atėjusi formaliai „teisėtu“, „demokratiniu“ rinkimų keliu. Tačiau retas kuris dabarties jaunuolis, ypač šalyje kaip Lietuva, bus girdėjęs apie Ernstą Telmaną (1886-1944) – bene žymiausią to meto vokiečių didvyrį ir patriotą, tapusį visos Europos antifašistinio pasipriešinimo veidu ir 1944 m. rugpjūčio 18 d. kritusį nuo nacistinių budelių kulkų. Kas jisai buvo? Skaityti toliau...
36 | 2017-08-18 | Lietuva | +3 -1
Tomas Dapkus
Pakomentavus ankstesniame post'e dabartinio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko ir tuomečio teisėsaugos darbuotojų profesinių sąjungų lyderio Vytauto Bako laišką Rusijos režimui kviečiant bendradarbiauti kai kurie komentarai bei nauji įvykiai pasirodė tiek svarbūs, kad juos verta aptarti atskirai. Skaityti toliau...
24 | 2017-08-18 | Smagumai | +1 -0
Igoris Ašmanovas
Мы видим в СМИ и соцсетях чудовищный хайп вокруг новых технологий, «нового технологического уклада». Ему уже с полгода. Не заметить его нельзя. Ну если уже на совещаниях у Путина повторяют эти модные шумовые слова, значит, коробочка уже заполнилась доверху. Skaityti toliau...
31 | 2017-08-18 | Pasaulis | +4 -0
Algimantas Lebionka
Praėjusį pirmadienį JAV prezidentas Donaldas Trampas pasirašė memorandumą, kuris nurodo JAV prekybos atstovui atlikti tyrimą dėl galimų intelektualinės nuosavybės grobimo atvejų iš Kinijos pusės. Kinai, kaip mano Vašingtone, priverčia KLR dirbančias JAV kompanijas dalintis intelektualinės nuosavybės pobūdžio informacija, priešingu atveju kinai neleidžia joms čia užsiimti verslu. Kinijos valdžia pasirengusi ryžtingai atsakyti į JAV sankcijas. Apie tai kalbama Kinijos komercijos ministerijos pranešime. Skaityti toliau...
58 | 2017-08-18 | Lietuva | +3 -0
Lietuvių aktyvistų frontas
Atėjo lemiama galutinio su žydais atsiskaitymo valanda. Lietuva turi būti išvaduota ne tik nuo azijatų bolševikų vergijos, bet ir nuo ilgamečio žydijos jungo. Lietuvių aktyvistų frontas visos lietuvių tautos vardu kuo iškilmingiausiai pareiškia: 1. Senoji Vytauto didžiojo laikais suteikta Lietuvoje prieglaudos teisė žydams yra visiškai ir galutinai atšaukiama. 2. Kiekvienas be išimties Lietuvos žydas šiuo yra įsakmiai įspėjamas nieko nedelsiant apleisti Lietuvos žemę. 3. Visi tie žydai, kurie išskirtinai pasižymėjo Lietuvos valstybės išdavimo ir lietuvių tautiečių persekiojimo, kankinimo ar skriaudimo veiksmais, atskirai bus traukiami Skaityti toliau...
30 | 2017-08-18 | Smagumai | +0 -0
Julijus Štreicheris
"Roterdamo dažnasis", olandų žinių tarnyba, paskelbė šį įdomų dalyką pasaulio spaudai birželio 19 dieną 1933 metais. Taip vadinama pasaulio ekonomikos konferencija vis dar vyksta Londone. Tai yra konferencija su daug kalbų ir mažai darbų. Žydai nusprendė panaudoti konferenciją savo tikslams. Jie liepos 15 dieną paskelbė Pasaulinę žydų konferenciją. Šios konferencijos siekis yra diskutuoti ir sudaryti gaires nukreiptas prieš nacionalsocialistinę Vokietiją. Šie sprendimai ir gairės bus atneštos ir pasaulio ekonomikos konferencijon. Tuo pat metu, žydų konferencija susitars dė Skaityti toliau...
30 | 2017-08-18 | Lietuva | +4 -0
Paulius Nežinosi
Dr. Paulius Josefas Gėbelsas 10 Įsakymų nacionalsocialistams 1. Vokietija yra tavo tėvynė. Mylėk ją virš visko ir daugiau darbais, negu žodžiais. 2. Vokietijos priešai yra tavo priešai, nekęsk jų visa savo širdimi. 3. Kiekvienas tautietis, net žemiausias, yra Vokietijos dalis, mylėk jį kaip myli pats save. 4. Sau reikalauk tik pareigų, tada Vokietija irgi atgaus savo teises ir privilegijas. 5. Didžiuokis Vokietija. Tu turi teisę didžiuotis tėvyne, už kurią milijonai paaukojo savo gyvybes. 6. Tas, kas smurtauja prieš Vokietiją, smurtauja prieš tave, atsilygink jam savo kumščiais! 7. Atsilygink už tai, kas yra daroma. Jeigu t Skaityti toliau...
30 | 2017-08-18 | Lietuva | +3 -0
Paulius Nežinosi
Man atrodo keista, kad vyras, kuris, kaip kareivis, buvo šešis metus pripratęs prie aklo paklusnumo, turėtų staiga atsidurti konfilkte su vastybe ir jos konstitucija. Šito priežastys kyla iš mano jaunystės dienų. Kai man buvo septyniolika metų, aš atvykau į Vieną ir ten aš išmokau nagrinėti ir stebėti tris svarbius klausimus: socialinį klausimą, rasinę problemą ir, pagaliau, marksistų judėjimą. Aš palikau Vieną tvirtu antisemitu, mirtinu marksistinės pasaulėžiūros priešu ir vokiečių nacionalistu savo politinių principų atžvilgiu. Ir nuo tada aš žinojau, kad vokiškasis vokiškosios Austrijos likimas bus iškovotas ne tik Austrijos, bet ir Vokiet Skaityti toliau...
137 | 2017-08-18 | Smagumai | +12 -0
Blogeris Zeppelinusas
Visokių kvailysčių ir silpnaprotystės apraiškų per savo netrumpą gyvenimą regėjau. Ir net patyriau. Bet tai, ką matau savo akimis Lietuvos Žmogaus Teisių Centro FB puslapyje ant tiek kvaila ir idiotiška, kad net sunku tuo patikėti! Skaityti toliau...
136 | 2017-08-18 | Kaimynai | +7 -1
Symonas Kroydonas
Vos spėjau išnešti kudašių iš Kamenec Podolskij,kai į jį su savo mašina įvažiavo Asta Kuznecovaitė. Per savo gyvenimo draugą Mantą Jurevičių perdavė man žinutę,kad patykos manęs ir įdurs adatą į nugarą,ir tada aš būsiu užkrėstas jos nešiojamu ir platinamu ŽIV virusu,hepatitu ir visokiomis baisiomis ligomis,todėl ačiū vienam iš jūsų ,kad įspėjote,ir vos tik sužinojau ,kad Kuznecovaitė pasirodė Kamenec Podilski mieste,šokau į mašiną ir visu greičiu į šiaurę ,į Ivano Frankovską. Skaityti toliau...
75 | 2017-08-18 | Pasaulis | +7 -0
Algimantas Lebionka
Barselonos teroristų tikrieji vardai yra Merkel ir Sorošas, Junkeris ir Tuskas, Grybauskaitė ir Skvernelis, globalizmas ir liberalizmas. Tai jiems remiant vyksta Europos tautų genocidas, islamizacija ir negrizacija, tai jų dėka į Europą vežami teroristai iš Afrikos ir Artimųjų Rytų, melagingai vadinami „pabėgėliais“. Tai jų dėka iš mūsų vaikų, anūkų, iš visos mūsų tautos atimama ateitis. Skaityti toliau...
93 | 2017-08-18 | Pasaulis | +6 -0
Algimantas Lebionka
Piliečių susipriešinimas JAV plečiasi. Šiomis dienomis Vašingtone išniekino 16-jo JAV prezidento Abraomo Linkolno paminklą, o prieš tai nuo vandalų rankų nukentėjo keli Konfederatų šalininkų paminklai. Vienas jų lyderiui ir legendai – generolui Li Šarlotsvilio mieste. Čia susidūrimų metu žuvo trys žmonės. Kairieji sukėlė isteriją Niujorke prie Trampo dangoraižio su šūksniais „Gėda! Ne Ku-Kluks-Klanui, ne fašizmui JAV, ne Trampui!“. Protestai jau apėmė 50 JAV miestų. Feikinė spauda viskuo kaltina baltuosius nacionalistus, dešiniuosius, o spalvotuosius ir kairiuosius vaizduoja nuskriaustaisiais. Skaityti toliau...
51 | 2017-08-18 | Lietuva | +7 -1
Dr. Jonas Ramanauskas | joramlt@yahoo.com
Filosofas V. Ražvilas. Kur tik pažvelgsi į kairę ir į dešinę, į viršų ir į apačią, visur tik skamba ir skamba iš visų pakampių karksėjimas „dviguba pilietybė“, „dviguba pilietybė“. Visiškai negalima suprasti, koks velnias tiems žmonėms užmynė ant smegenų, kad jie niekaip negali ištarti dviejų lietuviškų žodžių - dvi pilietybės. Ir trumpiau ir gražiai lietuviškai skamba, labai tiksliai yra atspindima klausimo esmė. Kaip protauja, taip ir kalba. Kas galvoje, tas ir ant liežuvio galo. Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851