Filmų įtaka visuomenės nuomonei

Versijos.lt
+ 4 - 0
Autorius: Versijos.lt
Šaltinis: http://versijos.lt/filmu-itaka-visuomenes-nuomonei/...
7533-09-14 (2015 m.), skaitė 2016
0

Kolega grįžo iš Japonijos – gyveno ten pastaruosius tris metus. Turėjo neįprastą hobį – vaikštinėjo, rengdamas gyventojų apklausas. Rezultatas – liūdnas ir sukrečiantis.

Per tris metus jis apklausė daugiau kaip 10 000 jaunų 16-25 metų amžiaus japonų (kas nežino, sociologinei apklausai jau ir 5000 apklaustųjų yra daug). Baisiausia, kad savo žinias jie motyvavo FILMAIS!!!

Daugiau kaip 80% apklaustųjų teigė, kad Hirosimą ir Nagasakį atominėmis bombomis subombardavo TSRS, o amerikiečiai narsiai padėjo vargšams japonams.

70% teigė, kad Amerika laimėjo Vietnamo karą (Rembo juk visuose filmuose buvo nugalėtojas).

37% apklaustųjų įsitikinę, kad Kubos vyriausybė visas pajamas gauna iš narkomafijos („Blogi vyrukai 2“ įtaka, be abejo).

100% apklaustųjų įsitikinę, kad pirmą kominį palydovą paleido amerikiečiai, jie pirmieji išėjo į kosmosą (filmas „Armagedonas“).

43% teigia, kad pas Rusiją – prasta armija, juk filmuose ji visada pralaimi („Paskutinė misija“, „Kietas riešutėlis“).

27% žmonių atsakė, kad patys protingiausi yra amerikiečiai (apie tai, kad didžioji jų dalis pabėgo ar buvo nupirkti iš Kinijos ir Rusijos, filmai nepasakoja).

100% atsakė, kad II Pasaulinį karą laimėjo amerikiečiai, „praradę ištisus 50 000 žmonių, o TSRS prarado visiškai mažai, kadangi įsijungė į karą paskutiniais mėnesiais“.

100% apklaustųjų mano, kad Libijai ir Egiptui realiai pagerėjo gyvenimas po revoliucijų, „juk JAV pažadėjo atnešti šioms šalims žodžio laisvę – ir ji buvo atnešta, vadinasi, visiems dabar gerai“. Apie tai, kad dabar tų šalių gyventojai atsidūrė visiškame skurde, niekas nežino. Nežino, kad nafta, nuo kurios pardavimo Libijoje liaudis gaudavo tam tikrą procentą, dabar visa priklauso JAV ir Anglijai.

Bičiuliai, jūs kai žiūrite filmus – nusileiskite kartas nuo karto ant žemės ir prisiminkite, kad bet kuris filmas – tai ne tik gera režisūra bei aktorių vaidyba, bet ir galingas propagandos ginklas.

www


4   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito