Vengrų kariuomenei ir policijai leista šaudyti į migrantus guminėmis kulkomis

Sarmatas.lt
+ 6 - 0
Autorius: Sarmatas.lt
Šaltinis: http://www.sarmatas.lt/09/vengru-kariuomenei-ir-policijai-le...
2015-09-24, skaitė 1865
0

Vengrijos parlamentas, pirmadienį, rugsėjo 21 dieną išplėtė kariuomenės ir policijos įgaliojimus. Kaip pažymi France-Presse, kalba eina apie priemones, nukreiptas prieš migrantus, kurie per Vengriją bando patekti į Vokietiją ir kitas Europos Sąjungos šalis.


- Kas čia pirmas eilėje į jEvrosojūzinį rojų?

Iš dalies, pagal naują įstatymą, kariuomenė ir policija galės naudoti prieš pabėgėlius, bandančius nelegaliai patekti į Vengrijos teritoriją, neletalinius ginklus – šaudyti į juos guminėmis kulkomis.

Mūsų pasienis yra pavojuje. Vengrija ir visa Europa yra pavojuje. Jie nesibeldžia į mūsų duris, jie jas išspiria“, – pareiškė Vengrijos vyriausybės vadovas Viktoras Orbanas.

Anksčiau šalies valdžia nurodė pastatyti 175 km ilgio užtvaras išilgai Vengrijos ir Serbijos pasienio, o taip pat pareiškė apie savo pasirengimą pastatyti užtvaras pasienyje su Rumuniją.

Išskyrus rugsėjo 15, Vengrijoje įsigaliojo naujas įstatymas, baudžiantis 3 metams kalėjimo už neteisėtą sienos perėjimą.

Vengrų vyriausybės duomenimis, šiais metais į šalį atvyko virš 200 tūkstančių migrantų, kurie per Vengriją bando pasiekti Vakarų Europą.


6   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarų kol kas nėra


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIReklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Hey.lt
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 852 | 415.956