Migrantų antplūdis - Putino sąmokslas, tai padėkime jį įgyvendinti. Praplautsmegenių "anti?putinistų" logikos vingiai

Blogeris Zeppelinusas
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


Kruvino Putino kruvinas planas - kaip visada: gudrus, klastingas, neišvengiamas

Pastaruoju metu Lietuvos viešojoje bandoma populiarinti idėją, kad už nelegalių migrantų antplūdžio į Europą kyšo Putino Rusijos ausys. Man asmeniškai tokia versija atrodo šiek tiek komiškai, bet kiekviena hipotezė turi teisę būti išsakyta. 

Taigi, sekundei įveskime prielaidą, kad taip ir yra. 

Kad visą tą daugiamilijoninę pabėgėlių masę Turkijos stovyklose suagitavo ir išjudino  Europos link putinistano efesbėšnikai bei esvėeršnykai. 

Jie ir pelningą žmonių kontrabandos trafiką organizavo, kuriuo pro NATO šalies ir ES kandidatės Turkijos bei Šengeno šalies Graikijos teritorijas laisvai keliauja Pakistano, Afganistano, Irako, Irano bei Sirijos gyventojai.  

Kitaip sakant, pagal tokią logiką visas tas nelegalių migrantų srautas de facto yra  slaptos Putino kariaunos kolonos, be ginklų, plikomis rankomis šturmuojančios minkštą ES papilvę. Ir kiekvieno Europos patrioto pareiga yra ryžtingai stoti jų kelyje, neleidžiant Putino barbarams žengti nei žingsnio šventąją Senojo kontinento žeme. 

Nuosekliai mąstantys antiputinistai, tikintys Putino sąmokslo užtvindyti Europą negrais bei musulmonais ir paversti ją Afrikos filialu hipoteze, maždaug tokios pozicijos ir laikosi. Tačiau internetuose jau teko susidurti su gerokai komiškesne publika. 

Tariami "anti?putinistai", deklaruojantys tikėjimą į aukščiau minėtą Putino  sąmokslo teoriją, tuo pačiu metu demonstruoja kažkokius neįtikėtinus logikos vingius. 

Jiems  kažkodėl atrodo, kad ES šalys turi džiaugsmingai pasitikti ir svetingai priglausti tuos milijonus neginkluotos Putino kariaunos karių. 

O tuos, kurie siūlo uždaryti išorines ES sienas jų panosėje bei siųsti tuos nelegalius įsibrovėlius atgal į stovyklas Turkijoje, kur jie buvo visiškai saugūs, taip sužlugdant Putino planus paversti Europą musulmonų bei negrų žemynu, savotišku Afrikos bei Azijos filialu, pravardžiuoja...putinistais. 

Įdomi "logika", tiesa? 

"Putinas organizavo Europos užtvindymą nelegaliais migrantais, siekia paversti ES Afrikos filialu. Kiekvienas, kuris tam priešinasi, yra ... putinistas. O tie, kas padeda įgyvendinti šį Putino planą, yra Europos patriotai", - maždaug taip dėliojasi išvados, klausantis tų "anti?putinistų" išvedžiojimų. Šiek tiek primena šizofreniją, atvirai sakant. 

Kaip tos prieštaraujančios viena kitai išvados telpa vienoje galvoje - man mįslė. 

Anksčiau tokių su logika nedraugaujančių keistuolių būdavo nedaug. Gi dabar - pilnas Facebookas. Laksto, kudakuoja, nelegalius migrantus sveikina ir  "putinistus" gaudo

Gal čia koks šalutinis poveikis dėl nuolatinio Delfio skaitymo? Smegenys džiūva ar kas per velnias?

---
LDiena.lt: į retorinį gerbiamo autoriaus klausimą "Kaip tos prieštaraujančios viena kitai išvados telpa vienoje galvoje" - yra visiškai konkretus ir neretorinis atsakymas. Tai yra vienas iš psichikos sandaros tipų savybė - priimti ir laikyti tarpusavyje prieštaraujančią informaciją. Toks psichikos sandaros tipas vadinamas "bioroboto" arba ne taip gražiai "zombio". Tai yra, kai visuomenėje dominuojančios normos yra priimamos kaip vienintelė galima tiesa ir automatiškai programa "mąstymui" ir veikimui.

Detaliau apie psichikos sandaros tipus, labai rekomenduoju pasiskaityti Visuomenės Saugumo Koncepcijos autorių straipsnyje - "Mūsų reikalas ir reikalai ne mūsų...".

Kadangi į mūsų visuomenės informacinę erdvę pakankamai ilgai buvo ir tebėra masiškai kalamas informacijos blokas, kodiniu pavadinimu "RUSAI PUOLA" - bioroboto-zombio psichikos sandaros tipo nešiotojai (kurių visuomenėje yra apie 1/3) jau yra užprogramuoti tokia informacija.

Dabar gi, su staigiu ir organizuotu pabėgėlių-atėjūnų antplūdžiu, masinėje informacinėje erdvėje neišvengiamai tenka formuoti NAUJĄ INFORMACINĮ BLOKĄ - skirtą būtent įvertinti pabėgėlių klausimui. Kadangi mūsų išgamos šūdelitis ir jį aptarnaujantys masinio Durninimo Organai aka "žiniasklaida" negali atvirai pripažinti, kad masinį anplūdį suorganizavo JAV-Britanijos valdantysis klanas, tenka slepiant pėdsakus ir kabinant makaronus KLIEDĖTI APIE jEVROTOLERANCIJĄ-INTEGRACIJĄ-SOLIDARIZACIJĄ. Taip sukuriamas "WELCOME REFUGEES" informacinis blokas. pasižiūrėkite, kaip jis puikiai atsispindi liberastinės jEvropos atstovų veiksmuose - palaikymo mitingai, aplodismentai stotyse, savanorių komandos, jau nekalbant apie feisbukinių zombių ekstazę.

Tačiau "WELCOME REFUGEES" bloke nėra atsakymo, kas kaltas dėl šio džiaugsmo. O pateikti BENT KAŽKOKĮ atsakymą liumpenui - būtina. Štai čia Masinio Durninimo Organai vėl panaudoja "RUSAI PUOLA" informacinį bloką ir prikabina jam pabėgėlių iš demokratizuojamų kraštų priežastį.

Galutinis rezultatas: bioroboto-zombio psichikos sandaros tipo atstovas - savo galvelėje turi instaliuotus du blokus "RUSAI PUOLA" (su atnaujinimu - "Pabėgėlius į ES varo Putinas") ir "WELCOME REFUGEES". Kadangi biorobotas-zombis yra nesavarankiškas - tai yra, ne jis nusprendžia, kas yra tiesa, o kas yra melas - jis yra pasmerktas naudotis abiem viena kitai prieštaraujančiom nuomonėmis vienu metu, kol Masinio Durninimo Priemonės neperinstaliuos kurio nors iš šitų dviejų informacinių blokų. Arba, kol jis iš bioroboto-zombio psichikos sandaros tipo nepereis į kurį nors kitą psichikos sandaros tipą, kuriame arba pats spręs, kas yra tiesa,o kas melas, arba šitie klausimai iš viso taps neaktualūs ir informacijos blokai, bus tiesiog ištrinti.

Įvertink straipsnį: +9 -0
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

191 | 2017-08-18 | Lietuva | +14 -3
Kibirkštis
Mūsų laikmetyje yra išpilta be galo daug purvo ant Tarybų Sąjungos. Įvairiomis manipuliacijomis stengiamasi netgi apjuodinti jos pergalę Didžiajame Tėvynės Kare, nutylimos įvairios šio karo pusės, skleidžiami mitai apie TSRS „draugystę“ su fašistine Vokietija, išdavikišką TSRS politiką kovojančių prieš fašizmą armijų atžvilgiu ir t.t. Birželio 22 d. – Didžiojo Tėvynės Karo pradžios diena – yra puiki proga paneigti šiuos mitus ir parodyti tikrąjį to laiko vaizdą. Žinoma, mitų apie Didįjį Tėvynės Karą yra sukurta tiek daug, kad tam, kad visus juos paneigtume, turėtume parašyti knygą. Tad čia mes trumpai išanalizuosime tik dalį tų mitų ir pateik Skaityti toliau...
64 | 2017-08-18 | Kaimynai | +1 -2
Kibirkštis
Rugpjūčio 10-13 dienomis Leningrade vyko Rusijos Komunistų Darbininkų Partijos (RKDP) organizuota tarptautinė teorinė komunistų konferencija, skirta Didžiosios Spalio socialistinės revoliucijos šimtmečiui – „Spaliui-100“. Konferencijoje dalyvavo dešimtys marksistinių-lenininių partijų atstovų iš viso pasaulio: nuo Ispanijos iki Kazachstano, nuo Norvegijos iki Šri Lankos. Skaityti toliau...
94 | 2017-08-18 | Pasaulis | +5 -5
Kibirkštis
Visi žinome, kad Vokietijoje 1933-1945 m. siautėjo nuožmi, tūkstančius ir milijonus nekaltų aukų nusinešusi fašistų diktatūra, į valdžią atėjusi formaliai „teisėtu“, „demokratiniu“ rinkimų keliu. Tačiau retas kuris dabarties jaunuolis, ypač šalyje kaip Lietuva, bus girdėjęs apie Ernstą Telmaną (1886-1944) – bene žymiausią to meto vokiečių didvyrį ir patriotą, tapusį visos Europos antifašistinio pasipriešinimo veidu ir 1944 m. rugpjūčio 18 d. kritusį nuo nacistinių budelių kulkų. Kas jisai buvo? Skaityti toliau...
119 | 2017-08-18 | Lietuva | +4 -1
Tomas Dapkus
Pakomentavus ankstesniame post'e dabartinio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko ir tuomečio teisėsaugos darbuotojų profesinių sąjungų lyderio Vytauto Bako laišką Rusijos režimui kviečiant bendradarbiauti kai kurie komentarai bei nauji įvykiai pasirodė tiek svarbūs, kad juos verta aptarti atskirai. Skaityti toliau...
77 | 2017-08-18 | Smagumai | +2 -2
Igoris Ašmanovas
Мы видим в СМИ и соцсетях чудовищный хайп вокруг новых технологий, «нового технологического уклада». Ему уже с полгода. Не заметить его нельзя. Ну если уже на совещаниях у Путина повторяют эти модные шумовые слова, значит, коробочка уже заполнилась доверху. Skaityti toliau...
97 | 2017-08-18 | Pasaulis | +5 -1
Algimantas Lebionka
Praėjusį pirmadienį JAV prezidentas Donaldas Trampas pasirašė memorandumą, kuris nurodo JAV prekybos atstovui atlikti tyrimą dėl galimų intelektualinės nuosavybės grobimo atvejų iš Kinijos pusės. Kinai, kaip mano Vašingtone, priverčia KLR dirbančias JAV kompanijas dalintis intelektualinės nuosavybės pobūdžio informacija, priešingu atveju kinai neleidžia joms čia užsiimti verslu. Kinijos valdžia pasirengusi ryžtingai atsakyti į JAV sankcijas. Apie tai kalbama Kinijos komercijos ministerijos pranešime. Skaityti toliau...
149 | 2017-08-18 | Lietuva | +7 -1
Lietuvių aktyvistų frontas
Atėjo lemiama galutinio su žydais atsiskaitymo valanda. Lietuva turi būti išvaduota ne tik nuo azijatų bolševikų vergijos, bet ir nuo ilgamečio žydijos jungo. Lietuvių aktyvistų frontas visos lietuvių tautos vardu kuo iškilmingiausiai pareiškia: 1. Senoji Vytauto didžiojo laikais suteikta Lietuvoje prieglaudos teisė žydams yra visiškai ir galutinai atšaukiama. 2. Kiekvienas be išimties Lietuvos žydas šiuo yra įsakmiai įspėjamas nieko nedelsiant apleisti Lietuvos žemę. 3. Visi tie žydai, kurie išskirtinai pasižymėjo Lietuvos valstybės išdavimo ir lietuvių tautiečių persekiojimo, kankinimo ar skriaudimo veiksmais, atskirai bus traukiami Skaityti toliau...
107 | 2017-08-18 | Smagumai | +1 -4
Julijus Štreicheris
"Roterdamo dažnasis", olandų žinių tarnyba, paskelbė šį įdomų dalyką pasaulio spaudai birželio 19 dieną 1933 metais. Taip vadinama pasaulio ekonomikos konferencija vis dar vyksta Londone. Tai yra konferencija su daug kalbų ir mažai darbų. Žydai nusprendė panaudoti konferenciją savo tikslams. Jie liepos 15 dieną paskelbė Pasaulinę žydų konferenciją. Šios konferencijos siekis yra diskutuoti ir sudaryti gaires nukreiptas prieš nacionalsocialistinę Vokietiją. Šie sprendimai ir gairės bus atneštos ir pasaulio ekonomikos konferencijon. Tuo pat metu, žydų konferencija susitars dė Skaityti toliau...
71 | 2017-08-18 | Lietuva | +4 -4
Paulius Nežinosi
Dr. Paulius Josefas Gėbelsas 10 Įsakymų nacionalsocialistams 1. Vokietija yra tavo tėvynė. Mylėk ją virš visko ir daugiau darbais, negu žodžiais. 2. Vokietijos priešai yra tavo priešai, nekęsk jų visa savo širdimi. 3. Kiekvienas tautietis, net žemiausias, yra Vokietijos dalis, mylėk jį kaip myli pats save. 4. Sau reikalauk tik pareigų, tada Vokietija irgi atgaus savo teises ir privilegijas. 5. Didžiuokis Vokietija. Tu turi teisę didžiuotis tėvyne, už kurią milijonai paaukojo savo gyvybes. 6. Tas, kas smurtauja prieš Vokietiją, smurtauja prieš tave, atsilygink jam savo kumščiais! 7. Atsilygink už tai, kas yra daroma. Jeigu t Skaityti toliau...
80 | 2017-08-18 | Lietuva | +6 -8
Paulius Nežinosi
Man atrodo keista, kad vyras, kuris, kaip kareivis, buvo šešis metus pripratęs prie aklo paklusnumo, turėtų staiga atsidurti konfilkte su vastybe ir jos konstitucija. Šito priežastys kyla iš mano jaunystės dienų. Kai man buvo septyniolika metų, aš atvykau į Vieną ir ten aš išmokau nagrinėti ir stebėti tris svarbius klausimus: socialinį klausimą, rasinę problemą ir, pagaliau, marksistų judėjimą. Aš palikau Vieną tvirtu antisemitu, mirtinu marksistinės pasaulėžiūros priešu ir vokiečių nacionalistu savo politinių principų atžvilgiu. Ir nuo tada aš žinojau, kad vokiškasis vokiškosios Austrijos likimas bus iškovotas ne tik Austrijos, bet ir Vokiet Skaityti toliau...
241 | 2017-08-18 | Smagumai | +14 -0
Blogeris Zeppelinusas
Visokių kvailysčių ir silpnaprotystės apraiškų per savo netrumpą gyvenimą regėjau. Ir net patyriau. Bet tai, ką matau savo akimis Lietuvos Žmogaus Teisių Centro FB puslapyje ant tiek kvaila ir idiotiška, kad net sunku tuo patikėti! Skaityti toliau...
262 | 2017-08-18 | Kaimynai | +8 -2
Symonas Kroydonas
Vos spėjau išnešti kudašių iš Kamenec Podolskij,kai į jį su savo mašina įvažiavo Asta Kuznecovaitė. Per savo gyvenimo draugą Mantą Jurevičių perdavė man žinutę,kad patykos manęs ir įdurs adatą į nugarą,ir tada aš būsiu užkrėstas jos nešiojamu ir platinamu ŽIV virusu,hepatitu ir visokiomis baisiomis ligomis,todėl ačiū vienam iš jūsų ,kad įspėjote,ir vos tik sužinojau ,kad Kuznecovaitė pasirodė Kamenec Podilski mieste,šokau į mašiną ir visu greičiu į šiaurę ,į Ivano Frankovską. Skaityti toliau...
126 | 2017-08-18 | Pasaulis | +8 -1
Algimantas Lebionka
Barselonos teroristų tikrieji vardai yra Merkel ir Sorošas, Junkeris ir Tuskas, Grybauskaitė ir Skvernelis, globalizmas ir liberalizmas. Tai jiems remiant vyksta Europos tautų genocidas, islamizacija ir negrizacija, tai jų dėka į Europą vežami teroristai iš Afrikos ir Artimųjų Rytų, melagingai vadinami „pabėgėliais“. Tai jų dėka iš mūsų vaikų, anūkų, iš visos mūsų tautos atimama ateitis. Skaityti toliau...
160 | 2017-08-18 | Pasaulis | +7 -1
Algimantas Lebionka
Piliečių susipriešinimas JAV plečiasi. Šiomis dienomis Vašingtone išniekino 16-jo JAV prezidento Abraomo Linkolno paminklą, o prieš tai nuo vandalų rankų nukentėjo keli Konfederatų šalininkų paminklai. Vienas jų lyderiui ir legendai – generolui Li Šarlotsvilio mieste. Čia susidūrimų metu žuvo trys žmonės. Kairieji sukėlė isteriją Niujorke prie Trampo dangoraižio su šūksniais „Gėda! Ne Ku-Kluks-Klanui, ne fašizmui JAV, ne Trampui!“. Protestai jau apėmė 50 JAV miestų. Feikinė spauda viskuo kaltina baltuosius nacionalistus, dešiniuosius, o spalvotuosius ir kairiuosius vaizduoja nuskriaustaisiais. Skaityti toliau...
106 | 2017-08-18 | Lietuva | +9 -1
Dr. Jonas Ramanauskas | joramlt@yahoo.com
Filosofas V. Ražvilas. Kur tik pažvelgsi į kairę ir į dešinę, į viršų ir į apačią, visur tik skamba ir skamba iš visų pakampių karksėjimas „dviguba pilietybė“, „dviguba pilietybė“. Visiškai negalima suprasti, koks velnias tiems žmonėms užmynė ant smegenų, kad jie niekaip negali ištarti dviejų lietuviškų žodžių - dvi pilietybės. Ir trumpiau ir gražiai lietuviškai skamba, labai tiksliai yra atspindima klausimo esmė. Kaip protauja, taip ir kalba. Kas galvoje, tas ir ant liežuvio galo. Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851