„Persekiojant“ Islamo valstybę. Spėkite kas stovi už kalifato projekto?

Sarmatas.lt

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu socialiniuose tinkluose!

Straipsnis buvo paskelbtas dar 2014 rugsėjo pradžioje oro kampanijos „prieš ISIS“ metu. Per neseniai vykusius įvykius Rusija oficialiai prisijungė prie kampanijos prieš Islamo valstybę (ISIS). Kokios to pasekmės?

Patvirtinta dokumentais, bet retai užsimenama naujienų pranešimuose, jog ISIS yra JAV spec. tarnybų kūrinys, samdyti, paruošti ir finansuoti JAV ir jų sąjungininkų Saudo Arabijos, Kataro, Turkijos, Izraelio ir Jordano valstybių.

O tai reiškia, kad ISIS teroristai yra Vakarų aljanso pėstininkai. Kol Amerika tvirtina, kad taikosi į ISIS, realybėje – ji gina ISIS. Oro kampanijos siekis labiau yra sunaikinti Siriją ir Iraką, nei „persekioti teroristus“.

Bet dabar Rusija įsivėlė į kampaniją prieš ISIS, visa tai derinant- koordinuojant su Sirijos ir Irako valdžiomis.

Ką tai reiškia? Oficiali istorija yra tokia, kad Rusija remia Amerikos pasiryžimą kovoti su teroristais. Visa tai dėl gero tikslo.
Realybėje, deja, Rusija (netiesiogiai) kovoja prieš Ameriką palaikydama Sirijos ir Irako valdžių veiksmus prieš ISIS teroristus, kurie taip jau atsitiko, yra Vakarų karinio aljanso pėstininkai, su Vakarų samdiniais ir kariniais patarėjais jų gretose.

Draudžiama skelbti tiesa yra ta, kad teikdama karinę pagalbą tiek Sirijai, tiek Irakui, Rusija (netiesiogiai) konfrontuoja su Amerika. Maskva rems abiejų šalių karą „svetimomis rankomis“ prieš ISIL, kuri yra remiama JAV ir jų sąjungininkų.

Michel Chossudovsky, 2015 m. rugsėjo 30d.
————————————————————–

Islamo Valstybė (IV) yra vaizduojama kaip Amerikos ir vakarų pasaulio priešas.

Su nepakeičiamu Amerikos sąjungininku Britanija, Prezidentas Barakas Obama Irake įsakė įvykdyti seriją bombardavimo reidų, tariamai su siekiu nugalėti Islamo Valstybės (IV) sukilėlių kariuomenę.

Mes be dvejonių esame pasiryžę konfrontuoti prieš Islamo Valstybę… Jei teroristai galvoja, kad mes susvyruosime jų grasinimų akivaizdoje, tai jie labai klysta.“ (Barakas Obama ir Davidas Kameronas, Stiprinant NATO sąjungą, paskelbta London Times, 2014 rugsėjo 4d. pabraukta)

Bet kas stovi už Islamo Valstybės projekto?

Karti ironija, iki pat šiandien Islamo valstybės sukilėliai, dabar žinomi kaip Islamo valstybės Irako ir Levanto (IVIL) islamistų smogikai, buvo paskelbti kaip Sirijos „opozicijos laisvės kovotojai“ nusiteikę „atstatyti demokratiją“ ir nuversti Basharo al Assado valdžią.

O kas stovėjo už džihadistų sukilėlių Sirijoje?

Tie patys, kurie įsakė vykdyti bombardavimo kampaniją, stovi ir už Kalifato Projekto.

Islamo valstybės (IV) kovotojai, dabar esantys tariamais taikiniais JAV-NATO bombardavimo kampanijų pridengtų „antiterorizmo“ mandatu, buvo ir tebėra slapčia remiami Jungtinių Valstijų ir jos sąjungininkų.

Kitaip tariant, Islamo Valstybė yra JAV žvalgybos žinybų kūrinys, prisidedant ir Britanijos MI6, Izraelio Mossado, Pakistano Inter-Service žvalgybos (ISI) ir Saudo Arabijos Generalinės Žvalgybos Prezidentavimo (GIP), Ri’āsat Al-Istikhbārāt Al-’Āmah ( رئاسة الاستخبارات العامة‎). Dar daugiau, – remiantis Izraelio žvalgybos šaltiniais (Debka) NATO liaisone su Turkijos Aukščiausia Vadovybe buvo susijusi nuo pat pradžių samdant džihadistų karius Sirijos krizės metu 2011 kovo mėn.

Žiaurumai, kuriuos įvykdė Islamo Valstybės kovotojai Irake yra panašūs tiems, kuriuos jie vykdė Sirijoje.
Žiniasklaidos vykdomos dezinformacijos pasekoje, Vakarų viešoji nuomonė nežino, kad Islamo Valstybės teroristai nuo pat pradžių buvo remiami Jungtinių Valstijų ir jos sąjungininkų.

Nekaltų civilių žudymas, kuriuos vykdydavo Islamo Valstybės teroristai Irake yra naudojami tam, kad sukurti pretekstą ir JAV karinės intervencijos pateisinimą dėl humanitarinių priežasčių.

Tačiau bombardavimo reidai, įsakyti Obamos, neskirti eliminuoti Islamo Valstybei, kuri yra kaip JAV „žvalgybos turtas“. Deja, atvirkščiai, JAV taikosi į civilių populiaciją, taip pat į Irako pasipriešinimo judėjimą.

Saudo Arabijos ir Kataro vaidmuo

Patvirtinta dokumentais, jog JAV-NATO parama Islamo Valstybei yra nukreipiama slaptai per Amerikos ištikimus sąjungininkus: Katarą ir Saudo Arabiją. Patvirtinta Vakarų žiniasklaidos, tiek Riyadh ir Doha veikimas liaisone ir Vašingtono pusėje vaidino (ir tebevaidina) pagrindinį vaidmenį finansuojant Islamo Valstybę, kaip ir samdant, ruošiant ir vykdant religinę indoktrinaciją teroristinių samdinių jėgų, kurios dislokuotos Sirijoje, tarpe.

Remiantis Londono Daily Express „Jie [Islamo Valstybės teroristai] turėjo pinigų ir ginklų, kuriuos tiekė Kataras ir Saudo Arabija.
„Labiausiai svarbus ISIS finansavimo šaltinis iki šiandien buvo parama ateinanti iš Golfo Įlankos šalių, pagrindinai Saudo Arabijos, bet taip pat Kataro, Kuveito ir Jungtinių Arabų Emyratų,“ (Remiantis Dr. Gunter Meyer, Arabijos Pasaulio Tyrimų centro direktoriumi, Mainzo Universitete, Vokietijoje, Deutche Welle) dw.de/who-finances-isis/a-17720149

Šie pinigai buvo siunčiami ISIS teroristams kovojantiems prieš Sirijos vyriausybines pajėgas.

„Per sąjungininkus, tokius kaip Saudo Arabija ir Kataras, Vakarai rėmė karines sukilėlių grupuotes, kurios nuo tada mutavo į ISIS ir kitus su Al Qaeda susijusius kovotojus. (Daily telegraph, 2014, Birželio 12)

Remiantis Robertu Fisku, IV kalifato projektas „buvo finansuojamas Saudo Arabijos“.

Susipažinkite su Saudo Arabijos paskutiniuoju siaubingu indėliu į pasaulinę istoriją: islamistų Sunitų kalifatu, Irako ir Levanto, Mosulo ir Tikrito užkariautojais – ir Raqqa Sirijoje – ir galimai Bagdado, ir galiausiai Bušo ir Obamos galutiniais žemintojais.

Nuo Aleppo iki šiaurinės Sirijos beveik iki Irako-Irano sienų, ISIS džihadistai ir kitos grupės apmokamos Saudžių, Vahabitų ir Kuveito oligarchų – dabar valdo tūkstančius kvadratinių mylių. (Robert Fisk, The Independent, 2014 Birželio 12d.)

Saudžių kalėjimas

Kaip buvo pranešta, kaliniams buvo pasiūlytas sandėris – likite ir būkite nužudyti ar kovokite prieš Assadą Sirijoje. Kaip dalis sandėrio kaliniams buvo pasiūlyta „malonė ir stipendija jų šeimoms, kurioms buvo leista pasilikti Saudo Arabijos karalystėje“.

Saudžių pareigūnai greičiausiai davė jiems pasirinkimą: džihadas arba mirtis? Bendroje sumoje, kaliniai iš Yemeno, Palestinos, Saudo Arabijos, Sudano, Sirijos, Jordano, Somalio, Afganistano, Egipto, Pakistano, Irako ir Kuveito pasirinko kovą Sirijoje. (Žiūrėkite Global Research, 2013 Rugsėjo 11.)

„Volte-face“: apie posūkį

2014 Rugsėjo 11, sutapus su 9/11 minėjimu, Saudo Arabijos karalius kartu su Golfo Įlankos monarchais paskelbė bendrą nepalenkiamą nusiteikimą remti Obamos šventąjį karą prieš Islamo Valstybę (IV), kuri buvo ir tebėra finansuojama Kataro ir Saudžių pinigais, kaip dalis atsargiai suprojektuotos žvalgybinės operacijos.

delegacija
Valstybės sekretorius Džonas F. Keris (John F. Kerry) kairėje, kalbasi su Džozefu V. Vesfaliu (Joseph W. Westphal), JAV ambasadoriumi Saudo Arabijoje ir Saudžių Užsienio reikalų Ministru Princu Sau dal-Faisal jo atvažiavimo metu Karaliaus Abdulazizo tarptautiniame oro uoste Jiddah, 2014 metas, rugsėjo 11d. Saudo Arabijoje. (Fotografija Brendan Smalowski per Associated Press)

Saudo Arabijos ir Golfo Valstybės, kurios aktyviai prisidėjo finansuojant Islamo Valstybę, jau nekalbant apie samdymą ir teroristų ruošimą Vašingtono vardu, prisiekė jų nepalenkiamą paramą Obamos karinei kampanijai „pažeminti ir visiškai sunaikinti“ Islamo Valstybę.

Paramos pareiškimas kaip dokumentas, įpareigoja „didžiąsias Arabų valstybes dirbti kartu su JAV, atkirsti užsienio kovotojų srautą ir lėšas Islamo Valstybei.“ Jis taip pat patvirtina, kad nariai aptarė „strategiją sunaikinti ISIL kur ji bebūtų, tame tarpe tiek Irake, tiek ir Sirijoje.“

Saudo Arabija suprato, kad „Islamo Valstybės“ grupuotė yra rimta grėsmė taip pat ir jos šaliai, kad ji nėra mainstryminis Sunitų judėjimas. Viena iš Obamos IV plano dedamųjų, siekia pakenkti ideologiniams ir religiniams tvirtinimams, kuriuos Islamo Valstybės kovotojai priskiria Islamui.
Administracija tikisi, kad Rijadas naudos savo įtaką tarp Islamo religinių lyderių. (Voice of America, 2014, Rugsėjo 11d.)

„Nuosaikiųjų teroristų“ samdymas

Kaip susitarimo dalis, Saudžių rūmai turės „būti šeimininku ruošimo įstaigoms, kuriose bus ruošiami tūkstančiai Sirijos sukilėlių, kovojančių tiek prieš Islamo Valstybę, tiek ir prieš Prezidento Bašaro al Assado režimą.“ Absurdiškas ir netikras pasiūlymas. Iki rugsėjo 9, „oficialiai: Saudo Arabija rėmė Islamo Valstybę prieš Bašarą al Assadą, o dabar jai patikėta samdyti džihadistus, tam, kad kovoti prieš Islamo Valstybę. Absurdiškas ir netikras pasiūlymas. Bet žiniasklaida nesugebėjo sujungti taškų ir atskleisti didįjį melą.

Mes turime reikalą su velnišku projektu: Islamo Valstybės architektai informavo pasaulį apie savo pačių teroristų „persekiojimą“, kaip dalį savo antiteroristinės operacijos.

Kol šių veiksmų imamasi prisidengiant „Pasaulinio Karo prieš Terorizmą“ iškaba, JAV neturi motyvacijos taikytis į jos pačios sukurtas IV teroro brigadas, kuriose yra integruotos Vakarų specialiosios pajėgos ir žvalgybos agentai. Faktiškai vienintelė reikšminga ir efektyvi kampanija prieš Islamo teroristus buvo daroma Sirijos valdžios pajėgų.

Nereikia sakyti, „Islamo valstybės“ rėmimas ir finansavimas iš JAV, NATO, Saudžių ir Kataro pusės tęsis ir toliau. Užduotis nėra sunaikinti Islamo Valstybę kaip žada Obama. Tai su kuo mes turime reikalą yra JAV remiamas procesas destabilizuojant ir naikinant tiek Iraką, tiek ir Siriją.
Kampanija prieš Islamo valstybę yra prisidengiama, kaip pateisinimu bombarduojant abi paminėtas šalis, daugiausiai taikantis į civilius.

Galutinis tikslas yra destabilizuoti Iraką kaip valstybę ir padalinti ją į tris skirtingus subjektus.
Platesnis JAV-NATO strateginis tikslas yra destabilizuoti visus Viduriniuosius Rytus, Šiaurės Afriką, Centrinę Aziją, Pietų Azijos regioną, tame tarpe Iraną, Pakistaną ir Indiją.

Prof Michel Chossudovsky

globalresearch.ca

Parengė: Alenas Kostiugovas

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu socialiniuose tinkluose!

VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Paprasti komentarai

Feisbukiniai komentarai


Paveiksliukai

Skaitomiausi straipsniai

Prieš 77-erius metus liepos 21-ąją Kaune Valstybės teatre pradėjo savo darbą pirmasis Lietuvos Liaudies Seimas.
1035 | 2017-07-21 | Lietuva
Laurynas Ragelskis

Prie Valstybės teatro susirinkusi milžiniška žmonių minia mitingavo tris dienas - reikalaudama, kad Liaudies Seimas kuo greičiau patvirtintų ir įteisintų Lietuvos žmonių troškimą visam laikui atsikratyti ponų ir jų pimpačkiukų jungo. Ir Lietuvos Respublikos Seimas, vykdydamas Lietuvos žmonių valią priėmė tikrąją laisvę žmonėms garantuojančius sprendimus. Skaityti toliau...

Globalizmo naikinamos buvusios TSRS respublikos: Lietuvos ir Rusijos paralelės
765 | 2017-07-21 | Kaimynai
Algimantas Lebionka

Ar sveiko proto ir pasaulio politika besidomintis žmogus gali patikėti buka propaganda, kad JAV kolonijai Lietuvai „keltų grėsmę“ kita JAV kolonija Rusija? Aš manau, kad Lietuvoje sukelta karo isterija, mūsų tautų kiršinimas ir durninimas reikalingas tam, kad užsienio bankininkams būtų lengviau mūsų tautas plėšti ir išlaikyti savo vergijoje. Skaityti toliau...

Netanyahu: Europa turi pasirinkti klestėjimą ar žlugimą
358 | 2017-07-21 | Pasaulis
Algimantas Lebionka

Netanyahu žodžiais, Višegrado grupė turi palaikyti Izraelį ir įtikinti ES keisti savo poziciją Izraelio atžvilgiu. Europos pusė dažnai kelia išankstinius reikalavimus, bet tai absurdas, nes Izraelis yra daugelyje sričių pasaulio lyderis. Netanyshu paklausė: „Aš manau, kad Europa turi nuspręsti, ar ji nori gyventi ir klestėti, ar ji nori susitraukti ir išnykti“. ES politikus jis pavadino „bepročiais“. Skaityti toliau...

Reklama

Justo Paleckio kalba pirmajame Lietuvos Liaudies seimo 1940 m. liepos 21 d. posėdyje
285 | 2017-07-21 | Lietuva
Kibirkštis

Niekam ne paslaptis, kad 1940 m. – sudėtingas momentas Lietuvos istorijoje, žymintis tiek Raudonosios armijos dislokavimą mūsų šalyje, tiek fašistinės diktatūros su A. Smetona priešakyje žlugimą ir liepos 21 d. atidaryto Liaudies seimo paskelbtą naujos, Tarybų Lietuvos valstybės, kūrimosi pradžią. Bet, kaip ir daugelis kitų Lietuvos istorijos epizodų, šis laikotarpis pristatomas vienašališkai, piešiant jį tik juodžiausiomis spalvomis, užmirštant realias socialines bei geopolitines aplinkybes. Todėl istorinės pažinties tikslais pateikiame minėtojo Liaudies seimo deputato, to meto Lietuvos politinio veikėjo, J. Paleckio kalbą, pasakytą atidarom Skaityti toliau...

Unikali Lietuvos pažanga
244 | 2017-07-21 | Lietuva
Ekspertai.eu

Valstybinis transliuotojas LRT pranešė, kad stulbinamai išaugo Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos populiarumas ir drąstiškai krito norinčių studijuoti Edukologijos universitete skaičius. „Būsimieji Lietuvos studentai vis labiau nori būti kariūnais ir vis mažiau mokytojais“, - sakoma reportaže. Be komentarų. Skaityti toliau...

Dėl Baltarusijos kaltės Lietuvoje klesti kontrabandinių cigarečių rinka
191 | 2017-07-21 | Kaimynai
Ekspertai.eu

Nors Lietuva pagal daugelį parametrų yra pavyzdys Europos Sąjungai ir pasauliui (vienas geriausių BVP, veiksmingas Rusijos karinės agresijos atgrasymas, kylantys darbo užmokesčiai ir t.t.), tačiau mūsų šalies kontrabandinių cigarečių rinka – viena didžiausių Europoje. Pagrindine nelegalių tabako gaminių tiekėja į Lietuvą dar vis įvardijama diktatoriaus Aleksandro Lukašenkos valdoma Baltarusija. Skaityti toliau...

Kaip Ikea ir Harvardas vogė Rumunijos miškus. Koks lietuviškas scenarijus?
111 | 2017-07-24 | Lietuva
Gyvas miškas

Nuo 2004 m. Harvardo universitetas, veikdamas per savo investicinį padalinį, tapo vienu pagrindiniu Rumunijos miškų pirkėju - jis nusipirko apie 33,600 hektarus (83,000 akrų) miško. Tada, 2015 m. birželio mėnesio pabaigoje Harvardo universitetas netikėtai pardavė beveik visą žemę IKEAI. Sandoris sudarytas daugeliu etapų, prasidėjusių 2014 m., kai Harvardas pirmą kartą pardavė žemė Rumunijos įmonei, priklausančiai ofšorinėms įmonėms, kurias valdo Harvardas, o tada IKEA perėmė Rumunijos įmonę. Skaityti toliau...

Kodėl vokiečiai nepašalino Hitlerio, kodėl jie nepašalina Merkel? O mes?
109 | 2017-07-24 | Kaimynai
Algimantas Lebionka

Pasikėsinimo į Hitlerį minėjimas liepos 20 dieną vokiečiams sukėlė mintis apie Merkel ir Hitlerio politikos panašumą, mintis apie jų slogią praeitį ir tokią pačią slogią nūdieną. Kodėl Vokietija tada ir dabar naikinama, o vokiečiai tyli ir nesipriešiną valstybės naikinimui? Kodėl vokiečių pasipriešinimas nepašalino Hitlerio, kodėl jis nepašalina Merkel? Kodėl „niekas iš artimiausios Hitlerio aplinkos nenuspaudė pistoleto gaiduko“ ir neapsaugojo savo Tėvynės nuo pražūties anksčiau negu įvyko katastrofa? Skaityti toliau...

Globalistų mitologija: Išsisklaidęs globalistų mitas apie imigrantų iš atsilikusių Afrikos ir Azijos šalių naudą Europos ekonomikai
85 | 2017-07-24 | Pasaulis
Algimantas Lebionka

„Europa išmiršta, reikia gyventojų Europos ekonomikai“ - skelbia globalistai. Jeigu globalistams Europoje būtų reikalingi gyventojai, jeigu jie rūpintųsi tautų gerove, tai jie neužsiimtų sodomijos ir kitų lytinių iškrypimų propagavimu, kurie kaip tik ir yra skirti gyventojų skaičiaus mažinimui, jie neardytų normalios šeimos juvenalinės justicijos pagalba, nedarytų iš moters vergo ir darbinio gyvulio. Skaityti toliau...

Lenkijos radijas: Viktoras Orbanas pareiškė apie solidarumą su Lenkija jos ginče su EK
80 | 2017-07-24 | Pasaulis
Algimantas Lebionka

Vizito į Rumuniją metu Viktoras Orbanas pasakė, kad ataka prieš Lenkiją niekada nepavyks. Europos Sąjungos veiksmus Orbanas pavadino „inkvizicine kompanija“. Vengrijos premjeras pažymėjo, kad Budapeštas panaudos visas juridines galimybes ginti Varšuvą. Vengrijos vyriausybės įsitikinimu, „Briuselyje sukurta biurokratų ir elitų sąjunga, kurie veikia prieš europiečių valią“. Skaityti toliau...

Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851