Atsisakymas nuo televizoriaus – proto požymis

Versijos.lt
| +13 -0 Autorius: Versijos.lt
Šaltinis: http://versijos.lt/atsisakymas-nuo-televizoriaus-proto-pozymis/
2015-10-17, skaitė 602
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Visi girdėjo apie hipnotinę įtaigą. Iš pradžių žmogus įvedamas į transą ar tiesiog atsijungia. Paskui jam sakomos konkrečios formulės, kurios skatina jį ką nors daryti ar nedaryti – tai programavimas. Būtent šis efektas gali užmigdyti garsiai griaudint televizoriui ar radijui.

Esama daugybė pliusų nuo masinės dezinformacijos priemonių atsisakymo. Nemažai mano draugų jau atsisakė naujienų žiūrėjimo visiškai, kiti net televizoriaus neturi, kad neužgriozdytų buto. Televizoriaus nebuvimas ar jo atsisakymas byloja apie aukštą žmogaus kultūrą ir sąmoningumą.

NEBĖRA LAIKO GYVENTI, BET YRA LAIKO ŽIŪRĖTI ZOMBIADĖŽĘ

Kai atsirado televiziją, žmonės žiūrėjo ją po darbo. Dabar žiūrėjimui išeikvojama milijardai valandų. Bukas spoksojimas į dėžę ir pokalbiai su ja labai liūdnai atsilieps jūsų gyvenimo rezultatams.

TELEVIZORIUS PAVERČIA ŽMOGŲ BUKU, SKURDŽIU, TINGIU IR LIGOTU

Buku dėl to, kad jam iškart pateikiama informacija ir jos iššifravimas – mąstymas išsijungia.

Skurdas – tai bukumo ir laiko trūkumo rezultatas.

Tingiu, nes nelieka laiko užsiimti verslu, sportu ir t.t. Užtat pilna laiko spoksoti į dėžę.

Ligos – hipodinamijos, skurdo, neteisingo maitinimosi, tingumo rezultatas.

Televizija mums visada duos verslui ir valdžiai reikalingus elgesio modelius. Suprantama, šie modeliai turi atitikti tai, ko iš mūsų norima gauti. O gauti norima paklusnius piliečius ir vartotojus. Norima įkalti į galvas kiek galima daugiau baimės, sekso, daiktų bei malonumų troškulio.

Kraujas, pornografija ar erotika, loterijos kaip svajonės skurdžiams, serialai apie tai, kaip elgetos tampa turtingais ir laimingais…

GALVOS UŽKIMŠIMAS ŠIUKŠLĖMIS IR NEGATYVU

Visi mes gyvenimo procese gauname tam tikrą kiekį informacijos. Kažkas informaciją atsirenka, kažkas – griebia viską iš eilės. Televizorius kala į galvą kaleidoskopą iš tarpusavyje nesusijusių prieštaringos informacijos gabalėlių be jokių loginių ryšių ir apmąstymo. Rezultatas: žiūrovas pavirsta šiukšlių kibiru, kuriame pilna naujienų ir įvairių žinių fragmentų, dažniausiai visiškai nepritaikomų gyvenime. Naujienas autoriai parenka pagal principą „nustebinti ir sulaikyti prie ekrano reklaminės pauzės periodui“. Krūva smulkių siužetėlių visada bus panaši į krūvą. Jums ir knaisiotis joje nebebus kada, jeigu kasdien bus suverčiama vis nauja krūva informacinių šiukšlių. Koks man skirtumas, kur nuvirto autobusas su bananais Vakarų Afrikoje? Kam man reikia tai žinoti? Ką man tai duos?

VARTOJIMO PROPAGANDA

Leisiu sau kaip reklamos specialistui su daugelio metų stažu išsakyti savo nuomonę apie reklamą. Atsiminkite – gera prekė gali apsieiti be jokios reklamos.

Prastos gi ar kenksmingos prekės turi būti nuolat propaguojamos rinkoje. Pamąstykime, iš kur tiek pinigų turi kompanijos, kurios bruka mums įvairiausią šlamštą? Tai pinigai, kurie vakar buvo ištraukti iš mūsų kišenių. Už kokius pinigus kuriami naujo telefonų modeliai? Už pinigus, gautus iš senų modelių pardavimo.

Kiek pinigų išleidžia šiuolaikinis žmogus naujoms prekėms, be kurių puikiausiai išsiversdavo šimtus metų? Kad būtų parduotas naujas šlamštas, pasitelkiami milžiniški resursai. Egzistuoja netgi finansuojamas tinklas paauglių, kurie giriasi savo bendraamžiams naujais žaisliukais ir tuo pačiu įtraukia juos, o paskui ir jų tėvus į šlamšto pirkimo varžybas.

Vartotojiškos grandinėlės sukūrimo pavyzdys:

Surengta naujo „super filmo“ reklamos kampanija. Jai pasibaigus, filmas patenka į kino teatrus.

1 rezultatas. Padidėjo popkorno, kolos, čipsų, alaus ir kitokio šlamšto pardavimai – prasidėjo vartojimo grandinėlė.

2 rezultatas. Parduodami diskai su filmų įrašais, padidėja piratinių kopijų paklausa, parduodama daugiau diskų.

Parodė filmą apie šliundras, kuriame pasiturinčios, gražios moterys su brangiais automobiliais keičia vyrus kaip pirštines, geria konkrečius alkoholinius gėrimus, rūko konkrečias cigaretes, naudojasi konkrečiais žodžiais iš knygos, kurią iš ekrano rekomenduoja žiūrovams.

3 rezultatas. Pardavė merginai knygą apie šliundras, ji ėmė pirkti konkrečias cigaretes ir gerti pardavėjams reikalingos rūšies alkoholį.

4 rezultatas. Filme ir knygoje pademonstruoti elgesio modeliai duoda atvirkštinį rezultatą. Padidėja depresija, nervinis išsekimas, žmonės nebegali normaliai megzti tarpusavio santykių.

Tada į darbą paleidžiami antidepresantai, vitaminai, alkoholis – vartojimo grandinėlė tęsiasi.

Pasirodo naujas filmas – ir vėl viskas iš pradžių.

Galiausiai gaunasi, kad filmo reklama sukuria ištisą industriją, kaip, tarkime, filmo apie Harį Poterį atveju. Atsirado paklausa visiškai naujoms prekėms.

Kas daugiausia žiūri TV? Verslininkai? Dailininkai? Aktoriai? Muzikantai? Valdininkai? Direktoriai? Merai? Anaiptol. Televizorius sukurtas tam, kad būtų kvailinamos plačiosios masės. Visa tai taip ir vadinama – „masmedija“. Jeigu jums įdomu tapti asmenybe, jei turite norą išauginti vaikus protingais ir išsilavinusiais žmonėmis, meskite į istorijos sąvartyną šitą prekybos kompanijų ruporą, užkemšantį jūsų galvas visokiu šlamštu.

www

Įvertink straipsnį: +13 -0
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

196 | 2017-08-20 | Lietuva | +13 -0
Durnių Laivo Kapitonė
"Sausio 13-osios naktį Sovietų kariuomenės daliniai šturmavo Radijo ir televizijos pastatą, Televizijos bokštą. Žmonės buvo šaudomi, traiškomi tankais ir vaikomi nuo strateginių objektų." Kaip ir viskas aišku. Neigti jog tankistai tyčiomis važiavo per civilius žmones neišeina, nes yra numatytas BK straipsnis už tankistų agresijos neigimą prieš Lietuvos Respubliką. Kažkokie išvedžiojimai jog TSRS tankistas vykdė TSRS gynybos ministerijos generolo Jazovo įsakymus ir nurodymus už kurių nevykdymą jam grėsė baudžiamoji atsakomybė yra niekiniai. Bandymas pateisinti tanko vairuotoją jog jis važiuodamas naktį ir kelią stebėdamas per mažiuką plyšiuk Skaityti toliau...
41 | 2017-08-20 | Pasaulis | +2 -0
Algimantas Lebionka
Vyriausias Barselonos rabinas Meir Bar-Hen po teroro atakų, per kurias žuvo 14 žmonių ir virš 100 buvo sužeista, pasakė, kad Europoje žydai prarado tėvynę. Jis patarė žydams „parodyti Ispanijai nugarą“, sugrįžti ir apsigyventi Izraelyje. „Europa prarasta“, - paaiškino rabinas Meir Bar-Hen interviu "Times of Israel", rašoma austrų Krone. Jis pasakė:„Netikiu, kad žydai čia liks visiems laikams, ir kviečiu jus pirkti nekilnojamą turtą Izraelyje. Mes neturime kartoti klaidas žydų Alžyre ir Venesueloje ir geriau anksčiau nei per vėlai“. Skaityti toliau...
35 | 2017-08-20 | Kaimynai | +5 -0
Algimantas Lebionka
Po teroro aktų Ispanijoje Lenkijos premjerė pakvietė Europos sąjungos valstybes peržiūrėti saugumo ir migracijos politiką. Lenkijos premjerė Beata Šidlo televizijos TVP programoje rugpjūčio 19 dieną pareiškė, kad Ispanijoje įvykę teroro aktai – tai eilinis argumentas Europos saugumo politikos pakeitimui. Lenkijos premjerės žodžiais, ekstremistai, grasinantys europiečių saugumui, naudoja ES migracijos strategiją, kurią įdiegė Vokietijos kanclerė Angela Merkel. Į tai nebegalima užmerkti akių: „Reikia prabusti iš letargo miego, pasikelti nuo kelių ir, pagaliau, ir nebijoti pažiūrėti tiesai į akis. Skaityti toliau...
36 | 2017-08-20 | Kaimynai | +3 -0
Algimantas Lebionka
Vakar centriniame Vokietijos dienraštyje die Welt pasirodė didžiulis straipsnis, skirtas „Lenko kortai“, pavadintas „Lenko žalioji korta atveria migrantams ES vartus“.  https://www.welt.de/wirtschaft/article167686123/Polens-Greencard-oeffnet-Migranten-alle-Tore-zur-EU.html Globalistų oligarchų, vadinamų media-baronais, valdomas dienraštis die Welt, kaip beje ir likusi Europos spauda, labai išsigando, kad keli šimtai tūkstančių Ukrainos, Baltarusijos respublikų gyventojų, kurie Lenkijos konsulatuose įrodys savo „lenkiškas šaknis“ ir gaus „lenko kortą“, gali atvyks dirbti į Vokietiją. Skaityti toliau...
26 | 2017-08-20 | Pasaulis | +3 -0
Algimantas Lebionka
Juodąja mirtimi Europoje vadindavo maro epidemiją, didžiausią ankstesniųjų amžių, iki pat 19-ojo, mūsų kontinento nelaimę. 2015 metais į Europą liberalai-globalistai užnešė dar baisesnę nelaimę – jų sugalvotus „pabėgėlius“, kuriems, pažeisdami visus ES įstatymus ir susitarimus, jie atidarė ES sienas, ir į kontinentą atvedė (už atėjimą mokėjo pinigus) milijonus jaunų-sveikų vyrų iš Azijos ir Afrikos, be jokių dokumentų, be jokių jų praeities įrodymų, kartu su jų juoda-teroristine praeitimi, jų radikaliuoju Islamu, terorizmu, svetima kultūra, viduramžių papročiais, Europoje pamirštomis, Skaityti toliau...
22 | 2017-08-20 | Pasaulis | +2 -0
Algimantas Lebionka
Kaip bumerangas sugrįžo į Ameriką mada griauti paminklus: iki šiol juos griovė pagal Amerikos nurodymą Sadamui Huseinui Bagdade, Dzeržinskiui Maskvoje, Leninui Kijeve, rusų kareiviui-išvaduotojui Taline ir Varšuvoje. O dabar mada sugrįžo namo – į Ameriką. Visais šiais atvejais prasmė viena ir ta pati – kova už hegemoniją. Nugalėtojai griauna nugalėtųjų paminklus. O nugalėtieji piktai murma, bet nieko negali padaryti. Skaityti toliau...
37 | 2017-08-20 | Pasaulis | +5 -0
Algimantas Lebionka
Kiekvieną dieną Europoje nekliudomai išsilaipina koks tūkstantinis nelegalių imigrantų-potencialių teroristų desantas, nepaisant to, kad ES šalys turi savo kariuomenes, kurios privalo ginti Europos sienas nuo užpuolimo, jos turi brangiai kainuojančią NATO, kuri irgi turėtų jas ginti. Bet armijos jų negina, o užsiima ekshibicionizmu, tariama kova su smegenų vėžiu sergančio amerikiečių senatoriaus-idioto ir jo neadekvačių kolegų išgalvotais baubais iš Rytų. Skaityti toliau...
68 | 2017-08-20 | Lietuva | +5 -0
Durnių Laivo Kapitonė
„Mes į „WikiLeaks“ siuntėme įvairius duomenis, įskaitant iš Rusijos vyriausybės pavogtą informaciją. Ji būtų atskleidusi rusų veiksmus ir įrodžiusi, kad Rusijos saugumo tarnybos nekontroliuoja „WikiLeaks“, – sakė žinutes „Foreign Policy“ parodęs šaltinis. Daug „WikiLeaks“ darbuotojų, savanorių ir jų šeimos narių yra nukentėję nuo Rusijos korupcijos ir žiaurumo. Buvome tikri, kad „WikiLeaks“ tą informaciją paviešins. Tačiau Assange'as rasdavo vieną pasiteisinimą po kito.“ Skaityti toliau...
220 | 2017-08-18 | Lietuva | +16 -3
Kibirkštis
Mūsų laikmetyje yra išpilta be galo daug purvo ant Tarybų Sąjungos. Įvairiomis manipuliacijomis stengiamasi netgi apjuodinti jos pergalę Didžiajame Tėvynės Kare, nutylimos įvairios šio karo pusės, skleidžiami mitai apie TSRS „draugystę“ su fašistine Vokietija, išdavikišką TSRS politiką kovojančių prieš fašizmą armijų atžvilgiu ir t.t. Birželio 22 d. – Didžiojo Tėvynės Karo pradžios diena – yra puiki proga paneigti šiuos mitus ir parodyti tikrąjį to laiko vaizdą. Žinoma, mitų apie Didįjį Tėvynės Karą yra sukurta tiek daug, kad tam, kad visus juos paneigtume, turėtume parašyti knygą. Tad čia mes trumpai išanalizuosime tik dalį tų mitų ir pateik Skaityti toliau...
74 | 2017-08-18 | Kaimynai | +1 -2
Kibirkštis
Rugpjūčio 10-13 dienomis Leningrade vyko Rusijos Komunistų Darbininkų Partijos (RKDP) organizuota tarptautinė teorinė komunistų konferencija, skirta Didžiosios Spalio socialistinės revoliucijos šimtmečiui – „Spaliui-100“. Konferencijoje dalyvavo dešimtys marksistinių-lenininių partijų atstovų iš viso pasaulio: nuo Ispanijos iki Kazachstano, nuo Norvegijos iki Šri Lankos. Skaityti toliau...
105 | 2017-08-18 | Pasaulis | +5 -7
Kibirkštis
Visi žinome, kad Vokietijoje 1933-1945 m. siautėjo nuožmi, tūkstančius ir milijonus nekaltų aukų nusinešusi fašistų diktatūra, į valdžią atėjusi formaliai „teisėtu“, „demokratiniu“ rinkimų keliu. Tačiau retas kuris dabarties jaunuolis, ypač šalyje kaip Lietuva, bus girdėjęs apie Ernstą Telmaną (1886-1944) – bene žymiausią to meto vokiečių didvyrį ir patriotą, tapusį visos Europos antifašistinio pasipriešinimo veidu ir 1944 m. rugpjūčio 18 d. kritusį nuo nacistinių budelių kulkų. Kas jisai buvo? Skaityti toliau...
132 | 2017-08-18 | Lietuva | +5 -1
Tomas Dapkus
Pakomentavus ankstesniame post'e dabartinio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko ir tuomečio teisėsaugos darbuotojų profesinių sąjungų lyderio Vytauto Bako laišką Rusijos režimui kviečiant bendradarbiauti kai kurie komentarai bei nauji įvykiai pasirodė tiek svarbūs, kad juos verta aptarti atskirai. Skaityti toliau...
87 | 2017-08-18 | Smagumai | +2 -2
Igoris Ašmanovas
Мы видим в СМИ и соцсетях чудовищный хайп вокруг новых технологий, «нового технологического уклада». Ему уже с полгода. Не заметить его нельзя. Ну если уже на совещаниях у Путина повторяют эти модные шумовые слова, значит, коробочка уже заполнилась доверху. Skaityti toliau...
109 | 2017-08-18 | Pasaulis | +5 -1
Algimantas Lebionka
Praėjusį pirmadienį JAV prezidentas Donaldas Trampas pasirašė memorandumą, kuris nurodo JAV prekybos atstovui atlikti tyrimą dėl galimų intelektualinės nuosavybės grobimo atvejų iš Kinijos pusės. Kinai, kaip mano Vašingtone, priverčia KLR dirbančias JAV kompanijas dalintis intelektualinės nuosavybės pobūdžio informacija, priešingu atveju kinai neleidžia joms čia užsiimti verslu. Kinijos valdžia pasirengusi ryžtingai atsakyti į JAV sankcijas. Apie tai kalbama Kinijos komercijos ministerijos pranešime. Skaityti toliau...
163 | 2017-08-18 | Lietuva | +10 -1
Lietuvių aktyvistų frontas
Atėjo lemiama galutinio su žydais atsiskaitymo valanda. Lietuva turi būti išvaduota ne tik nuo azijatų bolševikų vergijos, bet ir nuo ilgamečio žydijos jungo. Lietuvių aktyvistų frontas visos lietuvių tautos vardu kuo iškilmingiausiai pareiškia: 1. Senoji Vytauto didžiojo laikais suteikta Lietuvoje prieglaudos teisė žydams yra visiškai ir galutinai atšaukiama. 2. Kiekvienas be išimties Lietuvos žydas šiuo yra įsakmiai įspėjamas nieko nedelsiant apleisti Lietuvos žemę. 3. Visi tie žydai, kurie išskirtinai pasižymėjo Lietuvos valstybės išdavimo ir lietuvių tautiečių persekiojimo, kankinimo ar skriaudimo veiksmais, atskirai bus traukiami Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851