ES beprotnamis. Merkel kviečia nelegalus, o Europiečiai nuo jų ginasi

Algimantas Lebionka

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu socialiniuose tinkluose!

Suomijos premjeras Juha Sipilanas pasakė, kad „padėtis nepakenčiama, nes Šengeno sistema nedirba, prie išorinių sienų nevyksta sutartimi numatyti patikrinimai“. Jo nuomone „Suomija greitai pasieks savo pabėgėlių priėmimo galimybių ribą“.

Vokiečių kilmės lietuvė, šiuo metu gyvenanti Hamburge, šio straipsnio autoriui papasakojo, kad šiame mieste „dėl užplūdusių migrantų gyventi nebeįmanoma, tvyro įtampa, chaosas ir nuojauta, kad greitai įvyks sprogimas visuomenėje ir valdžią paims nacionalistai, kurie imigrantų problemą išspręs savo metodais. Gyvenimo kokybė mieste sparčiai degraduoja, ypač degraduoja švietimo sistema, tvarka mieste.“ Hamburgo lietuvė nepanoro duoti „Šauksmui“ interviu ir paviešinti savo pavardę, nes bijo negatyvios valdžios reakcijos, galinčios pabloginti jos materialinę būklę. Štai tokia „demokratija ir žmogaus teisės“ Vokietijoje.

Tuo metu VFR kanclerė Angela Merkel, matomai pati save paskyrusi ES prezidente, Ankaroje (Turkija) pareiškė, kad ES skirs Turkijai €3 milijardus pabėgėlių problemai spręsti ir pažadėjo pagreitinti šios šalies priėmimo į ES procedūrą. 

Bavarijoje, į Passau miesto geležinkelio stotį kasdien atvyksta dešimtys pabėgėlių. Passau ir kiti miesteliai, esantys Austrijos pasienyje ieško būdų susidoroti su pabėgėliu problema. Bavarijos gyventojų požiūris į imigrantus iš lėto keičiasi ir ne į gerąją pusę, šiandien rašoma RT. Atvirai šia tema ir toliau nekalbama. „Tenka apgailestauti, kad tiems piliečiams, kurie atvirai išsako savo nuomonę, tuojau pat klijuoja ksenofobo etiketę. Kad kalbu su jumis, pas mane atsiras dar daugiau priešininkų, aš įsitikinęs“, - RT papasakojo Passau gyventojas Robertas Šregle.

Vietos pozicijos politikas Ursula Bachuber mano, kad kontrolės priemonės, tokios kaip transporto apžiūra, nepadeda. „Mes nežinome, kas pas mus atvyksta. Šie žmonės iš viso pasaulio: iš Kosovo, Sirijos, Pakistano, Afganistano. Tai yra mes visiškai nežinom, ką įsileidžiam į savo šalį. „Islamo valstybė“ sako, kad nori užgrobti Europą. Ir mes girdime iš policininkų, kad kai kurie iš atvažiavusių pradeda elgtis žiauriai, agresyviai“, – pasakė partijos „Alternatyva Vokietijai“ Ursula Bachuber.

Tie, kas kasdien stebi atvykstant naujus pabėgėlius, nustebę tuo, kaip ši tema pateikiama MIP.

„Laikraščiuose spausdina šeimų fotografijas. O iš tiesų 80% atvykusių – jauni vyrai, kurie keliauja pavieniui. To niekada nerodo“, – papildo pašnekovė.

Vietos gyventojai bijo dėl savo kultūros.

„Šie žmonės į Vokietiją atvažiuoja ne todėl, kad jiems nėra kur eiti. Jie turi ir kitus variantus, kur gauti maistą ir pastogę. Jie atvažiuoja į Vokietiją todėl, kad jiems daug visko pažadėjo. Bet jie su savim atveža ir islamą, kurį platins. Apie tai čia niekada nekalba. Aš bijau, kad Vokietija, o gal ir visa Europa bus islamizuota“, – pažymėjo politikė.

Ursula Bachuber žodžiais, niekas šalyje viešai neaptarinėja susiklosčiusią situaciją ir tai glumina dar labiau.

„Mūsų visuomenei reikia apsispręsti, kiek pabėgėlių mes galime priimti. Taip mes sugebėsime palikti tuos, kurie nori tapti vokiečių visuomenės dalimi, ir padėti tiems, kurie nori sugrįžti į tėvynę ir ją atstatyti. Egzistuoja milžiniškas skaičius problemų, kurias neįmanoma išspręsti, jeigu apie jas viešai nebus kalbama. Tenka apgailestauti, Vokietijoje tai kol kas nevyksta“,- apgailestauja Ursula Bachuber.

Ir vistiktai kai kurie rizikuoja ir pasisako.

“Mes negalime į Vokietiją pakviesti visą pasaulį! Visu pirma visi pabėgėliai atvyksta į mano gimtą miestą. Prabūskite! Tai beprotystė!“- pyksta vietos gyventojas Robertas Šregle.

Spalio 18 dieną pasirodė informacija apie tai, kad Hamburge nežinomieji padegė pabėgėlių prieglaudą. Sudegė 14 kambarių. Informacijos apie aukas nėra.

Pietrytinėje Švedijoje, naktį į spalio 18 sudegė buvusios mokyklos pastatas, kuriame ketino apgyvendinti pabėgėlius. Pastatas Kungsbake sudegė vos praėjus vienai dienai po buvusios mokyklos komunoje Jungbiu padegimo šalies pietuose, kur buvo palanuojama apgyvendinti pabėgėlius paauglius. Manoma, kad šiais metais į Švediją atvyks 150 tūkstančių pabėgėlių.

Kelno mieste buvo užpulta ir sužalota peiliu į kaklą kandidatė į miesto mero postą Henrieta Reker. Ši kairioji politikė rėmė neribojamo imigrantų priėmimo į Vokietiją politiką, tuo tarpu 44 metų užpuolikas buvo bedarbis, būtent tokios politikos, kuri atima iš etninių vokiečių darbo vietas, auka.

Policininkų profsąjungos pirmininkas Raineris Vendt pasiūlė pastatyti Austrijos pasienyje tvorą, kad užkirsti kelią nesibaigiančiam pabėgėlių srautui į šalį.

„Jeigu mes iš tikrųjų norime įvesti rimtą pasienio kontrolę, mes turime pastatyti tvorą išilgai Vokietijos sienos“, – pareiškė Vendt savo interviu leidiniui Welt am Sonntag. Profsąjungos lyderis galvoja, kad be tokios tvoros nėra prasmės steigti tranzitines zonas pabėgėliams.

Taip pat jis pasakė, kad Vokietijai kanclerei Merkel nedera tęsti signalo „Atvažiuokite pas mus“ transliavimą. Mūsų vidinei tvarkai iškylo grėsmė, mes stovime ant slenksčio socialinių neramumų ir kažkas turi paspausti stabdį“,- pažymėjo Raineris Vendt. 

Algimantas Lebionka

Šauksmas

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu socialiniuose tinkluose!

VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Paprasti komentarai

Feisbukiniai komentarai


Paveiksliukai

Skaitomiausi straipsniai

Prieš 77-erius metus liepos 21-ąją Kaune Valstybės teatre pradėjo savo darbą pirmasis Lietuvos Liaudies Seimas.
1035 | 2017-07-21 | Lietuva
Laurynas Ragelskis

Prie Valstybės teatro susirinkusi milžiniška žmonių minia mitingavo tris dienas - reikalaudama, kad Liaudies Seimas kuo greičiau patvirtintų ir įteisintų Lietuvos žmonių troškimą visam laikui atsikratyti ponų ir jų pimpačkiukų jungo. Ir Lietuvos Respublikos Seimas, vykdydamas Lietuvos žmonių valią priėmė tikrąją laisvę žmonėms garantuojančius sprendimus. Skaityti toliau...

Globalizmo naikinamos buvusios TSRS respublikos: Lietuvos ir Rusijos paralelės
765 | 2017-07-21 | Kaimynai
Algimantas Lebionka

Ar sveiko proto ir pasaulio politika besidomintis žmogus gali patikėti buka propaganda, kad JAV kolonijai Lietuvai „keltų grėsmę“ kita JAV kolonija Rusija? Aš manau, kad Lietuvoje sukelta karo isterija, mūsų tautų kiršinimas ir durninimas reikalingas tam, kad užsienio bankininkams būtų lengviau mūsų tautas plėšti ir išlaikyti savo vergijoje. Skaityti toliau...

Netanyahu: Europa turi pasirinkti klestėjimą ar žlugimą
358 | 2017-07-21 | Pasaulis
Algimantas Lebionka

Netanyahu žodžiais, Višegrado grupė turi palaikyti Izraelį ir įtikinti ES keisti savo poziciją Izraelio atžvilgiu. Europos pusė dažnai kelia išankstinius reikalavimus, bet tai absurdas, nes Izraelis yra daugelyje sričių pasaulio lyderis. Netanyshu paklausė: „Aš manau, kad Europa turi nuspręsti, ar ji nori gyventi ir klestėti, ar ji nori susitraukti ir išnykti“. ES politikus jis pavadino „bepročiais“. Skaityti toliau...

Reklama

Justo Paleckio kalba pirmajame Lietuvos Liaudies seimo 1940 m. liepos 21 d. posėdyje
285 | 2017-07-21 | Lietuva
Kibirkštis

Niekam ne paslaptis, kad 1940 m. – sudėtingas momentas Lietuvos istorijoje, žymintis tiek Raudonosios armijos dislokavimą mūsų šalyje, tiek fašistinės diktatūros su A. Smetona priešakyje žlugimą ir liepos 21 d. atidaryto Liaudies seimo paskelbtą naujos, Tarybų Lietuvos valstybės, kūrimosi pradžią. Bet, kaip ir daugelis kitų Lietuvos istorijos epizodų, šis laikotarpis pristatomas vienašališkai, piešiant jį tik juodžiausiomis spalvomis, užmirštant realias socialines bei geopolitines aplinkybes. Todėl istorinės pažinties tikslais pateikiame minėtojo Liaudies seimo deputato, to meto Lietuvos politinio veikėjo, J. Paleckio kalbą, pasakytą atidarom Skaityti toliau...

Unikali Lietuvos pažanga
244 | 2017-07-21 | Lietuva
Ekspertai.eu

Valstybinis transliuotojas LRT pranešė, kad stulbinamai išaugo Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos populiarumas ir drąstiškai krito norinčių studijuoti Edukologijos universitete skaičius. „Būsimieji Lietuvos studentai vis labiau nori būti kariūnais ir vis mažiau mokytojais“, - sakoma reportaže. Be komentarų. Skaityti toliau...

Dėl Baltarusijos kaltės Lietuvoje klesti kontrabandinių cigarečių rinka
191 | 2017-07-21 | Kaimynai
Ekspertai.eu

Nors Lietuva pagal daugelį parametrų yra pavyzdys Europos Sąjungai ir pasauliui (vienas geriausių BVP, veiksmingas Rusijos karinės agresijos atgrasymas, kylantys darbo užmokesčiai ir t.t.), tačiau mūsų šalies kontrabandinių cigarečių rinka – viena didžiausių Europoje. Pagrindine nelegalių tabako gaminių tiekėja į Lietuvą dar vis įvardijama diktatoriaus Aleksandro Lukašenkos valdoma Baltarusija. Skaityti toliau...

Kaip Ikea ir Harvardas vogė Rumunijos miškus. Koks lietuviškas scenarijus?
111 | 2017-07-24 | Lietuva
Gyvas miškas

Nuo 2004 m. Harvardo universitetas, veikdamas per savo investicinį padalinį, tapo vienu pagrindiniu Rumunijos miškų pirkėju - jis nusipirko apie 33,600 hektarus (83,000 akrų) miško. Tada, 2015 m. birželio mėnesio pabaigoje Harvardo universitetas netikėtai pardavė beveik visą žemę IKEAI. Sandoris sudarytas daugeliu etapų, prasidėjusių 2014 m., kai Harvardas pirmą kartą pardavė žemė Rumunijos įmonei, priklausančiai ofšorinėms įmonėms, kurias valdo Harvardas, o tada IKEA perėmė Rumunijos įmonę. Skaityti toliau...

Kodėl vokiečiai nepašalino Hitlerio, kodėl jie nepašalina Merkel? O mes?
109 | 2017-07-24 | Kaimynai
Algimantas Lebionka

Pasikėsinimo į Hitlerį minėjimas liepos 20 dieną vokiečiams sukėlė mintis apie Merkel ir Hitlerio politikos panašumą, mintis apie jų slogią praeitį ir tokią pačią slogią nūdieną. Kodėl Vokietija tada ir dabar naikinama, o vokiečiai tyli ir nesipriešiną valstybės naikinimui? Kodėl vokiečių pasipriešinimas nepašalino Hitlerio, kodėl jis nepašalina Merkel? Kodėl „niekas iš artimiausios Hitlerio aplinkos nenuspaudė pistoleto gaiduko“ ir neapsaugojo savo Tėvynės nuo pražūties anksčiau negu įvyko katastrofa? Skaityti toliau...

Globalistų mitologija: Išsisklaidęs globalistų mitas apie imigrantų iš atsilikusių Afrikos ir Azijos šalių naudą Europos ekonomikai
85 | 2017-07-24 | Pasaulis
Algimantas Lebionka

„Europa išmiršta, reikia gyventojų Europos ekonomikai“ - skelbia globalistai. Jeigu globalistams Europoje būtų reikalingi gyventojai, jeigu jie rūpintųsi tautų gerove, tai jie neužsiimtų sodomijos ir kitų lytinių iškrypimų propagavimu, kurie kaip tik ir yra skirti gyventojų skaičiaus mažinimui, jie neardytų normalios šeimos juvenalinės justicijos pagalba, nedarytų iš moters vergo ir darbinio gyvulio. Skaityti toliau...

Lenkijos radijas: Viktoras Orbanas pareiškė apie solidarumą su Lenkija jos ginče su EK
80 | 2017-07-24 | Pasaulis
Algimantas Lebionka

Vizito į Rumuniją metu Viktoras Orbanas pasakė, kad ataka prieš Lenkiją niekada nepavyks. Europos Sąjungos veiksmus Orbanas pavadino „inkvizicine kompanija“. Vengrijos premjeras pažymėjo, kad Budapeštas panaudos visas juridines galimybes ginti Varšuvą. Vengrijos vyriausybės įsitikinimu, „Briuselyje sukurta biurokratų ir elitų sąjunga, kurie veikia prieš europiečių valią“. Skaityti toliau...

Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851