Prasidėjo Vakarų susinaikinimo procesas

Versijos.lt
Autorius: Versijos.lt
Šaltinis: http://versijos.lt/prasidejo-vakaru-susinaikinimo-procesas/
2015-10-26, skaitė 771

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu socialiniuose tinkluose!

Po 2001 metų rugsėjo 11-osios pasaulis pasikeitė į blogąją pusę.

Aiškiausiai tuos pokyčius galime pamatyti aerouostuose. Keleivių patikrinimas virto procedūra, kuri mažai kuo skiriasi nuo kalėjimuose atliekamų kratų.

Grubiai kalbant, pasaulis pasidarė nebe toks demokratiškas. Atsirado daugiau policinės valstybės ir totalitarizmo elementų. Visur – ir Amerikoje, ir susirūpinusioje senutėje Europoje.

Amerika, kad ką nors nubaustų už rugsėjo 11-ą, įsibrovė į Afganistaną, tuo pretekstu, kad ten slepiasi ben Ladenas, kuris ir organizavo teroro aktą. Mano asmenine nuomone, garbėtroška teroristų vadas viso labo pasisavino pasaulinio atgarsio susilaukusį išpuolį.

Per pastaruosius 14 metų pasaulyje laisvės nuolat mažėja, o nelaisvės elementai, labai primenantys tuos, kuriuos aprašė Orvelas, vis labiau braunasi į mūsų gyvenimus. Tai dar ne fašizmas, bet ypatinga totalitarizmo forma.

Kad kompensuotų piliečiams apkarpytas politines laisves ir įdiegtus į gyvenimą kalėjimo papročių elementus, Vakarai ėmė propaguoti antraeiles pilietines teises.

Saldžią Vakarų vadovų meilę vienalytei meilei, vienalytėms santuokoms, seilėtiems humanitariniams žestams, tokiems kaip kova dėl invalidų teisės ir teisę įsivaikinti vaikus iš užsienio galima susieti su politinio gyvenimo Vakaruose sugriežtinimu ir policinės valstybės elementų gausėjimu.

Pastarieji trys metai pateikė mums naujų siurprizų. Ir dar pateiks. Europai reikia pasirinkti: arba tapti karingai ir nacionalistinei su nacizmo ir fašizmo elementais, arba neatpažįstamai pasikeisti. Migrantų antplūdžio problema – pats baisiausias iššūkis Europai per visą jos istoriją.

Kokia gi dabar susiklostė situacija?

Dėka grobuoniškos Vakarų politikos, buvo sunaikintas iškart kelių pakankamai svarbių šalių valstybingumas. Afganistanas, Irakas, Libija – dabar bando pribaigti Siriją – visos šios šalys buvo užpultos ir sunaikintos. Nepaisant demokratiškos retorikos, Vakarų sukelti kariniai konfliktai buvo ir tebelieka banaliomis agresijomis, tik pridengtomis šiuolaikiniais humanitariniai pasiteisinimais, kurie slepia jų žmogėdrišką esmę. Tiesiogiai ir netiesiogiai destabilizuota Afrika.

Ukraina sunaikino savo valstybingumą lyg ir pati, bet argi neragino jos tai padaryti amerikiečiai, lenkai, olandai, vokiečiai, suomiai, prancūzai, pabaltijiečiai, rėždami ukrainiečiams kalbas Maidane? Taip kad prie sunaikintų valstybių reikia pridėti ir Ukrainą. Europiečiai ir jankiai planingai nuteikinėjo Maidaną prieš Rusiją. Įdomiausia, kad dabar, kai Rusija jau nebe komunistinė šalis ir ne tarybinė, rusų nekenčia nė kiek ne mažiau, dėl to pasidarė visiškai aišku, kad antikomunizmas ir antitarybiškumas tebuvo viso labo rusofobijos maskuotė.

Visiškai natūralu, kad gentys ir tautos ėmė bėgti iš savo sugriautų teritorijų.

O kur jiems bėgti?

Iki JAV krantų toli, per okeaną su valtimi nenuplauksi.

O nuo suniokotos Libijos krantų iki italų Lampedūzos salos – ranka paduoti. Ir Graikija ramiausiai pasiekiama.

Kad ir kokia grėsminga, gudri ir turtinga bebūtų Islamo Valstybė, tačiau ir ji nepajėgi organizuoti nesuskaičiuojamų pabėgėlių minių antplūdžio. Tai ne Islamo Valstybė. Ir tame fakte, kad didžioji dalis atsibasčiusių į Europą barbarų yra jauni vyrai, galima įžvelgti paprastą dėsningumą: tiesiog vyrai turi geresnę fizinę formą, negu moterys ir vaikai, jie pajėgūs susidoroti su sunkumais ir kančiomis kelionėje per tris jūras į turtingą Europą ir į pačią jos širdį – Vokietiją.

Europa ir Amerika išdraskė skruzdėlyną – tai ko jie dabar gali tikėtis? Nereikia skųstis, patys kalti. Kad migrantai pas juos nebėgtų, reikia sukurti jiems nepakeliamas sąlygas. Tačiau demokratai to nedarys. Ne dėl to, kad jie geri, jie anaiptol nėra geri, tačiau jiems svarbus „geranorių“ įvaizdis. Geranorių, kurie ką tik skudurėliu nusišluostė nuo rankų sunaikintų valstybių piliečių kraują.

Europa keičiasi. Ją jau sunku atpažinti. Arba kita religija, juodos akys ir tamsi oda. Vokietijos gyventojai mažai kuo skirsis nuo Artimųjų Rytų gyventojų. Arba atsiras fašistinės ir rasistinės valstybės, apsitvėrusios spygliuota viela, sienomis ir kulkosvaidžiais. Trečio kelio nėra.

Rusijoje, kaip šiandien pasitikslinau, yra 2,5 milijono pabėgėlių iš Ukrainos (tiksliau, 2 503 680 žmonių), tačiau jų neįmanoma atskirti nuo rusų. Taip kad asimiliacija rusams negresia. Pas juos bus tokios pačios akys, tokia pati oda ir ta pati religija. Ukrainiečių adaptacija problemų nesukels. Rusija atsitiktinai atsidūrė palankesnėje situacijoje nei nelaiminga Europa, pasmerkta išnykti ir prarasti tą pavidalą, kokį turėjo pastaruosius pusantro tūkstančio metų.

Man labiau patinka senoji Europa. Bet jei kitaip neįmanoma ir jei Europa mums priešiška, tai tegu išnyksta, nieko baisaus.

Ir dar.

Vakarų susinaikinimo procesas jau nebesustabdomas. Kaip kitados mėgo sakyti Gorbačiovas: „Procesas pajudėjo“.

Mes stebėjome TSRS susinaikinimo procesą, dabar save naikina Europos šalys. Kiekvienam savas laikas.

www

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu socialiniuose tinkluose!

VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Paprasti komentarai

Feisbukiniai komentarai


Paveiksliukai

Skaitomiausi straipsniai

Prieš 77-erius metus liepos 21-ąją Kaune Valstybės teatre pradėjo savo darbą pirmasis Lietuvos Liaudies Seimas.
1035 | 2017-07-21 | Lietuva
Laurynas Ragelskis

Prie Valstybės teatro susirinkusi milžiniška žmonių minia mitingavo tris dienas - reikalaudama, kad Liaudies Seimas kuo greičiau patvirtintų ir įteisintų Lietuvos žmonių troškimą visam laikui atsikratyti ponų ir jų pimpačkiukų jungo. Ir Lietuvos Respublikos Seimas, vykdydamas Lietuvos žmonių valią priėmė tikrąją laisvę žmonėms garantuojančius sprendimus. Skaityti toliau...

Globalizmo naikinamos buvusios TSRS respublikos: Lietuvos ir Rusijos paralelės
766 | 2017-07-21 | Kaimynai
Algimantas Lebionka

Ar sveiko proto ir pasaulio politika besidomintis žmogus gali patikėti buka propaganda, kad JAV kolonijai Lietuvai „keltų grėsmę“ kita JAV kolonija Rusija? Aš manau, kad Lietuvoje sukelta karo isterija, mūsų tautų kiršinimas ir durninimas reikalingas tam, kad užsienio bankininkams būtų lengviau mūsų tautas plėšti ir išlaikyti savo vergijoje. Skaityti toliau...

Netanyahu: Europa turi pasirinkti klestėjimą ar žlugimą
359 | 2017-07-21 | Pasaulis
Algimantas Lebionka

Netanyahu žodžiais, Višegrado grupė turi palaikyti Izraelį ir įtikinti ES keisti savo poziciją Izraelio atžvilgiu. Europos pusė dažnai kelia išankstinius reikalavimus, bet tai absurdas, nes Izraelis yra daugelyje sričių pasaulio lyderis. Netanyshu paklausė: „Aš manau, kad Europa turi nuspręsti, ar ji nori gyventi ir klestėti, ar ji nori susitraukti ir išnykti“. ES politikus jis pavadino „bepročiais“. Skaityti toliau...

Reklama

Justo Paleckio kalba pirmajame Lietuvos Liaudies seimo 1940 m. liepos 21 d. posėdyje
285 | 2017-07-21 | Lietuva
Kibirkštis

Niekam ne paslaptis, kad 1940 m. – sudėtingas momentas Lietuvos istorijoje, žymintis tiek Raudonosios armijos dislokavimą mūsų šalyje, tiek fašistinės diktatūros su A. Smetona priešakyje žlugimą ir liepos 21 d. atidaryto Liaudies seimo paskelbtą naujos, Tarybų Lietuvos valstybės, kūrimosi pradžią. Bet, kaip ir daugelis kitų Lietuvos istorijos epizodų, šis laikotarpis pristatomas vienašališkai, piešiant jį tik juodžiausiomis spalvomis, užmirštant realias socialines bei geopolitines aplinkybes. Todėl istorinės pažinties tikslais pateikiame minėtojo Liaudies seimo deputato, to meto Lietuvos politinio veikėjo, J. Paleckio kalbą, pasakytą atidarom Skaityti toliau...

Unikali Lietuvos pažanga
244 | 2017-07-21 | Lietuva
Ekspertai.eu

Valstybinis transliuotojas LRT pranešė, kad stulbinamai išaugo Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos populiarumas ir drąstiškai krito norinčių studijuoti Edukologijos universitete skaičius. „Būsimieji Lietuvos studentai vis labiau nori būti kariūnais ir vis mažiau mokytojais“, - sakoma reportaže. Be komentarų. Skaityti toliau...

Dėl Baltarusijos kaltės Lietuvoje klesti kontrabandinių cigarečių rinka
191 | 2017-07-21 | Kaimynai
Ekspertai.eu

Nors Lietuva pagal daugelį parametrų yra pavyzdys Europos Sąjungai ir pasauliui (vienas geriausių BVP, veiksmingas Rusijos karinės agresijos atgrasymas, kylantys darbo užmokesčiai ir t.t.), tačiau mūsų šalies kontrabandinių cigarečių rinka – viena didžiausių Europoje. Pagrindine nelegalių tabako gaminių tiekėja į Lietuvą dar vis įvardijama diktatoriaus Aleksandro Lukašenkos valdoma Baltarusija. Skaityti toliau...

Kaip Ikea ir Harvardas vogė Rumunijos miškus. Koks lietuviškas scenarijus?
112 | 2017-07-24 | Lietuva
Gyvas miškas

Nuo 2004 m. Harvardo universitetas, veikdamas per savo investicinį padalinį, tapo vienu pagrindiniu Rumunijos miškų pirkėju - jis nusipirko apie 33,600 hektarus (83,000 akrų) miško. Tada, 2015 m. birželio mėnesio pabaigoje Harvardo universitetas netikėtai pardavė beveik visą žemę IKEAI. Sandoris sudarytas daugeliu etapų, prasidėjusių 2014 m., kai Harvardas pirmą kartą pardavė žemė Rumunijos įmonei, priklausančiai ofšorinėms įmonėms, kurias valdo Harvardas, o tada IKEA perėmė Rumunijos įmonę. Skaityti toliau...

Kodėl vokiečiai nepašalino Hitlerio, kodėl jie nepašalina Merkel? O mes?
110 | 2017-07-24 | Kaimynai
Algimantas Lebionka

Pasikėsinimo į Hitlerį minėjimas liepos 20 dieną vokiečiams sukėlė mintis apie Merkel ir Hitlerio politikos panašumą, mintis apie jų slogią praeitį ir tokią pačią slogią nūdieną. Kodėl Vokietija tada ir dabar naikinama, o vokiečiai tyli ir nesipriešiną valstybės naikinimui? Kodėl vokiečių pasipriešinimas nepašalino Hitlerio, kodėl jis nepašalina Merkel? Kodėl „niekas iš artimiausios Hitlerio aplinkos nenuspaudė pistoleto gaiduko“ ir neapsaugojo savo Tėvynės nuo pražūties anksčiau negu įvyko katastrofa? Skaityti toliau...

Globalistų mitologija: Išsisklaidęs globalistų mitas apie imigrantų iš atsilikusių Afrikos ir Azijos šalių naudą Europos ekonomikai
85 | 2017-07-24 | Pasaulis
Algimantas Lebionka

„Europa išmiršta, reikia gyventojų Europos ekonomikai“ - skelbia globalistai. Jeigu globalistams Europoje būtų reikalingi gyventojai, jeigu jie rūpintųsi tautų gerove, tai jie neužsiimtų sodomijos ir kitų lytinių iškrypimų propagavimu, kurie kaip tik ir yra skirti gyventojų skaičiaus mažinimui, jie neardytų normalios šeimos juvenalinės justicijos pagalba, nedarytų iš moters vergo ir darbinio gyvulio. Skaityti toliau...

Lenkijos radijas: Viktoras Orbanas pareiškė apie solidarumą su Lenkija jos ginče su EK
80 | 2017-07-24 | Pasaulis
Algimantas Lebionka

Vizito į Rumuniją metu Viktoras Orbanas pasakė, kad ataka prieš Lenkiją niekada nepavyks. Europos Sąjungos veiksmus Orbanas pavadino „inkvizicine kompanija“. Vengrijos premjeras pažymėjo, kad Budapeštas panaudos visas juridines galimybes ginti Varšuvą. Vengrijos vyriausybės įsitikinimu, „Briuselyje sukurta biurokratų ir elitų sąjunga, kurie veikia prieš europiečių valią“. Skaityti toliau...

Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851