Iš kur Vakarų žiniasklaida ima naujienas apie Siriją

Versijos.lt
| +7 -0 Autorius: Versijos.lt
Šaltinis: http://versijos.lt/is-kur-vakaru-ziniasklaida-ima-naujienas-apie-sirija/
2015-10-27, skaitė 865
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Apie tai aš jau rašiau beveik prieš keturis metus. Dabar, kai smarkiai aktualizavosi Sirijos problema, ne nuodėmė dar kartą papasakoti apie tai, ką daug kas jau pamiršo.

Pasakodama apie Siriją, VISA Vakarų žiniasklaida kaip šaltinį nurodo vieną žmogų.

Viso labo.

Tačiau apie viską iš eilės.

Štai, tarkime, ką rašo „demokratiška“ „Medūza":

„Kaip pasakė agentūrai vienas iš sukilėlių, smūgį patyrė jo stovykla Hamo regione. Per bombardavimą nukentėjo 8 žmonės. Žmogaus teises ginanti organizacija Syrian Observatory for Human Rights pranešė, kad Talbise, ar Rastane ir kituose miestuose žuvo mažiausiai 27 žmonės.“

Čia jie apie Rusijos aviacijos smūgius rašo. Atseit, bombarduoja rusai ne Islamo Valstybę, o kažkokią „opoziciją“.

Atkreipkime dėmesį į informacijos šaltinį – kažkokią organizaciją Syrian Observatory for Human Rights. Humoras čia slypi tame, kad visose Vakarų žiniasklaidos nuorodose pamatysite TIKTAI ŠIĄ kontorą.

Kodėl? Ogi todėl.

Kad pameluotum, reikia nurodyti šaltinį – būtent toks „laisvos“ žiniasklaidos geležinis principas. Kad pranešimais patikėtų, reikia pateikti ją ne kaip savo vaizduotės vaisių, o duoti nuorodą į pašalinį informacijos šaltinį.

Įstaigos "Syrian Observatory for Human Rights", į kurią nuorodas deda visa Vakarų žiniasklaida personalas neišpūstas, joje dirba lygiai… vienas žmogus. Tai organizacijos „direktorius“, vardu Rami Abdul Rahman. Bent jau jis pats šitaip prisistato.

Ir štai šita solidi organizacija aprūpina „naujienomis“ apie Siriją praktiškai monopoliniu režimu visas svarbiausias pasaulio naujienų agentūras.

Štai čia keli organizacijos tinklapiai:

http://www.syriahr.org/

http://www.syriahr.com/

http://www.facebook.com/pages/Syrian-Observatory-for-Human-Rights/121855461256134

Tinklapyje, tarkime skyrelyje „Kontaktai“, galima rasti informaciją, kad šios organizacijos naujienas platina agentūros Reuters ir AFP. Kaip ir kitos stambios pasaulio agentūros pastoviai kartoja ir tiražuoja šios organizacijos melagystes.

Be to, remdamiesi šios organizacijos „naujienomis“, valstybių vyriausybės daro pareiškimus apie Siriją.

Gaunasi, kad VIENAS DĖDĖ, sėdėdamas Londone, formuoja pasaulio visuomenės nuomonę? Vienas ponas iš Londono praktiškai diktuoja vyriausybėms jų požiūrį į Siriją?

Visiškai ne. Jis paprasčiausiai dirba „vandens nuleidimo bakeliu“. Tiekia Vakarams reikalingą informaciją, o visa „nepriklausoma“ žiniasklaida apsimeta, kad nežino, jog cituoja VIENĄ žmogų. Kiekvieną dieną ir kiekvieną valandą.

Tai – suokalbis. Būna monopoliniai suokalbiai benzino kainoms. Ir juos baudžia, vadovaudamiesi antimonopoliniais įstatymais. O čia akivaizdi monopolija informacijai ir analogiškas suokalbis. Visi PRIVALO imti informaciją tik IŠ VIENO šaltinio.

Abejojate? Tikite atsitiktinumais? Specialiai jums vienas vokiečių tinklapis atliko tyrimą ir nustatė, kad į organizaciją Syrian Observatory for Human Rights iš šlovingo Londono miesto nuorodas deda štai šios informacinės agentūros (citata): „CNN, CBS, Associated Press, Reuters, AFP, BBC, Tagesschau, FAZ, Holtzbrinck, Springerpresse, Spiegel, Focus, Al Jazeera, al Arabiya und so weiter und so fort bis hin zu taz, Guardian und RIA Novosti“.

Tikiuosi, dabar jau viskas aišku. Ir su „objektyviais duomenimis“, ir su „žmogaus teisių gynimo organizacija“ Syrian Observatory for Human Rights, ir su „nepriklausoma žiniasklaida“.

Dėl to tiesiog pakartosiu klausimus, kuriuos uždaviau dar 2011 metų pabaigoje, straipsnyje „Pasaka apie tai, kaip vienas žmogus apgaudinėja visą pasaulį“.

Tai štai – iškyla keletas klausimų.

1. Kodėl praktiškai visos informacijos agentūros ima naujienas apie Siriją iš vienos vietos?

2. Kaip taip gaunasi, kad vienas žmogus formuoja planetos nuomonę tam tikrais klausimais?

3. Kodėl įvairių šalių vyriausybės kaip papūgos kartoja vienas ir tas pačias kvailystes, kurias sugalvojo vienas žmogus?

4. Nejaugi tos vyriausybės neturi žvalgybų, specialiųjų tarnybų, to konkretaus regiono specialistų?

5. Ar gali visa tai būti atsitiktinumu?

O gal būtent britų bei amerikiečių spectarnybos ir organizavo visą šį cirką?

Kad išsprogdintų Artimuosius Rytus ir sukurtų ten Didįjį Islamo Kalifatą. Kaip būsimą priemonę pasauliui pertvarkyti. XX amžiaus pradžioje tokiu įrankiu tapo socialdemokratai ir klasių kova, o amžiaus viduryje – fašizmas ir nacizmas.

Praėjo 4 metai nuo pirmojo straipsnio, o Vakarai tebepuoselėja tuos pačius planus, tik dabar jie aiškesni ir akivaizdesni. Tikėsimės, kad Rusija neleis jų įgyvendinti.

www

Įvertink straipsnį: +7 -0
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

196 | 2017-08-20 | Lietuva | +13 -0
Durnių Laivo Kapitonė
"Sausio 13-osios naktį Sovietų kariuomenės daliniai šturmavo Radijo ir televizijos pastatą, Televizijos bokštą. Žmonės buvo šaudomi, traiškomi tankais ir vaikomi nuo strateginių objektų." Kaip ir viskas aišku. Neigti jog tankistai tyčiomis važiavo per civilius žmones neišeina, nes yra numatytas BK straipsnis už tankistų agresijos neigimą prieš Lietuvos Respubliką. Kažkokie išvedžiojimai jog TSRS tankistas vykdė TSRS gynybos ministerijos generolo Jazovo įsakymus ir nurodymus už kurių nevykdymą jam grėsė baudžiamoji atsakomybė yra niekiniai. Bandymas pateisinti tanko vairuotoją jog jis važiuodamas naktį ir kelią stebėdamas per mažiuką plyšiuk Skaityti toliau...
41 | 2017-08-20 | Pasaulis | +2 -0
Algimantas Lebionka
Vyriausias Barselonos rabinas Meir Bar-Hen po teroro atakų, per kurias žuvo 14 žmonių ir virš 100 buvo sužeista, pasakė, kad Europoje žydai prarado tėvynę. Jis patarė žydams „parodyti Ispanijai nugarą“, sugrįžti ir apsigyventi Izraelyje. „Europa prarasta“, - paaiškino rabinas Meir Bar-Hen interviu "Times of Israel", rašoma austrų Krone. Jis pasakė:„Netikiu, kad žydai čia liks visiems laikams, ir kviečiu jus pirkti nekilnojamą turtą Izraelyje. Mes neturime kartoti klaidas žydų Alžyre ir Venesueloje ir geriau anksčiau nei per vėlai“. Skaityti toliau...
35 | 2017-08-20 | Kaimynai | +5 -0
Algimantas Lebionka
Po teroro aktų Ispanijoje Lenkijos premjerė pakvietė Europos sąjungos valstybes peržiūrėti saugumo ir migracijos politiką. Lenkijos premjerė Beata Šidlo televizijos TVP programoje rugpjūčio 19 dieną pareiškė, kad Ispanijoje įvykę teroro aktai – tai eilinis argumentas Europos saugumo politikos pakeitimui. Lenkijos premjerės žodžiais, ekstremistai, grasinantys europiečių saugumui, naudoja ES migracijos strategiją, kurią įdiegė Vokietijos kanclerė Angela Merkel. Į tai nebegalima užmerkti akių: „Reikia prabusti iš letargo miego, pasikelti nuo kelių ir, pagaliau, ir nebijoti pažiūrėti tiesai į akis. Skaityti toliau...
36 | 2017-08-20 | Kaimynai | +3 -0
Algimantas Lebionka
Vakar centriniame Vokietijos dienraštyje die Welt pasirodė didžiulis straipsnis, skirtas „Lenko kortai“, pavadintas „Lenko žalioji korta atveria migrantams ES vartus“.  https://www.welt.de/wirtschaft/article167686123/Polens-Greencard-oeffnet-Migranten-alle-Tore-zur-EU.html Globalistų oligarchų, vadinamų media-baronais, valdomas dienraštis die Welt, kaip beje ir likusi Europos spauda, labai išsigando, kad keli šimtai tūkstančių Ukrainos, Baltarusijos respublikų gyventojų, kurie Lenkijos konsulatuose įrodys savo „lenkiškas šaknis“ ir gaus „lenko kortą“, gali atvyks dirbti į Vokietiją. Skaityti toliau...
26 | 2017-08-20 | Pasaulis | +3 -0
Algimantas Lebionka
Juodąja mirtimi Europoje vadindavo maro epidemiją, didžiausią ankstesniųjų amžių, iki pat 19-ojo, mūsų kontinento nelaimę. 2015 metais į Europą liberalai-globalistai užnešė dar baisesnę nelaimę – jų sugalvotus „pabėgėlius“, kuriems, pažeisdami visus ES įstatymus ir susitarimus, jie atidarė ES sienas, ir į kontinentą atvedė (už atėjimą mokėjo pinigus) milijonus jaunų-sveikų vyrų iš Azijos ir Afrikos, be jokių dokumentų, be jokių jų praeities įrodymų, kartu su jų juoda-teroristine praeitimi, jų radikaliuoju Islamu, terorizmu, svetima kultūra, viduramžių papročiais, Europoje pamirštomis, Skaityti toliau...
22 | 2017-08-20 | Pasaulis | +2 -0
Algimantas Lebionka
Kaip bumerangas sugrįžo į Ameriką mada griauti paminklus: iki šiol juos griovė pagal Amerikos nurodymą Sadamui Huseinui Bagdade, Dzeržinskiui Maskvoje, Leninui Kijeve, rusų kareiviui-išvaduotojui Taline ir Varšuvoje. O dabar mada sugrįžo namo – į Ameriką. Visais šiais atvejais prasmė viena ir ta pati – kova už hegemoniją. Nugalėtojai griauna nugalėtųjų paminklus. O nugalėtieji piktai murma, bet nieko negali padaryti. Skaityti toliau...
37 | 2017-08-20 | Pasaulis | +5 -0
Algimantas Lebionka
Kiekvieną dieną Europoje nekliudomai išsilaipina koks tūkstantinis nelegalių imigrantų-potencialių teroristų desantas, nepaisant to, kad ES šalys turi savo kariuomenes, kurios privalo ginti Europos sienas nuo užpuolimo, jos turi brangiai kainuojančią NATO, kuri irgi turėtų jas ginti. Bet armijos jų negina, o užsiima ekshibicionizmu, tariama kova su smegenų vėžiu sergančio amerikiečių senatoriaus-idioto ir jo neadekvačių kolegų išgalvotais baubais iš Rytų. Skaityti toliau...
68 | 2017-08-20 | Lietuva | +5 -0
Durnių Laivo Kapitonė
„Mes į „WikiLeaks“ siuntėme įvairius duomenis, įskaitant iš Rusijos vyriausybės pavogtą informaciją. Ji būtų atskleidusi rusų veiksmus ir įrodžiusi, kad Rusijos saugumo tarnybos nekontroliuoja „WikiLeaks“, – sakė žinutes „Foreign Policy“ parodęs šaltinis. Daug „WikiLeaks“ darbuotojų, savanorių ir jų šeimos narių yra nukentėję nuo Rusijos korupcijos ir žiaurumo. Buvome tikri, kad „WikiLeaks“ tą informaciją paviešins. Tačiau Assange'as rasdavo vieną pasiteisinimą po kito.“ Skaityti toliau...
220 | 2017-08-18 | Lietuva | +16 -3
Kibirkštis
Mūsų laikmetyje yra išpilta be galo daug purvo ant Tarybų Sąjungos. Įvairiomis manipuliacijomis stengiamasi netgi apjuodinti jos pergalę Didžiajame Tėvynės Kare, nutylimos įvairios šio karo pusės, skleidžiami mitai apie TSRS „draugystę“ su fašistine Vokietija, išdavikišką TSRS politiką kovojančių prieš fašizmą armijų atžvilgiu ir t.t. Birželio 22 d. – Didžiojo Tėvynės Karo pradžios diena – yra puiki proga paneigti šiuos mitus ir parodyti tikrąjį to laiko vaizdą. Žinoma, mitų apie Didįjį Tėvynės Karą yra sukurta tiek daug, kad tam, kad visus juos paneigtume, turėtume parašyti knygą. Tad čia mes trumpai išanalizuosime tik dalį tų mitų ir pateik Skaityti toliau...
74 | 2017-08-18 | Kaimynai | +1 -2
Kibirkštis
Rugpjūčio 10-13 dienomis Leningrade vyko Rusijos Komunistų Darbininkų Partijos (RKDP) organizuota tarptautinė teorinė komunistų konferencija, skirta Didžiosios Spalio socialistinės revoliucijos šimtmečiui – „Spaliui-100“. Konferencijoje dalyvavo dešimtys marksistinių-lenininių partijų atstovų iš viso pasaulio: nuo Ispanijos iki Kazachstano, nuo Norvegijos iki Šri Lankos. Skaityti toliau...
105 | 2017-08-18 | Pasaulis | +5 -7
Kibirkštis
Visi žinome, kad Vokietijoje 1933-1945 m. siautėjo nuožmi, tūkstančius ir milijonus nekaltų aukų nusinešusi fašistų diktatūra, į valdžią atėjusi formaliai „teisėtu“, „demokratiniu“ rinkimų keliu. Tačiau retas kuris dabarties jaunuolis, ypač šalyje kaip Lietuva, bus girdėjęs apie Ernstą Telmaną (1886-1944) – bene žymiausią to meto vokiečių didvyrį ir patriotą, tapusį visos Europos antifašistinio pasipriešinimo veidu ir 1944 m. rugpjūčio 18 d. kritusį nuo nacistinių budelių kulkų. Kas jisai buvo? Skaityti toliau...
132 | 2017-08-18 | Lietuva | +5 -1
Tomas Dapkus
Pakomentavus ankstesniame post'e dabartinio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko ir tuomečio teisėsaugos darbuotojų profesinių sąjungų lyderio Vytauto Bako laišką Rusijos režimui kviečiant bendradarbiauti kai kurie komentarai bei nauji įvykiai pasirodė tiek svarbūs, kad juos verta aptarti atskirai. Skaityti toliau...
87 | 2017-08-18 | Smagumai | +2 -2
Igoris Ašmanovas
Мы видим в СМИ и соцсетях чудовищный хайп вокруг новых технологий, «нового технологического уклада». Ему уже с полгода. Не заметить его нельзя. Ну если уже на совещаниях у Путина повторяют эти модные шумовые слова, значит, коробочка уже заполнилась доверху. Skaityti toliau...
109 | 2017-08-18 | Pasaulis | +5 -1
Algimantas Lebionka
Praėjusį pirmadienį JAV prezidentas Donaldas Trampas pasirašė memorandumą, kuris nurodo JAV prekybos atstovui atlikti tyrimą dėl galimų intelektualinės nuosavybės grobimo atvejų iš Kinijos pusės. Kinai, kaip mano Vašingtone, priverčia KLR dirbančias JAV kompanijas dalintis intelektualinės nuosavybės pobūdžio informacija, priešingu atveju kinai neleidžia joms čia užsiimti verslu. Kinijos valdžia pasirengusi ryžtingai atsakyti į JAV sankcijas. Apie tai kalbama Kinijos komercijos ministerijos pranešime. Skaityti toliau...
163 | 2017-08-18 | Lietuva | +10 -1
Lietuvių aktyvistų frontas
Atėjo lemiama galutinio su žydais atsiskaitymo valanda. Lietuva turi būti išvaduota ne tik nuo azijatų bolševikų vergijos, bet ir nuo ilgamečio žydijos jungo. Lietuvių aktyvistų frontas visos lietuvių tautos vardu kuo iškilmingiausiai pareiškia: 1. Senoji Vytauto didžiojo laikais suteikta Lietuvoje prieglaudos teisė žydams yra visiškai ir galutinai atšaukiama. 2. Kiekvienas be išimties Lietuvos žydas šiuo yra įsakmiai įspėjamas nieko nedelsiant apleisti Lietuvos žemę. 3. Visi tie žydai, kurie išskirtinai pasižymėjo Lietuvos valstybės išdavimo ir lietuvių tautiečių persekiojimo, kankinimo ar skriaudimo veiksmais, atskirai bus traukiami Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851