Rusijos vadovo kalba demaskuoja Vakarų hegemoninius siekius (0)

Anonimusas
+ 0 - 0
Autorius: LTnacionalistas
Šaltinis: https://ltnacionalistas.wordpr...
7532-10-27 (2014 m.), skaitė 4292
0

Savo pasisakyme Valdajaus diskusijų klubo konferencijoje Sočyje, apie kurį garsiai kalba Rusijos bei pasaulio (tame tarpe ir Lietuvos) žiniasklaida, Rusijos valstybės vadovas, Vladimiras Putinas, išreiškė griežtą kritiką Šaltojo karo nugalėtojų – globalistinių Vakarų (kurių priešakyje stovi Jungtinės Valstijos) – atžvilgiu.

Putinas pabrėžė, jog tai, ką matome dabar, yra iš esmės Amerikos mėginimas viešpatauti visame pasaulyje, desperatiškai siekiant išlaikyti vienapolę pasaulio tvarką, kuri jau dabar byra viso pasaulio akivaizdoje.

Kai dėl šio byrėjimo, tai V. Putinas teisingai pažymėjo, kad šiuo metu pasaulis gyvena tvarkos pokyčių laikotarpį, kuriame galima tikėtis jei ne pasaulinio karo (kokių jau yra kilę anksčiau), tai, mažų mažiausiai, „regioninių neramumų“.

Tai yra iš ties svarbi ir aktuali įžvalga, primenanti, kad ateityje laukia iš tiesų paradigminiai pasaulinės politikos pokyčiai, vykstant perėjimui nuo Vakarų globalizmo dominuojamo vienapolio pasaulio į daugiapolį pasaulį.

Kalboje Rusijos prezidentas atkreipė dėmesį ir į tai, kad būtent arogantiškas Vakarų siekis viešpatauti visame pasaulyje ir primetinėti savo „taisykles“ kitiems, yra pagrindinė nesantaikos pasaulyje priežastis – mat juk yra natūralu, kad šalys ir tautos, siekiančios savos laisvės ir nepriklausomybės, šitam priešinsis – ir taip darydamos bus visiškai teisios.

Iškelta ir ta aplinkybė, kad būtent Jungtinės Valstijos ginklavo bei finansavo vahabistinius judėjimus Artimuosiuose Rytuose, dabar išaugusius į skandalingąjį „ISIL“ darinį ir tai, jog analogiška politika yra taikoma ir teroristinių Ukrainos šovinistinių organizacijų, vykdančių terorą Rytų Ukrainoje, atžvilgiu (t. y. Pravy Sektor ir tt.).

Putinas taip pat paneigė Vakarų propagandininkų teiginius – kuriuos itin mėgsta naudoti karo bei tarptautinės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje – esą Rusija siekia savosios imperijos arba buvusios Tarybų Sąjungos atstatymo savo kaimynių teritorijų ar suvereniteto sąskaita. Rusija, anot jo, nesiekia jokios pasaulinės hegemonijos ar „ypatingo“ statuso, kaip kad JAV, bet tiesiog gina savuosius nacionalinius interesus, adekvačių tarptautinių santykių rėmuose.

Pasakyta, kad dabartinės sankcijos prieš Rusiją šalies nebaugina, kad jos Rusijos neparklupdys, kad Rusija ir toliau eis savu keliu, nepasiduodama Vakarų ambicijoms.

Be abejo, ši V. Putino kalba sulaukė aršaus Vakarų hegemonijos šalininkų puolimų ir, tuo pačiu, šios hegemonijos priešininkų visame pasaulyje palaikymo.

Visa tai, kaip ir galėtume tikėtis, nepatiko šią kalbą aprašinėjusiems  Vakarų globalistų „ekspertams“, bet iš tiesų rodo gana aiškiai, kad, kiek tai liečia užsienio politiką ir pasaulinę politikos areną, Putino vadovaujama Rusija yra tvirtai apsisprendusi žengti daugiapolio pasaulio – tautų laisvės ir nepriklausomybės kovoms žymiai palankesnio pasaulio – link.

Tai yra neabejotinai sveikintinas dalykas, kurį palaiko visi nuosekliai esantys prieš amerikonizmo diktatūrą ir Vakarų pretenzijas į pasaulinį viešpatavimą; ir ne dėl kokio nors „prorusiškumo“, kaip tai vadina isteriškieji „koloradų“ medžiotojai, o dėl supratimo, kad tik radikalūs pasaulinės politikos pokyčiai, tik persilaužimas iš vienapoliškumo į daugiapoliškumą, galės sudaryti palankias sąlygas tautų, be abejo, ir mūsų tautos kovai, ne vien už nominalią ir fiktyvią, bet už realią laisvę bei nepriklausomybę.

Ir kylatis Rusijos faktorius – tuo galime nei kiek neabejoti – yra ir bus vienas iš pagrindinių veiksnių, kuriems bus lemta sukalti visus reikiamus vinis į pasaulinės jankių diktatūros karstą.

50% Plius 50% Plus
50% Minus 50% Minus
0   0
Komentarai: 0

Siųsti komentarąLaukiama, kol bus atsakyta į vieno buvusio anglų diplomato klausimą, susijusį su chemine ataka Solsberyje (1)
Rusijos ambasadorius: Maskva laikys Baltarusijos užpuolimą Rusijos užpuolimu
Proveržis ir žinutė JAV: Prancūzija ir Vokietija susitiks su Rusija ir Turkija viršūnių susitikime dėl Sirijos
V. Putinas pribloškė nepriklausomą Lietuvos žiniasklaidą (2)
Šveicarijoje pritarta griežtoms bausmėms už „homofobiją“ ir „transfobiją“ (1)
Lenkija pirks suskystintąsias dujas iš JAV beveik 30 proc. pigiau negu iš „Gazprom“ (9)
Žirinovskis "prasitarė" apie kompleksus S-700, "apimančius visą planetą" (1)
Latvijoje "Santarvės" partija praranda rusų palaikymą / В Латвии партия «Согласие» теряет поддержку русскоязычных
Įvyko į TKS skrendančios raketos „Sojuz“ avarija
Slaptas žaidimas su SGD: Lenkija nori gauti Amerikos dujų Rusijos sąskaita
Aukščiausias Britanijos teismas palaikė kepyklą, atsisakiusią gaminti tortą iškrypėlių "vestuvėms"
Afrikinis kiaulių maras į Belgiją galėjo būti pervežtas Baltijos šalių vairuotojų. Arba negalėjo
Rumunijoje sužlugo konstitucinis referendumas dėl santuokos kaip vyro ir moters sąjungos / В Румынии провален референдум по запрету однополых браков
Putino planas surusinti Kaukazą / План Путина по русификации Северного Кавказа
Naujausias „Kalašnikov“ kūrinys (1)
V.Putino gimtadienis (3)
Kremliaus pensijų reformą: atėjo pensininkų eilė pasiaukoti (2)
Romeo ir Džuljetos miestas pasiskelbė miestu „už gyvybę“
Tai ne verslas: Lenkija dėl ginčo su "Gazprom" nusilenkė Katarui
Latvijoje Seimo rinkimus laimėjo Ušakovo partija "Santarvė" (1)
Rusija yra pagrindinė anglies tiekėja Ukrainai. O jūs dar tikite, propagandiniu melu apie "Rusijos-Ukrainos karą"? (1)
Dar viena vinis į “Independence“ karstą – estai užsakė SGD laivą – saugyklą (2)
Andžejaus Dudos "verslo planas" prieš "Nord Stream-2" nesuveikė
Skripalis nepatikėjo, kad Rusija kalta dėl jo apnuodijimo (2)

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI