Analitikai ir ekspertai: Rusijos propaganda ruošia dirvą naujai okupacijai

Anonimusas
+ 14 - 5
Autorius: TV3.lt
Šaltinis: http://www.tv3.lt/naujiena/851056/analitikai-ir-ekspertai-ru...
7533-11-03 (2015 m.), skaitė 6238
0

LDiena.lt: visas žemiau esantis tekstas - išskirtinės visuomeninės svarbos informacijos citata, todėl pateikiamas be iškarpymų ir be iškraipymų. LIETUVI, BŪK BUDRUS!
---


Martynas Starkus - profesionalus Lietuvos žmonių protų vaduotojas iš kruvinos Rusijos propagandos gniaužtų (čia ir toliau nuotraukos Tv3.lt, Ruslano Kondratjevo)

Lietuvoje veikia šimtai, o gal ir tūkstančiai Rusijos apmokamų samdinių, aktyviai ruošiančių dirvą naujai Baltijos šalių okupacijai – taip tvirtina Lietuvos, Rusijos, JAV ir Ukrainos ekspertai naujame dokumentiniame filme „Karas 2020-ieji. Rusijos informacinė agresija“. Filmas pasakoja apie tai, kokių tikslų Lietuvoje ir kitose Baltijos valstybėse siekia ir kokiais metodais veikia pasaulį apraizgiusi Kremliaus dezinformacijos mašina. Rusijos propagandos užkulisius atskleidžia dar neseniai čia dirbę žmonės - slapto interneto komentatorių fabriko darbuotoja, buvusi pasaulinio ruporo „Russia Today“ žurnalistė, Rusijos prezidentui tiesiogiai dirbančio strateginių tyrimų instituto ekspertas. (Rusijos strateginių tyrimų instituto ruošiamą informaciją galite surasti ir LDienoje, LDiena.lt pastaba)

Išskirtinį interviu filmo kūrėjams davusi nužudytojo Rusijos opozicijos lyderio Boriso Nemcovo dukra Žana įspėja, kad Kremlius Rusijoje ir už jos ribų sąmoningai kursto kraugeriškas nuotaikas ne tik kitaip manančių bendrapiliečių bet ir kaimyninių valstybių gyventojų atžvilgiu.

„Šiandien vis dar abejojama, ar Rusijos propagandos keliama grėsmė yra tokia rimta, kad į ją reiktų rimtai reaguoti. Atsakysiu mūsų filme kalbančio Rusijos karo eksperto žodžiais – tai nereiškia, kad rytoj arba poryt Rusijos tankai įvažiuos į Vilnių ar Taliną, bet nėra jokių abejonių, kad Kremliuje tam yra nuosekliai ir tikslingai ruošiamasi. Ir tik nuo mūsų budrumo ir pasiryžimo priešintis priklausys, ar kada nors bus bandoma šiuos planus įgyvendinti,“ – sako filmo prodiuseris Martynas Starkus.

Nuo informacinių diversijų JAV teritorijoje iki atviro kurstymo žudyti, nuo sistemingų istorijos falsifikacijų iki tautinių mažumų jaunimo ruošimo ginkluotam smurtui – filmo „Karas 2020-ieji. Rusijos informacinė agresija“ kūrėjai atskleidžia, kokiais būdais ir metodais Kremliaus propagandos mašina okupuoja Baltijos valstybių ir kitų šalių informacinę erdvę.

Filmo „Karas 2020-ieji. Rusijos informacinė agresija“ televizijos premjera – lapkričio 6 dieną 17:30 per TV3.

Lietuvos GELBĖTOJAI susirinko žiūrėti filmo apie PUOLANTĮ RUSĄ:

Visas ELITAS vienoje salėje:

LIETUVI, NEPAMIRŠK - filmo „Karas 2020-ieji. Rusijos informacinė agresija“ televizijos premjera – lapkričio 6 dieną 17:30 per TV3!

Visą straipsnį galite rasti http://www.tv3.lt/naujiena/851056/analitikai-ir-ekspertai-rusijos-propaganda-ruosia-dirva-naujai-okupacijai


14   5
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito