Naujajai Pasaulio Tvarkai pagaliau rastas priešnuodis - Pусский мир (0)

Milda Bartašiūnaitė
+ 16 - 20
Autorius: Milda Bartašiūnaitė
Šaltinis: https://www.facebook.com/notes...
7533-11-05 (2015 m.), skaitė 3502
0

pasirinkimas

Pagaliau Rusija žengė vieną svarbiausių žingsnių savo nepriklausomybės ir valstybingumo link. Globalistų parašytos RF konstitucijos 13 straipsnis skelbia, jog šiai šaliai draudžiama turėti ir taikyti savo nuosavą ideologiją. Tiesa, straipsnis dar nepanaikintas, bet nueita daugiau nei pusę kelio to link.

13 straipsnis
1. Rusijos federacijoje pripažįstama ideologijų įvairovė.
2. Jokia ideologija negali būti tvirtinama kaip valstybinė arba privaloma.

Lapkričio 4 d. apie milijoną žmonių visoje Rusijoje išėjo į gatves su trispalvėmis ir šūkiais, palaikančiais ne tik VIENYBĘ, bet ir valstybės prezidentą. V.V. Putiną. Jo kaip politiko populiarumą patvirtina statistikos departamentų atliekami visuomenės nuomonės tyrimai. Vakarų presstitutams belieka tik loti, jog tokiu populiarumu mėgavosi autoritarai N.Čaušesku ar M.Kadafi prieš pat juos nužudant. Žmogų galima nužudyti, bet numarinti idėją - lengvai nepavyks. Putinas ir jo bendražygiai savo kalbose vis dažniau pabrėžia Pусский мир (Ruskij mir) koncepciją.

“Pусский мир” talpina savyje kelias reikšmes: “Rusiškąjį pasaulį bei “Rusiškąją taiką. Eilinį kartą globalistų samdiniai bando kritikuoti šią ideologiją kaip fašistinę ar nacistinę, bet atsitrenkia į faktus, kurie it adatos praduria propagandos burbulą. Visų pirma Putinas nuolatos pabrėžia skirtingų tautų, religijų ir kultūrų draugystę bei sąjungą. Po vienu Pусский мир stogu sutelpa stačiatikiai, musulmonai, katalikai, budistai, induistai... kazachai, čiukčios, baltarusiai, ukrainiečiai, gruzinai, kirgizai ir dar šimtai kitų tautų atstovų, kurie siekia draugystės bei taikos. Taika - esminis žodis, skiriantis dvi ideologijas: “Vakarietiškąją” ir “Rusiškąją” taiką.

Putinas suteikė pasaulio žmonėms alternatyvą pasirinkti, kas jiems priimtiniau, ar “demokratinės bombos”, sėjamas chaosas, terorizmas, pabėgelių apgultis, nesibaigiantys ir net aštrėjantys konfliktai Rytuose ar staigi bei efektyvi intervencija, kiek įmanoma stengiantis išvengti civilių aukų su apčiuopiamais priešo neutralizavimo rezultatais. Čečėnijos, Abchazijos, Šiaurės Osetijos ir Krymo teritorijos po Rusijos karinių bei operacijų šiuo metu mėgaujasi taika bei ramybe. Tuo tarpu šalys, kuriose Vakarai daugiau kaip dešimtmetį “įvedinėja” tvarką iki šiol skendi kraujo upėse bei chaose. Pabėgelių kontingentas aiškiai byloja, kad ten, kur pabūvojo NATO kareiviškas batas, nesimato šviesos tunelio gale.

“Pусский мир” ideologija neabejotinai tapo atasvara vakariečių liberastinei kultūrai. Jeigu žmogus, kur jis begyventų, visa savo esybe priešinasi pedofilijai, homoseksualizmui, transeksualizmui, feminizmui, biseksualizmui, genderizmui ir kitoms žmogaus turinį iškraipančioms teorijoms, “Rusiškas pasaulis” siūlo užuovėją tradicinėms vertybėms. Jeigu Vakarai bruka mūsų vaikams sekso vadovėlius dar pradinėse klasėse, neabejotinai atsiras dvi stovyklos, kuri palaikys šią iniciatyvvą ir ta, kuri stosis piestu. Tai pusei, kuri nepritaria vaikų tvirkinimui ankstyvajame amžiuje, ieškos ne konsensuso, o dairysis jų pasaulėžiūrą atitinkančios koncepcijos. Ar žmogus turi teisę priešintis ideologijai, kuri visiškai neatitinka jo pasaulėžiūros bei pasaulėjautos? Be abejo, kad taip. Todėl, kad ir kiek samdomi presstitutai nekiauksėtų apie “viduramžiškas nuostatas”, jie tik dar labiau pastūmės tradicinės šeimos bei auklėjimo šalininkus “Rusiškojo pasaulio” ideologijos link.

Rusijos Federacijos Tarybos pirmininkė Valentina Matvijenko (Валентина Матвиенко) Rusiškojo Pasaulio IX -ojoje asamblėjoje pasakė tokius žodžius: “Nesvarbu, kur tu gimei. Svarbu tai, kur gimė tavo siela.” Šis sakinys sutalpina pagrindinę “Pусский мир” koncepcijos esmę: Nesvarbu, koks yra įrašas tavo pase, svarbu tai, ką tu jauti ir kam prijauti. Tu ir tik tu turi teisę apsispręsti, kokio pasaulio nori ir kieno taika tau artimesnė.

Ir pabaigai pikantiškas pastebėjimas: globalistai greičiau kaip niekas kitas susisgribo, jog jų NWO (New World Order - Naujoji Pasaulio Tvarka) atsirado aršus konkurentas. Užtenka į Google paiešką įvesti žodžius “Pусский мир” ir, paspaudę nuorodą “vaizdai”, išvysite sunkiosios artilerijos bei aukščiausios prabos trolingo kampaniją:

Rusofobija

Tai byloja tik vieną ir nenuginčijamą tiesą: globalistų propaguojama Naujoji Pasaulio Tvarka įgijo smarkų ideologinį priešą. Belieka priminti, kad nesvarbu, kur tu gimei, svarbu, kaip toj dainoj, apsispręsti, su kuo ir prieš ką tu eini... į kokį džiaugsmingą rytojų, per vargą ir skausmą vedi...

---
LDiena.lt: Vladimiro Vladimirovičiaus Putino kalba šiuo metu Maskvoje vykstančiame Tėvynainių kongrese:

44% Plius 44% Plus
56% Minus 56% Minus
16   20
Komentarai: 0

Siųsti komentarąNori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Liberalai mėgsta kritikuoti Mahometą, bet nebandykite liesti Serenos Williams
Vartojimo fenomenas: Daugiau yra geriau vs. mažiau, bet geros kokybės
Atidėta motinystė ir kūno grožis
Abortas negali būti „pagrindinė žmogaus teisė“ ar „laisvė“
Ką slepia mitologiniai Gražutės regioninio parko akmenys?
Vokiečių koncentracijos stovykloje Auschwitz veikusi “Zonderkomanda“ (5)
Jūs šluostotės užpakalį tualetiniu popieriumi? – Jūs taip pat esate miško naikintojas! (1)
Pleputis gimdoje. Jau įsčiose mažyliai bando kalbėti!
Maisto produktų galiojimo laikas: kada išmesti nevertėtų?
Elektra varomos transporto priemonės XX a. Kur jos dingo?
Jam vienodai rodo!
„Greito maisto“ taisyklė bendravime. Iš pradžių klausykis, paskui kalbėk
O, va, "kultūros darbuotojai nori gyventi oriai."
Vaidas ir Ričiardas apie čeburėkus, pomidorus, braškes, medžius, Grybauskaitę, Dievą, muziką ir visą kitą (1)
Dirbtinis protas linkęs į prietarus ir išankstinį nusistatymą
Vyro mama ir vėl nusišnekėjo apie vaikų auginimą
Kaip išsiugdyti naują įprotį ir pamiršti seną?
Tiesa apie holokaustą / Правда про холокост (1)
Buvęs iškrypėlis: „Homoseksualizmas yra baisi liga, sielos liga“ (1)
Invalidų vaikų bendrose mokyklose klausimu (7)
Lietuviai ir Žemaičiai turėjo raštą… (Zomšų kaimo paslaptis) (3)
Žinios iš paralelinės visatos: Lietuvos ambasadorius JAV paprašė "Walmart" išimti iš prekybos daiktus su TSRS simbolika (11)
Mokslo metų pradžioje sunku pasirinkti kalbą
Overtono langas arba manipuliacijų masine sąmone technologijos

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIStraipsnių TOPas

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito