Parodomasis skerdimas: žirafa, liūtas… Žmogus?

Autorius: Versijos.lt
2015-11-13 | 700 | 7   0 | 1
http://versijos.lt/zirafa-liutas-zmogus/
G-pliusino: 1 Slėpti reklamą

Danijos zoologijos sodų darbuotojai niekaip negali nusiraminti: ne per seniausiai užmušė ir išdarinėjo žirafiuką Marių, dabar, štai, viešai išdarinėjo liūtą. Motyvacija tiesiog nuostabi: „Mūsų zoologijos sode prisiveisė pernelyg daug liūtų“. Kitaip sakant, vietoje to, kad kontroliuotų žvėrių dauginimąsi, tie išgamos linkę juos žudyti ir daryti iš to šou bei kviesti į šitą šou vaikus, prie kurių tas žvėris ir nužudomas bei išdarinėjamas. Paaiškinimas, kam tai reikia daryti viešai, irgi verčia iš koto:

„Sodo administracija paaiškino, kad nutarė parodyti tokį šou, norėdami pademonstruoti, koks tobulas liūto kūnas, leidęs jam tapti savanos valdovu“.

Hmmm… Žmogų, tarp kitko, irgi priimta laikyti gamtos valdovu… Tai gal ir žmones greitai pradės mėsinėti? Prie vaikų? Darydami iš to šou? Juolab, kad daugelio pasaulinio elito atstovų nuomone tų žmonių planetoje pernelyg daug prisiveisė.

Ir štai kas dar būdinga: vieni išgamos nutarė viešai užmušti ir išdarinėti gyvūną. O kiti išgamos atsibruko į tą renginį ir dar vaikus su savimi atsivedė. Daugumą vaikų reginys šokiravo, o ir kvapas tvyrojo ne pats maloniausias. Kai kurie vargšeliai užsikimšo nosytes, stengėsi nežiūrėti.

Tačiau „pažangių“ gimdytojų tai visiškai nejaudino.

Vakarai serga. Mirtinai serga. Visomenės, kurioje vaikų negalima raginti atlikti namų darbus ar susitvarkyti kambarį (psichologinis smurtas, aha), bet galima atsivesti į gyvūno mėsinėjimo seansą ar priversti lankyti seksualinio švietimo pamokas, kuriose demonstruojama pornografija, jau nebegalima vadinti sveika. Labiausiai stulbina asiliškas užsispyrimas, su kuriuo kai kurie mūsų „elito“ atstovai gena mūsų šalį į tuos pačius Vakarus. Jeigu jiems taip norisi homoparadų ir reginių su skerdiena – tai tegu ten ir grūdasi. Be mūsų. O mūsų visuomenė, kaip byloja, deja, labai retai atliekamos apklausos, iki to dar „nepriaugo“.

www

Įvertink: 7 0 | Skaitė: 700
http://versijos.lt/zirafa-liutas-zmogus/

G-pliusino: 1 Slėpti reklamą

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Mes - tik galimybė. Laiškas atgavusiems protą
2737
Postpasaulis. JIE ir MES
2327
Propagandos atpažinimo elementorius
232

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: