Teroro aktus Paryžiuje galėjo suorganizuoti ir ne musulmonai (0)

Šauksmas.lt
+ 4 - 1
Autorius: Šauksmas.lt
Šaltinis: http://sauksmas.lt/teroro-aktu...
7533-11-18 (2015 m.), skaitė 1961
0

Tautos – susirinkimo grupėje užvirė diskusija dėl Vytauto Sinicos straipsnio Delfyje, kuriame autorius siūlo atsisakyti ligi šiol vykdomos pabėgėlių integravimo politikos (http://www.delfi.lt/news/ringas/abroad/v-sinica-jei-pripazinsime-rysi-tarp-islamo-ir-terorizmo-teks-pripazinti-ir-kitus-dalykus.d?id=69572604).

Šauksmą sudomino Prano Valicko komentaras.

“O iš kur jūs tokie tikri, kad sprogdinimus suorganizavo musulmonai?”

1. Dėl teroro akto Prancūzijoje stipriai apribotos piliečių teisės. Tas labai naudinga bankininkams ir Prancūzijos valdžios luomui.

2. Savižudžio kūną sprogmenys sudraskė į skutelius ir išmėtė didžiausiame plote, o jo pasas liko gulėti nusikaltimo vietoje sveikut sveikutėlis. Policija pasižiūrėjo į pasą ir iš karto viskas aišku, visas tyrimas atliktas – siras.

3. Per 2001.9.11 Pasaulio Prekybos Centro Niujorke susprogdinimą atsitrenkę lėktuvai sukėlė bokštų gaisrą, kurio temperatūra buvo tokia aukšta, kad išsilydė plieninės kolonos ir sijos, ir bokštai sugriuvo – taip teigia oficialus tyrimas. Bet lėktuvų pagrobėjų pasai buvo rasti sveikut sveikutėliai – nesudegė!!! Plieno lydymosi temperatūra virš 1500 laipsnių celzijaus ir plienas išsilydė, bet popierinis pasas nesudegė. Stebuklas. Pagal pasą tuoj pat nustatė, kad reikia mušti Afganistaną.

4. Dabar Paryžiuje lygiai toks pats fokusas su pasu. Visiškai neįtikina. Antrą kartą toks pats stebuklas – visiškai nestebuklas.  Galėjo sugalvoti ką nors originaliau. Be to, joks nusikaltėlis, eidamas daryti nusikaltimą paso kišenėje nesineša, o pagautas dažnai sako svetimą vardą. O čia dabar siras pasielgė labai nevykusiai – pirmiausia nusikaltimo vietoje padėjo pasą, kad  bomba jo nesugadintų, o po to susisprogdino – visiškai nelogiškas elgesys.

5. Kai JAV ir NATO žudo žmones Azijoje ir Afrikoje – visi tyli. Pvz., Irake amerikiečiai nužudė virš 1,6 milijono, Libijoje NATO (tarp jų ir Prancūzija) daugiau kaip 100 tūkstančių, tai visi tyli. O kai Vakaruose nužudo tūkstančius kartų mažiau, tai visi klykia. Nors pagal braižą yra didžiausia tikimybė, kad teraktą Paryžiuje suorganizavo JAV. Amerikai teraktas labai naudingas. Jis gali priversti Prancūziją pradėti karą prieš Siriją. O iš Sirijos vyriausybės pusės daryti tokį teraktą yra didžiausia kvailystė – lyg tai Sirų vyriausybei dar per maža priešų ant savo galvos, dar reikia prisišaukti ir prancūzus, o kartu ir visą NATO. Islamo Valstybės (angliškai ISIS) teroristai iš NATO valstybių gauna ginklus. Arabų valstybėse ginklai negaminami, o visokie rašinėtojai zaunija, kad Islamo Valstybės teroristus remia ir ginkluoja Saudo Arabija, Kataras, kiti arabų karaliukai. Ar labai tie karaliukai galėtų remti, jei jiems ginklų neduotų JAV, NATO ir ES? Dabar mums pučia miglą, kad Islamo Valstybės banditai sprogdina savo geradarius, iš kurių gauna ne tik ginklus bet ir diplomatinę pagalbą, ir pinigų. Tokių dalykų pasaulyje niekada nebūna. Čia tik pasakos propagandos iškvailintai publikai. Labiausiai tikėtina, kad Paryžiaus teraktą organizavo ne Sirijos vyriausybė ir ne Islamo Valstyvės banditai.

6. Kas iš terakto turi naudą, tas jį ir suorganizavo, o vykdytojai gali būti ir pasamdyti.

Pranas Valickas

Šauksmas

80% Plius 80% Plus
20% Minus 20% Minus
4   1
Komentarai: 0

Siųsti komentarąNori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Orbano apsilankymas Maskvoje prilygsta vidurinio piršto rodymui Europai
Rusijos scenarijus 2050-iesiems: Kremlius prognozuoja neišvengiamą karą su Vakarais (2)
Verslas laimi, politikai pralaimi: kaip Rusijos SGD užkariaus Baltiją
Zacharova: "Sputnik" mušamas, nes yra efektyvus
Danijoje populiarėja už griežtesnę imigracijos politiką pasisakanti partija
Jungtinėje Karalystėje iš šeimų atimama rekordiškai daug vaikų
Ekspertas paaiškino, kodėl Vakarai bando apriboti Rusijos žiniasklaidos darbą
Nobelio taikos premijos laureatė perspėja Vakarus: Rusijos demonizavimas pavojingas pasauliui (2)
Valcmanas (Porošenko) neįgalus laimėti rinkimus demokratiniu būdu / Порошенко не по силам победить на выборах демократическим путём
Demaskuojamas JAV globalinis melas apie Ukrainos fašistų 2014-07-17 numuštą Malaizijos keleivinį lėktuvą Boeing-777 (8)
Plaukiantys prieš srovę: rumunai sieks Konstitucijoje įtvirtinti vyro ir moters santuokos apibrėžimą
Vokiečių žiniasklaida paaiškino, kodėl Vokietija nepirks amerikietiškų SGD
Rygoje tūkstančiai žmonių išėjo į gatves palaikyti rusų mokyklas (5)
Patriotizmas – vertybė, o bukas nacionalizmas – slegiantis melas ir pražūtingas nuodas (1)
Taikos sutartis su Japonija galėtų būti naujas žodis Rusijos-Japonijos santykiuose / Мирный договор с Японией может стать новым словом в двусторонних отношениях
"Antirusiški" Valcmano (Porošenkos) pasiūlymai - rinkiminės kampanijos dalis / «Антироссийские» предложения Порошенко – часть предвыборной кампании
Rusija laimi informacinį karą prieš Vakarus
Kodėl Rytų Europa nusistačiusi prieš imigrantus / Почему в Восточной Европе настроены против иммигрантов
Švedijos parlamento rinkimuose - pažeidimai ir išpuoliai prieš Švedijos demokratus
Permės kraštą valdo Chabadas! / Сенсационный материал от Романа Юшкова: в Пермском крае власть находится под управлением Хабада!
Pensijų reforma – rusofobų veidmainystės pavyzdys
Migracijos klausimas kaitina priešrinkiminę kampaniją Švedijoje / Миграционный вопрос накаляет предвыборную кампанию в Швеции
JAV tarptautiniai nusikaltėliai paviešino B.Klintono ir B.Jelcino pokalbius
Beslano tragedija (3)

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIStraipsnių TOPas

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito