Evo Moralesas: Vakarai remia terorizmą, kad nuverstų anti-imperialistines vyriausybes

Anonimusas
+ 4 - 0
Autorius: LTnacionalistas
Šaltinis: http://revoliucija.org/2015/12/03/evo-moralesas-vakarai-remi...
7533-12-04 (2015 m.), skaitė 1441
0

Viešėdamas Irano sostinėje, Teherane, ir duodamas interviu ispanų kalba transliuojamo iranietiško TV kanalo „Hispan TV“ laidai, Bolivijos vadovas Evo Morales pareiškė, kad Vakarų valstybės pačios imasi terorizmo ir jo rėmimo, mėgindamos nuversti imperializmui besipriešinančias vyriausybes; jis įsitikinęs, kad šitokia politika anksčiau ar vėliau atsisuks prieš pačius imperialistus.

Moralesas taip pat pažymėjo ir ryšį tarp Jungtinių Valstijų politikos ir Paryžiuje įvykusio teroro akto kaip jos pasekmės; paminėta ir JAV imperialistų organizuota invazija į Libija, kuria, kaip teigė E. Moralesas, Vakarai eilinį kartą siekė paplėšikauti, kad tiktai sušvelnintų savo pačių ekonomines problemas svetima sąskaita.

Bolivijos vadovas tuo pačiu išreiškė savo pasiryžimą toliau vystyti pozityvius santykius tarp Bolivijos ir Irano, nepaisant JAV imperialistų spaudimo (primename, kad JAV tiesiogiai rėmė „opozicines“ grupuotes, kada vyko Bolivijos prezidento rinkimai, siekdamos pastatyti sau palankų marionetinį režimą).

Moralesas taip pat dalyvavo ir lapkričio 23 d. Teherane vykusiame Dujas eksportuojančių šalių forume; sekantis šio ekonominio forumo susirinkimas numatomas pačioje Bolivijoje.


4   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI






Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


Video



Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis







150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito