Naujosios Gvinėjos kanibalai suvalgė savo politikus

Anonimusas
+ 12 - 0
Autorius: Anomalija.lt
Šaltinis: http://anomalija.lt/2012/07/naujosios-gvinejos-kanibalai-suv...
2015-12-14, skaitė 3650
0

LDiena.lt: Sena, bet artėjant rinkimams itin aktuali žinia iš saulėtosios Papua Naujosios Gvinėjos - ką daryti su savo būsima valdžia, kad po rinkimų gyvenimas nepasikeistų į blogąją pusę.
---

Papua Naujosios Gvinėjojos čiabuviai nužudė, o vėliau ir suvalgė savo šalies kandidatus į deputatus.

Rinkimų išvakarėse vietiniai papuasai septynis kandidatus į deputatus įtarė raganavimu, būtent tai ir pastūmėjo kanibalus įvykdyti savotišką egzekuciją

Naujojosios Gvinėjojos papuasai nenorėjo likti apgautais, todėl įniršusi minia nutarė suvalgyti politikus. Papua Naujojoje Gvinėjoje balsavimas buvo atidėtas. Tačiau jis buvo atidėtas ne dėl makabriško poelgio, o tik dėl to, jog tiesiog nebuvo už ką balsuoti. Madango gyventojai, vietoj to, kad eitų į rinkimus, liko namie.

Į įvykio vietą atvykusi policija sulaikė 29 kanibalus. Per apklausą kanibalai papasakojo, kad jų vadas turi ypatingų galių demaskuojant raganius. Papuasai pasakoja, kad jam tai padaryti padeda dvasios. Pačio vado sugauti nepavyko.

Genties nariai pareigūnams prasitarė, kad dvasios taip pat sakė, jog politikais pasitikėti negalima ir renkamą parlamentą reikia vertinti kaip „prekybos centro mėsos skyrių“.

Kanibalizmo atvejai Papua Naujojoje Gvinėjoje nėra retas reiškinys. Turint omeny, kad kanibalizmo atvejų skaičius viršija 1000 žmonių, būti deputatu šioje šalyje yra pakankamai pavojinga.


12   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarų kol kas nėra


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIReklama

PressJazz.tv

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Hey.lt
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 852 | 415.956