Dr. Algimantas Lebionka: Už šmeižtą ir melą aš paduosiu Nemirą Pumprickaitę į teismą

Algimantas Lebionka
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Sausio 24 dieną LRT laidoje „Savaitė“ buvau žurnalistės Nemiros Pumprickaitės apšmeižtas, todėl paduosiu ją į teismą.

Štai ką pasakė ši LRT melagė ir faktų falsifikatorė:

„Štai sausio septynioliktąją „Šauksmas“, o po jo ir „Laisvas Laikraštis“ pranešė, kad Berlyne arabų kilmės imigrantai pagrobė ir 30 valandų prievartavo trylikametę iš rusakalbės šeimos. Pridedami ir šį įvykį, neva, liudijantys pranešimai iš Rusijos televizijų ir dienraščio „Moskovskij komsomolec“. Lietuviški interneto portalai skelbė šią žinią po to, kai Vokietijos televizija paneigė šiuos gandus“.

Štai taip. Kaip su kirviu nukirto Puprickaitė.

Štai kas buvo rašoma Puprickaitės cituojamame mano straipsnyje („Šauksme“ ir „Laisvame laikraštyje“) „Berlyne migrantai išprievartavo 13 metų mergaitę! Europos spauda prakalbo apie Švedijos slėptą Armino Pilecko žmogžudystę“.

http://sauksmas.lt/berlyne-migrantai-isprievartavo-13-metu-mergaite-europos-spauda-prakalbo-apie-svedijos-slepta-armino-pilecko-zmogzudyste.html

Jame rašoma:

„Tarptautinis rusiškų vokiečių Konventas savo leidinyje „Genosse“ sausio 16 dieną pranešė apie tai, kad Berlyne pabėgėliai arabai žvėriškai išprievartavo 13 metų mergaitę. Jie penkiese auką prievartavo 30 valandų, o tada leisgyvę išmetė gatvėje. Apie Švedijos slėptą Armino Pilecko žmogžudystę pranešė Anglijos ir Rusijos spauda.

Tarptautinis rusiškų vokiečių Konventas savo leidinyje „Genosse“ sausio 16 dieną pranešė:

„Mergaitę įgrūdo į mašiną, užrišo akis ir išvežė. Ją žvėriškai išprievartavo nežinomoje patalpoje apie 30 valandų, po ko vėl išvežė ir leisgyvę išmetė viename Berlyno rajonų. Dabar mergaitė yra ligoninėje šoko būsenoje ir tik tvirtina, kad iš jos tyčiojosi ne mažiau nei penki arabų kilmės vaikinai.

Įtarimai apie tai, kad migrantų nusikaltimai Vokietijoje valdžios slepiami, jau yra patvirtinti. Apie tai buvo pranešta Tarptautinio rusiškų vokiečių konvento spaudos pranešime  sausio 5 – 15 dienų 2016 m. Šioje medžiagoje parodyti keisti, nuolatos didėjantys policijos duomenys apie nukentėjusių moterų skundus skaičių naujametinę naktį Kiolne. Pradžioje, sausio 5 d. policija pranešė apie 90 (06.01), 170-(08.01.), 379-(11.01.), 516-(13.01.) iki protą temdančio skaičių 653-(14.01.). Ir tai tiktai viename Kiolne! Čia, sprendžiant iš visko, anksčiau uždrausta problema  išsiveržė į paviršių. Nors paraleliai buvo pranešta apie 108 analogiškus skundus dėl išsityčiojimo iš vokiečių Hamburge (09.01.) ir nedrąsūs signalai apie tokias problemas Štutgarte ir Frankfurte prie Meino. Berlyne ir kituose Vokietijos miestuose, tarsi buvo tylu. Tai savaime atrodė keista ir įtartina, nes žinoma, kad Vokietija jau tankiai ir santykinai tolygiai apgyvendinta migrantais iš svetimų civilizacijų. Vienok vakare 15.01. konventas gavo šokiruojantį pranešimą apie migrantų įvykdytą 13-metės moksleivės iš rusiškų vokiečių šeimos pagrobimą ir išprievartavimą! Pranešimas buvo gautas iš Konvento pažįstamų rato. O masinės informacijos priemonės ir policijos šaltiniai, matomai laikydamiesi nurodymų „iš viršaus“, nieko nepastebi.

Nukentėjusioji E.F. (vardo kol kas neskelbiame) buvo 11.01. ryte pakeliui į mokyklą, netoli S-U-Bahn Friedrichsfelde Ost, apie 7 valandą 45 minutės iš ryto pagrobta grupės arabiškos išvaizdos migrantų. Mergaitę įgrūdo į mašiną, užrišo akis ir išvežė. Ją žvėriškai prievartavo nežinomoje patalpoje apie 30 valandų, po ko vėl išvežė ir leisgyvę išmetė viename iš Berlyno rajonų.

Arabų išpievartautos mergaitės palaikymo mitingas Berlyne. Policija slepia ir neigia išprievartavimo faktą.

Tarptautinis rusiškų vokiečių Konventas siekia nuodugnaus šios iššaukiančios bylos ištyrimo, o taip pat vispusiškai palaikyti nukentėjusiąją ir jos tėvus. Konventas numato kreiptis į Berlyno valdžią su prašymu dėl sukūrimo visuomeninių draugovių miesto moksleivių apsaugai. Kaip pirmą vaikų apsaugos priemonę, Konventas kviečia tėvus, seneles ir senelius rusiškų vokiečių iš Berlyno ir visos Vokietijoje, užtikrinti palydą moksleivių į mokyklas ir atgal. Konventas kviečia visas visuomenines organizacijas Vokietijos rusiškų vokiečių surengti Berlyne, vasario viduryje specialų pasitarimą, kad aptarti krizinės situacijos sąryšyje su masine lytine prievarta ir kitomis prievartos rūšimis vokiečių moterų visų amžiaus grupių iš migrantų pusės. Tarptautinio rusiškų vokiečių Konvento Spaudos tarnyba, Berlynas, 16.01.2016.”

Toliau straipsnyje kalbama apie penkiolikmečio Armino Pilecko nužudymą Švedijoje, įvykius Niurnberge.

Kalbėdamas apie Lizos išprievartavimo istorija aš rėmiausi Vokietijos piliečių interneto portalu Genosse ir Deutsche Welle.

Videosiužetas, kuris rodomas Pumprickaitės yra paimtas iš Youtube. Taiki jokią Rusijos spauda čia net nekvepia (o jei ir kvepėtų, to nedraudžia Lietuvos įstatymai), o štai oponentė, kad pateisinti savo melagingus prasimanymus, remiasi kažkokiais jos sugalvotais šaltiniais.

Aš, ponia Puprickaite, nefalsifikuoju informacijos ir nemeluoju, kaip darote Jūs, ir pateikiau skirtingus požiūrius (ko jūs nesiteikite daryti, pas jus tik viena nuomonė), paskelbtus „Genosse“ – apie išprievartavimą ir tai neigiančius, iš „Berliner Zeitung“.

Nuo sausio 17 dienos, kurioje jūs užmigote, melagė Pumprickaitė, praėjo daug laiko, aš spėjau paskelbti dar du straipsnius apie trylikametės Lizos išprievartavimo istoriją. Per tą laiką Vokietijos spaudoje pasirodė daugybė medžiagos, patvirtinančios, kad mergaitė buvo išprievartauta:

Niekas jau nebeneigia nepilnametės iššaginimo fakto, t. y. sunkaus nusikaltimo – pedofilijos, neteisėtai mergaitės pagrobimo ir jos laisvės apribojimo! Kol kas Vokietijos apsimelavusi valdžia ir spauda visaip bando verbaline ekvilibristika pridengti šį šlykštų migrantų įvykdytą kriminalinį nusikaltimą ir savo nesugebėjimą užtikrinti Vokietijos piliečių saugumą.

Mano aukščiau cituota Deutsche Welle pripažino: „Mergaitė iš tikrųjų buvo pradingusi ir ji turėjo lytinį kontaktą abiem pusėms sutikus kaip minimum su vienu žmogumi.“

Vokietijos piliečių mitingai ir demonstracijos, remiančios išniekintą mergaitę Lizą sausio 23 ir 24 dienomis įvyko keliuose Vokietijos miestuose.

Deutsche Welle šiandien paskelbė mergaitės advokato nuomonę.

Advokatas pasakė:

`„…Aš tvirtinu, kad buvo kriminalinis nusikaltimas. Vokietijos Baudžiamajame kodekse yra keli straipsniai. Yra straipsnis apie pedofiliją, yra straipsnis apie sunkią pedofilijos formą. Yra straipsnis apie išprievartavimą ir apie kūno sužalojimus. Aš tvirtinu, kad Liza tapo išprievartavimo auka. O štai pagal kokį straipsnį jį kvalifikuoti, tai spręsti ne man, o policijai. Tai spręs teismas“.

Ar LRT žurnalistė Nemira Pumprickaitė apšmeižė mane ar ne irgi spręs teismas, aš čia tik pateikiau faktus. Jie, mano įsitikinimu, parodo, kad ji pažeidė žurnalisto etiką, falsifikavo faktus ir mane apšmeižė.

Gali būti, kad savo ieškinį aš apjungsiu su kitais nukentėjusiais nuo Nemiros Pumprickaitės melo ir šmeižto.

Dar šis moraliai puolęs ir  išsigimęs LRT žmogus minėtoje laidoje mane apkaltino, kaip ir visą eilę kitų Lietuvos piliečių, kad aš dalyvauju veikloje, nukreiptoje prieš Lietuvos valstybę.

Tai štai, niekingoji Pumprickaite, aš buvau Lietuvos Mokslų Akademijos Botanikos instituto Sąjūdžio grupės vadovu ir Sąjūdžio Steigiamojo Suvažiavimo delegatu (mandato Nr.620), kelis kartus esu apkeliavęs su ekologais ir Sąjūdžio mitingais  visą Lietuvą. Kam jūs tuo metu laižėte užpakalį, kam melavote, aš nežinau. Nelinkiu to toliau daryti. Neleisime!

Šauksmas

Įvertink straipsnį: +9 -0
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

24 | 2017-08-18 | Lietuva | +5 -0
Kibirkštis
Mūsų laikmetyje yra išpilta be galo daug purvo ant Tarybų Sąjungos. Įvairiomis manipuliacijomis stengiamasi netgi apjuodinti jos pergalę Didžiajame Tėvynės Kare, nutylimos įvairios šio karo pusės, skleidžiami mitai apie TSRS „draugystę“ su fašistine Vokietija, išdavikišką TSRS politiką kovojančių prieš fašizmą armijų atžvilgiu ir t.t. Birželio 22 d. – Didžiojo Tėvynės Karo pradžios diena – yra puiki proga paneigti šiuos mitus ir parodyti tikrąjį to laiko vaizdą. Žinoma, mitų apie Didįjį Tėvynės Karą yra sukurta tiek daug, kad tam, kad visus juos paneigtume, turėtume parašyti knygą. Tad čia mes trumpai išanalizuosime tik dalį tų mitų ir pateik Skaityti toliau...
12 | 2017-08-18 | Kaimynai | +0 -0
Kibirkštis
Rugpjūčio 10-13 dienomis Leningrade vyko Rusijos Komunistų Darbininkų Partijos (RKDP) organizuota tarptautinė teorinė komunistų konferencija, skirta Didžiosios Spalio socialistinės revoliucijos šimtmečiui – „Spaliui-100“. Konferencijoje dalyvavo dešimtys marksistinių-lenininių partijų atstovų iš viso pasaulio: nuo Ispanijos iki Kazachstano, nuo Norvegijos iki Šri Lankos. Skaityti toliau...
18 | 2017-08-18 | Pasaulis | +0 -4
Kibirkštis
Visi žinome, kad Vokietijoje 1933-1945 m. siautėjo nuožmi, tūkstančius ir milijonus nekaltų aukų nusinešusi fašistų diktatūra, į valdžią atėjusi formaliai „teisėtu“, „demokratiniu“ rinkimų keliu. Tačiau retas kuris dabarties jaunuolis, ypač šalyje kaip Lietuva, bus girdėjęs apie Ernstą Telmaną (1886-1944) – bene žymiausią to meto vokiečių didvyrį ir patriotą, tapusį visos Europos antifašistinio pasipriešinimo veidu ir 1944 m. rugpjūčio 18 d. kritusį nuo nacistinių budelių kulkų. Kas jisai buvo? Skaityti toliau...
36 | 2017-08-18 | Lietuva | +3 -1
Tomas Dapkus
Pakomentavus ankstesniame post'e dabartinio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko ir tuomečio teisėsaugos darbuotojų profesinių sąjungų lyderio Vytauto Bako laišką Rusijos režimui kviečiant bendradarbiauti kai kurie komentarai bei nauji įvykiai pasirodė tiek svarbūs, kad juos verta aptarti atskirai. Skaityti toliau...
24 | 2017-08-18 | Smagumai | +1 -0
Igoris Ašmanovas
Мы видим в СМИ и соцсетях чудовищный хайп вокруг новых технологий, «нового технологического уклада». Ему уже с полгода. Не заметить его нельзя. Ну если уже на совещаниях у Путина повторяют эти модные шумовые слова, значит, коробочка уже заполнилась доверху. Skaityti toliau...
32 | 2017-08-18 | Pasaulis | +4 -0
Algimantas Lebionka
Praėjusį pirmadienį JAV prezidentas Donaldas Trampas pasirašė memorandumą, kuris nurodo JAV prekybos atstovui atlikti tyrimą dėl galimų intelektualinės nuosavybės grobimo atvejų iš Kinijos pusės. Kinai, kaip mano Vašingtone, priverčia KLR dirbančias JAV kompanijas dalintis intelektualinės nuosavybės pobūdžio informacija, priešingu atveju kinai neleidžia joms čia užsiimti verslu. Kinijos valdžia pasirengusi ryžtingai atsakyti į JAV sankcijas. Apie tai kalbama Kinijos komercijos ministerijos pranešime. Skaityti toliau...
60 | 2017-08-18 | Lietuva | +3 -0
Lietuvių aktyvistų frontas
Atėjo lemiama galutinio su žydais atsiskaitymo valanda. Lietuva turi būti išvaduota ne tik nuo azijatų bolševikų vergijos, bet ir nuo ilgamečio žydijos jungo. Lietuvių aktyvistų frontas visos lietuvių tautos vardu kuo iškilmingiausiai pareiškia: 1. Senoji Vytauto didžiojo laikais suteikta Lietuvoje prieglaudos teisė žydams yra visiškai ir galutinai atšaukiama. 2. Kiekvienas be išimties Lietuvos žydas šiuo yra įsakmiai įspėjamas nieko nedelsiant apleisti Lietuvos žemę. 3. Visi tie žydai, kurie išskirtinai pasižymėjo Lietuvos valstybės išdavimo ir lietuvių tautiečių persekiojimo, kankinimo ar skriaudimo veiksmais, atskirai bus traukiami Skaityti toliau...
30 | 2017-08-18 | Smagumai | +0 -0
Julijus Štreicheris
"Roterdamo dažnasis", olandų žinių tarnyba, paskelbė šį įdomų dalyką pasaulio spaudai birželio 19 dieną 1933 metais. Taip vadinama pasaulio ekonomikos konferencija vis dar vyksta Londone. Tai yra konferencija su daug kalbų ir mažai darbų. Žydai nusprendė panaudoti konferenciją savo tikslams. Jie liepos 15 dieną paskelbė Pasaulinę žydų konferenciją. Šios konferencijos siekis yra diskutuoti ir sudaryti gaires nukreiptas prieš nacionalsocialistinę Vokietiją. Šie sprendimai ir gairės bus atneštos ir pasaulio ekonomikos konferencijon. Tuo pat metu, žydų konferencija susitars dė Skaityti toliau...
32 | 2017-08-18 | Lietuva | +4 -0
Paulius Nežinosi
Dr. Paulius Josefas Gėbelsas 10 Įsakymų nacionalsocialistams 1. Vokietija yra tavo tėvynė. Mylėk ją virš visko ir daugiau darbais, negu žodžiais. 2. Vokietijos priešai yra tavo priešai, nekęsk jų visa savo širdimi. 3. Kiekvienas tautietis, net žemiausias, yra Vokietijos dalis, mylėk jį kaip myli pats save. 4. Sau reikalauk tik pareigų, tada Vokietija irgi atgaus savo teises ir privilegijas. 5. Didžiuokis Vokietija. Tu turi teisę didžiuotis tėvyne, už kurią milijonai paaukojo savo gyvybes. 6. Tas, kas smurtauja prieš Vokietiją, smurtauja prieš tave, atsilygink jam savo kumščiais! 7. Atsilygink už tai, kas yra daroma. Jeigu t Skaityti toliau...
30 | 2017-08-18 | Lietuva | +3 -0
Paulius Nežinosi
Man atrodo keista, kad vyras, kuris, kaip kareivis, buvo šešis metus pripratęs prie aklo paklusnumo, turėtų staiga atsidurti konfilkte su vastybe ir jos konstitucija. Šito priežastys kyla iš mano jaunystės dienų. Kai man buvo septyniolika metų, aš atvykau į Vieną ir ten aš išmokau nagrinėti ir stebėti tris svarbius klausimus: socialinį klausimą, rasinę problemą ir, pagaliau, marksistų judėjimą. Aš palikau Vieną tvirtu antisemitu, mirtinu marksistinės pasaulėžiūros priešu ir vokiečių nacionalistu savo politinių principų atžvilgiu. Ir nuo tada aš žinojau, kad vokiškasis vokiškosios Austrijos likimas bus iškovotas ne tik Austrijos, bet ir Vokiet Skaityti toliau...
141 | 2017-08-18 | Smagumai | +12 -0
Blogeris Zeppelinusas
Visokių kvailysčių ir silpnaprotystės apraiškų per savo netrumpą gyvenimą regėjau. Ir net patyriau. Bet tai, ką matau savo akimis Lietuvos Žmogaus Teisių Centro FB puslapyje ant tiek kvaila ir idiotiška, kad net sunku tuo patikėti! Skaityti toliau...
140 | 2017-08-18 | Kaimynai | +7 -1
Symonas Kroydonas
Vos spėjau išnešti kudašių iš Kamenec Podolskij,kai į jį su savo mašina įvažiavo Asta Kuznecovaitė. Per savo gyvenimo draugą Mantą Jurevičių perdavė man žinutę,kad patykos manęs ir įdurs adatą į nugarą,ir tada aš būsiu užkrėstas jos nešiojamu ir platinamu ŽIV virusu,hepatitu ir visokiomis baisiomis ligomis,todėl ačiū vienam iš jūsų ,kad įspėjote,ir vos tik sužinojau ,kad Kuznecovaitė pasirodė Kamenec Podilski mieste,šokau į mašiną ir visu greičiu į šiaurę ,į Ivano Frankovską. Skaityti toliau...
75 | 2017-08-18 | Pasaulis | +7 -0
Algimantas Lebionka
Barselonos teroristų tikrieji vardai yra Merkel ir Sorošas, Junkeris ir Tuskas, Grybauskaitė ir Skvernelis, globalizmas ir liberalizmas. Tai jiems remiant vyksta Europos tautų genocidas, islamizacija ir negrizacija, tai jų dėka į Europą vežami teroristai iš Afrikos ir Artimųjų Rytų, melagingai vadinami „pabėgėliais“. Tai jų dėka iš mūsų vaikų, anūkų, iš visos mūsų tautos atimama ateitis. Skaityti toliau...
94 | 2017-08-18 | Pasaulis | +6 -0
Algimantas Lebionka
Piliečių susipriešinimas JAV plečiasi. Šiomis dienomis Vašingtone išniekino 16-jo JAV prezidento Abraomo Linkolno paminklą, o prieš tai nuo vandalų rankų nukentėjo keli Konfederatų šalininkų paminklai. Vienas jų lyderiui ir legendai – generolui Li Šarlotsvilio mieste. Čia susidūrimų metu žuvo trys žmonės. Kairieji sukėlė isteriją Niujorke prie Trampo dangoraižio su šūksniais „Gėda! Ne Ku-Kluks-Klanui, ne fašizmui JAV, ne Trampui!“. Protestai jau apėmė 50 JAV miestų. Feikinė spauda viskuo kaltina baltuosius nacionalistus, dešiniuosius, o spalvotuosius ir kairiuosius vaizduoja nuskriaustaisiais. Skaityti toliau...
51 | 2017-08-18 | Lietuva | +7 -1
Dr. Jonas Ramanauskas | joramlt@yahoo.com
Filosofas V. Ražvilas. Kur tik pažvelgsi į kairę ir į dešinę, į viršų ir į apačią, visur tik skamba ir skamba iš visų pakampių karksėjimas „dviguba pilietybė“, „dviguba pilietybė“. Visiškai negalima suprasti, koks velnias tiems žmonėms užmynė ant smegenų, kad jie niekaip negali ištarti dviejų lietuviškų žodžių - dvi pilietybės. Ir trumpiau ir gražiai lietuviškai skamba, labai tiksliai yra atspindima klausimo esmė. Kaip protauja, taip ir kalba. Kas galvoje, tas ir ant liežuvio galo. Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851