Kiek Lietuvoje patriotų?

Sarmatas.lt
| +2 -0 Autorius: Sarmatas.lt
Šaltinis: http://www.sarmatas.lt/02/kiek-lietuvoje-patriotu/
2016-02-12, skaitė 506
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Prasidėjęs parašų rinkimas siekiant atšaukti daug triukšmo sukėlusias „Užsieniečių teisinės padėties“ įstatymo, Nr IX-2206, pataisas (Nr XII-2080), skubos tvarka priimtas 2015 lapkričio 26 dieną išryškino daug Lietuvos dėmių, kaip tikrojo, taip ir tariamo patriotizmo atžvilgiu.

Prisimenant šio parašų rinkimo priešistorę, – jį pradėjo asociacijos „Nacionalinis interesas“ atstovai, pirmieji įžvelgę tikrąsias priverstinės masinės imigracijos grėsmes, ir pirmieji ėmęsi veiksmų siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į tai. Jie paskelbė internete peticiją, kuri sulaukė nemažo palaikymo, ypač turint omenyje, kad neturėjo jokių žiniasklaidos resursų palaikymo – tema buvo ignoruojama viešojoje erdvėje.

Nežiūrint į tai, peticija internete surinko apie 24 000 palaikančiųjų parašų, bei keletą tūkstančių popierinių, į ką buvo atkreiptas visuomenės dėmesys ir klausimas iškart tapo aktualus. O jam tapus aktualiam buvo prisimintos ir taip vadinamo „Pabėgėlių įstatymo“, oficialiai pavadinto „Užsieniečių teisinės padėties“ įstatymu, pataisos, skubos tvarka Seimo priimtos praėjusių metų lapkričio 26 dieną.

Ir panagrinėjus šias pataisas išryškėja daug „linksmų dalykų“, kai pradedi sau užduoti juokingus klausimus – kas gi jas priėmė (gal Lietuvos priešai ar putino agentai?) ir kuo rėmėsi balsuodami „Už“ šių pataisų priėmimą.

Keletą jų galima net pacituoti – šaltinis ekspertai.eu:

Seimas nusprendė, kad nelegalai gali sakyti netiesą ir įteisino visų nelegalų priėmimą, kurie tik pareikš tokį norą:

Seimas nusprendė, kad nelegalai gali sakyti netiesą ir įteisino visų nelegalų priėmimą, kurie tik pareikš tokį norą:

Seimas nutarė, kad didesnė laisvė be leidimo keliauti, kur nori, suteikiama net pabėgėlių priėmimo centrų pažeidėjams:

Seimas nutarė, kad Jungtinėms Tautoms pateikti informaciją apie nelegalus įsipareigojame tik gavę nelegalų sutikimą:

Seimas nusprendė, kad nelegalams atvykti į Lietuvą daugiau nebedraudžiama: nori nelegalas, neteisėtai atvyksta į Lietuvą, nori – neteisėtai išvyksta:

Dėl Seimo motyvacijos, pastaruoju metu mažai kam kyla klausimų – jau tapo norma, kad Seimas priimdamas savo sprendimus spjauna į visuomenę, taip sakant, „nuo aukšto bokšto“, atsižvelgdamas vien į savo partinius bei verslo klaninius interesus.

Ir šioje vietoje aktyvūs visuomenės piliečiai nusprendė, jog gana, atėjo laikas stabdytis šiuos Seimo krečiamus cirkus, kuriuos jis pats visai rimtai vadina „Seimo darbu“. Arba bent jau vieną iš jų.

„Nacionalinio intereso“ asociacijos pavyzdys pasirodė vienintelis adekvatus esamomis politinėmis sąlygomis, todėl buvo nuspręsta jį išplėtoti.

Ir po Birželio 3-osios parašų rinkimo skėčiu-iniciatyva, siekiant atšaukti „Užsieniečių teisinės padėties“ įstatymo pataisas, susirinko tie, kam nebuvo vis tiek, kaip rytoj Lietuvoje gyvens jų ir kitų visuomenės šeimų vaikai. Kokia kalba jie kalbės, į kurį dievą tikės ir kokių įstatymų laikysis – šariato ar pasaulietinių. Tie žmonės po iniciatyvos gal ir neliks net draugais, gal išsivaikščios toliau siekti savo asmeninių ar organizacijų planų įgyvendinimo, tačiau bus padarę bendrą visiems darbą, ir tai bus puiki patirtis ateičiai, parodant, kad siauro tikslo siekiui visai nebūtina rinkti ideologinius vienminčius.

Tų žmonių kviesti net nereikėjo – jiems užteko nuovokos iš pusės žodžio suvokti grėsmes, kylančias iš nekontroliuojamo masinės imigracijos proceso, ir jie patys pasisiūlė prisidėti visu kuo tik gali, kad sustabdyti šią beprotybę bent jau Lietuvos ribose, bandant įtakoti Seimą, to paties Seimo jiems suteiktomis įstatymų numatytomis priemonėmis.

Ir čia, kas įdomu, pasirodė, jog supratingų žmonių Lietuvoje tikrai pakankamai daug, tačiau formalioms ir neformalioms organizacijoms bei partijoms vadovauja lyg tyčia tie, kurie niekaip negali to pavojaus suvokti, arba, suvokti suvokia, tačiau, jiems mat nepakeliui su minimos iniciatyvos organizatoriais dėl ideologinių, politinių ar net grynai asmeninių priežasčių.

O didžiausiais Lietuvos patriotais save skelbiančios partijos, tarp jų ir Tautininkų sąjunga, tiesiog ignoruoja iniciatyvinės grupės kvietimą jungtis bendram konkrečiam darbui vardan Lietuvos ateities (pačios atskirai irgi nieko nedaro), o ne dėl kažkokių asmeninių motyvų.

Tautininkai net įsigudrino pareikšti savo tinklapyje, jog, nežiūrint į tai, kad jie patys tikrieji patriotai, ir visas iniciatyvas remia, bei yra įrašę jas savo programose, tačiau prie šios konkrečios iniciatyvos, siekiančios išsaugoti lietuviškumą šalyje, jie nesijungs, mat, anot TS (Tautininkų Sąjungos), iniciatyvos organizatoriai, Ukrainos, Europos ir Pasaulio klausimais, palaiko Rusijos poziciją. Tiesa, ten (savo pareiškime) kažkodėl visiškai nemini Lietuvos klausimo. Ukraina ir Europa ten kažkodėl pirmoje vietoje.

Ir šią įvardintą (pasak jų) problemą spręsti siūlo, Lietuvos piliečiams jungiantis į patriotines partijas (tokias kaip TS) ir rinkimuose masiškai balsuoti už tautines vertybes ginančius ir nacionaliniams interesams atstovaujančius politinio proceso dalyvius.

Šioje vietoje galima lyg ir būtų dėti tašką, juk seniai žinoma patarlė, jog medį iš vaisių pažinsi, o žmogų iš darbų, tačiau pabaigai vis tiek nuostaba neleidžia užbaigti straipsnio tokia nata…

Negi iš tikro Lietuvoje šiandien išliko tik tiek žmonių adekvačiai suvokiančių pavojų valstybei, ir pasiryžusių vardan jos, atmetus visus ideologinius, politinius ir pozicinius skirtumus, susitelkti bent jau šiam siauram, vienkartiniam tikslui, sumažinant tą pavojų kiek įmanoma?

Šiandien po B3 idėjos-iniciatyvos skėčiu (B3 nėra organizacija, tik idėjų erdvė) susibūrė šios organizacijos, kaip formalios taip ir ne:

Nacionalinis interesas (asociacija)

Mūsų gretos (neformalus sambūris)

Rytojaus Lietuva (asociacija)

Pensininkų partija

Liaudies partija

Ir žinoma, atskiri visuomenėje jau žinomi ir nežinomi žmonės, kuriems iš tiesų ir tenka didžiausia parašų rinkimo našta, ir kuriuos iš tiesų galima vadinti tikraisiais Lietuvos patriotais, nesitikinčiais kažkokių laurų už savo sudėtingą bei sunkų darbą, tačiau suvokiančiais savo atsakomybę už savo visuomenės žmones, jų vaikus, jų visų ateitį.

Čia nepaminėta daugelis žiniasklaidos leidinių, nušviečiančių šį parašų rinkimo procesą ir priežastis, dėl ko jis buvo pradėtas. Tačiau tuos leidinius daugelis žinote patys – jie irgi dirba šio proceso labui ir ačiū jiems už tai – be jų uždustų bet kokia iniciatyva, nes didžiosios MIP ima kalbėti apie tokius dalykus tik tada, kai to nebeįmanoma nuslėpti. Šiandien, kaip tik šis atvejis – nuslėpti nebeįmanoma.

Smagu šioje situacijoje tik viena – eilinį kartą krenta didžiųjų „patriotų“ kaukės, atidengdamos tikruosius jų veidus, parodydamos tuščius be minties žvilgsnius, bei tokius pat beprasmius jų šūkius.

Todėl dar kartą kviečiami visi, – atmeskite savo asmenines ambicijas, skaldančias ideologijas ir klaidingas nuostatas, jog gerų darbų valstybei negalima daryti kartu su tais, kurie jums nepatinka – ambicijos trukdo suvokti, kad jūs ateityje būsite vertinami ne pagal savo programines nuostatas ir ideologijas, o pagal realiai atliktus darbus, ir šiandienis darbas tėra tik didžiulio darbo pradžia atkuriant ir išlaisvinant valstybę. Pradėkite jį garbingai, atlikdami tai kas būtina – ir jūs realiai tapsite tos būsimos valstybės vertingi piliečiai.

Įvertink straipsnį: +2 -0
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

191 | 2017-08-20 | Lietuva | +13 -0
Durnių Laivo Kapitonė
"Sausio 13-osios naktį Sovietų kariuomenės daliniai šturmavo Radijo ir televizijos pastatą, Televizijos bokštą. Žmonės buvo šaudomi, traiškomi tankais ir vaikomi nuo strateginių objektų." Kaip ir viskas aišku. Neigti jog tankistai tyčiomis važiavo per civilius žmones neišeina, nes yra numatytas BK straipsnis už tankistų agresijos neigimą prieš Lietuvos Respubliką. Kažkokie išvedžiojimai jog TSRS tankistas vykdė TSRS gynybos ministerijos generolo Jazovo įsakymus ir nurodymus už kurių nevykdymą jam grėsė baudžiamoji atsakomybė yra niekiniai. Bandymas pateisinti tanko vairuotoją jog jis važiuodamas naktį ir kelią stebėdamas per mažiuką plyšiuk Skaityti toliau...
41 | 2017-08-20 | Pasaulis | +2 -0
Algimantas Lebionka
Vyriausias Barselonos rabinas Meir Bar-Hen po teroro atakų, per kurias žuvo 14 žmonių ir virš 100 buvo sužeista, pasakė, kad Europoje žydai prarado tėvynę. Jis patarė žydams „parodyti Ispanijai nugarą“, sugrįžti ir apsigyventi Izraelyje. „Europa prarasta“, - paaiškino rabinas Meir Bar-Hen interviu "Times of Israel", rašoma austrų Krone. Jis pasakė:„Netikiu, kad žydai čia liks visiems laikams, ir kviečiu jus pirkti nekilnojamą turtą Izraelyje. Mes neturime kartoti klaidas žydų Alžyre ir Venesueloje ir geriau anksčiau nei per vėlai“. Skaityti toliau...
35 | 2017-08-20 | Kaimynai | +5 -0
Algimantas Lebionka
Po teroro aktų Ispanijoje Lenkijos premjerė pakvietė Europos sąjungos valstybes peržiūrėti saugumo ir migracijos politiką. Lenkijos premjerė Beata Šidlo televizijos TVP programoje rugpjūčio 19 dieną pareiškė, kad Ispanijoje įvykę teroro aktai – tai eilinis argumentas Europos saugumo politikos pakeitimui. Lenkijos premjerės žodžiais, ekstremistai, grasinantys europiečių saugumui, naudoja ES migracijos strategiją, kurią įdiegė Vokietijos kanclerė Angela Merkel. Į tai nebegalima užmerkti akių: „Reikia prabusti iš letargo miego, pasikelti nuo kelių ir, pagaliau, ir nebijoti pažiūrėti tiesai į akis. Skaityti toliau...
36 | 2017-08-20 | Kaimynai | +3 -0
Algimantas Lebionka
Vakar centriniame Vokietijos dienraštyje die Welt pasirodė didžiulis straipsnis, skirtas „Lenko kortai“, pavadintas „Lenko žalioji korta atveria migrantams ES vartus“.  https://www.welt.de/wirtschaft/article167686123/Polens-Greencard-oeffnet-Migranten-alle-Tore-zur-EU.html Globalistų oligarchų, vadinamų media-baronais, valdomas dienraštis die Welt, kaip beje ir likusi Europos spauda, labai išsigando, kad keli šimtai tūkstančių Ukrainos, Baltarusijos respublikų gyventojų, kurie Lenkijos konsulatuose įrodys savo „lenkiškas šaknis“ ir gaus „lenko kortą“, gali atvyks dirbti į Vokietiją. Skaityti toliau...
26 | 2017-08-20 | Pasaulis | +3 -0
Algimantas Lebionka
Juodąja mirtimi Europoje vadindavo maro epidemiją, didžiausią ankstesniųjų amžių, iki pat 19-ojo, mūsų kontinento nelaimę. 2015 metais į Europą liberalai-globalistai užnešė dar baisesnę nelaimę – jų sugalvotus „pabėgėlius“, kuriems, pažeisdami visus ES įstatymus ir susitarimus, jie atidarė ES sienas, ir į kontinentą atvedė (už atėjimą mokėjo pinigus) milijonus jaunų-sveikų vyrų iš Azijos ir Afrikos, be jokių dokumentų, be jokių jų praeities įrodymų, kartu su jų juoda-teroristine praeitimi, jų radikaliuoju Islamu, terorizmu, svetima kultūra, viduramžių papročiais, Europoje pamirštomis, Skaityti toliau...
22 | 2017-08-20 | Pasaulis | +2 -0
Algimantas Lebionka
Kaip bumerangas sugrįžo į Ameriką mada griauti paminklus: iki šiol juos griovė pagal Amerikos nurodymą Sadamui Huseinui Bagdade, Dzeržinskiui Maskvoje, Leninui Kijeve, rusų kareiviui-išvaduotojui Taline ir Varšuvoje. O dabar mada sugrįžo namo – į Ameriką. Visais šiais atvejais prasmė viena ir ta pati – kova už hegemoniją. Nugalėtojai griauna nugalėtųjų paminklus. O nugalėtieji piktai murma, bet nieko negali padaryti. Skaityti toliau...
37 | 2017-08-20 | Pasaulis | +5 -0
Algimantas Lebionka
Kiekvieną dieną Europoje nekliudomai išsilaipina koks tūkstantinis nelegalių imigrantų-potencialių teroristų desantas, nepaisant to, kad ES šalys turi savo kariuomenes, kurios privalo ginti Europos sienas nuo užpuolimo, jos turi brangiai kainuojančią NATO, kuri irgi turėtų jas ginti. Bet armijos jų negina, o užsiima ekshibicionizmu, tariama kova su smegenų vėžiu sergančio amerikiečių senatoriaus-idioto ir jo neadekvačių kolegų išgalvotais baubais iš Rytų. Skaityti toliau...
66 | 2017-08-20 | Lietuva | +5 -0
Durnių Laivo Kapitonė
„Mes į „WikiLeaks“ siuntėme įvairius duomenis, įskaitant iš Rusijos vyriausybės pavogtą informaciją. Ji būtų atskleidusi rusų veiksmus ir įrodžiusi, kad Rusijos saugumo tarnybos nekontroliuoja „WikiLeaks“, – sakė žinutes „Foreign Policy“ parodęs šaltinis. Daug „WikiLeaks“ darbuotojų, savanorių ir jų šeimos narių yra nukentėję nuo Rusijos korupcijos ir žiaurumo. Buvome tikri, kad „WikiLeaks“ tą informaciją paviešins. Tačiau Assange'as rasdavo vieną pasiteisinimą po kito.“ Skaityti toliau...
219 | 2017-08-18 | Lietuva | +16 -3
Kibirkštis
Mūsų laikmetyje yra išpilta be galo daug purvo ant Tarybų Sąjungos. Įvairiomis manipuliacijomis stengiamasi netgi apjuodinti jos pergalę Didžiajame Tėvynės Kare, nutylimos įvairios šio karo pusės, skleidžiami mitai apie TSRS „draugystę“ su fašistine Vokietija, išdavikišką TSRS politiką kovojančių prieš fašizmą armijų atžvilgiu ir t.t. Birželio 22 d. – Didžiojo Tėvynės Karo pradžios diena – yra puiki proga paneigti šiuos mitus ir parodyti tikrąjį to laiko vaizdą. Žinoma, mitų apie Didįjį Tėvynės Karą yra sukurta tiek daug, kad tam, kad visus juos paneigtume, turėtume parašyti knygą. Tad čia mes trumpai išanalizuosime tik dalį tų mitų ir pateik Skaityti toliau...
73 | 2017-08-18 | Kaimynai | +1 -2
Kibirkštis
Rugpjūčio 10-13 dienomis Leningrade vyko Rusijos Komunistų Darbininkų Partijos (RKDP) organizuota tarptautinė teorinė komunistų konferencija, skirta Didžiosios Spalio socialistinės revoliucijos šimtmečiui – „Spaliui-100“. Konferencijoje dalyvavo dešimtys marksistinių-lenininių partijų atstovų iš viso pasaulio: nuo Ispanijos iki Kazachstano, nuo Norvegijos iki Šri Lankos. Skaityti toliau...
104 | 2017-08-18 | Pasaulis | +5 -7
Kibirkštis
Visi žinome, kad Vokietijoje 1933-1945 m. siautėjo nuožmi, tūkstančius ir milijonus nekaltų aukų nusinešusi fašistų diktatūra, į valdžią atėjusi formaliai „teisėtu“, „demokratiniu“ rinkimų keliu. Tačiau retas kuris dabarties jaunuolis, ypač šalyje kaip Lietuva, bus girdėjęs apie Ernstą Telmaną (1886-1944) – bene žymiausią to meto vokiečių didvyrį ir patriotą, tapusį visos Europos antifašistinio pasipriešinimo veidu ir 1944 m. rugpjūčio 18 d. kritusį nuo nacistinių budelių kulkų. Kas jisai buvo? Skaityti toliau...
131 | 2017-08-18 | Lietuva | +5 -1
Tomas Dapkus
Pakomentavus ankstesniame post'e dabartinio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko ir tuomečio teisėsaugos darbuotojų profesinių sąjungų lyderio Vytauto Bako laišką Rusijos režimui kviečiant bendradarbiauti kai kurie komentarai bei nauji įvykiai pasirodė tiek svarbūs, kad juos verta aptarti atskirai. Skaityti toliau...
87 | 2017-08-18 | Smagumai | +2 -2
Igoris Ašmanovas
Мы видим в СМИ и соцсетях чудовищный хайп вокруг новых технологий, «нового технологического уклада». Ему уже с полгода. Не заметить его нельзя. Ну если уже на совещаниях у Путина повторяют эти модные шумовые слова, значит, коробочка уже заполнилась доверху. Skaityti toliau...
109 | 2017-08-18 | Pasaulis | +5 -1
Algimantas Lebionka
Praėjusį pirmadienį JAV prezidentas Donaldas Trampas pasirašė memorandumą, kuris nurodo JAV prekybos atstovui atlikti tyrimą dėl galimų intelektualinės nuosavybės grobimo atvejų iš Kinijos pusės. Kinai, kaip mano Vašingtone, priverčia KLR dirbančias JAV kompanijas dalintis intelektualinės nuosavybės pobūdžio informacija, priešingu atveju kinai neleidžia joms čia užsiimti verslu. Kinijos valdžia pasirengusi ryžtingai atsakyti į JAV sankcijas. Apie tai kalbama Kinijos komercijos ministerijos pranešime. Skaityti toliau...
163 | 2017-08-18 | Lietuva | +10 -1
Lietuvių aktyvistų frontas
Atėjo lemiama galutinio su žydais atsiskaitymo valanda. Lietuva turi būti išvaduota ne tik nuo azijatų bolševikų vergijos, bet ir nuo ilgamečio žydijos jungo. Lietuvių aktyvistų frontas visos lietuvių tautos vardu kuo iškilmingiausiai pareiškia: 1. Senoji Vytauto didžiojo laikais suteikta Lietuvoje prieglaudos teisė žydams yra visiškai ir galutinai atšaukiama. 2. Kiekvienas be išimties Lietuvos žydas šiuo yra įsakmiai įspėjamas nieko nedelsiant apleisti Lietuvos žemę. 3. Visi tie žydai, kurie išskirtinai pasižymėjo Lietuvos valstybės išdavimo ir lietuvių tautiečių persekiojimo, kankinimo ar skriaudimo veiksmais, atskirai bus traukiami Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851