Pakvaišimas dėl Zika viruso: apgaulė ir maskuotė tęsiasi

Versijos.lt
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Pagal Džnoną Rapoportą (Jon Rappoport)

Jeigu jūs norite kažką paslėpti šioje planetoje, tuomet susukit (melagingą) istoriją apie virusą – visiškai saugų, ir jokių problemų.

Zika virusas, šiuo metu kaltinamas dėl to, jog gimė kūdikiai su mažomis galvomis ir pakenktomis smegenimis, jau ilgą laiką cirkuliuoja – nuo vėlyvų 1940-ųjų iki ankstyvų 1950-ųjų. Ir staiga, be perspėjimo ar priežasties, geriausiu atveju, švelni liga, sukelia didžiulę žalą?

Tai yra vadinama detale. Detalė, apie kurią moksliniai melagiai meluoja. Juo labiau, daugumos moterų, kurios gimdo kūdikius su deformuotomis galvomis, testai parodo neigiamai, tai yra neranda Zika viruso jų organizmuose.

Taigi, kokia yra priežastis, jog kūdikiai gimsta su mažomis galvomis ir sužalotomis smegenimis? Kuomet atlikau tyrimą savo pirmajai knygai 1987-1988-aisiais, pavadinimu „AIDS INC“, padariau išvadą: nedaryk prielaidos, jog yra tik viena priežastis, galinti sukelti ligą. Tai gali būti labai klaidinga. Skirtingi veiksniai gali susidėti ir sukurti ligą, ir mirtį.

Kaip pavyzdžiui, „Zika“ fenomeno atveju:

Pirma: Brazilijoje naudojami pesticidai.

Brazilija, „Zika“ krizės centras, naudoja daugiausiai pesticidų, negu bet kuri kita šalis pasaulyje. Kai kurie iš šių pesticidų yra uždrausti 22-jose šalyse. O kalbant apie kūdikius, gimusius su mažomis galvomis, tai mokslinis žurnalas „Environmental Health Perspectives“ (liepos 1, 2011-ieji) paskelbė tyrimą:

„Kiekybiškai įvertintas Atrazino arba specifinio Atrazino Metabolito buvimas ar nebuvimas buvo susietas su vaisiaus augimo suvaržymu… ir mažos galvos apimtimi… Galvos apimtis buvo taip pat priešingai susijusi su herbicido Metochlor buvimu.“

Pesticidai „Atrazinas“ ir „Metolachlor“ abu yra naudojami Brazilijoje.

Antra: „Tdap“ (Stabligės, Difterijos ir Kokliušo) skiepas.

Įtariamas šio atvejo ryšys. „JAV National Library of Medicine“ publikuotame tyrime „Kokliušas kūdikiuose: rimta skiepų-apsaugoma liga“ skelbiama:

„…2014-ųjų pabaigoje, (Brazilijos) Sveikatos ministerija paskelbė apie „Tdap“ skiepo įvedimą visoms nėščioms moterims Brazilijoje.“

Akivaizdu, taikytina grupė yra nėščios moterys. Jos gimdo kūdikius su mažesnėmis galvomis ir smegenų sužalojimais, ir rekomendacija joms skiepytis buvo visiškai nesenai – 2014-ieji.

Barbara Loe Fisher, Nacionalinio Vakcinų Informavimo Centro (NVIC) pirmininkė (http://www.nvic.org), rašo:

„Vaistų kompanijos netikrino „Tdap“ ir gripo skiepų saugumo ir efektyvumo nėščioms moterims lig tol, kol vakcinos buvo leistos JAV. Ir nėra beveik jokių duomenų apie uždegimus ar kitas biologines reakcijas šioms vakcinoms, kurios galėtų paveikti nėštumą ir gimusių pasekmes.

Maisto ir vaistų valdyba (FDA – trumpinys iš angl. „Food and drug administration“) pateikia gripo ir „Tdap“ skiepus, kaip priklausančius Nėštumo Kategorijai B arba biologinei – C. Tai reiškia, kad nebuvo atlikti tinkami testavimai su žmonėmis, kurie patvirtintų jo saugumą nėščioms moterims. Ir nėra žinoma, ar skiepai gali sukelti žalą vaisiui, ar paveikti gebėjimą daugintis? Gripo ir „Tdap“ skiepų gamintojai teigia, jog žmogaus ir vaisingumo toksiškumo (nuodingumo) tyrimai yra nepakankami, ir įspėja, kad gripo ir „Tdap“ skiepai turėtų būti skiriami nėščiai moteriai tik tuomet, jeigu yra būtina.“

Trečia: genetiškai suprojektuoti uodai, kurie jau buvo paleisti Brazilijoje, kad„kovotų“ su Dengė karštlige – projektas vykdytas „Oxitec“ kompanijos, kurią subsidijomis finansavo iš Bilo Geitso fondo.

Miestelis Brazilijoje pranešė apie besitesiantį Dengė karštligės kilimą nuo tada, kai GE (genetiškai suprojektuoti) uodai buvo pristatyti kaip kova prieš ligą.

Mokslinė hipotezė: gudruolis GE vabzdys (patinas) apvaisins natūralias pateles, bet jokia sekanti karta nebus pratęsta toliau nei lervinė stadija. Kaip bebūtų, šis sumažėjęs dauginimosi rodiklis tarp uodų tėra vienintelis „įrodymas“, kad didžiulis eksperimentas yra saugus. Jokių ilgalaikių sveikatos tyrimų nebuvo atlikta – tai yra veidrodis to, kas nutinka, kai GMO (genetiškai modifikuoti) grūdai buvo pristatyti: nesiremiant jokiu mokslu, tiesiog mielos prielaidos.

Nereikia nei sakyti, be plačiai atliktų labaratorijos tyrimų, neįmanoma pasakyti, kokius toksinius (nuodingus) elementus, šie GE uodai iš tikrųjų puoselėja, nepaisant ką tyrėjai skelbia. Tai yra didžiulė Raudona Vėliava (didelio pavojaus perspėjimas).

Ar šie GE uodai buvo pristatyti, ar dar tik yra pristatomi, su žmonių populiacija nebuvo tariamasi dėl leidimo atlikti tokius eksperimentus jų gyvenamose vietovėse. Viskas buvo atlikta valdžios ir korporacijos įsaku. Tai yra eksperimentas su žmogumi didele apimtimi.

Ketvirta: Pesticidai, kuriami Brazilijoje.

Reuters, 2015 m. gegužės 19 d., „ Brazilijos prokurorai prašo 16 milijonų JAV dolerių iš pesticidų gamintojų“: „Brazilijos prokurorai pirmadienį teigė, kad jie reikalaus mažiausiai 16,6 milijonų JAV dolerių iš tarptautinių korporacijų, kurios gamina pesticidus, dėl tariamų saugumo reikalavimų pažeidimų surinkimo bazėse, dėl pesticidų konteinerių naudojimo neatitikimų… Tie gamintojai, pasak prokuroro, -ir Brazilijoje esantys BASF, DuPont, Monsanto, Nufarm, Syngenta, Adama, FMC ir Nortox skyriai. Kaltinimai prasidėjo, kuomet mokslininkai, reguliuotojai, visuomenės sveikatos pareigūnai ir vartotojai pradėjo vis labiau skųstis dėl Brazilijos, kaip žemės ūkio krašto, augimo, kas lėmė nesaugų ir padidintą pesticidų naudojimą. „Reuters“ pranešė balandžio mėnesį, jog mažiausiai keturi užsienio gamintojai parduoda Brazilijai pesticidus, kurių jie negali pardavinėti savo vietinėje rinkoje.“

Kaip patogu šioms gigantiškoms korporacijoms išvengti kaltės dėl siaubingų apsigimimų – kai iš niekur virusas yra spekuliuojamai apkaltinamas, kaip visa to pasekmė.

Penkta: rimtas ir būdingas netinkamas maitinimasis, pagrindinių sanitarinių sąlygų trūkumas ir slegiantis skurdas.

Tai yra pagrindiniai veiksniai visose ligose ir mirtyse. Aplinkose, kur tai yra paplitę (pavyzdžiui, didžioje Brazilijos dalyje). Imuninės sistemos slopinimas yra pasekmė, ir viskas, kas po to seka, mikrobai ar žmogui nuodingos medžiagos, tampa pražūtingos kūnui.

Šešta: purškikliai nuo uodų.

Portalas „The Guardian“ ( sausio 26, 2015-ieji) paskelbė straipsnį „ Brazilija baisiai pralošinėja kovą prieš Ziką virusą, teigia sveikatos ministras“ .

400 tūkstančių purškiklių yra išdalinami nėščiosioms moterims Brazilijoje. Savaime suprantama, purškikliai yra nuodingi. Koks dar gali būti geresnis būdas padidinti keletą kartų puolimą prieš motinas ir jų negimusius kūdikius? Pavyzdžiui, plačiai purškikliuose naudojamas organofosfatas gali būti labai ardantis nervinę sistemą.

Kai kurie arba visi aukščiau mano paminėti šeši elementai, kartu paėmus, ilgalaikiui ima griauti žmogaus gyvybę.

Ir, kaip aš visuomet pabrėžiu, virusas tampa grėsminga priedangos istorija, kuri paslepia tiesą.

Ir prisiminkite Rio Olimpines žaidynes, kurios vyks rugpjūtį. Yra daugialypis scenarijus, kuris gali įvykti pasaulinės televizijos auditorijos metu. Ar“ Zika“ bus stumiama kaip pasaulinė pandemija? Ar „Zika“ skiepas bus stebuklingai „atrastas“ ir bus skubinamas gamybai laiku? Kad būtų galima parodyti (kaip reklamą) eiles žmonių, pareigingai keliaujančių varginančiai kelionei gauti skiepo dūrį.

Kiekviena suklastota epidemija iš dalies yra supruojektuota tam, kad sukurtų baimę ir sukeltų aklą pasitikėjimą medicininiu ir valdžios diktatu. Mikrobas yra pateiktas kaip „mažas teroristas“ šiame spektaklyje.

Savo pirmoje knygoje, AIDS INC. (1998), aš nurodžiau, kad slepiamos medicinos operacijas yra pavojingiausios, nes jos sklando kaip politiškai neutralios ir vyksta neprisidengus jokia vėliava.

Ir jie teigia einantys pirmyn humanitariniais tikslais. Nors iš tiesų modernioji „Rokfelerių Medicina“ yra pastatyta kaip didžioji planetos Globalizacijos partnerė. Jų vizija yra universali žmogaus lenktynėms – sistema nuo gimdos ir lopšio iki kapo: kiekvienas žmogus eina neapsaugotu, visą gyvenimą trunkančiu ligos-diagnozės keliu, po diagnozės gaudamas nuodingus vaistus ir skiepus kiekviename posūkyje, dėl ko yra nusilpnintas kūnas ir protas. Tuomet tampa nepajėgus suvokti, kas vyksta už jo kančios perimetro ribų ir/ar pasipriešinti politiniam totalitarizmui.

Medicininė laisvė reiškia: laisvė atsisakyti medicininės priežiūros, ir tai yra paremta žinant naikinimo padarinius. Ši laisvė turi nugalėti prieš bet kokias jėgas.

Išvertė Artūras Bartašius

www

Įvertink straipsnį: +3 -0
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

192 | 2017-08-20 | Lietuva | +13 -0
Durnių Laivo Kapitonė
"Sausio 13-osios naktį Sovietų kariuomenės daliniai šturmavo Radijo ir televizijos pastatą, Televizijos bokštą. Žmonės buvo šaudomi, traiškomi tankais ir vaikomi nuo strateginių objektų." Kaip ir viskas aišku. Neigti jog tankistai tyčiomis važiavo per civilius žmones neišeina, nes yra numatytas BK straipsnis už tankistų agresijos neigimą prieš Lietuvos Respubliką. Kažkokie išvedžiojimai jog TSRS tankistas vykdė TSRS gynybos ministerijos generolo Jazovo įsakymus ir nurodymus už kurių nevykdymą jam grėsė baudžiamoji atsakomybė yra niekiniai. Bandymas pateisinti tanko vairuotoją jog jis važiuodamas naktį ir kelią stebėdamas per mažiuką plyšiuk Skaityti toliau...
41 | 2017-08-20 | Pasaulis | +2 -0
Algimantas Lebionka
Vyriausias Barselonos rabinas Meir Bar-Hen po teroro atakų, per kurias žuvo 14 žmonių ir virš 100 buvo sužeista, pasakė, kad Europoje žydai prarado tėvynę. Jis patarė žydams „parodyti Ispanijai nugarą“, sugrįžti ir apsigyventi Izraelyje. „Europa prarasta“, - paaiškino rabinas Meir Bar-Hen interviu "Times of Israel", rašoma austrų Krone. Jis pasakė:„Netikiu, kad žydai čia liks visiems laikams, ir kviečiu jus pirkti nekilnojamą turtą Izraelyje. Mes neturime kartoti klaidas žydų Alžyre ir Venesueloje ir geriau anksčiau nei per vėlai“. Skaityti toliau...
35 | 2017-08-20 | Kaimynai | +5 -0
Algimantas Lebionka
Po teroro aktų Ispanijoje Lenkijos premjerė pakvietė Europos sąjungos valstybes peržiūrėti saugumo ir migracijos politiką. Lenkijos premjerė Beata Šidlo televizijos TVP programoje rugpjūčio 19 dieną pareiškė, kad Ispanijoje įvykę teroro aktai – tai eilinis argumentas Europos saugumo politikos pakeitimui. Lenkijos premjerės žodžiais, ekstremistai, grasinantys europiečių saugumui, naudoja ES migracijos strategiją, kurią įdiegė Vokietijos kanclerė Angela Merkel. Į tai nebegalima užmerkti akių: „Reikia prabusti iš letargo miego, pasikelti nuo kelių ir, pagaliau, ir nebijoti pažiūrėti tiesai į akis. Skaityti toliau...
36 | 2017-08-20 | Kaimynai | +3 -0
Algimantas Lebionka
Vakar centriniame Vokietijos dienraštyje die Welt pasirodė didžiulis straipsnis, skirtas „Lenko kortai“, pavadintas „Lenko žalioji korta atveria migrantams ES vartus“.  https://www.welt.de/wirtschaft/article167686123/Polens-Greencard-oeffnet-Migranten-alle-Tore-zur-EU.html Globalistų oligarchų, vadinamų media-baronais, valdomas dienraštis die Welt, kaip beje ir likusi Europos spauda, labai išsigando, kad keli šimtai tūkstančių Ukrainos, Baltarusijos respublikų gyventojų, kurie Lenkijos konsulatuose įrodys savo „lenkiškas šaknis“ ir gaus „lenko kortą“, gali atvyks dirbti į Vokietiją. Skaityti toliau...
26 | 2017-08-20 | Pasaulis | +3 -0
Algimantas Lebionka
Juodąja mirtimi Europoje vadindavo maro epidemiją, didžiausią ankstesniųjų amžių, iki pat 19-ojo, mūsų kontinento nelaimę. 2015 metais į Europą liberalai-globalistai užnešė dar baisesnę nelaimę – jų sugalvotus „pabėgėlius“, kuriems, pažeisdami visus ES įstatymus ir susitarimus, jie atidarė ES sienas, ir į kontinentą atvedė (už atėjimą mokėjo pinigus) milijonus jaunų-sveikų vyrų iš Azijos ir Afrikos, be jokių dokumentų, be jokių jų praeities įrodymų, kartu su jų juoda-teroristine praeitimi, jų radikaliuoju Islamu, terorizmu, svetima kultūra, viduramžių papročiais, Europoje pamirštomis, Skaityti toliau...
22 | 2017-08-20 | Pasaulis | +2 -0
Algimantas Lebionka
Kaip bumerangas sugrįžo į Ameriką mada griauti paminklus: iki šiol juos griovė pagal Amerikos nurodymą Sadamui Huseinui Bagdade, Dzeržinskiui Maskvoje, Leninui Kijeve, rusų kareiviui-išvaduotojui Taline ir Varšuvoje. O dabar mada sugrįžo namo – į Ameriką. Visais šiais atvejais prasmė viena ir ta pati – kova už hegemoniją. Nugalėtojai griauna nugalėtųjų paminklus. O nugalėtieji piktai murma, bet nieko negali padaryti. Skaityti toliau...
37 | 2017-08-20 | Pasaulis | +5 -0
Algimantas Lebionka
Kiekvieną dieną Europoje nekliudomai išsilaipina koks tūkstantinis nelegalių imigrantų-potencialių teroristų desantas, nepaisant to, kad ES šalys turi savo kariuomenes, kurios privalo ginti Europos sienas nuo užpuolimo, jos turi brangiai kainuojančią NATO, kuri irgi turėtų jas ginti. Bet armijos jų negina, o užsiima ekshibicionizmu, tariama kova su smegenų vėžiu sergančio amerikiečių senatoriaus-idioto ir jo neadekvačių kolegų išgalvotais baubais iš Rytų. Skaityti toliau...
68 | 2017-08-20 | Lietuva | +5 -0
Durnių Laivo Kapitonė
„Mes į „WikiLeaks“ siuntėme įvairius duomenis, įskaitant iš Rusijos vyriausybės pavogtą informaciją. Ji būtų atskleidusi rusų veiksmus ir įrodžiusi, kad Rusijos saugumo tarnybos nekontroliuoja „WikiLeaks“, – sakė žinutes „Foreign Policy“ parodęs šaltinis. Daug „WikiLeaks“ darbuotojų, savanorių ir jų šeimos narių yra nukentėję nuo Rusijos korupcijos ir žiaurumo. Buvome tikri, kad „WikiLeaks“ tą informaciją paviešins. Tačiau Assange'as rasdavo vieną pasiteisinimą po kito.“ Skaityti toliau...
219 | 2017-08-18 | Lietuva | +16 -3
Kibirkštis
Mūsų laikmetyje yra išpilta be galo daug purvo ant Tarybų Sąjungos. Įvairiomis manipuliacijomis stengiamasi netgi apjuodinti jos pergalę Didžiajame Tėvynės Kare, nutylimos įvairios šio karo pusės, skleidžiami mitai apie TSRS „draugystę“ su fašistine Vokietija, išdavikišką TSRS politiką kovojančių prieš fašizmą armijų atžvilgiu ir t.t. Birželio 22 d. – Didžiojo Tėvynės Karo pradžios diena – yra puiki proga paneigti šiuos mitus ir parodyti tikrąjį to laiko vaizdą. Žinoma, mitų apie Didįjį Tėvynės Karą yra sukurta tiek daug, kad tam, kad visus juos paneigtume, turėtume parašyti knygą. Tad čia mes trumpai išanalizuosime tik dalį tų mitų ir pateik Skaityti toliau...
73 | 2017-08-18 | Kaimynai | +1 -2
Kibirkštis
Rugpjūčio 10-13 dienomis Leningrade vyko Rusijos Komunistų Darbininkų Partijos (RKDP) organizuota tarptautinė teorinė komunistų konferencija, skirta Didžiosios Spalio socialistinės revoliucijos šimtmečiui – „Spaliui-100“. Konferencijoje dalyvavo dešimtys marksistinių-lenininių partijų atstovų iš viso pasaulio: nuo Ispanijos iki Kazachstano, nuo Norvegijos iki Šri Lankos. Skaityti toliau...
104 | 2017-08-18 | Pasaulis | +5 -7
Kibirkštis
Visi žinome, kad Vokietijoje 1933-1945 m. siautėjo nuožmi, tūkstančius ir milijonus nekaltų aukų nusinešusi fašistų diktatūra, į valdžią atėjusi formaliai „teisėtu“, „demokratiniu“ rinkimų keliu. Tačiau retas kuris dabarties jaunuolis, ypač šalyje kaip Lietuva, bus girdėjęs apie Ernstą Telmaną (1886-1944) – bene žymiausią to meto vokiečių didvyrį ir patriotą, tapusį visos Europos antifašistinio pasipriešinimo veidu ir 1944 m. rugpjūčio 18 d. kritusį nuo nacistinių budelių kulkų. Kas jisai buvo? Skaityti toliau...
131 | 2017-08-18 | Lietuva | +5 -1
Tomas Dapkus
Pakomentavus ankstesniame post'e dabartinio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko ir tuomečio teisėsaugos darbuotojų profesinių sąjungų lyderio Vytauto Bako laišką Rusijos režimui kviečiant bendradarbiauti kai kurie komentarai bei nauji įvykiai pasirodė tiek svarbūs, kad juos verta aptarti atskirai. Skaityti toliau...
87 | 2017-08-18 | Smagumai | +2 -2
Igoris Ašmanovas
Мы видим в СМИ и соцсетях чудовищный хайп вокруг новых технологий, «нового технологического уклада». Ему уже с полгода. Не заметить его нельзя. Ну если уже на совещаниях у Путина повторяют эти модные шумовые слова, значит, коробочка уже заполнилась доверху. Skaityti toliau...
109 | 2017-08-18 | Pasaulis | +5 -1
Algimantas Lebionka
Praėjusį pirmadienį JAV prezidentas Donaldas Trampas pasirašė memorandumą, kuris nurodo JAV prekybos atstovui atlikti tyrimą dėl galimų intelektualinės nuosavybės grobimo atvejų iš Kinijos pusės. Kinai, kaip mano Vašingtone, priverčia KLR dirbančias JAV kompanijas dalintis intelektualinės nuosavybės pobūdžio informacija, priešingu atveju kinai neleidžia joms čia užsiimti verslu. Kinijos valdžia pasirengusi ryžtingai atsakyti į JAV sankcijas. Apie tai kalbama Kinijos komercijos ministerijos pranešime. Skaityti toliau...
163 | 2017-08-18 | Lietuva | +10 -1
Lietuvių aktyvistų frontas
Atėjo lemiama galutinio su žydais atsiskaitymo valanda. Lietuva turi būti išvaduota ne tik nuo azijatų bolševikų vergijos, bet ir nuo ilgamečio žydijos jungo. Lietuvių aktyvistų frontas visos lietuvių tautos vardu kuo iškilmingiausiai pareiškia: 1. Senoji Vytauto didžiojo laikais suteikta Lietuvoje prieglaudos teisė žydams yra visiškai ir galutinai atšaukiama. 2. Kiekvienas be išimties Lietuvos žydas šiuo yra įsakmiai įspėjamas nieko nedelsiant apleisti Lietuvos žemę. 3. Visi tie žydai, kurie išskirtinai pasižymėjo Lietuvos valstybės išdavimo ir lietuvių tautiečių persekiojimo, kankinimo ar skriaudimo veiksmais, atskirai bus traukiami Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851