Lietuviškas „Oskaras“ už nuopelnus: pelių spirelės ir blakės

Autorius: Petras Gulbinskas
2016-02-13 | 592 | 7   0 | 0
http://sauksmas.lt/lietuviskas-oskaras-u...
paG-pliusink! Slėpti reklamą

Kokio dydžio pasiekimai, tokio dydžio ir „Oskaras“. Daug „oskarų“, ne vienas. Nes, kur tik pažvelgsi, pas mūsų Magnolia lithuanensis ten gero pridrabstyta. Kai kas ir labai didelio, kaip tas „independence“, bet naudos – net už tą pelės spirelę mažiau. Blakės voke, irgi simboliška: žmogus prie visų valdžių sugebėjo prisitaikyti, visoms pasitarnavo, nuo vieno šeimininko ant kito ropojo, iš visų kraują gėrė.

Taigi, kaip pranešė visos „teisingos“ MIP, penktadienį iš ryto Prezidentūrą pasiekė „įtartinas siuntinys“. Manyta, „kad jame – neaiškios kilmės milteliai“. Kilus įtarimams, buvo iškviestos specialiosios tarnybos, kurios „miltelius“ išvežė tirti į Nacionalinę visuomenės sveikatos priežiūros laboratoriją. Čia tuos „miltelius“ pauostė, pakramtė ir nustatė, kad tai pelių spirelės ir blakės. (Tarytum apsauginiai negalėjo pakramtyti ir pauostyti.)

Buvo pranešta, kad laiškas atkeliavo iš Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo. Po to, kai Vilniaus Visuomenė sveikatos centro laboratorija nuodugniai ištirs šį siuntinį, nustatys, kad ten yra mažiausiai 300 patogeninių bakterijų ir virusų, galinčių sukelti planetarinio masto epidemijas, jo turinys bus perduotas kriminalistams.

Vadovybės apsaugos departamentas ir Prezidento kanceliarija parodė ištvermės ir drąsos pavyzdį: neišbėgiojo pamatę voko turinį. Šaunuoliai.

Reikia pagirti kalėjimo gyventojus, kuriems pirmiesiems kilo mintis premijuoti Magnolia lirhuanensis šiuo „oskaru“. Antrą kadensiją stengiasi žmogus, pagal visus ekonominius ir socialinius rodiklius ES ir Eurozonos antirekordai pasiekti, o pagal alkoholio gėrimą net pasaulio čempionais tapome. Vivat!

Petras Gulbinskas

Šauksmas

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: