Medikai iki paskutiniosios neigė tėvams, kad jų kūdikio vos nenužudė "nekalta" ir "saugi" PRIVALOMA vakcina

Anonimusas
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

LDiena.lt: žemiau esantis straipsnis cituojamas pilna apimtimi, kaip ypatingai svarbi visuomenei informacija
---

Dėl reanimacijoje atsidūrusio vaiko tėvas kaltina skiepus

Kęstutis įsitikinęs – nusprendęs paskiepyti vaiką padarė didelę klaidą, mat kaip teigia, pasireiškus šalutiniams poveikiams, mažylį teko vežti į ligoninę.

Savo sūnų Kęstutis sausio 26 dieną paskiepijo privaloma vakcina nuo tymų, raudonukės bei kiaulytės. Prieš tai tikina išklausinėjęs visko šeimos gydytojos apie galimus šalutinius poveikius, vakcinacijos rizikas, vakcinos savybes.

„Tačiau mums buvo pateikta informacija, jog skiepas yra visiškai saugus ir negali sukelti jokių ilgalaikių šalutinių poveikių. Kaip trumpalaikius šalutinius poveikius, gydytoja paminėjo tik paraudimą skiepijimo vietoje. Į konkretesnius klausimus apie vakciną ir jos riziką, mums nebuvo atsakyta. Gydytoja tiesiog atsakė „aš nesigilinau į tai“ ir mums svarstant darė spaudimą „jūsų laikas šiame kabinete svarstymui baigėsi“. Kur tada informuoto apsisprendimo galimybė?“, – klausė Kęstutis.

Kitą dieną po vakcinos vaikas pasidarė irzlus, nevalgus, sutriko jo miegas. Vėliau prisidėjo nežymus kosulys. „Visas dienas nuo skiepijimo valandos su vaiku buvome namuose ir laukėme, kol pasveiks. Temperatūra nebuvo pakilusi, todėl nematėme poreikio kreiptis į gydytoją“, – pasakojo vyras.

Vasario 5 dieną po pietų Kęstučio sūnui pradėjo kilti temperatūra. Vaikas pasidarė vangus, užmigo, nors ką tik buvo atsibudęs po pietų miego.

„Skambinome į polikliniką, pranešdami apie vaiko būklę, paminėjome, kad vaikas po skiepo. Versija, kad tai gali būti skiepo komplikacija, iš karto buvo atmesta lyg matytų kiaurai. Šeimos gydytoja tuo metu nebedirbo, todėl mums buvo pasiūlyta kreiptis į ligoninę, jei situacija pablogėtų. Kai grįžau iš darbo vaikas buvo prabudęs, linksmas, tačiau kiek pablyškęs. Apsidžiaugė, jog grįžau iš darbo bei apkabino. Po kurio laiko pasiprašė mamos pieno, mama jį pamaitino. O tada prasidėjo košmaras..“, – prisiminė Kęstutis.

Kaip teigia vyras, jo sūnus įprastai yra labai judrus, bet tą kartą gulėjo ir nejudėjo, tik dairėsi išsigandusiomis akimis, visiškai nepajudindamas galvos.

„Su žmona nesupratome, kas vyksta. Pradėjome kalbinti, tačiau neatsakė, tiesiog toliau dairėsi. Pradėjo darytis neramu, pamatavome temperatūrą – 38,5o C. Davėme paracetamolio žvakutę. Tačiau po jos nepagerėjo – vaikas pradėjo sunkiai kvėpuoti. Paskambinome pagalbos telefonu ir informavome apie tai, jog mūsų vaikas dūsta. Greitoji pagalba važiavo 10 min., kol laukėme pagalbos – mūsų vaikas pradėjo mėlti. Nebegirdėjau ir nebejaučiau jo kvėpavimo“, – sakė Kęstutis.

Atvykusi greitoji nedelsiant davė deguonies kaukę. Tuo tarpu tėvai mažino vaiko temperatūrą jį vėsindami.

„Sūnus trumpam „atgavo spalvą“. Netoliese nebuvo laisvų reanimobilių, todėl greitoji pagalba nusprendė sūnų vežti į ligoninę patys, tiesiai į vaikų ligoninės reanimacijos skyrių. Greitosios pagalbos automobilyje situacija negerėjo, vaikas buvo leisgyvis, beveik nereagavo į aplinką. Visa tai truko apie 30 min.!“, – pasakojo vyras.

Kęstučio sūnus pateko į reanimaciją ir tik tada jis tikina kiek atsikvėpęs:

„Reanimacijos skyriaus durims užsidarius pasijutome saugūs. Dėkojame GMP bei medikams už kokybiškai suteiktą skubią medicinos pagalbą“.

Tačiau priekaištų medikams Kęstutis vis dėlto turi. Vyras įsitikinęs, jog jam nebuvo suteikta visa informacija apie vakciną ir galimą šalutinį poveikį.

„Nuo pat skambučio pagalbos telefonu, visiems medikams ir visam personalui teikėme informaciją apie tai, jog vaikas sausio 26 dieną buvo paskiepytas ir nuo skiepo buvo praėję tik 10 dienų. Tačiau visi medikai kaip susitarę iš karto neigdavo, jog ši reakcija gali būti dėl vakcinos šalutinio poveikio – per daug laiko praėjo nuo vakcinacijos.

Faktą, jog vakcina gali būti susijusi su mūsų vaiko būkle, mums neigė 7 skirtingi gydytojai 4 dienas praleistas ligoninėje. Iš gydytojų girdėjome įvairiausių versijų apie tai, kodėl mūsų vaikas tapo nervingas, jam sutriko miegas, valgymas, pakilo temperatūra, prasidėjo traukuliai ir kodėl jis duso. Tų versijų buvo įvairių“, – sakė Kęstutis.

Pirmoji nurodyta priežastis buvo gripas. Tyrimams gripo mėginys buvo paimtas antrą dieną atsidūrus ligoninėje. Tačiau kaip paaiškėjo po trijų dienų – tyrimai buvo neigiami. Medikai taip pat spėjo, jog prastos vaiko savijautos priežastis gali būti neįvardinta kvėpavimo takų infekcija. „Jos tikrai šiuo metu siaučia. Tačiau pradėjus klausinėti, kodėl kvėpavimo takų infekcija vakcinos informacniame lapelyje yra nurodoma, kaip vakcinos komplikacija, o mūsų infekcijos gydytojai nelaiko vakcinos šalutiniu poveikiu – atsakymų negavome.

Gydytojai mums neteikė informacijos apie mūsų vaiko gydymo eigą – nežinojome nei kiek laiko planuoja mus „laikyti“ ligoninėje, nei kokius tyrimus darys. Po savo patirties bijojome likti be medikų priežiūros, nežinodami tikrųjų mūsų vaiko dusimo priežasčių“, – stebėjosi Kęstutis. Ketvirtos dienos vakare Kęstučio sūnų išbėrė, jis apie tai informavo gydytojus.

„Šio bėrimo gydytojai niekaip nebegalėjo priskirti kvėpavimo takų infekcijai. Penktą dieną – bėrimas išplito į rankas ir kojas. Norėdami pateisinti bėrimą – gydytojai pradėjo klausinėti apie alergines reakcijas, ar nedavėme vaikui alergiją galinčio sukelti maisto. Tačiau tokie klausimai mums pasirodė visiškai absurdiški – mūsų vaikas niekada iki šiol nebuvo išbertas, vaikas ligoninėje nevalgė jokio maisto galinčio sukelti alergiją.

Tik po mūsų klausimų ar vakciną sudaro gyvi virusai? Koks jų inkubacinis periodas? Ar mūsų vaikui pasireiškę simptomai neatitinka vakcinos informaciniame lapelyje nurodytų šalutinių poveikių? Gydytojai po 4 dienų neigimo buvo priversti pripažinti, jog mūsų vaikui dusimo bei traukulių priepuolį sukėlė vakcina nuo tymų, raudonukės ir kiaulytės.

Tai galiu drąsiai teigti, nes mūsų vaiko ligos dokumentuose yra aiškiai parašyta „negalime atmesti pašalinės reakcijos į skiepą“ ir nėra pateikta jokios informacijos apie tai, kas kitas galėjo sukelti tokią mūsų vaiko būklę“, – tikino Kęstutis.

Tiesa, vyras teigia nenorintis tėvų atkalbėti nuo vaikų skiepijimo, tačiau jį piktina, kad esą nepaliekama galimybė dėl to apsispręsti tėvams.

Sunku suvokti, kad vaiko sveikatos klausimais valstybė atima visus sprendimus iš tėvų, bet palieka visą atsakomybę už pasekmes. Neturiu nieko prieš konkrečius gydytojus, nors ir esu nepatenkintas kai kurių suteiktų paslaugų kokybe. Tačiau esu įsitikinęs, jog aš turiu turėti galimybę priimti sprendimą ar man rizikuoti savo vaiko gyvybe ateityje skiepijant vakcinomis, dėl kurių mano vaikas gali uždusti. Tokio sprendimo laisvės šiuo metu aš neturiu“, – tikino Kęstutis.

---
LDiena.lt: perspėjame visus tėvus - kapitalistinėje sistemoje, kurioje medicina yra viso labo tik DAR VIENAS VERSLAS, SKIRTAS UŽSIDIRBTI KUO DAUGIAU PINIGŲ, žmonės- tai yra, mes ir mūsų sveikata esame tik RESURSAS. Todėl medikai, kaip pinigus KAPITALISTAMS uždirbančios SISTEMOS dalis tarnauja NE MUMS, o tiems, KAS MOKA BABKES.

Deja, BET šioje IŠGAMŲ ir PARAZITŲ sukurtoje visuomenėje KIEKVIENAS PATS YRA ATSAKINGAS UŽ SAVO ir SAVO ARTIMŲJŲ sveikatą ir gyvybę.

Norime gyventi KITOKIOJE visuomenėje? Atsisakykime PARAZITIZMO ir SUSIKURKIME sau kitokį - TEISINGĄ PASAULĮ!

Įvertink straipsnį: +13 -0
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

90 | 2017-08-23 | Pasaulis | +7 -0
Algimantas Lebionka
Serebrenikovo teatras, „neliečiamųjų“ reikalas. Esmė ne koks jis režisierius, o jo sukurta valdiškų pinigų vogimo schema. Romos popiežius ir tolerancijos triumfas. Galima būtų patikėti popiežiaus Pranciškaus nuoširdumu, jeigu Donecko morge jis nuplautų kūnus žmonių, kuriuos užmušė katalikai-unitai. Trampas plečia karinį kontingentą Afganistane. Po Talibano neįmanoma buvo gyvenimo Afganistane padaryti blogesniu, bet amerikiečiams tai pavyko. Trampui vertėtų atstatyti ten monarchiją. Skaityti toliau...
86 | 2017-08-23 | Kaimynai | +14 -0
Algimantas Lebionka
Teroro aktai Europoje įtikino Varšuvą, kad atsisakydama priimti imigrantus ji elgiasi teisingai, pasakė Lenkijos Nacionalinio saugumo biuro šefas Pavel Soloch, rašo austrų Krone. Lenkijos televizijos eteryje jis pasakė (Krone cituoja RIA novosti): „Iš paskutinių teroro aktų mes įsitikiname, kad ten, kur yra didelis musulmonų susitelkimas, kurie labai silpnai integruojasi – o Katalonijoje apie milijoną musulmonų – tai yra natūrali bazė teroristams“. Vien tik Cambrilse, kur sprogo sprogmenis gaminusi laboratorija ir buvo sušaudyti teroristai po teroro akto, gyvena beveik pusė milijono musulmonų. Skaityti toliau...
119 | 2017-08-23 | Lietuva | +19 -0
Algimantas Lebionka
Pamenu, pirmame kurse versdavo mokytis marksizmo-leninizmo, per prievartą. Ką per prievartą išmoksi, ne daug ką ir išmokau, bet prisimenu, kad V.Leninas kažką kalbėjo apie „kaimo idiotizmą“. Kai į valdžią Lietuvoje atėjo valstiečiai, aš supratau, kas tas „kaimo idiotizmas“. „Kaimo idiotizmas“ - tai valstiečių ir žaliųjų partija valdžioje. Ir nieko baisesnio už tą kaimo idiotizmą, o tiksliau kaimo buožių idiotizmą, būti negali. Visas kaimo idiotizmas prasidėjo nuo neištesėto vyriausio jų buožės-Karbauskio pažado visus Lietuvos vaikelius aprengti tautinėmis sermėgomis. Skaityti toliau...
110 | 2017-08-23 | Kaimynai | +14 -0
Algimantas Lebionka
Merkel tęsia rinkiminį vojažą po Vokietiją, ir pasirodo, kad ji neturi tokio žmonių palaikymo, kokį vaizduoja media-baronams priklausanti MIP. Net labiausiai liberastų nuzombintuose Vokietijos vakaruose, kur vakar lankėsi Vokietijos kanclerė Angela Merkel, ji sulaukia gyventojų pykčio dėl besitęsiančio pabėgėlių chaoso ir buvo jų nušvilpta. „Vakar vakare būnant ramioje Vakarų Vokietijos Bergisch-Gladbach miesto Konrad-Adenauer-aikštėje galėjai pagalvoti, kad patekai į Saksonijos Šveicariją“, - rašoma Pi-news. Skaityti toliau...
57 | 2017-08-23 | Kaimynai | +4 -0
Algimantas Lebionka
Šimtai tūkstančių į Vokietiją atvykusių pabėgėlių ir migrantų neturi mokyklinio išsilavinimo. Jie turi tik nežymius šansus dalyvauti darbo rinkoje, apie tai rugpjūčio 21 dieną informavo didžiausias Vokietijos dienraštis Bild. Priklausomai nuo kilmės šalies, iki 2/3 jų neturi išsilavinimo arba turi menką išsilavinimą. Tokie Federalinio profesinio švietimo instituto (BIBB) duomenys. BIBB duomenimis, 69 procentai pabėgėlių tėvynėje neturėjo profesinio išsilavinimo. Tik 13 procentų iš 2015 ir 2016 metais atvykusių pabėgėlių užsiima darbine veikla. Skaityti toliau...
313 | 2017-08-22 | Pasaulis | +11 -3
Blogeris Zeppelinusas
Yra dalykų, kuriuos šiais laikais verta žinoti. Ir geriau ne iš atpasakojimų, bet iš šaltinių lūpų. Pavyzdžiui, mūsų spauda labai jautriai ir užjaučiamai rašo apie ekstremistinės JAV negrų organizacijos Black Lives Matter veiksmus. Mat pastarieji, anot, mūsų žurnaliūgėlių bei tolerantiškų organizacijų atstovų, yra kovotojai su rasizmu bei baltųjų viršenybe aka suprematizmu. Skaityti toliau...
363 | 2017-08-22 | Pasaulis | +11 -0
Algimantas Lebionka
Sekančią dieną po po Barselonos teroro akto, per kurį žuvo 14 žmonių, virš 100 buvo sužeista, JAV portale Gatestoneinstitute.org buvo paskelbtas Giulio Meotti straipsnis „Musulmonai sako Europai: vieną dieną visa tai bus mūsų.“ Žemiau pateikiu jo referatą. https://www.gatestoneinstitute.org/10748/europe-muslims-demography Strasbūro archivyskuo žodžiais, musulmonai labai gerai žino, kad šiandien jų vislumas toks, kad vieną dieną visa Europa bus jų. Skaityti toliau...
106 | 2017-08-22 | Pasaulis | +6 -0
Algimantas Lebionka
NATO kariuomenės vadas generolas Philip Breedlove, yra įsitikinęs: pabėgėliai iš Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos yra „užmaskuotas teroristų ir nusikaltėlių judėjimas“. Tai jis pasakė Amerikos senato gynybos komitete. Jo žodžiais, Islamo valstybės (IV) teritorinė milicija maskuojasi pabėgėliais ir „plinta kaip vėžys“. Jų nariai rinksis mažiausią pasipriešinimą ir prasiskverbimo į Europą ir JAV kelią. Generolas nurodė, kad pastaruoju metu Rusija prieš IV naudoja sunkiuosius bombonešius ir „problema žymiai paaštrėjo. Skaityti toliau...
116 | 2017-08-22 | Lietuva | +7 -0
Algimantas Lebionka
Sako, Lietuvos kariuomenė dabar užsiims kova su terorizmu. Teisingai, jei yra teroristai, kur nevėkšlos pabėgėliais vadina, o Grybauskaitė ir Skvernelis čion veža, vardijas reikia gi išmokti su jais ir kautis, gana su tai burliokais-maskoliais vajavoti. Be to, viskas labai logiška: išvyko milijonas gyventojų iš Lietuvėlės, išnešė kuo greičiau ir toliau „muilą“, tai ką čia ginti, nejau pensininkus-ubagus, kurių subinės nuogos? Pensininkus gi čia atvežti amerikonai pajėgs apginti. Skaityti toliau...
93 | 2017-08-22 | Pasaulis | +3 -0
Algimantas Lebionka
Nėra dienos, kad Šengeno zonoje nebūtų teroro atakos prieš jos gyventojus. Ši diena ne išimtis: teroro aktas Marselyje, kur vienas žmogus žuvo, po to, kai valandos bėgyje sunkvežimis užvažiavo ant dviejų autobusų stotelių. Tai įvyko šiandien, tarp 8.30 ir 9.30, 13-oje Marselio prefektūroje. Viso per šiuos metus jau įvyko 32 islamo teroristų išpuoliai prieš europiečius Šengeno zonoje. Barselonos teroristas, vairavęs furgoną, kurio užmušė 13 žmonių ir virš 100 sužeidė, ir kaip spėja Ispanijos policija, pabėgo per atviras Šengeno zonos sienas. Skaityti toliau...
67 | 2017-08-22 | Lietuva | +5 -0
Ekspertai.eu
Seimo pirmininkas V. Pranckietis (kairėje). Už violetinio stulpo dešinėje – dažnai su Rusija siejami konservatoriai. Konservatoriams suabejojus Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko lojalumu Lietuvai, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis pranešė, kad abejoti žaliojo valstiečio lojalumu nereikėtų. „Nėra pagrindo abejoti Vytauto Bako lojalumu Lietuvai“, - informavo V. Pranckietis. Pasak Seimo pirmininko, „susipažinęs su Seimo narių Žygimanto Pavilionio ir Arvydo Anušausko kreipimusi dėl NSGK pirmininko V. Skaityti toliau...
98 | 2017-08-22 | Lietuva | +12 -0
Kibirkštis
Pirmadienį, rugpjūčio 21 d. Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, prie Prezidentūros startavo neterminuota bado akcija, nukreipta prieš šalyje nusistovėjusį faktinį paprastų piliečių beteisiškumą, korumpuotos valdininkijos, oligarchų ir jiems tarnaujančios teisėsaugos struktūrų savivalę. Skaityti toliau...
219 | 2017-08-21 | Lietuva | +12 -0
Šturmuotojas
"Kai aš galvoju apie demografinius pokyčius, kurie šiuo metu vyksta Jungtinėse Valstijose, aš priminiau, kas nutiko Haityje šiek tiek daugiau nei prieš du šimtus metų Haitčio gyventojų istorija parodo kas gali atsititikti su Europą ir JAV. Hitleris buvo teisus sakydamas "Visos didžiosios senovės kultūros mirė tik dėl to, kad originaliai kurybingoji rasė išmirė nuo kraujo užnuodijimo. Skaityti toliau...
463 | 2017-08-21 | Lietuva | +4 -0
Vakarų ekspresas
„Pagal žalą alkoholis nė vienam narkotikui nenusileidžia. Gal negeneruoja tokios greitos priklausomybės, kaip, pavyzdžiui, uostomi narkotikai, bet pagal žalą organizmui niekam nenusileidžia. Dalis žmonių yra priklausomi nuo alkoholio, daliai tai yra tiesiog įprotis, kuris nėra tapęs žalingu. Bet faktas yra tas, kad įprotis niekam naudos neduoda, nėra jokio alkoholio kiekio, kurį būtų galima vartoti saugiai. Kad ir kiek mes jo vartotume, jis vis tiek daro žalą - daug vartojant daro didelę žalą ir labai greitai, mažiau vartojant daro mažesnę žalą ir ne taip greitai, bet saugaus kiekio nėra“, - kalbėjo V. Legkauskas. Skaityti toliau...
223 | 2017-08-21 | Lietuva | +8 -0
Blogeris Zeppelinusas
Skaitau po interneto platybes sklindančias dejones bei aimanas. Mūsų polonofilai raunasi plaukus ir cypiančiais balsais virkauja dėl nežinia kieno sudaužytos nelegalios lentelės lenku kalba, kurioje visiems pravažiuojantiems buvo išdidžiai pranešama, kad lenkų okupacijos metais Lietuvos miestelis Didžioji Riešė vadinosi Wielka Rzieszka ar kažkaip panašiai. Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851