Krizė Rusijoje: išparduoti visi Lambordžini

Anonimusas
+ 4 - 0
Autorius: LDiena.lt
Šaltinis: http://lenta.ru/news/2016/02/11/lambohit/...
7534-02-14 (2016 m.), skaitė 4025
0

Kaip pranešė "Lamborghini Moskva" Sergejus Mordovinas, Rusijoje jau išpirkta jau išpirkta visa 25-ių automobilių kvota skirta Rusijai 2016-ais metais. Rusijoje modelis "Huracan" kainuoja 17 milijonų rublių, o modelis "Aventador" - 25 milijonus, eurais pagal šiandieninį kursą tai būtų atitinkamai apie 190.000 ir 280.000 eurų.


Lambordžini klubo sueiga prie Kremliaus sienų

Šiuo metu kompanija parduoda tik tuos Lambordžini automobilius, kurie į salonus pateks 2017-ais metais. Pasak Mordovino, kompanija jau sulaukė dviejų potencialių užsakymų iš rusų klientų įsigyti 2017-ųjų metų modelius už 1,5 milijono eurų. Taip pat sankcijomis izoliuotos šalies automėgėjai aktyviai domisi visureigiu "Lamgorghini Urus", kuris pardavime pasirodys 2018-ais metais.

"Klientai kovoja už teisę tapti pirmuoju "Ursus" automobilio savininku Rusijoje" - teigia generalinis "Lamborghini Moskva" direktorius Sergejus Mordovinas.

Pažymėtina, kad Lambordžini - ne vienintelis premium klasės automobilis, kurio pardavimai šoko į viršų siaučiant ekonominei-politinei krizei. Jau anksčiau apie rekordinius pardavimus Rusijoje atsiskaitė kompanija "Rolls-Rose". 2015-ais metai į Rusiją buvo pristatyta 5% daugiau Rols-Roiso automobilių, nei metais anksčiau.


Lambordžini Rusijoje - tai ne susisiekimo priemonė, o statuso ir pramogos aksesuaras

www


4   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarų kol kas nėra


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai