Olga Četverikova: Migracijos krizė Europoje ir jos užsakovai

Anonimusas
+ 4 - 0
Autorius: Olga Četverikova
Šaltinis: http://sauksmas.lt/olga-cetverikova-migracine-krize-europoje...
7534-04-06 (2016 m.), skaitė 1895
0

Mūsų akyse vykstantis gerai suplanuotas ir valdomas „migracijos chaosas“ Europoje yra ne nelauktas antplūdis, o svarbiausia taktinė operacija esminės Europos pertvarkos kelyje, dalis nacionalinių valstybių demontavimo plano ir sustiprinimo Europos Sąjungos, kurios vadovybė atstovauja ne piliečių interesus, o stambiojo europinio transnacionalinio verslo, inkorporuoto į viršnacionalines struktūras.

Svarbiausią rolę čia vaidina 1983 metais įkurtas Europos pramonininkų apskritas stalas, arba Europos apskritas stalas (EAS), apjungiantis 45 stambiausių Europos korporacijų atstovus, tarp kurių įtakingiausiomis yra Bayer, Shell, BP, Daimler Chrysler, Ericsson, Nestlé, Nokia, Petrofina, Renault, Siemens, Solvay, Total и Unilever, kurių vadovai reguliariai dalyvauja Bilderbergo klubo susitikimuose. Šiandien EAS vadovauja Leifas Johansonas, švedų kompanijos Ericson direktorių tarybos pirmininkas.

EAS yra viena iš pagrindinių poveikio grupių, daranti lemiamą įtaką į aukščiausiai stovinčius politikus ir užtikrinanti strateginį aljansą tarp stambiojo verslo ir Eurokomisijos.

Pagrindiniu EAS tikslu yra pakeitimas Europos valdymo pagal stambiojo verslo interesus, sudarant vieningą sprendimų priėmimo centrą <…>

Dar kartą apie Europos dvasinį tėvą

Europos politikai labai gerbia Paneuropinės sąjungos įkūrėją, suvienytos Europos ideologą R.N.Kudenchove-Kalergi (1894-1972), kurį jie vadina Europos sąjungos dvasiniu tėvu. Jo darbai („Pan-Europa“, „Kova už Pan-Europą“), parašyti 20 taisiais XX amžiaus, gerai žinomi ir laikomi Europos statybos manifestu. Juose išdėstyti tikslai ir užduotys jos statybos, kurios nesikeičia iki mūsų dienų.

Vienas iš tokių tikslų yra sukūrimas vieningos „europietiškos nacijos“. Skaitant, kad išskyrimas nacijų pagal kraujo ryšį giliai neteisingas, Kudenchove-Kalergi priešpastatė tam giminystę pagal dvasią, išskirdamas vieningą „europinę naciją“ kaip dvasinę vienybę, turinčią tuos pačius dvasinius mokytojus. Tikslu išspręsti nacionalines problemas jis siūlė atskirti naciją nuo valstybės tam, kad nacija taptų kiekvienam asmeniniu reikalu. Ir kadangi klausimas apie pilietybę kiekvienam taps tuomet antraeiliu, tai atves į išsprendimą klausimo dėl valstybių sienų: “Yra tik vienas radikalus būdas išspręsti europinį sienų klausimą teisingai ir ilgam. Tai kelias ne kilnoti sienas, o jas likviduoti“.

Tačiau tai tik viršutinis sluoksnis paneuropinio projekto. Savo supratimą baigtinių rezultatų Europos pertvarkymo Kudenchove-Kalergi išdėstė išleistoje nedideliu tiražu knygoje „Praktinis idealizmas“ (1925), kur jis aprašė Europos ateitį, parodęs, kaip atrodys „Europos nacija“.

Esmine idėja Kudenchove-Kalergi buvo pagrindimas dvasinės lyderystės judaizmo Europos civilizacijoje ir būtinybė padaryti žydus „valdančiąja dvasine Europos rase“. Iš visos masės europiečių, kuriuos Kudenchove-Kalergi vadina „kiekybės žmonėmis“, jis išskiria dvi rases „kokybės žmonių“ – kilmingą dvarininkiją ir žydus, kurie ir turėjo, pagal jo mintį, sudaryti kartu branduolį būsimos Europos aristokratijos. O „branduoliu branduolyje“ jis skaitė žydus kaip dėl “ypatingo etinio požiūrio į pasaulį“, taip ir dėl pranašumo jų proto – jie sudaro taip vadinamą proto dvarininkiją, arba dvasinę aristokratiją, užimančią lyderiavimo pozicijas kovoje už žmonijos valdymą (tipiškais atstovais tokios „dvasinės aristokratijos“ Kudenchove-Kalergi laikė Lassalį, Trockį, Einšteiną, Bergsoną ir kt.).

Kas liečia kitus – „kiekybės žmones“, tai apie juos Kudenchove-Kalergi rašė: „Tolimos ateities žmogus bus sumaišyto kraujo. Rasės ir klasės išnyks pasekoje įveikimo erdvės, laiko, prietarų. Būsima europietiškai-negroidinė rasė, išoriškai panaši į senovės Egipto, pakeis tautų įvairovę asmenybių įvairove“. Europos ateitį Kudenchove-Kalergi matė tame, kad europiečiai susimaišys su kitomis rasėmis ir tautomis ir išnyks kaip nacionalinės individualybės, o jų elitas bus pakeistos žydiška dvasine vadų kasta.

Tai, kas šiandien vyksta Europos sąjungoje, pilnai sutampa su projektais, išdėstytais jos dvasinio tėvo. Ir pilnai akivaizdu, kad šitie projektai nesuderinami su išlaikymu nei nacionalinių valstybių, nei pačių nacijų. Taip, kad Europos politikai, vykdydami beprotišką migracijos politiką, žino ką daro.

Pilnas tekstas:

Vertė Petras Gulbinskas

Šauksmas


4   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarų kol kas nėra


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai