Kristaus monologas

Autorius: Versijos.lt
2016-04-17 | 502 | 17   2 | 4
http://versijos.lt/kristaus-monologas/
paG-pliusink! Slėpti reklamą

Grįžčiau aš į Žemę, pas savo vaikus, bet keista man. Ir baisu. Nors nemirtingas esu ir Tėvas myli mane bei visada laukia, bet…

Pažvelgęs iš viršaus matau man nesuvokiamus dalykus: kryžiai, kryžiai, kryžiai… Juos garbina, jiems meldžiasi, juos bučiuoja. Matau savo atvaizdą, iš medžio drožtą, ar iš žalvario lietą, iš akmens skaptuotą… prie kryžiaus prikaltą… Vaizduojamas esu pačiu juodžiausiu savo gyvenimo momentu  –  kai baisiai kentėjau, kai mano dūšia iš skausmo ir negalėjimo palikinėjo kūną. Dar didesnis skausmas ir kančia buvo ta, kad tai matė daug žmonių, stebėjo mane, tarsi keisto žvėries cirke pasirodymą… Net paskutinis šunpalaikis, kai jam bloga, bėga kuo toliau, kad niekas jo kančios nematytų, netrukdytų, o ką jau apie žmogų kalbėti…

Negana to, žmonėms mano kančia taip patiko, kad prigamino kryžių, prikalinėjo mano abrozėlių, iškabino juos didelėse bažnyčiose, virš savo lovų miegamuosiuose, pristatė kryžkelėse, prikabinėjo užeigose ir kitose viešose vietose.

Ei, žmonės, nejau jums sunku suvokti, jog kryžius bei vinys  –  tai buvo įrankiai, kurių pagalba buvau nukankintas ir nužudytas? Juk dar daugiau išmintingų ir kilnių žmonių užmušta kirviais, kardais, šautuvais, bombomis! Kodėl negarbinate jų?

Nejau jūs manote, kad man grįžus į Žemę norėčiau ant kiekvieno kampo matyti savo kankinimo įrankį  –  du medinius sutvirtintus balkius, prie kurių taip patogu pririšti ar prikalti Žmogų?

Ar jūsų smegenys tikrai veikia taip, kaip jas sukūrė mano Tėvas?

Įsivaizduokite kokį nors kitą Žemėn sugrįžusį iškilų žmogų: ar jis norėtų matyti, jog garbinamas jo mirtį sukėlęs įrankis? Šautuvas, bomba, jį partrenkęs automobilis, į kapus nuvaręs butelis degtisnės ar pakelis cigarečių?

Atsibuskit. Susitvarkykit smegenis. Tada gal ir pasimatysime…

Įvertink: 17 2 | Skaitė: 502
http://versijos.lt/kristaus-monologas/

paG-pliusink! Slėpti reklamą

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Mauglis JAV ir TSRS: kokius vaikus auklėja ideologija per animacinius filmus
2026
Šešios grandiozinės iliuzijos, kurios paverčia jus vergais
1120
Kietas švelnus naminis bajoriškas muilas
1859

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: