Vokiečių ekonominė invazija

Ramūnas Alaunis
+ 33 - 8
Autorius: Ramūnas Alaunis
Šaltinis: https://www.facebook.com/ramunas.alaunis...
7534-06-05 (2016 m.), skaitė 6289
0

"Lidl" prekybos tinklo parduotuvių atidarymas Kaune, tai globalizacijos pasekmė. Žmonės, pirkėjai tai Lietuvos valdžios vykdančios globalistinę politiką aukos. 

Lietuvoje toliau bus žlugdomas žemės ūkis ir pieno pramonė. Konservavų gamyba Lietuvoje jau sunaikinta.

"Lidl" turtins tik užsieniečius ir užsienio šalis. Patys Lietuviai priversti vežti parduoti pieno produktus ir mėsa į Kiniją, Egiptą ir JAV. Lietuviai "Lidl" parduotuvė pardavinės Lenkiškas, Vokiškas ir kitų šalių pigiausias prekes. Čia tas pats, jei Lietuvis turi butą, namą šeimą Lietuvoje, o priverstas dirbti Anglijoje ar kitoje ES šalyje. Tai nenormalu.

Gėda Arvydui Saboniui reklamavusiam "Lidl".

A. Sabonis tarybinės Lietuvos laikais buvo didelis patriotas. Dabartinės Euro-fašistinės Lietuvos laikais A. Sabonis jau globalistu ir Euro-fašistų tarnas, Lietuvos ekonomikos žlugdytojas. http://www.delfi.lt/video/verslas/lidl-atidaryme-a-sabonis-pirko-desreliu-o-r-simasius-kalafiora.d?id=71437448

A. Sabonis: "prisijunkit prie manęs, atkeliauja kai kas įspūdingo..." Nieko čia įspūdingo. Į Lietuvą padedant A. Saboniui atkeliauja Vokiečių ekonominė invazija. Vokiečiai tik prekybos tarpininkai.

Vietoj to, kad žmonės kovotų už geresnį gyvenimą, už mažesnes prekių kainas, mažesnius mokesčius, už darbo vietų sukūrimą, už vietinio kapitalo įmones, jie stovi ilgosi eilėse prie parduotuvių vien tam, kad patektų į parduotuvę.


33   8
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito