Ar išliks Lietuva lietuvių nuosavais namais, ar virs landyne "visiems" pasaulio perėjūnams? Emigrantų balsai čia svarbūs

Blogeris Zeppelinusas
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Tolerantiška spauda gąsdina mus po Brexito UK kilusia antiemigrantiškų nuotaikų banga.

Nuolat pasakojamos anoniminės pasakos apie kažkokius lenkus, kuriuos neva prišiurpino kraupūs užrašai ant viešojo tualeto sienų ar naivią iki puskvailumo lietuvaitę, nuoširdžiai ašarojančią dėl to, jog ji netikėtai suprato, kad "...pasirodo, britai mūsų nemyli. Tikrai nemyli. Nebegaliu čia daugiau gyventi".

Aprašomi visokie baltųjų ir juodųjų britų rasistiniai išpuoliai, nukreipti prieš rytų europiečius. Daugumoje absoliučiai komiški. Be aukų ir nukentėjusiųjų.

Tolerantiškuose portaluose tvyro netgi šiokia tokia piktdžiuga dėl galimų mūsų tautiečių bėdų Ūkanotame Albione ir padūrimai lietuviškųjų nacionalistų pusėn. Girdi, štai kokie tie jūsų bendraminčiai Anglijoje - nori lietuvius, lenkus ir rumunus išvyti!

Šioje vietoje trumpam verta priminti kai kuriuos bazinius dalykus. Kad nepasimirštu.

Ar britai turi teisę varyti nesenus imigrantus iš savo šalies? Taip, turi. Visišką ir pilną teisę.

Tai jų šalis, jų tautos gimtieji namai. Tai jie ir jų protėviai sukūrė tokią šalį, kad atsiranda daug norinčių ten apsigyventi. Ne mes ir ne mūsų.

Kitas reikalas, kad mes, kaip tauta ir valstybė suinteresuoti, kad mūsų tautiečių niekas neskriaustu ir nestumdytų net ir Britanijoje - ir turime jiems padėti ten išlikti, kiek mūsų jėgos leidžia. Tačiau esminė bazinė nuostata išlieka - kiekviena suvereni tauta yra savo valstybės namo šeimininkas ir tik pati sprendžia - ką į tą namą įsileisti laikinai, ką pastoviam gyvenimui, o ką - vyti lauk su šluota. Nes tai yra pirmapradė fundamentinė Šeimininko-Suvereno Teisė.

Ir jeigu po neilgai prasidėsiančių grumtynių su ES britai nuspręs, kad visi ES piliečiai turi palikti jų salą - vadinasi, taip ir nutiks (Duok Die, kad nenutiktų).

Ir šioje vietoje nevertėtų krizenti tiems tautiečiams, kurie jau išsirūpino britišką pasą. Dėl pasų neapsigaukite. Gali ateiti rūstūs laikai, kuomet muš ne per [pagal] pasą, o per [pagal] veidą (Duok Die, kad neateitų). Ir susikišite jūs tuos britiškus ir kitokius pasus ten, kur niekada nepatenka saulės spinduliai.

Ir štai tokioje [kol kas hipotetinėje] rūsčioje situacijoje mūsų tautiečiams gali iškilti klausimas: o tai kur bėgti? Kur kraustytis su visa manta ir vaikais?

Gudresni jau merkia akį - taigi Norvegija, silkių tėvynė. Arba kokia Danija, bei Švedija. Deja, gerbiamieji, rūsčiomis sąlygomis visos tos šalys užtrenks jums duris panosėje. Jūs gi ne kokie Sirijos, Afrikos ar Afganistano pabėgėliai? Viskas - čiuožkite kitur. Pas save, į Tėvynę.

Kurios Konstitucijoje įrašyta [kol Konstitucinių Dvasių Žyniai neišaiškino kitaip], jog kiekvienas pasaulio LIETUVIS turi teisę apsigyventi Lietuvoje. Ir niekas neturėtų jam to trukdyti.

Taigi, rimtoje bėdoje lietuvis iš bet kurio pasaulio krašto gali grįžti į nuosavus savo Tautos Namus - Lietuvą. Kurioje jis, o ne norgas, britas ar dar koks šiaurės balvonas yra Šeimininkas! Kur kalbama jo kalba, kur valdžia mūsų pačių renkama iš savų tarpo, kur jo vaikai gali augti tautiečių aplinkoje.

Tačiau tik aklas nemato, kad kai kurie mūsų valdžios vyrai uoliai pluša, kad tokios Lietuvos nebeliktu. Kad ji virstu šalimi "visiems". Vietoje lietuvių tautos nuosavų namų pataptu svieto perėjūnų būstine. Tokia piratiška Tortuga ant Baltijos krantų.

Skirtingai nuo kaimynų lenkų vykdome visus paliepimus dėl pabėgėlių importo. Pradžioje tūkstantis, netrukus - penki. O po to ir iki penkiasdešimties - tik laiko klausimas. Jau dabar Gedimino prospektą prie Lukiškių aikštės kasdien šlifuoja desėtkas kitas pabėgėliškos išvaizdos jaunimėlio.

Seimo išminčiai spjauna į ne tik Konstituciją, bet ir į Dvasių parėdymus ir pundais dalina lietuviškus pasus [trečiuosius] Afrikos litvakų, kadaise savo noru ir sprendimu atsisakiusių Nepriklausomos Lietuvos pilietybės, palikuonims.

Energingai verbuojami apsigyventi Lietuvoje rusų, baltarusių ir ukrainiečių "startuperiai" viešai džiaugiasi, kad "v Litve chorošo, jazyk učit' ne obiazatel'no, mozhno obojtis' i russkim ili anglijskim/Lietuvoje gera, kalbos mokytis nebūtina, galima išsiversti su rusų ir anglų kalbomis".

Tokiai tendencijai esant mūsų tautiečiams, gyvenatiems užsienyje, nenoromis turėtu kilti klausimas:

- Ar bebus kur grįžti, jeigu bėda prispaus?

Ar išvytus ir nelaimingus lietuvaičius, išlipusius iš orlaivio prie trapo nepasitiks koks Naujųjų Šalies Šeimininkų gizelis su bizūnėliu rankytėse? Žiū, lietuvačiai - stovi juos pasitinkantis ir ta iškilminga proga nuotakos suknele su veliumu pasidabinęs britas Markas Haroldas Adamas.

- Well, iš kur būsite, žmonės? Ar angliškai kalbate? Do you speak english, sakau? Kur lendate? Ko čia atsibastėte? Nematote, kad čia mūsų, viso pasaulio tolerantiškų žmonių šalis? Tokiems blyškiaveidžiams rasistams, latentiniams homofobams ir kriptoantisemitams čia vietos nėra. Dabar mes čia gyvename - pagal savo tolerantišką tvarką. Teks ir tamstelėms praeiti tolerancijos testus bei patikras. Kai kuriems gal ir bus leista pasilikti mūsų Lithuanijoje. Ou je!

-------------
Pasakos pasakomis, bet aišku viena. Labiausiai suinteresuoti, kad Lietuva būtų ir liktų šalis, skirta lietuviams, yra mūsų emigrantai. Nes kitu atveju - jiems nebus kur prisiglausti ekstra nelaimėje.

Žydai puikiai tai supranta, todėl jų išsikovota šalis, kaip žinia, oficialiai skirta tik žydų tautai ir yra tos tautos namai, kur prieglobstį gali gauti bet kuris tos tautos atstovas. Sirijos pabėgėliai - ne.

Todėl galvokite, mieli ir brangūs užsienio lietuviai - už ką balsuojate paštais ir internetais. Nes jeigu jau Europa pradeda eiti "Britanija - britams" keliu, tai tik laiko klausimas - kada tai nutiks ir kitose šalyse.

Jeigu norite turėti sau ir savo vaikams šalį, į kurią rimtos bėdos atveju būtų galima sugrįžti jums ar jūsų vaikams niekieno malonės neatsiklausus, tai venkite "Lietuvos - visiems" propaguotojų, kaip maro ir bado. Geriau atiduokite savo balsus tiems, kurie siekia išlaikyti Lietuvą mūsų tautos nuosavais namais!

Įvertink straipsnį: +14 -1

Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Paprasti komentarai

Feisbukiniai komentarai


Naujausi 10 straipsnių

31 | 2017-07-25 | Kaimynai | +2 -0
A. Ždanova, V. Judinas
Интернет последних дней буквально переполнен публикациями сочинения ученицы 11 класса Анны Ждановой, 16-ти лет, участницы областного конкурса юнкоров «Свой голос» и многочисленными комментариями к нему. Прежде чем высказать своё мнение об этом сочинении, предлагаю вам лично с ним познакомиться. Skaityti toliau...
99 | 2017-07-25 | Lietuva | +6 -0
Durnių Laivo Kapitonė
Pasak VSAT, kad tai tikrai yra meškos pėdsakai, patvirtino jų nuotraukas matę ekspertai. Apie Lietuvos Valstybine sieną ir Europos rytinės sienos apsaugą. Citatos iš delfiųėLėRTė. O paskui paskaitysime tarp eilucių. Nemokate skaityti tarp eilucių? Patikėkite- tai bus įdomu! Skaityti toliau...
86 | 2017-07-25 | Pasaulis | +3 -0
LVI
„Mes norime, kad Komisijos personalas būtų vertinamas ir priimamas nepriklausomai nuo žmonių amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos ar negalios. Jeigu remsimės įvairove, būsime novatoriškesni ir ES piliečiams pateiksime geresnius rezultatus“. Skaityti toliau...
153 | 2017-07-25 | Smagumai | +8 -0
Lidžita
Aš visados stebėjausi (ir, ką čia slėpti, – stebiuosi iki šiol) žmonių mąstymo siauraregiškumu. Tarsi kiekvieno jų gyvenimas užsibaigtų ties nuosavu kiemu, vaikais ir darbu. Lyg pasaulyje vykstantys procesai niekaip neįtakotų jų ir jų vaikų padėties. Aš manau, kad daug engiamų grupių galėjo išvengti engimo, jei būtų pasiryžusios išeiti už savo virtuvės ribų. Tačiau, būkime atviri, net ir vadinami intelektualai dažnai palaimingai nesikiša į „ne savo reikalus“. O kas yra „ne tavo reikalas“ šiame globaliame pasaulyje? Skaityti toliau...
68 | 2017-07-25 | Lietuva | +4 -0
Algimantas Lebionka
Na iš štukorius tas laisvosios rinkos specialistas, o dabar ir Lietuvos sostinės Vilniaus meras Remigijus Šimašius. Ko jis per dvejų metų sėdėjimo mero kėdėje laiką tik nepridirbo! Jau Zuokas buvo ilgapirštis štukorius, o šitas dar ir už aną Ostapą Benderį didesnis šposinininkas. Paskelbė Šimašius, kad prie Neries įrengs pėsčiųjų ir dviračių takus, o nepraėjus net savaitei ėmė ir įrengė. Skaityti toliau...
111 | 2017-07-25 | Lietuva | +5 -0
Algimantas Lebionka
Ši svoločių valdžia neriasi iš kailio, besistengdama kaip kuo labiau engti lietuvius, varyti juos iš tėvynės, senelius marinti badu, bet ji yra gerumo ir dosnumo įsikūnijimas, kai kalba eina apie taip vadinamus „pabėgėlius“, kuriuos ji be tautos mandato veža į Lietuvą iš Afrikos ir Artimųjų Rytų. Kaip elgiasi šita svoločių valdžia su savo piliečiais, mes gerai žinome. Senovės graikų išminčiai yra teigę (Plutarchas, „7 graikų išminčių puota“), kad pati sunkiausia žmogui yra skurdi senatvė. Senatvė žmogui savaime yra kančia, o skurdžią senatvę yra sunkiausia ištverti. Dauguma Lietuvos pensininkų negauna net 200 eurų pensijos per mėnesį, už kuri Skaityti toliau...
67 | 2017-07-25 | Kaimynai | +2 -1
Algimantas Lebionka
Viktoro Orbano žodžiais, „egzistuoja Sorošo planas“, kuris numato perkelti į Europą milijoną migrantų iš musulmonų pasaulio ir juos paskirstyti tarp ES valstybių. Agentūra TASS informuoja, kad Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas, kalbėdamas šeštadienį Rumunijos mieste Baile Tusnad, pareiškė, kad „Sorošo imperija“ griauna ne tik Vengrijos interesus, bet ir visos Europos. Skaityti toliau...
63 | 2017-07-25 | Kaimynai | +4 -1
Algimantas Lebionka
Lenkija paveldėjo iš komunistinės epochos būrį privilegijuotų tos epochos mastodontų-teisėjų, kurių interesai buvo priešingi demokratijai, t. y. tautos daugumos interesams. Lygiai tokia pati situacija pas mus, kur teismai patys save renka, patys sau skiria karališkas privilegijas, modifikuoja savo nuožiūra konstituciją. Lenkija ėmėsi sausinti šią teismų sistemos pelkę. Skaityti toliau...
73 | 2017-07-25 | Smagumai | +2 -1
Šarūnas Navickis
Valdžia – blogis. Nuo šio fenomeno niekur nepabėgsi ir nieko nepadarysi, tačiau suprasti – bent jau pamėginti – galima ir netgi verta. Maža, kas. “Valdžia gadina, o absoliuti valdžia gadina absoliučiai“ kitados ištarė lordas Aktonas. Šis pakankamai plačiai žinomas teiginys lyg ir turėtų prablaivinti žmogaus protą bent jau tiek, kad jis nustotų tikėti (aš net nesakau – pasitikėti) valdžia. Tačiau kažkodėl taip neatsitiko... Gal proto įmigis per gilus? O gal jo išvis nėra? Skaityti toliau...
72 | 2017-07-25 | Lietuva | +3 -0
Ekspertai.eu
Paklauskime savęs – ar „Vakaro žinių“ publikacija tėra nevykęs ir nekaltas pokštas, ar tai, vis tik, Rusijos minkštosios galios ataka prieš svarbiausią asmenį valstybėje, kuris formuoja valstybės nacionalinio saugumo politiką ir prašosi būti išgirstas? Priešas nesnaudžia, būkime budrūs. Skaityti toliau...

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851