Feminizmas. Lyčių karo taktika (2)

Versijos.lt
| +2 -0 Autorius: Versijos.lt
Šaltinis: http://versijos.lt/feminizmas-lyciu-karo-taktika-2/
2016-08-06, skaitė 442
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Taigi – technologijos.

1. Sugalvojamas mitas.

2. Šiam mitui įprastais demagogijos ir manipuliavimo faktais metodais sukuriamas pagrindas. Kad būtų įtikinamiau dažniausiai sufabrikuojami kokie nors „tyrimai“.

3. Sukeliama masinė isterija žiniasklaidoje. Pagrindinė isterijos prasmė – emocinis manipuliavimas žmonių instinktais. Duodamas signalas „Pavojus, moteris skriaudžia, gelbėkit-padėkit!“ Pagrindinis isterijos tikslas – išprovokuoti moterų tarpe moterišką solidarumą, o vyrų tarpe – aktyvizuoti įgimtą moters gynimo instinktą. Lygiagrečiai vyrams masiniu būdu skiepijamas kaltės kompleksas, kuris nuslopina elementariausią sveiką protą ir valią priešintis.

4. Ant isterijos bangos prastumiamas eilinis įstatymas, įtvirtinantis naujas privilegijas moterims-nevykėlėms arba naujos diskriminacinės priemonės vyrų atžvilgiu. Tuo pačiu mitas įskiepijamas į visuomenės nuomonės sistemą ir patenka į švietimo programas.

Apkvailinti ir emociškai įaudrinti (neretai ne be nuosavų žmonų pagalbos) vyrai, kurie leidžia įstatymus apimti kaltės komplekso ir vyriško instinkto ginti moterį, priima naujus įstatymus, kurie dar labiau diskriminuoja vyrus. Atlieka savotišką bandos vedlio funkciją. Nuveja žemesnio rango patinus nuo aliarmą keliančių ir jais besiskundžiančių patelių. Dauguma jų – užkietėjusios feministės. Normalios moterys dažniausiai neturi nei laiko, nei noro daryti politinę karjerą.

Pavyzdys. Amerikoje moterų organizacijos pakėlė isteriją dėl piktybinio vyrų išsisukinėjimo nuo alimentų. Savo argumentus jos iliustravo tiesiog astronominiais skaičiais. Ir pareikalavo dar labiau sugriežtinti vyrų atsakomybę moterų atžvilgiu. Visa ta demagogija vos nepakeitė visos įstatymų sistemos. Tačiau patikrinus, paaiškėjo, kad statistika buvo paimta iš ataskaitų apie degradavusius ir nuskurdusius lūšnynų gyventojus, o ne apie visus šalies vyrus apskritai.

Tai buvo daugiausiai juodaodžiai arba nelegalūs migrantai. Moterys tuose kvartaluose daug gimdė, pačios nežinodamos, nuo ko tie vaikai. Tada iš demaskuoto manipuliavimo skaičiais apgavystė nepavyko, ir dėka skandalo mes visi sužinojome, kaip falsifikuojami „tyrimai“. Tačiau kiek tokių aferų pavyko – apie tai galima spręsti iš nuolatos priiminėjamų prieš vyrus nukreiptų įstatymų šiuolaikinėse naujojo matriarchato valstybėse.

Nepilnavertiškumo komplekso kūrimo pavyzdžiu gali pasitarnauti mitas apie vyrų primityvumą ir vyro įvaizdžio debilizavimą žiniasklaidoje ir švietimo bei mokslo sferose. Veikiami šių mitų, nemažai vyrų jau ir patys patikėjo, kad yra nepilnaverčiai sutvėrimai ir visu kuo visame kame kalti prieš moteris.

Tipiškoms provokacijoms galima priskirti prieš vyrus nukreiptą tualetinę kampaniją. Vyrus masiškai kaltina, kad jie nepataiko į unitazą. Tačiau vietoje visiems akivaizdaus sprendimo – pastatyti tualetuose pisuarus, kai kuriose šalyse prasidėjo tikra isterija. Prieita iki to, kad Vokietijos mokyklose berniukus prievarta verčia šlapintis sėdint, kaip mergaites. Nors nepriklausomi tyrinėtojai ir tvirtina, kad kai moteris atsistoja nuo unitazo, iš jos organų šlapimas lygiai taip pat nuvarva, tačiau dėl to kažkodėl niekas isterijos nekelia.

Visa ši feminisčių tualetinė kampanija ne tik siekia suformuoti vyrams kaltės kompleksą, bet ir pastato vyrus į idiotišką situaciją. Jeigu vyrai nekovos už savo teisę šlapintis stovėdami, jie bus itin rafinuotu būdu pažeminti. O jeigu pradės kovoti – atrodys juokingi. Bet kuriuo atveju psichologinę pergalę pasiekia feministės.

Konstruktyvus aptarimas su feministėmis kokių nors joms nenaudingų klausimų ar temų iš principo neįmanomas. Feministės yra moterys, dėl to profesionaliai operuoja „moteriška logika“, t.y. demagogija. Pokalbio rezultatą jos tvirtai žino iš anksto: pinigai ir valdžia – feministėms, kiek galima greičiau ir bet kuria kaina. Dėl to bet kokie logiški sveiko proto argumentai susiduria su galingu isteriškos demagogijos srautu. Demagogijos, kuri daro maksimalų poveikį vyrų instinktams.

Jūs pasakysite – pas mus demografinė krizė, mes išmirštame. Feministės atsakys – jokių problemų, atversime sienas migrantams, tegu sau veisiasi. Be to, planetoje gyventojų perteklius. Ir apskritai – duokite moterims labai daug pinigų, tada jos pamąstys, gal tikrai verta gimdyti. Ir apskritai dėl visko kalti vyrai, jie neaprūpina moterų.

Jūs pasakysite – o kam kovoti su gyventojų pertekliumi naikinant būtent savo tautą? Feministės atsakys – o mes internacionalistės, mes pasisakome už natūralią atranką, kai išgyvena stipriausi. Ir apskritai – būtent vyrai kalti, kad jie tokie silpni.

Jūs pasakysite – tai prieštarauja valstybės interesams. Feministės atsakys – šita valstybė engia moteris, ją sukūrė vyrai, mums jo nerūpi. Ir apskritai dėl visko kalti vyrai – atiduokite mums savo valdžią ir pinigus.

Jūs pasakysite, kad ardomos šeimos, griaunami žmonių likimai. Feministės atsakys – dėl visko kalti moteris išnaudojantys vyrai. Šalin virtuvinę vergovę, tegyvuoja visuotinė lesbietiška meilė. Duokit feministėms pinigų ir iškart suklestės bendražmogiškas teisingumas. Pasaulį valdys geraširdės moterys, o vyrus iškastruosime ir suvarysime į rezervatus.

Jūs pasakysite apie konstitucines vyrų teises. Feministės atsakys – vyrai apskritai ne žmonės, o moterų engėjai, prievartautojai ir gašlūs gyvuliai su defektyvia chromosoma, juos reikia kastruoti ką tik gimusius ir naikinti. Duokite mums valdžią ir pinigus.

Jūs pasakysite – žus mūsų vaikai ir anūkai, kilus etniniams konfliktams, persidalinant turtus, kuriuos sukaupė Europos civilizacija. Feministės atsakys – ir tegu žūsta. Paskui susigriebs, kad pačios prieštarauja mitui apie neišmatuojamą motinišką meilę, įsižeis ir pasišalins, demonstruodamos, kad tai jūs asmeniškai dėl visko kalti.

Nusispjauti joms į visa tai, lesbietės neturi nei vaikų, nei anūkų, nei atsakomybės. Susišluoti šiandien pinigus, o rytoj kad ir tvanas. O emancipacijos sužalotoms moterims irgi nusispjauti, jų nedomina niekas, išskyrus savo pačių malonumus.

Labai įdomus mitas apie tai, kad vyrai – „stiprioji lytis“, „šis pasaulis pritaikytas vyrams“, „moterims gyvenasi sunkiai, o vyrams lengvai“. Šio mito dėka apiplėštas iki paskutinio siūlelio, praradęs vaikus ir bet kokias perspektyvas matriarchato į purvus sumindytas vyras niekada gyvenime neprisipažins, kad jį diskriminuoja ir engia. Kaip gi taip gali būti – juk jis vyras!

Dėl to jis geriau valkiosis kaip benamis, nusibaigs, apsikabinęs butelį pilstuko sąvartyne, bet vis tiek laikys save visatos valdovu. Labai naudingas feministinis mitas. Absoliučiai sunaikina vyrams valią priešintis. Komunistai lygiai tokį patį triuką iškrėtė TSRS gyventojams ir labai sėkmingai juos kontroliavo.

Tęsti standartinių feminisčių metodų ir mitų nagrinėjimą galima labai ilgai, mes juos detaliai ištyrėme ir susisteminome. Tačiau ne tai svarbiausia. Yra svarbesnių dalykų, ir įdomesnių.

Kaipgi feministės įgavo tokią valdžią?

Svarbiausias jų metodas – nuosavų gretų gausinimas. Visų trijų mūsų išvardintų moterų nevykėlių grupių skaičius didinamas visais įmanomais metodais. Ir, žinoma, formuojama prijaučiančių armija.

Metodai tokie:

– didinamas homoseksualistų skaičius;

– ardomos jau egzistuojančios poros ir šeimos;

– kliudoma kurti naujas šeimas, naikinama žmogaus reprodukcinė funkcija;

– naikinami vaikai, abortai, kontracepcija;

– vaikai lytiškai dezorientuojami.

Įvertink straipsnį: +2 -0
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

90 | 2017-08-23 | Pasaulis | +7 -0
Algimantas Lebionka
Serebrenikovo teatras, „neliečiamųjų“ reikalas. Esmė ne koks jis režisierius, o jo sukurta valdiškų pinigų vogimo schema. Romos popiežius ir tolerancijos triumfas. Galima būtų patikėti popiežiaus Pranciškaus nuoširdumu, jeigu Donecko morge jis nuplautų kūnus žmonių, kuriuos užmušė katalikai-unitai. Trampas plečia karinį kontingentą Afganistane. Po Talibano neįmanoma buvo gyvenimo Afganistane padaryti blogesniu, bet amerikiečiams tai pavyko. Trampui vertėtų atstatyti ten monarchiją. Skaityti toliau...
86 | 2017-08-23 | Kaimynai | +14 -0
Algimantas Lebionka
Teroro aktai Europoje įtikino Varšuvą, kad atsisakydama priimti imigrantus ji elgiasi teisingai, pasakė Lenkijos Nacionalinio saugumo biuro šefas Pavel Soloch, rašo austrų Krone. Lenkijos televizijos eteryje jis pasakė (Krone cituoja RIA novosti): „Iš paskutinių teroro aktų mes įsitikiname, kad ten, kur yra didelis musulmonų susitelkimas, kurie labai silpnai integruojasi – o Katalonijoje apie milijoną musulmonų – tai yra natūrali bazė teroristams“. Vien tik Cambrilse, kur sprogo sprogmenis gaminusi laboratorija ir buvo sušaudyti teroristai po teroro akto, gyvena beveik pusė milijono musulmonų. Skaityti toliau...
119 | 2017-08-23 | Lietuva | +19 -0
Algimantas Lebionka
Pamenu, pirmame kurse versdavo mokytis marksizmo-leninizmo, per prievartą. Ką per prievartą išmoksi, ne daug ką ir išmokau, bet prisimenu, kad V.Leninas kažką kalbėjo apie „kaimo idiotizmą“. Kai į valdžią Lietuvoje atėjo valstiečiai, aš supratau, kas tas „kaimo idiotizmas“. „Kaimo idiotizmas“ - tai valstiečių ir žaliųjų partija valdžioje. Ir nieko baisesnio už tą kaimo idiotizmą, o tiksliau kaimo buožių idiotizmą, būti negali. Visas kaimo idiotizmas prasidėjo nuo neištesėto vyriausio jų buožės-Karbauskio pažado visus Lietuvos vaikelius aprengti tautinėmis sermėgomis. Skaityti toliau...
110 | 2017-08-23 | Kaimynai | +14 -0
Algimantas Lebionka
Merkel tęsia rinkiminį vojažą po Vokietiją, ir pasirodo, kad ji neturi tokio žmonių palaikymo, kokį vaizduoja media-baronams priklausanti MIP. Net labiausiai liberastų nuzombintuose Vokietijos vakaruose, kur vakar lankėsi Vokietijos kanclerė Angela Merkel, ji sulaukia gyventojų pykčio dėl besitęsiančio pabėgėlių chaoso ir buvo jų nušvilpta. „Vakar vakare būnant ramioje Vakarų Vokietijos Bergisch-Gladbach miesto Konrad-Adenauer-aikštėje galėjai pagalvoti, kad patekai į Saksonijos Šveicariją“, - rašoma Pi-news. Skaityti toliau...
57 | 2017-08-23 | Kaimynai | +4 -0
Algimantas Lebionka
Šimtai tūkstančių į Vokietiją atvykusių pabėgėlių ir migrantų neturi mokyklinio išsilavinimo. Jie turi tik nežymius šansus dalyvauti darbo rinkoje, apie tai rugpjūčio 21 dieną informavo didžiausias Vokietijos dienraštis Bild. Priklausomai nuo kilmės šalies, iki 2/3 jų neturi išsilavinimo arba turi menką išsilavinimą. Tokie Federalinio profesinio švietimo instituto (BIBB) duomenys. BIBB duomenimis, 69 procentai pabėgėlių tėvynėje neturėjo profesinio išsilavinimo. Tik 13 procentų iš 2015 ir 2016 metais atvykusių pabėgėlių užsiima darbine veikla. Skaityti toliau...
313 | 2017-08-22 | Pasaulis | +11 -3
Blogeris Zeppelinusas
Yra dalykų, kuriuos šiais laikais verta žinoti. Ir geriau ne iš atpasakojimų, bet iš šaltinių lūpų. Pavyzdžiui, mūsų spauda labai jautriai ir užjaučiamai rašo apie ekstremistinės JAV negrų organizacijos Black Lives Matter veiksmus. Mat pastarieji, anot, mūsų žurnaliūgėlių bei tolerantiškų organizacijų atstovų, yra kovotojai su rasizmu bei baltųjų viršenybe aka suprematizmu. Skaityti toliau...
363 | 2017-08-22 | Pasaulis | +11 -0
Algimantas Lebionka
Sekančią dieną po po Barselonos teroro akto, per kurį žuvo 14 žmonių, virš 100 buvo sužeista, JAV portale Gatestoneinstitute.org buvo paskelbtas Giulio Meotti straipsnis „Musulmonai sako Europai: vieną dieną visa tai bus mūsų.“ Žemiau pateikiu jo referatą. https://www.gatestoneinstitute.org/10748/europe-muslims-demography Strasbūro archivyskuo žodžiais, musulmonai labai gerai žino, kad šiandien jų vislumas toks, kad vieną dieną visa Europa bus jų. Skaityti toliau...
106 | 2017-08-22 | Pasaulis | +6 -0
Algimantas Lebionka
NATO kariuomenės vadas generolas Philip Breedlove, yra įsitikinęs: pabėgėliai iš Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos yra „užmaskuotas teroristų ir nusikaltėlių judėjimas“. Tai jis pasakė Amerikos senato gynybos komitete. Jo žodžiais, Islamo valstybės (IV) teritorinė milicija maskuojasi pabėgėliais ir „plinta kaip vėžys“. Jų nariai rinksis mažiausią pasipriešinimą ir prasiskverbimo į Europą ir JAV kelią. Generolas nurodė, kad pastaruoju metu Rusija prieš IV naudoja sunkiuosius bombonešius ir „problema žymiai paaštrėjo. Skaityti toliau...
116 | 2017-08-22 | Lietuva | +7 -0
Algimantas Lebionka
Sako, Lietuvos kariuomenė dabar užsiims kova su terorizmu. Teisingai, jei yra teroristai, kur nevėkšlos pabėgėliais vadina, o Grybauskaitė ir Skvernelis čion veža, vardijas reikia gi išmokti su jais ir kautis, gana su tai burliokais-maskoliais vajavoti. Be to, viskas labai logiška: išvyko milijonas gyventojų iš Lietuvėlės, išnešė kuo greičiau ir toliau „muilą“, tai ką čia ginti, nejau pensininkus-ubagus, kurių subinės nuogos? Pensininkus gi čia atvežti amerikonai pajėgs apginti. Skaityti toliau...
93 | 2017-08-22 | Pasaulis | +3 -0
Algimantas Lebionka
Nėra dienos, kad Šengeno zonoje nebūtų teroro atakos prieš jos gyventojus. Ši diena ne išimtis: teroro aktas Marselyje, kur vienas žmogus žuvo, po to, kai valandos bėgyje sunkvežimis užvažiavo ant dviejų autobusų stotelių. Tai įvyko šiandien, tarp 8.30 ir 9.30, 13-oje Marselio prefektūroje. Viso per šiuos metus jau įvyko 32 islamo teroristų išpuoliai prieš europiečius Šengeno zonoje. Barselonos teroristas, vairavęs furgoną, kurio užmušė 13 žmonių ir virš 100 sužeidė, ir kaip spėja Ispanijos policija, pabėgo per atviras Šengeno zonos sienas. Skaityti toliau...
67 | 2017-08-22 | Lietuva | +5 -0
Ekspertai.eu
Seimo pirmininkas V. Pranckietis (kairėje). Už violetinio stulpo dešinėje – dažnai su Rusija siejami konservatoriai. Konservatoriams suabejojus Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko lojalumu Lietuvai, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis pranešė, kad abejoti žaliojo valstiečio lojalumu nereikėtų. „Nėra pagrindo abejoti Vytauto Bako lojalumu Lietuvai“, - informavo V. Pranckietis. Pasak Seimo pirmininko, „susipažinęs su Seimo narių Žygimanto Pavilionio ir Arvydo Anušausko kreipimusi dėl NSGK pirmininko V. Skaityti toliau...
98 | 2017-08-22 | Lietuva | +12 -0
Kibirkštis
Pirmadienį, rugpjūčio 21 d. Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, prie Prezidentūros startavo neterminuota bado akcija, nukreipta prieš šalyje nusistovėjusį faktinį paprastų piliečių beteisiškumą, korumpuotos valdininkijos, oligarchų ir jiems tarnaujančios teisėsaugos struktūrų savivalę. Skaityti toliau...
219 | 2017-08-21 | Lietuva | +12 -0
Šturmuotojas
"Kai aš galvoju apie demografinius pokyčius, kurie šiuo metu vyksta Jungtinėse Valstijose, aš priminiau, kas nutiko Haityje šiek tiek daugiau nei prieš du šimtus metų Haitčio gyventojų istorija parodo kas gali atsititikti su Europą ir JAV. Hitleris buvo teisus sakydamas "Visos didžiosios senovės kultūros mirė tik dėl to, kad originaliai kurybingoji rasė išmirė nuo kraujo užnuodijimo. Skaityti toliau...
463 | 2017-08-21 | Lietuva | +4 -0
Vakarų ekspresas
„Pagal žalą alkoholis nė vienam narkotikui nenusileidžia. Gal negeneruoja tokios greitos priklausomybės, kaip, pavyzdžiui, uostomi narkotikai, bet pagal žalą organizmui niekam nenusileidžia. Dalis žmonių yra priklausomi nuo alkoholio, daliai tai yra tiesiog įprotis, kuris nėra tapęs žalingu. Bet faktas yra tas, kad įprotis niekam naudos neduoda, nėra jokio alkoholio kiekio, kurį būtų galima vartoti saugiai. Kad ir kiek mes jo vartotume, jis vis tiek daro žalą - daug vartojant daro didelę žalą ir labai greitai, mažiau vartojant daro mažesnę žalą ir ne taip greitai, bet saugaus kiekio nėra“, - kalbėjo V. Legkauskas. Skaityti toliau...
223 | 2017-08-21 | Lietuva | +8 -0
Blogeris Zeppelinusas
Skaitau po interneto platybes sklindančias dejones bei aimanas. Mūsų polonofilai raunasi plaukus ir cypiančiais balsais virkauja dėl nežinia kieno sudaužytos nelegalios lentelės lenku kalba, kurioje visiems pravažiuojantiems buvo išdidžiai pranešama, kad lenkų okupacijos metais Lietuvos miestelis Didžioji Riešė vadinosi Wielka Rzieszka ar kažkaip panašiai. Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851