Plėšyti biuletenius kvaila ir neteisinga

Anonimusas
Autorius: Lietuviais.lt
Šaltinis: http://lietuviais.lt/dienorastis.php/?data=20160926
2016-09-28, skaitė 474

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu socialiniuose tinkluose!

Šiuo metu vienintelis būdas bandyti ką nors pakeisti Lietuvoje – boikotuoti begėdiškai nesąžiningus rinkimus.

Kaip ir prieš kiekvienus Seimo rinkimus, vėl ir vėl pasigirsta balsų, raginančių eiti balsuoti ir, pasiėmus balsavimo biuletenius, juos suplėšyti, pasiimti su savimi ar viską išbraukti.

Akivaizdu, kad tai ne tik kvaila, bet ir neteisinga.

Rinkimų sąrašuose – ne tik padugnės

Suplėšydami rinkimų biuletenį ar demonstratyviai išbraukdami visas pavardes, parodome, kad balsavimo sąrašuose nėra NĖ VIENO padoraus žmogaus, už kurį būtų galima balsuoti.

Tačiau juk taip tikrai nėra. Kažkur, beviltiškų partijų sąrašuose ar netgi mūsų šalį kelis dešimtmečius plėšiančių ir naikinančių pagrindinių vagių gaujų sąrašų uodegose tikrai yra ir visai padorių žmonių, gal netgi tokių, kurie iš tikrųjų nori ir gali padaryti ką nors gero Lietuvos labui.

Aš asmeniškai pažįstu kelis rinkimuose dalyvaujančius šaunius žmones, už kuriuos galėčiau balsuoti. Suplėšydamas biuletenį, juos įžeisčiau.

Problema ne žmonėse, o valstybėje

Vis dėlto, visi puikiai suprantame, kad kaip bebalsuotume, po pusantro mėnesio Seime vėl susirinks eilinė gauja vagių, sukčių ir apgavikų, kurie vėl 4 metus skirstys savo bendravagius į Vyriausybę, ministerijas, tarnybas, teismus ir kitas valstybines įstaigas.

Tiesiog rinkimų sąrašuose esantys padorūs žmonės neturi jokių šansų būti išrinkti, nes juos labai mažai kas pažįsta. Jau trečią dešimtmetį mūsų šalį valdantys sukčiai priėmė tokius rinkimų įstatymus, kad padoriam žmogui beveik neįmanoma tapti žinomu.

Tie, kas domisi, supranta, kad vien tik dalyvavimo rinkimuose reikalavimams patenkinti – įnašui sumokėti ir parašams surinkti – kandidatui realiai reikia bent kokių 10 tūkstančių eurų. Partijoms reikia dar didesnių sumų – 2 tūkstančiams narių pasamdyti ar kitaip surinkti bei kitiems reikalavimams įvykdyti.

Tapti viešai žinomam kainuoja dar brangiau – uždraudus reklamą gatvėse ir sunaikinus laisvą spaudą, reikia dešimčių tūkstančių eurų plakatams, užsakomiesiems straipsniams, kvietimams į televizijos laidas ar šokių konkursus pirkti.

Tiesiog visi rinkimus Lietuvos valstybėje reguliuojantys įstatymai surašyti taip, kad būtų išrinkti vien tik vagys, sukčiai ir apgavikai.

Padorūs žmonės rinkimuose neturi jokių šansų

Jei aš nueisiu ir pabalsuosiu už savo pažįstamus padorius žmones, mano balsas visiškai nieko nepakeis, netgi jei balsuos visi juos pažįstantieji.

Padorus žmogus (kaip aš suprantu padorumą) specialiai nekelia skandalų, kuriuos galėtų aprašinėti delfiai, nelenda Grybauskaitei į užpakalį, kad ši jį stumtų į viešumą, neužsakinėja straipsnių apie save, nesiveržia į šokių, dainų ar pan. konkursus, kur jį pamatytų būsimi rinkėjai, nežada kiekvienam po butą ir bendrai nemeluoja, kaip dauguma rinkimuose dalyvaujančių profesionalų. Todėl apie normalų padorų žmogų kažką žino ir už jį realiai gali balsuoti vos keli šimtai ar tūkstančiai žmonių.

Rinkimuose padorus žmogus praktiškai neturi šansų netgi patekti į antrąjį turą – jį toli už nugarų paliks ne tik prisivogtus milijonus žurnalistams sumokėję profesionalūs seimūnai, bet ir sentimentalių tetulių širdis užkariavę populiarių televizijos laidų herojai.

Pagaliau, netgi jei įvyktų stebuklas ir kuris nors mano pažįstamas padorus žmogus vis dėlto patektų į Seimą, tai visiškai nieko nepakeistų.

Esant dabartinei rinkimų tvarkai, neįmanoma, kad į Seimą būtų išrinkti daugiau, nei trys-keturi padorūs žmonės – jų balsų vis tiek nesigirdės vagių, sukčių ir apgavikų kompanijoje.

Vienintelis būdas realiai protestuoti – boikotuoti absurdiškus „rinkimus“

Todėl vienintelis realus būdas bandyti kažką keisti, protestuoti prieš išsigimusią valstybę, išreikšti savo pilietiškumą – iš viso nedalyvauti absurdiškuose „rinkimuose“.

Pačiu savo nuėjimu ir užsiregistravimu viešai demonstruojame, kad pripažįstame šią ir būsimą Seimo sukčių kompanijas teisėta Lietuvos valdžia, nors iš tikrųjų realiai tegalime pasirinkti iš kelių vagių ir apgavikų gaujų.

Dalyvaudami rinkimuose, nors ir netiesiogiai, tačiau pripažįstame, kad šios gaujos teisėtai ir su mūsų pritarimu išvogė Lietuvą, sugriovė mūsų gyvenimus ir viltis, išvijo iš tėvynės jau turbūt kas trečią mūsų tautietį.

Sugadindami biuletenius, nieko nepakeisime. O kai pamatysime, kad rinkimus boikotuoja didžioji dalis lietuvių, galbūt tai ir bus ŽENKLAS, kurio taip seniai laukiame?

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu socialiniuose tinkluose!

VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Paprasti komentarai

Feisbukiniai komentarai


Skaitomiausi straipsniai

Prieš 77-erius metus liepos 21-ąją Kaune Valstybės teatre pradėjo savo darbą pirmasis Lietuvos Liaudies Seimas.
751 | 2017-07-21 | Lietuva
Laurynas Ragelskis

Prie Valstybės teatro susirinkusi milžiniška žmonių minia mitingavo tris dienas - reikalaudama, kad Liaudies Seimas kuo greičiau patvirtintų ir įteisintų Lietuvos žmonių troškimą visam laikui atsikratyti ponų ir jų pimpačkiukų jungo. Ir Lietuvos Respublikos Seimas, vykdydamas Lietuvos žmonių valią priėmė tikrąją laisvę žmonėms garantuojančius sprendimus. Skaityti toliau...

Globalizmo naikinamos buvusios TSRS respublikos: Lietuvos ir Rusijos paralelės
602 | 2017-07-21 | Kaimynai
Algimantas Lebionka

Ar sveiko proto ir pasaulio politika besidomintis žmogus gali patikėti buka propaganda, kad JAV kolonijai Lietuvai „keltų grėsmę“ kita JAV kolonija Rusija? Aš manau, kad Lietuvoje sukelta karo isterija, mūsų tautų kiršinimas ir durninimas reikalingas tam, kad užsienio bankininkams būtų lengviau mūsų tautas plėšti ir išlaikyti savo vergijoje. Skaityti toliau...

Netanyahu: Europa turi pasirinkti klestėjimą ar žlugimą
269 | 2017-07-21 | Pasaulis
Algimantas Lebionka

Netanyahu žodžiais, Višegrado grupė turi palaikyti Izraelį ir įtikinti ES keisti savo poziciją Izraelio atžvilgiu. Europos pusė dažnai kelia išankstinius reikalavimus, bet tai absurdas, nes Izraelis yra daugelyje sričių pasaulio lyderis. Netanyshu paklausė: „Aš manau, kad Europa turi nuspręsti, ar ji nori gyventi ir klestėti, ar ji nori susitraukti ir išnykti“. ES politikus jis pavadino „bepročiais“. Skaityti toliau...

Reklama

Vatikano globalistai apkaltino Trampo administraciją krikščionišku fundamentalizmu. Vatikanas ruošiasi antikristo atėjimui
241 | 2017-07-20 | Pasaulis
Algimantas Lebionka

Ar kas galėjo pagalvoti mūsų Tautinės dainuojančios revoliucijos metu, vos prieš tris dešimtmečius, kai išvien su tauta ėjo ir krikščionių kunigija, kad ši bažnyčia stos už Afrikos ir Azijos tautų perkraustymą į Europą, krikščioniškų Europos tautų naikinimą, jų islamizaciją, stos už Biblijoje pasmerktą sodomiją, kad Romos popiežius Kristų lygins su velniu, bučiuos ir plaus nusikaltėliams kojas, kad ši bažnyčia paskęs globalizmo liūne net aplenkdama globalizmo citadelę JAV? Vatikanas nusimetė ėriuko kailį ir atskleidė savo esmę. Skaityti toliau...

Kompanija Bayer platino ŽIV po visą pasaulį
220 | 2017-07-20 | Pasaulis
Versijos.lt

Devinto dešimtmečio pradžioje dar nebuvo nustatyta virusinė AIDS priežastis, šis sindromas buvo vadinamas „Keturių H liga“, kadangi plito tarp homoseksualistų, heroiną vartojančių narkomanų, Haičio gyventojų ir sergančių hemofilija. Tačiau jeigu pirmų trijų H susirgimų plitimą galima buvo paaiškinti sindromo infekcine kilme, tai su hemofilija sergančiais žmonėmis, kurie vienas su kitu nekontaktuoja, kilo problema, jie neįsipaišė į bendrą koncepciją. Skaityti toliau...

Kas iš tiesų vyksta SLF?
192 | 2017-07-20 | Lietuva
Kibirkštis

Prieš kurį laiką buvusios marksistinės partijos, Socialistinio Liaudinto (SLF) internetinėje svetainėje (slfrontas.lt) buvo paskelbtas straipsnis, pavadinimu „Kas iš tiesų vyksta SLF?“ – jame buvo objektyviai nušviečiama organizacijoje susiklosčiusi situacija, demaskuojami neteisėti SLF įsigalėjusios oportunistų grupės veiksmai. Greitu metu SLF svetainė nustojo veikusi – bijodami apie juos viešinamos tiesos, naująja SLF „vadovybe“ apsišaukę asmenys tinklapį užblokavo. Skaityti toliau...

Pensinis amžius Didžiojoje Britanijoje bus pratęstas iki 68 metų
180 | 2017-07-20 | Pasaulis
SputnikNews.lt

Didžiosios Britanijos darbo ir pensijų departamentas planuoja jau 2039-aisiais pratęsti pensinį amžių vieneriais metais — iki 68 metų, praneša Sputnik Baltarusija su nuoroda į ministrą Davidą Gouką. Skaityti toliau...

Justo Paleckio kalba pirmajame Lietuvos Liaudies seimo 1940 m. liepos 21 d. posėdyje
166 | 2017-07-21 | Lietuva
Kibirkštis

Niekam ne paslaptis, kad 1940 m. – sudėtingas momentas Lietuvos istorijoje, žymintis tiek Raudonosios armijos dislokavimą mūsų šalyje, tiek fašistinės diktatūros su A. Smetona priešakyje žlugimą ir liepos 21 d. atidaryto Liaudies seimo paskelbtą naujos, Tarybų Lietuvos valstybės, kūrimosi pradžią. Bet, kaip ir daugelis kitų Lietuvos istorijos epizodų, šis laikotarpis pristatomas vienašališkai, piešiant jį tik juodžiausiomis spalvomis, užmirštant realias socialines bei geopolitines aplinkybes. Todėl istorinės pažinties tikslais pateikiame minėtojo Liaudies seimo deputato, to meto Lietuvos politinio veikėjo, J. Paleckio kalbą, pasakytą atidarom Skaityti toliau...

Unikali Lietuvos pažanga
159 | 2017-07-21 | Lietuva
Ekspertai.eu

Valstybinis transliuotojas LRT pranešė, kad stulbinamai išaugo Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos populiarumas ir drąstiškai krito norinčių studijuoti Edukologijos universitete skaičius. „Būsimieji Lietuvos studentai vis labiau nori būti kariūnais ir vis mažiau mokytojais“, - sakoma reportaže. Be komentarų. Skaityti toliau...

Dėl Baltarusijos kaltės Lietuvoje klesti kontrabandinių cigarečių rinka
124 | 2017-07-21 | Kaimynai
Ekspertai.eu

Nors Lietuva pagal daugelį parametrų yra pavyzdys Europos Sąjungai ir pasauliui (vienas geriausių BVP, veiksmingas Rusijos karinės agresijos atgrasymas, kylantys darbo užmokesčiai ir t.t.), tačiau mūsų šalies kontrabandinių cigarečių rinka – viena didžiausių Europoje. Pagrindine nelegalių tabako gaminių tiekėja į Lietuvą dar vis įvardijama diktatoriaus Aleksandro Lukašenkos valdoma Baltarusija. Skaityti toliau...

Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851