Amerika kuria naują žmonių rasę – MENĄ

Autorius: Versijos.lt
2016-10-23 | 604 | 3   1 | 0
http://versijos.lt/amerika-kuria-nauja-z...
paG-pliusink! Slėpti reklamą

Prezidentas Obama nutarė garsiai trenkti durimis prieš palikdamas Baltuosius rūmus. Administracija neseniai paskelbė dokumentą, kuriame siūloma įvesti naują žmonių rasinę kategoriją – MENA. Naujai rasei turėtų priklausyti Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos gyventojai, nepriklausomai nuo jų tikėjimo, kas ir atsispindėjo naujos rasės abreviatūroje (MENA – Middle East North Africa).

Naujai rasinei kategorijai priklausys visi žmonės iš regiono, kuris driekiasi nuo Maroko iki Irano, tame tarpe Sirijos ir koptų krikščionys, o taip pat Izraelio žydai ir kitos religinės mažumos.

Apie tai su susižavėjimu ir gausiais teigiamais komentarais praneša demokratų ruporas laikraštis USA Today. Naujos rasinės kategorijos sukūrimas teisinamas sunkumais, susijusiais su JAV piliečių, išeivių iš to regiono, identifikacija. Straipsnyje išvardinami gausūs pranašumai, kuriuos duos nauja rasinė kategorija arabams, žydams, Artimųjų Rytų krikščionims ir kitiems išeiviams iš regiono.

O vėliau numatomas valstybių, tautybių ir religijų išnykimas teritorijoje, kurioje išsidėsčiusios tokios šalys kaip Alžyras, Egiptas, Izraelis, Sirija, Irakas, Turkija ir Persų įlankos valstybės.

Europai šis sprendimas, jeigu jį įgyvendins, baigsis tuo, kad europiečius visiškai asimiliuos naujoji rasinė kategorija. Ir tai visiškai atitinka ES ir naujos europietiškos rasės kūrėjų planus.

Kiek šis sprendimas patenkins arabų musulmoniškas šalis, Turkiją ir ypač Izraelį? Reikia manyti, kad absoliučiai nepatenkins. Ypač žydus, kurie labai neigiamai žvelgia į bet kokią asimiliaciją, tiek rasinę, tiek religinę.

Realizavus šį planą, planetai gresia naujas kruvinas karas, kadangi JAV elitas nemėgsta atsisakyti savo strateginių planų, o šio plano įgyvendinimui bus pasitelkta visa Amerikos karinė, politinė, ekonominė ir informacinė galia.

Įvertink: 3 1 | Skaitė: 604
http://versijos.lt/amerika-kuria-nauja-zmoniu-rase...

paG-pliusink! Slėpti reklamą

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Kariaujanti moteris kine – uždelsto veikimo bomba
191
TSRS KGB žvalgybos vadas: Baisiausia Rusijai dar tik prasideda.
430
17 fotografijų kuriose realybė išradingesnė už fotomontažą
652

Naujausi

Skaitomiausi

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: