Lietuvos feisbukeriai vertina Seimo rinkimų pabaigą - BUM!

Anonimusas
+25 -2 Autorius: Komentatoriai
Šaltinis: http://ldiena.lt
2016-10-24, skaitė 1729
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


Autorė Herta Matulionytė-Burbienė

Andrius Švarplys

BUM!

Juozas Olekas 24,36% – Kęstutis Mažeika 71.48%
Mantas Adomėnas 35,19% – Laimutė Matkevičienė 62,24%
Jurgis Razma 40,97% – Jonas Varkalys 54,92%
Rasa Juknevičienė 35,11% – Guoda Burokienė 62,38%
Julius Sabatauskas 34,6% – Robertas Šarknickas 60,99%
Stasys Šedbaras 31,2% - Remigijus Žemaitaitis 66,25%
Algirdas Butkevičius 47.42% - Kęstutis Smirnovas 49,44%
Petras Gražulis 41,63 – Bronius Markauskas 55,39
Arvydas Anušauskas 26,51 – Povilas Urbšys 70,58
Andrius Kupčinskas 32,83 – Aušra Papirtienė 64,34

Visiems elitistams pirdyloms: prieš tai, kai jūs vėl imsitės mums rodytis per visus kanalus, radijus, eterius ir spaudas, ir vėl įrodinėsite, kad reikia mažinti socialinę atskirtį, prieš tai, kai jūs vėl pasislėpsite už partinių sąrašų, jūs tiesiog imkite ir pasižiūrėkit į šiuos skaičius. Žiūrėkite dar kartą ir dar kartą. Jie jums sako: „ačiū, viso gero, nereikia!”.

Šį video klipą skiriu visiems elitistams, visiems, kurie nemato toliau Seimo ir Gedimino prospekto, kurie nežino ir morališkai atsisako žinoti kaip gyvena ta likusi (prasigėrusi ir degradavusi, kaip jūs sakote, ta jums nevertoji gyventi) Lietuva. Visi kurie į Lietuvą žiūrite per eurofondus, viešuosius pirkimus, Seimos nario kanceliarines išlaidas ir najujus lizinguotus džipus, pirktus per Latviją. Visiems mačiuliams, nausėdoms, mauricams, maximoms, vasiliauskams - visiems tiems, kurie toliau vienpusiškais skaičiais meluos apie pasaulines sausras vien tik tam, kad pagrįsti savo putlujį bankinį egzistavimą per aukštas kainas. Visoms dviračio žynioms, a.greitiems ir lėtesniems pasityčioti iš paprastų žmonių. Visoms miliūtėms, pumprickaitėms, jakilaičiams ir valatkoms. Žodžiu, visiems tiems, kurie tyčiojasi iš paprasto žmogaus poreikių ir kančių: jums šiandien parėjo

Bum-bum-bum-bum – BUM BUM BUM !

Ir nesvarbu, kad šansai yra tik 2 prieš 8, kad „valstiečiai žalieji“ tinkamai panaudos pasitikėjimo kreditą. Šįryt galima švęsti, nes šita arogantiškoji, cambridgo "varlyčių", besityčiojanti, elitistinė Lietuva gavo šlapiu skuduru per savo smokingą. Jų auksiniai kupolai sudegė. Jei niekas nesikeis, po 4 metų sudegs ir visa jų „maskva“, tas jūs elitistinis manipuliacijų pasaulis, kurį jie sutapatino su Lietuvos valstybe. O tuomet galbūt prisikels ir žmonių Lietuva, tas klasikinis lietuviškas We the People.

BUM!

---

Lidžita Kolosauskaite

Kai manęs klausia, kodėl aš taip neigiamai vertinu TS-LKD, atsakymas visados būna toks pats - "nežinau kitos partijos, kuri taip nekęstų žmonių". Ir jie kas kartą tą patvirtina vis baisesniais būdais. P. Vilija Aleknaitė Abramikienė (laimingos jai pensijos) debatuose su p. A. Maldeikiene džiaugėsi, kad Šimonytė laimėjo jau pirmame ture. Ar žinote prieš ką?! Prieš žmogų, kuris tuo metu gulėjo ligoninėje sunkiai sirgdamas ir vėliau mirė. Prieš Jurą Poželą. Ir aš dar maniau, kad gal čia kokia klaida, kol nepaskaičiau šito. Aš rimtai nežinau, kaip žemai reikia būti, kad džiaugtis pergale prieš mirusį žmogų ir norėt pakartoti "dėl smagumo". Gavote, ko nusipelnėte. Ir dar per daug, jei atvirai.

P.S. Šituo postu prašau dalintis. Nes aš noriu, kad kuo daugiau žmonių pamatytų, kas per velnias iš tikro ta partija.

---

Artūras Račas

Paskaičiau R.Valatkos komentarą krūtų portale. Kažkada jis buvo profesionalas, bet, matyt, krūtys ir užpakaliai daro savo.

Keletas pastabų:
- R.Valatkai nepatinka idėja, kad politikus gali pakeisti profesionalai. Keista, nes kai jis pats buvo Seime nebuvo nei politikas, nei profesionalas.
- R.Valatkos argumentai remiasi š ir vaško maišymu. Tai tik parodo, jo kompetencijos lygį politikoje ir organinėje chemijoje. O jis Signataras.
- R.Valatka sako, kad išblaivinti tautos neįmanoma. Nežinau, ar kai rašė, buvo išgėręs, bet žinau, kad Lietuvoje iki šiol niekas nebandė to daryti. Na, gal tik liberalas E.Masiulis, kurį konsultuoti pats R.Valatka trumpam lyg ir buvo pasiryžęs. Bet delfiai tikriausiai pasiūlė daugiau. 
- R.Valatka sako: "nedrįskite nuvertinti į dideles grupes susivienijusių bukų žmonių galimybių." Tai tikriausiai turėtų reikšti, kad jis ne bukas ir kad portale, kuriame jis uždarbiauja nėra susivienijusios didelės grupės bukų žmonių
- R.Valatka rašo: "Su valstiečiais ateina jau ir jaunosios kartos žmonių, kurie nemoka anglų kalbos. Ir kandidatų į tikrus vatnikus ateina". Niekam ne paslaptis, kad R.Valatka anglų kalbos taip pat nemoka. Ar tai turėtų reikšti, kad jis yra vatnikas?
- R.Valatka rašo: "mes kalbame per daug, mylim per mažai, o neapykanta taškomės pernelyg dažnai." Čia yra vienintelė vieta, kur jis galbūt teisus. Ir būtent už tai krūtų portalas jam moka honorarą.

---

Blogeris Zeppelinusas

Rinkimai baigėsi, tauta pasirinko. Ir internetai iškart prisipildė pažangaus jaunimo aimanų

Kokia kvaila lietuvių tauta ir kaip jiems nebėra kas veikti tokių pasibaisėtinų runkelių šalyje.

Žiūriu į visus tuos įvairaus amžiaus ir svorio kategorijų jaunikaičių stenėjimus bei rypavimus ir šypsausi pro ūsą.

Tai ant kiek reikia būti nutolusiam nuo savo krašto rūpesčių ir savo tautos bėdų bei godų, kad nesuvokti, jog tautos daugumai iki gyvo kaulo įkyrėjo ponai, kurie net nesivargina apsimesti, kad rūpinasi jų interesais? Priešingai - dar ir viešai pasityčioja iš tų bėdų bei godų.

Kaip sakydavo tūlas personažas - nebūna bausmės be kaltės. Šį kartą tauta nubaudė tuos, kuriuos palaikė kaltais dėl esamos tragiškos situacijos su emigracija ir demografiją. Kurią kai kas įžūliai bandė pateikti, kaip didelį laimėjimą ir Lietuvos išsiplėtimą į Globalų Kontekstą.

Tauta pasiilgo permainų ir, matyt, gaus jų iki soties. Ar po keturių metų tauta liks patenkinta tomis permainomis?

Pagyvensim - pamatysim!

---

Kasparas Pocius

Negi niekas nepagalvojo, kad visa tai, kas pastarąsias dvi savaites vyko Naujojoj Vilnioj, yra gentrifikacija? Kapitalistas ir kapitalui priklausančios žiniasklaidos atstovas užsiėmė socialine inžinerija: padarė viską, kad į valdžią nepatektų kairysis? Na taip, kairysis toks, kokį turim, kokį galim leisti sau turėti. Aš irgi už jį nebalsuočiau. Bet taip pat, manau, būtų buvę ir jei turėtume kitokį kairįjį, tarkime, Jeremy Corbyno ar Syrizos kandidatą. Ir tai yra gentrifikacija - ištiso žmonių sluoksnio nuvarymas nuo galimybės turėti politinį balsą, koks tas balsas bebūtu bereikšmis. Ne tik socialinė atskirtis, bet ir atskirtis nuo galimybės spręsti.

Ginti nėra ko, suprasti - būtina.

---

Liudvikas Jakimavičius

Tėvynės Sąjunga prapylė nė kiek ne mažiau negu socdemai, nes jiems buvo kuriamas Daukantynės scenarijus. Konservatoriai yra žlugę visiems laikams, jei neatvers naujo puslapio ir neatsisveikins su landsberginiu - kubiliniu įdirbiu. Laikas slėpti anūką ("puikiai pasirodžiusį debatuose") į tokią tolimą kertę, kad nesimatytų.

Karbauskis už laimėjimą galėtų padėkoti visų pirma anūkui, Skvirnelis ir Urbšys - Prezidentei, o apskritai valstiečiai - Delfiui, viešųjų ryšių fabrikams ir asmeniškai Mykolui Katkui bei armijai politologų ir soc. tyrimų gaidžiams, žurnalistų korpusui ir visiems tiems, kurie varė propagandos srautus prieš baubą Karbauskį. Jei būtų nuėmę gazą, šnypštą tas Karbauskis būtų laimėjęs.

Kvailiai, dar Masiulį pakišo, manydami, kad konservatoriai nusigraibys liberalų grietinėlę. Total košmar.

---

Liutauras Mituzas

Patriarchas Lansbergis su piktu ironišku humoru stebėjo anūkėlį ir džiaugėsi jo asmenybe. Karbauską jis vakar atvirai išvadino Rusijai palankiu žmogumi.
Ką toliau darys įpykę konservatoriai kurie prarado Kauną?

Įvertink straipsnį: +25 -2

Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Paprasti komentarai

Feisbukiniai komentarai


Naujausi 10 straipsnių

30 | 2017-07-25 | Kaimynai | +2 -0
A. Ždanova, V. Judinas
Интернет последних дней буквально переполнен публикациями сочинения ученицы 11 класса Анны Ждановой, 16-ти лет, участницы областного конкурса юнкоров «Свой голос» и многочисленными комментариями к нему. Прежде чем высказать своё мнение об этом сочинении, предлагаю вам лично с ним познакомиться. Skaityti toliau...
98 | 2017-07-25 | Lietuva | +6 -0
Durnių Laivo Kapitonė
Pasak VSAT, kad tai tikrai yra meškos pėdsakai, patvirtino jų nuotraukas matę ekspertai. Apie Lietuvos Valstybine sieną ir Europos rytinės sienos apsaugą. Citatos iš delfiųėLėRTė. O paskui paskaitysime tarp eilucių. Nemokate skaityti tarp eilucių? Patikėkite- tai bus įdomu! Skaityti toliau...
83 | 2017-07-25 | Pasaulis | +3 -0
LVI
„Mes norime, kad Komisijos personalas būtų vertinamas ir priimamas nepriklausomai nuo žmonių amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos ar negalios. Jeigu remsimės įvairove, būsime novatoriškesni ir ES piliečiams pateiksime geresnius rezultatus“. Skaityti toliau...
153 | 2017-07-25 | Smagumai | +8 -0
Lidžita
Aš visados stebėjausi (ir, ką čia slėpti, – stebiuosi iki šiol) žmonių mąstymo siauraregiškumu. Tarsi kiekvieno jų gyvenimas užsibaigtų ties nuosavu kiemu, vaikais ir darbu. Lyg pasaulyje vykstantys procesai niekaip neįtakotų jų ir jų vaikų padėties. Aš manau, kad daug engiamų grupių galėjo išvengti engimo, jei būtų pasiryžusios išeiti už savo virtuvės ribų. Tačiau, būkime atviri, net ir vadinami intelektualai dažnai palaimingai nesikiša į „ne savo reikalus“. O kas yra „ne tavo reikalas“ šiame globaliame pasaulyje? Skaityti toliau...
68 | 2017-07-25 | Lietuva | +4 -0
Algimantas Lebionka
Na iš štukorius tas laisvosios rinkos specialistas, o dabar ir Lietuvos sostinės Vilniaus meras Remigijus Šimašius. Ko jis per dvejų metų sėdėjimo mero kėdėje laiką tik nepridirbo! Jau Zuokas buvo ilgapirštis štukorius, o šitas dar ir už aną Ostapą Benderį didesnis šposinininkas. Paskelbė Šimašius, kad prie Neries įrengs pėsčiųjų ir dviračių takus, o nepraėjus net savaitei ėmė ir įrengė. Skaityti toliau...
110 | 2017-07-25 | Lietuva | +5 -0
Algimantas Lebionka
Ši svoločių valdžia neriasi iš kailio, besistengdama kaip kuo labiau engti lietuvius, varyti juos iš tėvynės, senelius marinti badu, bet ji yra gerumo ir dosnumo įsikūnijimas, kai kalba eina apie taip vadinamus „pabėgėlius“, kuriuos ji be tautos mandato veža į Lietuvą iš Afrikos ir Artimųjų Rytų. Kaip elgiasi šita svoločių valdžia su savo piliečiais, mes gerai žinome. Senovės graikų išminčiai yra teigę (Plutarchas, „7 graikų išminčių puota“), kad pati sunkiausia žmogui yra skurdi senatvė. Senatvė žmogui savaime yra kančia, o skurdžią senatvę yra sunkiausia ištverti. Dauguma Lietuvos pensininkų negauna net 200 eurų pensijos per mėnesį, už kuri Skaityti toliau...
66 | 2017-07-25 | Kaimynai | +2 -1
Algimantas Lebionka
Viktoro Orbano žodžiais, „egzistuoja Sorošo planas“, kuris numato perkelti į Europą milijoną migrantų iš musulmonų pasaulio ir juos paskirstyti tarp ES valstybių. Agentūra TASS informuoja, kad Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas, kalbėdamas šeštadienį Rumunijos mieste Baile Tusnad, pareiškė, kad „Sorošo imperija“ griauna ne tik Vengrijos interesus, bet ir visos Europos. Skaityti toliau...
61 | 2017-07-25 | Kaimynai | +4 -1
Algimantas Lebionka
Lenkija paveldėjo iš komunistinės epochos būrį privilegijuotų tos epochos mastodontų-teisėjų, kurių interesai buvo priešingi demokratijai, t. y. tautos daugumos interesams. Lygiai tokia pati situacija pas mus, kur teismai patys save renka, patys sau skiria karališkas privilegijas, modifikuoja savo nuožiūra konstituciją. Lenkija ėmėsi sausinti šią teismų sistemos pelkę. Skaityti toliau...
72 | 2017-07-25 | Smagumai | +2 -1
Šarūnas Navickis
Valdžia – blogis. Nuo šio fenomeno niekur nepabėgsi ir nieko nepadarysi, tačiau suprasti – bent jau pamėginti – galima ir netgi verta. Maža, kas. “Valdžia gadina, o absoliuti valdžia gadina absoliučiai“ kitados ištarė lordas Aktonas. Šis pakankamai plačiai žinomas teiginys lyg ir turėtų prablaivinti žmogaus protą bent jau tiek, kad jis nustotų tikėti (aš net nesakau – pasitikėti) valdžia. Tačiau kažkodėl taip neatsitiko... Gal proto įmigis per gilus? O gal jo išvis nėra? Skaityti toliau...
72 | 2017-07-25 | Lietuva | +3 -0
Ekspertai.eu
Paklauskime savęs – ar „Vakaro žinių“ publikacija tėra nevykęs ir nekaltas pokštas, ar tai, vis tik, Rusijos minkštosios galios ataka prieš svarbiausią asmenį valstybėje, kuris formuoja valstybės nacionalinio saugumo politiką ir prašosi būti išgirstas? Priešas nesnaudžia, būkime budrūs. Skaityti toliau...

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851