Konservatorė pediatrė: Permainos buvo tik manipuliacija tam, kad tikrų permainų valstybėje nebūtų

Ekspertai.eu
+ 13 - 1
Autorius: Ekspertai.eu
Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/permainos-buvo-tik-manipuliacija-tam...
7534-10-29 (2016 m.), skaitė 3805
0

 

Konservatorių lakštingala tituluojama pediatrė pagal profesiją ir Krašto apsaugos ministrė pagal pašaukimą - Rasa Juknevičienė paneigė gandus, kad konservatorių ir socialdemokratų partijos yra vienodos.

Apie tai politikė paskelbė socialiniuose tinkluose.

„Tuoj po II turo Ramūnas Karbauskis paskelbė, kad jiems į koaliciją tinka jokių išvadų po skandalų nepadarę socialdemokratai. Karbauskis purvu apipylė ir mus, sakydamas, jog abi partijos vienodos“, - pasipiktino R. Juknevičienė.

Pasak jos, „šiandien, paskelbus šias mūsų nuostatas apie tai, kaip iš tiesų buvo ir sugretinus R. Karbauskio laikyseną po I turo, išvada aiški“.

„Permainos buvo tik manipuliacija tam, kad tikrų permainų valstybėje nebūtų. Rinkimus laimėjo melas. Dabar rasis piktdžiugos, kaip gudriai tuos konservatorius „išdūrė“, - atskleidė konservatorė. „Galvokit ir taip, čia jau nuo cinizmo laipsnio priklauso. Tačiau aš didžiuojuosi, kad ne mano partija tai padarė, kad mano partijos vadovai garbingai laikėsi žodžio net ir per II turo debatus, kuriais taip didžiuojasi tas, kuris „išdūrė“. Vertybės, darni Lietuva...“, - pridūrė ji.

---
LDiena.lt: visiškai pritariu gerbiamos Rasos teiginiui, kad konservatnikai ir LSDėPistai - skirtingos partijos.LSDėPistai - tai liberastinės ideologijos šūdas įvyniotas į raudoną popieriuką, o TS-LKD - tai liberastinės ideologijos šūdas įvyniotas į tautiniais raštais išmargintą popieriuką.

Prašau, mielas LIUMPENELEKTORATE - rinkis.


13   1
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito