Ko išsigando liberastų sąjūdžio kandidatė į Seimą Brigita Gaitanži?

Anonimusas
| +41 -3 Autorius: Tikroji Kairė
Šaltinis: http://ldiena.lt
2016-11-02, skaitė 3851
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


2015-ųjų kovo 11. Tarp Rašytojų sąjungos pirmininko ir Vilniaus mero

Lietuvos respublika yra laisva nepriklausoma demokratinė vakarietiška klęstinti šalis. Čia paslaugi teisėsauga kiekvienam piliečiui užtikrina teisę turėti savo nuomonę ir ją laisvai reikšti, o Lietuvos piliečiai aktyviai ja naudojasi.

Tūlas, save kovotoju prieš propagandą įsivaizduojantis Ričardas Savukynas jau porą metų koordinuoja ypač agresyvią ir atgrąsią „pogrindininkų“ grupę socialiniame „Feisbuko“ tinkle – maskuojančiu pavadinimu „Jorkšyrų elfai“. Jos nariai nepaisydami jokių teisinių ir moralinių normų persekioja kitokią nuomonę negu jie turinčius Lietuvos piliečius, neteisėtai renka apie juos informaciją, skundžia „už netinkamą ideologiją“ darbovietėms, mokslo įstaigoms, šantažuoja jų šeimas ir artimuosius.

Tokių virtualybėje siautėjančių „patriotų“ nebaudžiamumas, sukuria iliuzija, kad „visa Lietuva“ su jais.


Trispalvis Kukluksklanas laukia-nesulaukia rusų

Štai pavyzdžiui, Lietuvos liberalų sąjūdžio kandidatė į Seimą Brigita Gaitanži, drąsiai, atvirai, nesislėpdama vidury baltos dienos mokslininkų protesto mitingo metu vidury Vilniaus, buvusioje Černiachovskio, o dabar Vinco Kudirkos aikštėje į „PBK“ televizijos žurnalistės mikrofoną dainuoja dainą iš trijų žodžių, kurie iš ukrainiečių kalbos verčiasi kaip „lia“, „Putinas“ ir „bybys“.

Dainuoja sau ir vargo nemato – laisvė gi ir demokratija.

Maža to, išdidžiai giriasi socialiniame „Feisbuko“ tinkle savo „solo“ rusiškai televizijai:


Ak, ta saldi šlovės akimirka!

Bet štai, pasikeičia mėnulio fazė, stoja Vėlinės ir Brigita Gaitanži staiga ištrina savo paskyrą socialiniame „Feisbuko“ tinkle. Jos vyras – Konstantin Gaitanži, „Jorkšyrų elfų“ aktyvistas, stovėjęs šalia dainuojančios Brigitos ir pasak jos pačios, rodęs žurnalistei kumštį – puola bėgti į policiją, prašydamas, kad šioji kokiu nors būdu pašalintų „PBK“ televizijos videoreportažą su jo dainuojančia žmona.

Maža to, vargšai Gaitanži netikėtai pasijuto smerkiami, persekiojami, jiems ėmė rodytis, kad iš jų tyčiojasi, jiems grąsinama, gal netgi susidorojimu!


Va tai tau, tokia smagi dainelė, o tauta nesusižavėjo...


Siawbas siawbas - rusai puola!


"Jų daug", bet policija mus išgelbės...

Kas nutiko?

Kokiu būdu, du kraštutinio liberazmo atstovai, aršiai palaikantys Ukrainos perversmininkų chuntą, reikalaujantys legalizuoti narkotikus, gulantys kryžiumi už pederastus ir kitus iškrypėlius, besibičiuliaujantys su buvusiu teisingumo ministru ir dabartiniu Vilniaus meru R. Šimašiumi, poetu-vertėju Lietuvos rašytojų sąjungos pirmininku A.A. Jonynu bei visa progresyviąja Lietuvos visuomenės „grietinėle“, staiga pasijuto tokie nesaugūs, tokioje provakarietiškoje, NATO‘istinėje ir rusofobiškoje šalyje, kaip Lietuvos respublika?


Rinkiminė agitacija iš narkotikų lobistų ir narkopropagandos tinklapio mka.lt


Vaikteisistė + sodomitė = liberalė

Tik įsivaizduokime, kas būtų, jei Brigita kartu su kitais liberastais sėdėtų Seimo nario kėdėje: vieną dieną iš tribūnos ji šauktų: „Vatnikai – raus iš Lietuvos! Putiną – į Hagos tribunolą! Kiekvienas narkomanas turi teisę į nemokamą dozę! Pedofilija – tai ne iškrypimas, o normali seksualinė orientacija!“, o kitą dieną, jau bėgtų trinti iš interneto visų savo pasisakymų pėdsakų, o jos vyras – lakstytų tarp policijos, STT ir VSD, maldaudamas kelti bylas tiems, kas juokiasi iš jo žmonos ir dalinasi šiosios viešais pareiškimais.

Beje, o kuo gi užsiima jau antrą kartą minimas Konstantin Gaitanži be to, kad yra kandidatės į Seimą sutuoktinis? Jis laiko save dailininku. Šiuo metu jam yra užėjęs psichodelizmo laikotarpis – matyt, tai jo požiūrio į būtinybę malšinti stresą narkotikais, pasekmė (ko jis pats, kaip teigia, asmeniškai neva nepraktikuoja).

Bet kuriuo atveju, tokiam jo liberalistiniam požiūriui į narkokultūrą pritaria ir Vilniaus dailės akademija, kurioje K. Gaitanži dirba lektoriumi.

Kaip ir Lietuvos šaulių sąjunga. Šauliams, be abejo, imponuoja po miškus su ginklais lakstantys ir stresą narkotikais malšinantys kariūnai – tokiems tikrai nebaisūs jokie priešai, nei Putino rusai, nei Kadyrovo čečėnai. Ko nesustabdys vokiški „Bokseriai“, tą negyvai užhipnopsichodelins gerai užsiturbinę Lietuvos patriotai.


Jie nori automatinius ginklus laikyti namuose. Dėl visa ko

Tiesa, kaip sako psichotropinių medžiagų poveikį žmonėms tiriantys mokslininkai – vienas iš šalutinių poveikių yra aštrus paranojos, nesaugumo ir persekiojimo jausmas, savo reikšmės pervertinimas, įkyrus ir asocialus elgesys.

Tikriausiai, tai ir paaiškina, ne tik sutuoktinių Gaitanžių reakciją į jų didvyrišką poelgį aptarinėjančius laisvos Lietuvos laisvus internautus, bet ir visos liberastiškai konservatinės terpės spazmus, nuvilnijusius per delfistinių-lietrytinių ir kitokių „Grybauskaitės elfų“ gretas.

Aš nuoširdžiai palinkėčiau jiems visiems ramybės, tik deja, rusofobai vis tiek jos nepatirs, kol vos už 800 kilometrų nuo Vilniaus savo šviesą visam pasauliui dalins akinančios Kremliaus žvaigždės.

Tikroji Kairė

Įvertink straipsnį: +41 -3
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

90 | 2017-08-23 | Pasaulis | +7 -0
Algimantas Lebionka
Serebrenikovo teatras, „neliečiamųjų“ reikalas. Esmė ne koks jis režisierius, o jo sukurta valdiškų pinigų vogimo schema. Romos popiežius ir tolerancijos triumfas. Galima būtų patikėti popiežiaus Pranciškaus nuoširdumu, jeigu Donecko morge jis nuplautų kūnus žmonių, kuriuos užmušė katalikai-unitai. Trampas plečia karinį kontingentą Afganistane. Po Talibano neįmanoma buvo gyvenimo Afganistane padaryti blogesniu, bet amerikiečiams tai pavyko. Trampui vertėtų atstatyti ten monarchiją. Skaityti toliau...
86 | 2017-08-23 | Kaimynai | +14 -0
Algimantas Lebionka
Teroro aktai Europoje įtikino Varšuvą, kad atsisakydama priimti imigrantus ji elgiasi teisingai, pasakė Lenkijos Nacionalinio saugumo biuro šefas Pavel Soloch, rašo austrų Krone. Lenkijos televizijos eteryje jis pasakė (Krone cituoja RIA novosti): „Iš paskutinių teroro aktų mes įsitikiname, kad ten, kur yra didelis musulmonų susitelkimas, kurie labai silpnai integruojasi – o Katalonijoje apie milijoną musulmonų – tai yra natūrali bazė teroristams“. Vien tik Cambrilse, kur sprogo sprogmenis gaminusi laboratorija ir buvo sušaudyti teroristai po teroro akto, gyvena beveik pusė milijono musulmonų. Skaityti toliau...
119 | 2017-08-23 | Lietuva | +19 -0
Algimantas Lebionka
Pamenu, pirmame kurse versdavo mokytis marksizmo-leninizmo, per prievartą. Ką per prievartą išmoksi, ne daug ką ir išmokau, bet prisimenu, kad V.Leninas kažką kalbėjo apie „kaimo idiotizmą“. Kai į valdžią Lietuvoje atėjo valstiečiai, aš supratau, kas tas „kaimo idiotizmas“. „Kaimo idiotizmas“ - tai valstiečių ir žaliųjų partija valdžioje. Ir nieko baisesnio už tą kaimo idiotizmą, o tiksliau kaimo buožių idiotizmą, būti negali. Visas kaimo idiotizmas prasidėjo nuo neištesėto vyriausio jų buožės-Karbauskio pažado visus Lietuvos vaikelius aprengti tautinėmis sermėgomis. Skaityti toliau...
110 | 2017-08-23 | Kaimynai | +14 -0
Algimantas Lebionka
Merkel tęsia rinkiminį vojažą po Vokietiją, ir pasirodo, kad ji neturi tokio žmonių palaikymo, kokį vaizduoja media-baronams priklausanti MIP. Net labiausiai liberastų nuzombintuose Vokietijos vakaruose, kur vakar lankėsi Vokietijos kanclerė Angela Merkel, ji sulaukia gyventojų pykčio dėl besitęsiančio pabėgėlių chaoso ir buvo jų nušvilpta. „Vakar vakare būnant ramioje Vakarų Vokietijos Bergisch-Gladbach miesto Konrad-Adenauer-aikštėje galėjai pagalvoti, kad patekai į Saksonijos Šveicariją“, - rašoma Pi-news. Skaityti toliau...
57 | 2017-08-23 | Kaimynai | +4 -0
Algimantas Lebionka
Šimtai tūkstančių į Vokietiją atvykusių pabėgėlių ir migrantų neturi mokyklinio išsilavinimo. Jie turi tik nežymius šansus dalyvauti darbo rinkoje, apie tai rugpjūčio 21 dieną informavo didžiausias Vokietijos dienraštis Bild. Priklausomai nuo kilmės šalies, iki 2/3 jų neturi išsilavinimo arba turi menką išsilavinimą. Tokie Federalinio profesinio švietimo instituto (BIBB) duomenys. BIBB duomenimis, 69 procentai pabėgėlių tėvynėje neturėjo profesinio išsilavinimo. Tik 13 procentų iš 2015 ir 2016 metais atvykusių pabėgėlių užsiima darbine veikla. Skaityti toliau...
313 | 2017-08-22 | Pasaulis | +11 -3
Blogeris Zeppelinusas
Yra dalykų, kuriuos šiais laikais verta žinoti. Ir geriau ne iš atpasakojimų, bet iš šaltinių lūpų. Pavyzdžiui, mūsų spauda labai jautriai ir užjaučiamai rašo apie ekstremistinės JAV negrų organizacijos Black Lives Matter veiksmus. Mat pastarieji, anot, mūsų žurnaliūgėlių bei tolerantiškų organizacijų atstovų, yra kovotojai su rasizmu bei baltųjų viršenybe aka suprematizmu. Skaityti toliau...
363 | 2017-08-22 | Pasaulis | +11 -0
Algimantas Lebionka
Sekančią dieną po po Barselonos teroro akto, per kurį žuvo 14 žmonių, virš 100 buvo sužeista, JAV portale Gatestoneinstitute.org buvo paskelbtas Giulio Meotti straipsnis „Musulmonai sako Europai: vieną dieną visa tai bus mūsų.“ Žemiau pateikiu jo referatą. https://www.gatestoneinstitute.org/10748/europe-muslims-demography Strasbūro archivyskuo žodžiais, musulmonai labai gerai žino, kad šiandien jų vislumas toks, kad vieną dieną visa Europa bus jų. Skaityti toliau...
106 | 2017-08-22 | Pasaulis | +6 -0
Algimantas Lebionka
NATO kariuomenės vadas generolas Philip Breedlove, yra įsitikinęs: pabėgėliai iš Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos yra „užmaskuotas teroristų ir nusikaltėlių judėjimas“. Tai jis pasakė Amerikos senato gynybos komitete. Jo žodžiais, Islamo valstybės (IV) teritorinė milicija maskuojasi pabėgėliais ir „plinta kaip vėžys“. Jų nariai rinksis mažiausią pasipriešinimą ir prasiskverbimo į Europą ir JAV kelią. Generolas nurodė, kad pastaruoju metu Rusija prieš IV naudoja sunkiuosius bombonešius ir „problema žymiai paaštrėjo. Skaityti toliau...
116 | 2017-08-22 | Lietuva | +7 -0
Algimantas Lebionka
Sako, Lietuvos kariuomenė dabar užsiims kova su terorizmu. Teisingai, jei yra teroristai, kur nevėkšlos pabėgėliais vadina, o Grybauskaitė ir Skvernelis čion veža, vardijas reikia gi išmokti su jais ir kautis, gana su tai burliokais-maskoliais vajavoti. Be to, viskas labai logiška: išvyko milijonas gyventojų iš Lietuvėlės, išnešė kuo greičiau ir toliau „muilą“, tai ką čia ginti, nejau pensininkus-ubagus, kurių subinės nuogos? Pensininkus gi čia atvežti amerikonai pajėgs apginti. Skaityti toliau...
93 | 2017-08-22 | Pasaulis | +3 -0
Algimantas Lebionka
Nėra dienos, kad Šengeno zonoje nebūtų teroro atakos prieš jos gyventojus. Ši diena ne išimtis: teroro aktas Marselyje, kur vienas žmogus žuvo, po to, kai valandos bėgyje sunkvežimis užvažiavo ant dviejų autobusų stotelių. Tai įvyko šiandien, tarp 8.30 ir 9.30, 13-oje Marselio prefektūroje. Viso per šiuos metus jau įvyko 32 islamo teroristų išpuoliai prieš europiečius Šengeno zonoje. Barselonos teroristas, vairavęs furgoną, kurio užmušė 13 žmonių ir virš 100 sužeidė, ir kaip spėja Ispanijos policija, pabėgo per atviras Šengeno zonos sienas. Skaityti toliau...
67 | 2017-08-22 | Lietuva | +5 -0
Ekspertai.eu
Seimo pirmininkas V. Pranckietis (kairėje). Už violetinio stulpo dešinėje – dažnai su Rusija siejami konservatoriai. Konservatoriams suabejojus Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko lojalumu Lietuvai, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis pranešė, kad abejoti žaliojo valstiečio lojalumu nereikėtų. „Nėra pagrindo abejoti Vytauto Bako lojalumu Lietuvai“, - informavo V. Pranckietis. Pasak Seimo pirmininko, „susipažinęs su Seimo narių Žygimanto Pavilionio ir Arvydo Anušausko kreipimusi dėl NSGK pirmininko V. Skaityti toliau...
98 | 2017-08-22 | Lietuva | +12 -0
Kibirkštis
Pirmadienį, rugpjūčio 21 d. Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, prie Prezidentūros startavo neterminuota bado akcija, nukreipta prieš šalyje nusistovėjusį faktinį paprastų piliečių beteisiškumą, korumpuotos valdininkijos, oligarchų ir jiems tarnaujančios teisėsaugos struktūrų savivalę. Skaityti toliau...
219 | 2017-08-21 | Lietuva | +12 -0
Šturmuotojas
"Kai aš galvoju apie demografinius pokyčius, kurie šiuo metu vyksta Jungtinėse Valstijose, aš priminiau, kas nutiko Haityje šiek tiek daugiau nei prieš du šimtus metų Haitčio gyventojų istorija parodo kas gali atsititikti su Europą ir JAV. Hitleris buvo teisus sakydamas "Visos didžiosios senovės kultūros mirė tik dėl to, kad originaliai kurybingoji rasė išmirė nuo kraujo užnuodijimo. Skaityti toliau...
463 | 2017-08-21 | Lietuva | +4 -0
Vakarų ekspresas
„Pagal žalą alkoholis nė vienam narkotikui nenusileidžia. Gal negeneruoja tokios greitos priklausomybės, kaip, pavyzdžiui, uostomi narkotikai, bet pagal žalą organizmui niekam nenusileidžia. Dalis žmonių yra priklausomi nuo alkoholio, daliai tai yra tiesiog įprotis, kuris nėra tapęs žalingu. Bet faktas yra tas, kad įprotis niekam naudos neduoda, nėra jokio alkoholio kiekio, kurį būtų galima vartoti saugiai. Kad ir kiek mes jo vartotume, jis vis tiek daro žalą - daug vartojant daro didelę žalą ir labai greitai, mažiau vartojant daro mažesnę žalą ir ne taip greitai, bet saugaus kiekio nėra“, - kalbėjo V. Legkauskas. Skaityti toliau...
223 | 2017-08-21 | Lietuva | +8 -0
Blogeris Zeppelinusas
Skaitau po interneto platybes sklindančias dejones bei aimanas. Mūsų polonofilai raunasi plaukus ir cypiančiais balsais virkauja dėl nežinia kieno sudaužytos nelegalios lentelės lenku kalba, kurioje visiems pravažiuojantiems buvo išdidžiai pranešama, kad lenkų okupacijos metais Lietuvos miestelis Didžioji Riešė vadinosi Wielka Rzieszka ar kažkaip panašiai. Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851