Po JAV rinkimų universitetai atšaukia egzaminus, studentams teikia psichologinę pagalbą (0)

ProPatria.lt
+ 8 - 0
Autorius: ProPatria.lt
Šaltinis: http://www.propatria.lt/2016/1...
7534-11-15 (2016 m.), skaitė 2969
0


Pasaulio pabaiga...

Donaldo Trumpo pergalė JAV prezidento rinkimuose buvo šokas daugeliui, kurie buvo tikri, kad laimės Hillary Clinton. USA Today apžvelgia, kaip šis šokas po rinkimų atsispindėjo šalies universitetuose.

Kaip teigia Tenesio universiteto profesorius Glennas Harlanas Reynoldsas, atsakas į šoką buvo universitetus paversti „vaikų darželiais“.

Pavyzdžiui, Mičigano teisės mokyklos universitetas iš karto po rinkimų pranešė apie „porinkiminį rūpesčio savimi renginį“ studentams, kuriame jie mėgavosi suneštinėmis vaišėmis ir žaidimais, tarp kurių buvo ir „spalvinimo knygelės, plastilinas, Lego dėlionės bei muilo burbulai“. Tiesa, kai į tokį kvietimą buvo atkreiptas žiniasklaidos dėmesys, universitetas jį iš savo internetinio puslapio pašalino, tikriausiai išsigandęs, jog žmonės gali pamanyti, kad šio universiteto studentai nesugeba susitvarkyti su stresu kitaip nei žaisdami vaikiškus žaidimus.

Stanfordo universitetas savo studentams ir darbuotojams išsiuntinėjo elektroninius laiškus, patariančius tiems, kurie po rinkimų jaučia „netikrumą, pyktį, nerimą ar baimę“, kreiptis pagalbos į universiteto psichologus. Taip pat pasielgė ir Mičigano universiteto Flinto padalinys.

Pensilvanijos universitetas, kuriame studijavo ir Donaldas Trumpas, savo studentams po rinkimų sukūrė „saugiąją zoną“, kur jie gali nusiraminti kartu su naminiais gyvunėliais ir spalvinimo knygelėmis.

Kornelio universitete studentams suorganizuotas „išsiverkimo“ susitikimas. Jo metu studentai ant plakatų spalvotais rašikliais rašė savo emocijas, taip siekdami psichologinio nusiraminimo. Tuo tarpu universiteto Itakos padalinyje  studentai kartu su dėstytojais vaišinosi nemokamais karštais gėrimais.

Jeilio universitete organizuotas „grupinis rėkimas“. Kanzaso universitetas studentams priminė, jog patiriantieji stresą gali kreiptis ir praleisti laiką su universiteto „terapiniais šunimis“. Daugelyje universitetų po rinkimų buvo atšaukti egzaminai, nes norėta duoti laiko studentams „atsigauti“.


JAV "universitetai" - liberazmo bedžionynas

Kaip pastebimi G. H. Reynoldas, jei į rinkimus žvelgiama taip, kad egzistuoja „klaidingas“ kandidatas, kurio pergalė yra „traumuojantis“ įvykis, panašus į Rugsėjo 11-osios išpuolius, ir kuriamos „saugiosios zonos“, tai pasakoma, jog kiekvienas, kuris rėmė šį „klaidingą“ kandidatą, yra mąstantis „ne taip, kaip reikia“.

Nepaisant visų kalbų universitetuose apie „įvairovę“ ir „įtraukimą“, žmonėms, kurie rėmė D. Trumpą (o tokiose valstijose kaip Mičiganas, kur Trumpas laimėjo, jų tikrai turi būti nemažai), vietos universitetų bendruomenėse neatsiranda. Tai ne „įvairovės“, o vienodumo, ne „įtraukimo“, o išskyrimo skatinimas. Nors apsimetama, jog rūpinamasi studentais, ištikrųjų taip įžeidžiami visi likę studentai, kurie rėmė „ne tą kandidatą, kurį reikėjo“.

Parengta pagal USA Today publikaciją

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
8   0
Komentarai: 0

Siųsti komentarąTolerastijos grimasos Vakaroidijoje: Translytei „moteriai“ pralaimėjusi dviratininkė: „Tai – nesąžininga“
JAV koalicija smūgiavo Sirijos civilių gyventojų namus (1)
Beveik pusė JAV karių yra įsitikinę greita karo pradžia (1)
JAV-os pradėjo Er-Rijado dengimo operaciją / США начали операцию прикрытия Эр-Рияда
Demilitarizuota zona Idlibe - puiki politinė iniciatyva / Демилитаризованная зона в Идлибе – отличная политическая инициатива
Naujas JAV-ų požiūris į Kiniją / Новый подход США к Китаю
Trampas apkaltino JAV-ų demokratus socializmu / Трамп обвинил демократов в социализме
Pasaulio akcijų biržų kritimas
JAV-os gali įvesti sankcijas savo artimiausiam sąjungininkui / США могут ввести санкции против ближайшего союзника
Brazilijos p-rezidento rinkimuose bus antras turas / На выборах президента Бразилии предстоит второй тур
A. Guoga. Politinė pasaulio ateitis
JAV-os neatsisako planų destabilizuoti Kinijos Liaudies Respubliką / США не оставляют планов по дестабилизации КНР
JAV-os ir Korėjos Liaudies Demokratinė Respublika toliau gilina kontaktus/ США и КНДР продолжают налаживать контакты
Apklausa parodė, kad žmonės visame pasaulyje Putinu pasitiki labiau nei Trumpu
NATO veiksmai vis labiau demonstruoją puolamąjį pobūdį / Действия НАТО приобретают всё более наступательный характер (1)
JT „žmogaus teisių“ ekspertai reikalauja daugiau teisėtų abortų
Surogacija neteisinga ir tada, kai ją renkasi heteroseksualios poros
JAV pripažino Holodomorą ukrainiečių tautos genocidu (2)
Moterys prieš vyrus JAV: Kristina Ford galėjo apgauti melo detektorių
Donaldas Trampas užstojo amerikiečius vyrus
JT teismas apribojo „neteisėtas ir žiaurias“ JAV sankcijas prieš Iraną
Brazilija p-rezidento rinkimų išvakarėse / Бразилия накануне выборов президента
Norway is a paradise for pedophiles.
Convicted Norwegian pedophile arrested by police in Thailand

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI