Kaip vaiko siela pasirenka būsimus tėvus?

Anonimusas
| +5 -0 Autorius: Jevgenijaus Černyš
Šaltinis: http://jcernys.lt/
2017-01-10, skaitė 370
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Žemėje galioja tam tikri dėsniai: trauka stipriausia tarp panašių žmonių; tai, kokio lygio vaiką pritrauksite, priklauso nuo to, kokiame lygyje – dvasiniame, materialiame, fiziniame – esate pats, perspėja saviugdos ir savirealizacijos centro „IšMokykla“ įkūrėjas Jevgenijaus Černyš.

Jeigu kūniškame lygyje maitinatės nesveikai, sergate, didelė tikimybė, kad jums gims vaikas, turintis įvairių negalavimų.

Žinoma, gali pasisekti, tačiau dažniausiai nutinka priešingai. Jeigu esate išsilavinęs, dvasiškai tobulėjate ir sutariate su savimi, tikriausiai jums gims sveikas, laimingas vaikas. Visus šiuos dėsnius mes puikiai žinome, kitaip tariant jie vadinami genais.

Svarbu suprasti: kokie yra tėvai, toks vaikas pas juos ir ateis. Tačiau vaikas yra rimtas ir atsakingas žingsnis. Paskutiniu metu pastebiu, kad jaunimas, turiu mintyje jaunos poros, neretai į vaikus žiūri kaip į aksesuarus: kaip viskas šaunu, smagu, va, nauji batukai, rožinis kaspinukas ir panašiai. Vaikas jiems tarsi naujas žaidimas.

Taigi, koks esate pats, kokia jūsų sveikata, kaip prižiūrite savo kūną, kokios jūsų emocijos, kaip gyvenate savo dvasinį gyvenimą lemia tai, kokį vaiką pasirenkate. Viskas mūsų gyvenime yra pasirinkimas. Jeigu esate depresuotas, ligotas, nelaimingas, logiška, kad pas jus ateis tas pats.

Taip pat labai svarbu yra jūsų tikslas. Jeigu turite daug laisvo laiko, savyje nešiojatės daug meilės, energijos, laisvės, gerumo, kuriuo norite apgaubti savo vaiką ir sakote, kad norite visu tuo dalintis su vaiku, o pats vaikas jus nuolat džiugins, tai žinoma, pas jus ateis toks vaikas, kuris bus didis mokytojas, o jūs taip pat kasdien mokydamasis padėsite jam augti.

Reikia suvokti dar vieną žemėje svarbų dėsnį – mes esame mokytojai vienas kitam, ir jeigu tik turėsime savo nuostatas, kurios neatitiks dieviškų dėsnių, visada susidursime su išoriniu konfliktu. Pavyzdžiui: „Vaikas turi įgyvendinti visas mano svajones.” Arba: „Man nepasisekė, bet mano vaikas turi būti turtingas ir laimingas.”

Supraskite, čia nebelieka jokios meilės, jokio rūpesčio kitu žmogumi – tik noras patenkinti savo poreikius, savo ego iškėlimas į viršų. Jeigu vaikui nuolat rodysite savo ego, iš jo gausite lygiai tą patį. Žinoma, kol bus mažas jis paklus, nes nežinos, kaip išsilaisvinti iš tokių gniaužtų, bet ilgainiui atsakys tuo pačiu.

Brangūs tėveliai, nepamirškite, kad sąmoningumas gydo viską! Suvokite, kokie yra žemės dėsniai, kam reikalingi vaikai, dėl ko jie pas jus ateina, kokius tikslus privalo pasiekti, ko jie privalo jus išmokyti ir ką privalo išmokti patys. Niekada nebus taip, kad pas jus atkeliaus vaikas, kuris neverkia, pavalgo laiku, daro ką jūs norite ir pan.

Vaikas, kaip siela, kaip energija, prieš ateidamas į šį pasaulį renkasi tėvus

Nelieskime sudėtingų karminių procesų, įsivaizduokime, kad į pasaulį rengdamasis ateiti žmogus neturi didelių, sudėtingų užduočių ir pamokų. Čia reikia iškart pabrėžti dar vieną dėsnį – žmogus gimsta tam, kad augtų, realizuotų save ir kažko išmoktų šiame žemės projekte. Žemė yra mokykla, todėl kiekvienas vaikas renkasi tokius tėvus, pas kuriuos galės kažko išmokti, realizuoti savo talentus, pasiekti savo tikslus.

Tėvas – kūrėjas, kuris visa tai gaudo ir parenka, prižiūri visus šiuos dėsnius – o kažkas tikrai tą daro – parenka vaikui tokią šeimą, kurioje visi vieni kitus (tiek vaikas tėvus, tiek tėvai vaiką) galėtų kažko mokyti.

Iš savo gyvenimo galima paleisti beveik visus žmones – draugus, pažįstamus, kolegas, tačiau tėvų paleisti neįmanoma. Jie visada bus jūsų mokytojai, nes toks tikslas. Žinoma, jūs taip pat visada būsite savo tėvų mokytojai. Tik nuo jūsų pačių priklauso ar būsite geri mokytojai ir nešite džiaugsmą, pagalbą, ar blogi – kelsite pyktį, konfliktus ir kitas neigiamas emocijas. Tai yra kiekvieno pasirinkimas.

Kartais gyvenime nutinka tokie dalykai, kurių mes nesuprantame, arba apakinti savo egoizmo nenorime suprasti, todėl kenčiame. Štai, pavyzdžiui, vos gimęs vaikas po trijų mėnesių pasirenka numirti. Tai mums atrodo baisu, tačiau toks vaiko pasirinkimas, tokia jo pamoka. Jo tėvai tuo tarpu koncentruojasi ties savo ego, jie blogai jaučiasi, jiems skaudu, todėl jie gyvena kančioje.

Reikia suprasti, kad jie taip pat gavo svarbią pamoką, todėl ją reikia išmokti: dirbti su savimi, išsivalyti nuo egoizmo, manipuliacijų, geidulių, troškimų, kurie netinka visatos dėsniams ir mums kenkia. Jeigu tai padarysite, niekada negausite tokių skaudžių pamokų. Atminkite, kančia mūsų gyvenimuose atsiranda tada, kai mumyse yra daug negatyvių emocijų.

Štai toks yra tėvų ir vaikų santykis, jie yra vieni kitų mokytojai bei pagalbininkai. Mums reikia suvokti labai daug žemėje egzistuojančių dėsnių, suprasti, kas yra emocijos, jausmai, karma, energija, kas yra santykiai, šeima, Dievas. Kas išvis yra žmogus, iš ko jis susidaro.

Tai yra sudėtinga, kartais atrodo per sunku, tačiau atminkite, kad visa tai yra įmanoma! Svarbiausia suvokti, kad užtenka sutvarkyti tik vieną pusę. Kitaip tariant – susitvarkykite su savimi, ir santykiai su vaikais iškart pasikeis į gera.

Įvertink straipsnį: +5 -0
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

3 | 2017-08-22 | Pasaulis | +0 -0
Algimantas Lebionka
Nėra dienos, kad Šengeno zonoje nebūtų teroro atakos prieš jos gyventojus. Ši diena ne išimtis: teroro aktas Marselyje, kur vienas žmogus žuvo, po to, kai valandos bėgyje sunkvežimis užvažiavo ant dviejų autobusų stotelių. Tai įvyko šiandien, tarp 8.30 ir 9.30, 13-oje Marselio prefektūroje. Viso per šiuos metus jau įvyko 32 islamo teroristų išpuoliai prieš europiečius Šengeno zonoje. Barselonos teroristas, vairavęs furgoną, kurio užmušė 13 žmonių ir virš 100 sužeidė, ir kaip spėja Ispanijos policija, pabėgo per atviras Šengeno zonos sienas. Skaityti toliau...
4 | 2017-08-22 | Lietuva | +0 -0
Ekspertai.eu
Seimo pirmininkas V. Pranckietis (kairėje). Už violetinio stulpo dešinėje – dažnai su Rusija siejami konservatoriai. Konservatoriams suabejojus Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko lojalumu Lietuvai, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis pranešė, kad abejoti žaliojo valstiečio lojalumu nereikėtų. „Nėra pagrindo abejoti Vytauto Bako lojalumu Lietuvai“, - informavo V. Pranckietis. Pasak Seimo pirmininko, „susipažinęs su Seimo narių Žygimanto Pavilionio ir Arvydo Anušausko kreipimusi dėl NSGK pirmininko V. Skaityti toliau...
5 | 2017-08-22 | Lietuva | +0 -0
Kibirkštis
Pirmadienį, rugpjūčio 21 d. Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, prie Prezidentūros startavo neterminuota bado akcija, nukreipta prieš šalyje nusistovėjusį faktinį paprastų piliečių beteisiškumą, korumpuotos valdininkijos, oligarchų ir jiems tarnaujančios teisėsaugos struktūrų savivalę. Skaityti toliau...
148 | 2017-08-21 | Lietuva | +11 -0
Šturmuotojas
"Kai aš galvoju apie demografinius pokyčius, kurie šiuo metu vyksta Jungtinėse Valstijose, aš priminiau, kas nutiko Haityje šiek tiek daugiau nei prieš du šimtus metų Haitčio gyventojų istorija parodo kas gali atsititikti su Europą ir JAV. Hitleris buvo teisus sakydamas "Visos didžiosios senovės kultūros mirė tik dėl to, kad originaliai kurybingoji rasė išmirė nuo kraujo užnuodijimo. Skaityti toliau...
233 | 2017-08-21 | Lietuva | +4 -0
Vakarų ekspresas
„Pagal žalą alkoholis nė vienam narkotikui nenusileidžia. Gal negeneruoja tokios greitos priklausomybės, kaip, pavyzdžiui, uostomi narkotikai, bet pagal žalą organizmui niekam nenusileidžia. Dalis žmonių yra priklausomi nuo alkoholio, daliai tai yra tiesiog įprotis, kuris nėra tapęs žalingu. Bet faktas yra tas, kad įprotis niekam naudos neduoda, nėra jokio alkoholio kiekio, kurį būtų galima vartoti saugiai. Kad ir kiek mes jo vartotume, jis vis tiek daro žalą - daug vartojant daro didelę žalą ir labai greitai, mažiau vartojant daro mažesnę žalą ir ne taip greitai, bet saugaus kiekio nėra“, - kalbėjo V. Legkauskas. Skaityti toliau...
166 | 2017-08-21 | Lietuva | +8 -0
Blogeris Zeppelinusas
Skaitau po interneto platybes sklindančias dejones bei aimanas. Mūsų polonofilai raunasi plaukus ir cypiančiais balsais virkauja dėl nežinia kieno sudaužytos nelegalios lentelės lenku kalba, kurioje visiems pravažiuojantiems buvo išdidžiai pranešama, kad lenkų okupacijos metais Lietuvos miestelis Didžioji Riešė vadinosi Wielka Rzieszka ar kažkaip panašiai. Skaityti toliau...
132 | 2017-08-21 | Pasaulis | +7 -0
Algimantas Lebionka
Nelegalūs imigrantai iš Artimųjų Rytų 2015 metais neliko Graikijoje ar Vengrijoje, nes skaitė šias šalis ubagėmis. Perėję numatytą maršruto atkarpą, jie periodiškai gaudavo pinigines perlaidas iš JAV labdaros organizacijų. KP speciali korespondentė Darja Aslamova atsakė radijo „KP“ eteryje į tris „naivius klausimus“ apie bėglių srautą, užtvindžiusį ES valstybes (ES). Skaityti toliau...
956 | 2017-08-21 | Lietuva | +12 -9
Organizacija „Jauna Banga“
Šiemet Lietuvoje vykstantys festivaliai itin kliūva valdžios atstovams: pasilinksmino vietose, anot jų, neturėtų būti jokio alkoholio, festivaliuose taip pat neva nevaldomai cirkuliuoja nelegalios psichoaktyviosios medžiagos. Ar siekiama priversti festivalius ir jų lankytojus trauktis iš Lietuvos? O gal festivaliai šiandien tėra nuo 2017 m. sausio 1 d. vykdomos baudžiamosios narkotikų politikos veidrodis? Ministras teigia, kad į festivalius susirinkęs jaunimas ne tik nesupranta, koks gali būti medžiagų poveikis, bet ir vartoja bet ką, gautą „iš nepažįstamo žmogaus“. Skaityti toliau...
452 | 2017-08-20 | Lietuva | +33 -2
Durnių Laivo Kapitonė
"Sausio 13-osios naktį Sovietų kariuomenės daliniai šturmavo Radijo ir televizijos pastatą, Televizijos bokštą. Žmonės buvo šaudomi, traiškomi tankais ir vaikomi nuo strateginių objektų." Kaip ir viskas aišku. Neigti jog tankistai tyčiomis važiavo per civilius žmones neišeina, nes yra numatytas BK straipsnis už tankistų agresijos neigimą prieš Lietuvos Respubliką. Kažkokie išvedžiojimai jog TSRS tankistas vykdė TSRS gynybos ministerijos generolo Jazovo įsakymus ir nurodymus už kurių nevykdymą jam grėsė baudžiamoji atsakomybė yra niekiniai. Bandymas pateisinti tanko vairuotoją jog jis važiuodamas naktį ir kelią stebėdamas per mažiuką plyšiuk Skaityti toliau...
106 | 2017-08-20 | Pasaulis | +5 -2
Algimantas Lebionka
Vyriausias Barselonos rabinas Meir Bar-Hen po teroro atakų, per kurias žuvo 14 žmonių ir virš 100 buvo sužeista, pasakė, kad Europoje žydai prarado tėvynę. Jis patarė žydams „parodyti Ispanijai nugarą“, sugrįžti ir apsigyventi Izraelyje. „Europa prarasta“, - paaiškino rabinas Meir Bar-Hen interviu "Times of Israel", rašoma austrų Krone. Jis pasakė:„Netikiu, kad žydai čia liks visiems laikams, ir kviečiu jus pirkti nekilnojamą turtą Izraelyje. Mes neturime kartoti klaidas žydų Alžyre ir Venesueloje ir geriau anksčiau nei per vėlai“. Skaityti toliau...
130 | 2017-08-20 | Kaimynai | +16 -0
Algimantas Lebionka
Po teroro aktų Ispanijoje Lenkijos premjerė pakvietė Europos sąjungos valstybes peržiūrėti saugumo ir migracijos politiką. Lenkijos premjerė Beata Šidlo televizijos TVP programoje rugpjūčio 19 dieną pareiškė, kad Ispanijoje įvykę teroro aktai – tai eilinis argumentas Europos saugumo politikos pakeitimui. Lenkijos premjerės žodžiais, ekstremistai, grasinantys europiečių saugumui, naudoja ES migracijos strategiją, kurią įdiegė Vokietijos kanclerė Angela Merkel. Į tai nebegalima užmerkti akių: „Reikia prabusti iš letargo miego, pasikelti nuo kelių ir, pagaliau, ir nebijoti pažiūrėti tiesai į akis. Skaityti toliau...
127 | 2017-08-20 | Kaimynai | +14 -0
Algimantas Lebionka
Vakar centriniame Vokietijos dienraštyje die Welt pasirodė didžiulis straipsnis, skirtas „Lenko kortai“, pavadintas „Lenko žalioji korta atveria migrantams ES vartus“.  https://www.welt.de/wirtschaft/article167686123/Polens-Greencard-oeffnet-Migranten-alle-Tore-zur-EU.html Globalistų oligarchų, vadinamų media-baronais, valdomas dienraštis die Welt, kaip beje ir likusi Europos spauda, labai išsigando, kad keli šimtai tūkstančių Ukrainos, Baltarusijos respublikų gyventojų, kurie Lenkijos konsulatuose įrodys savo „lenkiškas šaknis“ ir gaus „lenko kortą“, gali atvyks dirbti į Vokietiją. Skaityti toliau...
75 | 2017-08-20 | Pasaulis | +10 -0
Algimantas Lebionka
Juodąja mirtimi Europoje vadindavo maro epidemiją, didžiausią ankstesniųjų amžių, iki pat 19-ojo, mūsų kontinento nelaimę. 2015 metais į Europą liberalai-globalistai užnešė dar baisesnę nelaimę – jų sugalvotus „pabėgėlius“, kuriems, pažeisdami visus ES įstatymus ir susitarimus, jie atidarė ES sienas, ir į kontinentą atvedė (už atėjimą mokėjo pinigus) milijonus jaunų-sveikų vyrų iš Azijos ir Afrikos, be jokių dokumentų, be jokių jų praeities įrodymų, kartu su jų juoda-teroristine praeitimi, jų radikaliuoju Islamu, terorizmu, svetima kultūra, viduramžių papročiais, Europoje pamirštomis, Skaityti toliau...
82 | 2017-08-20 | Pasaulis | +5 -0
Algimantas Lebionka
Kaip bumerangas sugrįžo į Ameriką mada griauti paminklus: iki šiol juos griovė pagal Amerikos nurodymą Sadamui Huseinui Bagdade, Dzeržinskiui Maskvoje, Leninui Kijeve, rusų kareiviui-išvaduotojui Taline ir Varšuvoje. O dabar mada sugrįžo namo – į Ameriką. Visais šiais atvejais prasmė viena ir ta pati – kova už hegemoniją. Nugalėtojai griauna nugalėtųjų paminklus. O nugalėtieji piktai murma, bet nieko negali padaryti. Skaityti toliau...
103 | 2017-08-20 | Pasaulis | +7 -0
Algimantas Lebionka
Kiekvieną dieną Europoje nekliudomai išsilaipina koks tūkstantinis nelegalių imigrantų-potencialių teroristų desantas, nepaisant to, kad ES šalys turi savo kariuomenes, kurios privalo ginti Europos sienas nuo užpuolimo, jos turi brangiai kainuojančią NATO, kuri irgi turėtų jas ginti. Bet armijos jų negina, o užsiima ekshibicionizmu, tariama kova su smegenų vėžiu sergančio amerikiečių senatoriaus-idioto ir jo neadekvačių kolegų išgalvotais baubais iš Rytų. Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851