Viduržemio jūroje vyksta keisti dalykai

Versijos.lt
| +8 -0 Autorius: Versijos.lt
Šaltinis: http://versijos.lt/vidurzemio-juroje-vyksta-keisti-dalykai/
2017-01-10, skaitė 367
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Du mėnesius, naudojantis tinklapiu marinetraffic.com buvo atsekamas judėjimas laivų, kurie priklauso porai nevyriausybinių organizacijų ir naudojosi data.unhcr.org duomenimis. Mes kasdien sekėme imigrantų kasdieninį atvykimą į Italiją. Paaiškėjo, kad tapome stambios aferos ir nelegalaus žmonių pervežimo liudininkais.

Nevyriausybinės organizacijos, kontrabandininkai ir mafija, suokalbyje su ES valdžia, prisidengė migrantų, vežamų į Europą, gelbėjimu, su jais bendradarbiauja italų pakrančių apsauga, su kuria buvo koordinuojami veiksmai.

Prekiautojai žmonėmis iš anksto susisiekdavo su italų pakrančių apsauga, kad toji suteiktų pagalbą. Nevyriausybinių organizacijų (NVO) laivai plaukdavo į „išgelbėjimo taškus“ netgi tada, kai tie, kuriuos reikėjo „gelbėti“, buvo dar Libijos krante. 15 laivų, kuriuos mes stebėjome, priklauso NVO ir reguliariai palieka Italijos uostus, keliauja į pietus, trumpam sustoja palei Libijos krantus, paima žmones ir leidžiasi į už 260 mylių esančią Italiją, nors Tuniso uostas Zarzis yra vos už 60 mylių nuo „išgelbėjimo“ taškų.

Įtarimą kelia šios organizacijos: MOAS, Jugend Rettet, Stichting Bootvluchting, Médecins Sans Frontières, Save the Children, Proactiva Open Arms, Sea-Watch.org, Sea-Eye and Life Boat.

Realūs žmonių, stovinčių už NVO, ketinimai neaiškūs. Motyvuoti juos gali pinigai, ir mes nenustebtumėm, jei taip ir yra. Jie gali vadovautis ir politiniais sumetimais. Maltoje įsikūrusios organizacijos MOAS, vežančios kontrabanda žmones į Italiją, veiksmai – pati geriausia garantija, kad migrantai neužplūs Maltos. MOAS valdo Maltos karinio laivyno karininkas, gerai žinomas saloje savo neigiamu nusistatymu pabėgėlių atžvilgiu. Taip pat gali būti, kad šias organizacijas valdo naivūs „geranoriai“, kurie nesupranta, kad siūlydami savo pagalbą, jie veikia kaip magnetas, traukiantis afrikiečius ir tokiu būdu prisideda prie daugybės mirčių, nekalbant jau apie tai, kad jų veikla destabilizuoja Europą.

Kad ir kokie kilnūs būtų tų organizacijų ketinimai, jų veiksmai yra nusikalstami, kadangi didžioji migrantų dalis neturi teisės į politinį prieglobstį ir galiausiai atsidurs Romos ar Paryžiaus gatvėse ir sugriaus Europos stabilumą, sukeldami rasinę ir socialinę įtampą.

Briuselis sukūrė ypatingus įstatymus ginti prekiautojus žmonėmis nuo bausmės. Šiai temai skirtame ES rezoliucijos dalyje, pavadintoje „Paieška ir gelbėjimas“, sakoma, kad „privačių laivų savininkai ir nevyriausybinės organizacijos, prisidedančios prie gelbėjimo darbų Viduržemio jūroje, neturi baimintis bausmių už tokios pagalbos teikimą„.

Per du stebėjimo mėnesius mes atsekėme ne mažiau 39 000 afrikiečių, kuriuos nelegaliai kontrabanda pervežė į Italiją, ir tam visiškai pritarė italų ir Europos valdžia.

***

Laivai, kuriuos NVO nuolat naudoja palei Libijos krantus:

„Feniksas“ – vienas iš dviejų MOAS laivų, reguliariai pastebimas Libijos teritoriniuose vandenyse. Užregistruotas Belize, Pietų Amerikoje. Savininkas ir operatorius – Maltos gyventojas. MOAS.

51 metro Topaz Responder, pastatytas pagal užsakymą dirbti avarinėse situacijose. Turi du greituosius katerius. Laivą valdo MSF. Tai vienas iš trijų laivų, kurie gali vežti iškart šimtus žmonių. Registruotas maršalo salose. MOAS.

Iuventa, plaukioja su Olandijos vėliava, priklauso Vokietijos NVO  Jugend Rettet.

Golfo Azzuro, valdo olandų Boat Refugee Foundation, plaukioja su Panamos vėliava. Boat Refugee Foundation frachtuoja laivą už simbolinę kainą. Bootvluchteling.

Dignity I, plaukioja su Panamos vėliava. Manome, kad laivas priklauso „Gydytojams be sienų“. MSF.

Bourbon Argos, „Gydytojų be sienų“ laivas. Vienas iš trijų, kurie paima žmones iš mažesnių plaukiojimo priemonių ir pristato juo į Italiją. Šiuo metu plaukioja su Liuksemburgo vėliava. MSF.

Aquarius – vienas iš „Gydytojų be sienų“ laivų. Plaukioja su Gibraltaro vėliava. MSF.

Vos Hestia – paieškos ir gelbėjimo laivas, kurį frachtuoja labdaros organizacija „Gelbėkite vaikus“. Kaip ir dauguma NVO laivų, stebimas Italijos pakrančių apsaugos. Save the Children.

Astral – savininkas – Proactiva Open Arms. Pastebėjome Astral daugybę kartų Libijos teritoriniuose vandenyse. Laivas reguliariai išnykdavo iš AIS stebėjimo tinklapių. Proactiva Open Arms.

MS Sea-Watch I priklauso Berlyne įsikūrusiai organizacijai. Dirba kartu su Watch The Med, transnacionaline tinkline struktūra, kuri pasisako prieš Europos pasienio režimą ir reikalauja laisvo ir saugaus įvažiavimo į Europą. Sea-Watch.

MS Sea-Watch II priklauso Berlyne įsikūrusiai organizacijai. Dirba kartu su Watch The Med, transnacionaline tinkline struktūra, kuri pasisako prieš Europos pasienio režimą ir reikalauja laisvo ir saugaus įvažiavimo į Europą. Sea-Watch.

Audur. Plaukioja su Olandijos vėliava. Kam priklauso – nežinia.

MS Sea Eye. Priklauso Sea-Eye-eV. Sea-Eye.

Speedy – greitasis kateris, priklausantis Sea-Eye-eV. Laivą konfiskavo Libijos valdžia. Sea-Eye.

Minden – priklauso Vokietijos organizacijai LifeBoat. Šiuo metu plaukioja su Vokietijos vėliava. Lifeboat.

***

Papildymas:

Spalio mėnesį mes pastebėjome, kad keturių NVO laivai rinko žmones Libijos teritoriniuose vandenyse. Mes turime įrodymų, kad šie kontrabandininkai iš anksto derino savo veiksmus su italų valdžia. Prieš 10 valandų iki to, kai imigrantai paliko Libiją, Italijos pakrančių apsauga nukreipė NVO į „išgelbėjimo“ tašką. Pilna ataskaita: „Užklupti nusikaltimo vietoje: NVO užsiima imigrantų kontrabanda ir prekyba žmonėmis„.

Organizacija MOAS glaudžiai susijusi su žinoma amerikiečių privačia karine kompanija Blackwater, Amerikos armija ir Maltos laivynu. Pilna ataskaita: „Amerikiečiai iš MOAS siunčia migrantus į Europą„.

Sudaryta pilna ataskaita apie naudojamus laivus: „NVO laivų armada, veikianti palei Libijos krantus„, o taip pat ataskaita apie tai, kaip žmonės skatinami persikelti į Europą: „Mirties kelią į Europą remia internetas„.

Įvertink straipsnį: +8 -0
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

3 | 2017-08-22 | Pasaulis | +0 -0
Algimantas Lebionka
Sekančią dieną po po Barselonos teroro akto, per kurį žuvo 14 žmonių, virš 100 buvo sužeista, JAV portale Gatestoneinstitute.org buvo paskelbtas Giulio Meotti straipsnis „Musulmonai sako Europai: vieną dieną visa tai bus mūsų.“ Žemiau pateikiu jo referatą. https://www.gatestoneinstitute.org/10748/europe-muslims-demography Strasbūro archivyskuo žodžiais, musulmonai labai gerai žino, kad šiandien jų vislumas toks, kad vieną dieną visa Europa bus jų. Skaityti toliau...
2 | 2017-08-22 | Pasaulis | +0 -0
Algimantas Lebionka
NATO kariuomenės vadas generolas Philip Breedlove, yra įsitikinęs: pabėgėliai iš Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos yra „užmaskuotas teroristų ir nusikaltėlių judėjimas“. Tai jis pasakė Amerikos senato gynybos komitete. Jo žodžiais, Islamo valstybės (IV) teritorinė milicija maskuojasi pabėgėliais ir „plinta kaip vėžys“. Jų nariai rinksis mažiausią pasipriešinimą ir prasiskverbimo į Europą ir JAV kelią. Generolas nurodė, kad pastaruoju metu Rusija prieš IV naudoja sunkiuosius bombonešius ir „problema žymiai paaštrėjo. Skaityti toliau...
3 | 2017-08-22 | Lietuva | +0 -0
Algimantas Lebionka
Sako, Lietuvos kariuomenė dabar užsiims kova su terorizmu. Teisingai, jei yra teroristai, kur nevėkšlos pabėgėliais vadina, o Grybauskaitė ir Skvernelis čion veža, vardijas reikia gi išmokti su jais ir kautis, gana su tai burliokais-maskoliais vajavoti. Be to, viskas labai logiška: išvyko milijonas gyventojų iš Lietuvėlės, išnešė kuo greičiau ir toliau „muilą“, tai ką čia ginti, nejau pensininkus-ubagus, kurių subinės nuogos? Pensininkus gi čia atvežti amerikonai pajėgs apginti. Skaityti toliau...
4 | 2017-08-22 | Pasaulis | +0 -0
Algimantas Lebionka
Nėra dienos, kad Šengeno zonoje nebūtų teroro atakos prieš jos gyventojus. Ši diena ne išimtis: teroro aktas Marselyje, kur vienas žmogus žuvo, po to, kai valandos bėgyje sunkvežimis užvažiavo ant dviejų autobusų stotelių. Tai įvyko šiandien, tarp 8.30 ir 9.30, 13-oje Marselio prefektūroje. Viso per šiuos metus jau įvyko 32 islamo teroristų išpuoliai prieš europiečius Šengeno zonoje. Barselonos teroristas, vairavęs furgoną, kurio užmušė 13 žmonių ir virš 100 sužeidė, ir kaip spėja Ispanijos policija, pabėgo per atviras Šengeno zonos sienas. Skaityti toliau...
4 | 2017-08-22 | Lietuva | +0 -0
Ekspertai.eu
Seimo pirmininkas V. Pranckietis (kairėje). Už violetinio stulpo dešinėje – dažnai su Rusija siejami konservatoriai. Konservatoriams suabejojus Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko lojalumu Lietuvai, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis pranešė, kad abejoti žaliojo valstiečio lojalumu nereikėtų. „Nėra pagrindo abejoti Vytauto Bako lojalumu Lietuvai“, - informavo V. Pranckietis. Pasak Seimo pirmininko, „susipažinęs su Seimo narių Žygimanto Pavilionio ir Arvydo Anušausko kreipimusi dėl NSGK pirmininko V. Skaityti toliau...
5 | 2017-08-22 | Lietuva | +0 -0
Kibirkštis
Pirmadienį, rugpjūčio 21 d. Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, prie Prezidentūros startavo neterminuota bado akcija, nukreipta prieš šalyje nusistovėjusį faktinį paprastų piliečių beteisiškumą, korumpuotos valdininkijos, oligarchų ir jiems tarnaujančios teisėsaugos struktūrų savivalę. Skaityti toliau...
149 | 2017-08-21 | Lietuva | +11 -0
Šturmuotojas
"Kai aš galvoju apie demografinius pokyčius, kurie šiuo metu vyksta Jungtinėse Valstijose, aš priminiau, kas nutiko Haityje šiek tiek daugiau nei prieš du šimtus metų Haitčio gyventojų istorija parodo kas gali atsititikti su Europą ir JAV. Hitleris buvo teisus sakydamas "Visos didžiosios senovės kultūros mirė tik dėl to, kad originaliai kurybingoji rasė išmirė nuo kraujo užnuodijimo. Skaityti toliau...
233 | 2017-08-21 | Lietuva | +4 -0
Vakarų ekspresas
„Pagal žalą alkoholis nė vienam narkotikui nenusileidžia. Gal negeneruoja tokios greitos priklausomybės, kaip, pavyzdžiui, uostomi narkotikai, bet pagal žalą organizmui niekam nenusileidžia. Dalis žmonių yra priklausomi nuo alkoholio, daliai tai yra tiesiog įprotis, kuris nėra tapęs žalingu. Bet faktas yra tas, kad įprotis niekam naudos neduoda, nėra jokio alkoholio kiekio, kurį būtų galima vartoti saugiai. Kad ir kiek mes jo vartotume, jis vis tiek daro žalą - daug vartojant daro didelę žalą ir labai greitai, mažiau vartojant daro mažesnę žalą ir ne taip greitai, bet saugaus kiekio nėra“, - kalbėjo V. Legkauskas. Skaityti toliau...
166 | 2017-08-21 | Lietuva | +8 -0
Blogeris Zeppelinusas
Skaitau po interneto platybes sklindančias dejones bei aimanas. Mūsų polonofilai raunasi plaukus ir cypiančiais balsais virkauja dėl nežinia kieno sudaužytos nelegalios lentelės lenku kalba, kurioje visiems pravažiuojantiems buvo išdidžiai pranešama, kad lenkų okupacijos metais Lietuvos miestelis Didžioji Riešė vadinosi Wielka Rzieszka ar kažkaip panašiai. Skaityti toliau...
132 | 2017-08-21 | Pasaulis | +7 -0
Algimantas Lebionka
Nelegalūs imigrantai iš Artimųjų Rytų 2015 metais neliko Graikijoje ar Vengrijoje, nes skaitė šias šalis ubagėmis. Perėję numatytą maršruto atkarpą, jie periodiškai gaudavo pinigines perlaidas iš JAV labdaros organizacijų. KP speciali korespondentė Darja Aslamova atsakė radijo „KP“ eteryje į tris „naivius klausimus“ apie bėglių srautą, užtvindžiusį ES valstybes (ES). Skaityti toliau...
956 | 2017-08-21 | Lietuva | +12 -9
Organizacija „Jauna Banga“
Šiemet Lietuvoje vykstantys festivaliai itin kliūva valdžios atstovams: pasilinksmino vietose, anot jų, neturėtų būti jokio alkoholio, festivaliuose taip pat neva nevaldomai cirkuliuoja nelegalios psichoaktyviosios medžiagos. Ar siekiama priversti festivalius ir jų lankytojus trauktis iš Lietuvos? O gal festivaliai šiandien tėra nuo 2017 m. sausio 1 d. vykdomos baudžiamosios narkotikų politikos veidrodis? Ministras teigia, kad į festivalius susirinkęs jaunimas ne tik nesupranta, koks gali būti medžiagų poveikis, bet ir vartoja bet ką, gautą „iš nepažįstamo žmogaus“. Skaityti toliau...
452 | 2017-08-20 | Lietuva | +33 -2
Durnių Laivo Kapitonė
"Sausio 13-osios naktį Sovietų kariuomenės daliniai šturmavo Radijo ir televizijos pastatą, Televizijos bokštą. Žmonės buvo šaudomi, traiškomi tankais ir vaikomi nuo strateginių objektų." Kaip ir viskas aišku. Neigti jog tankistai tyčiomis važiavo per civilius žmones neišeina, nes yra numatytas BK straipsnis už tankistų agresijos neigimą prieš Lietuvos Respubliką. Kažkokie išvedžiojimai jog TSRS tankistas vykdė TSRS gynybos ministerijos generolo Jazovo įsakymus ir nurodymus už kurių nevykdymą jam grėsė baudžiamoji atsakomybė yra niekiniai. Bandymas pateisinti tanko vairuotoją jog jis važiuodamas naktį ir kelią stebėdamas per mažiuką plyšiuk Skaityti toliau...
106 | 2017-08-20 | Pasaulis | +5 -2
Algimantas Lebionka
Vyriausias Barselonos rabinas Meir Bar-Hen po teroro atakų, per kurias žuvo 14 žmonių ir virš 100 buvo sužeista, pasakė, kad Europoje žydai prarado tėvynę. Jis patarė žydams „parodyti Ispanijai nugarą“, sugrįžti ir apsigyventi Izraelyje. „Europa prarasta“, - paaiškino rabinas Meir Bar-Hen interviu "Times of Israel", rašoma austrų Krone. Jis pasakė:„Netikiu, kad žydai čia liks visiems laikams, ir kviečiu jus pirkti nekilnojamą turtą Izraelyje. Mes neturime kartoti klaidas žydų Alžyre ir Venesueloje ir geriau anksčiau nei per vėlai“. Skaityti toliau...
130 | 2017-08-20 | Kaimynai | +16 -0
Algimantas Lebionka
Po teroro aktų Ispanijoje Lenkijos premjerė pakvietė Europos sąjungos valstybes peržiūrėti saugumo ir migracijos politiką. Lenkijos premjerė Beata Šidlo televizijos TVP programoje rugpjūčio 19 dieną pareiškė, kad Ispanijoje įvykę teroro aktai – tai eilinis argumentas Europos saugumo politikos pakeitimui. Lenkijos premjerės žodžiais, ekstremistai, grasinantys europiečių saugumui, naudoja ES migracijos strategiją, kurią įdiegė Vokietijos kanclerė Angela Merkel. Į tai nebegalima užmerkti akių: „Reikia prabusti iš letargo miego, pasikelti nuo kelių ir, pagaliau, ir nebijoti pažiūrėti tiesai į akis. Skaityti toliau...
127 | 2017-08-20 | Kaimynai | +14 -0
Algimantas Lebionka
Vakar centriniame Vokietijos dienraštyje die Welt pasirodė didžiulis straipsnis, skirtas „Lenko kortai“, pavadintas „Lenko žalioji korta atveria migrantams ES vartus“.  https://www.welt.de/wirtschaft/article167686123/Polens-Greencard-oeffnet-Migranten-alle-Tore-zur-EU.html Globalistų oligarchų, vadinamų media-baronais, valdomas dienraštis die Welt, kaip beje ir likusi Europos spauda, labai išsigando, kad keli šimtai tūkstančių Ukrainos, Baltarusijos respublikų gyventojų, kurie Lenkijos konsulatuose įrodys savo „lenkiškas šaknis“ ir gaus „lenko kortą“, gali atvyks dirbti į Vokietiją. Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851