Koncentracijos stovyklose nebuvo popierinių pažymėjimų

Autorius: Algimantas Lebionka
2017-01-10 | 207 | 8   0 | 0
http://lebionka.blogspot.lt/2017/01/konc...
paG-pliusink! Slėpti reklamą

Koncentracijos stovyklose nebuvo popierinių pažymėjimų

Lietuvoje įsigaliojus Civilinės būklės aktų registravimo įstatymo nuostatoms, popieriniai gimimo, santuokos ir ištuokos, mirties, taip pat vardo, pavardės ar tautybės keitimo liudijimai piliečiams neišduodami. Viskas bus saugoma, suprantama žmonių patogumui, Registrų centro duomenų bazėje.

Tai ne naujiena. Koncentracijos stovyklose per karą irgi taip buvo, ištatuiruoja kodą ant rankos, ir viskas, kokie dokumentai?

Italijos premjeras Mateo Renci šiais metais jau planavo savo piliečius čipuoti, kaip šunis ar katinus, laimei, jis atsistatydino. Italai kurį laiką liks nesučipuoti.

Aš matau popierinių dokumentų atėmime tam tikrą logiką. Atims grynus popierinius pinigus, kad suvaryti į elektroninių pinigų konclagerį (Danijoje grynų pinigų šiais metais nebeliks), atims popierinius dokumentus. Tautybę jau atėmė (įrašas dėl tautybės neprivalomas). Dar liko atimti lytį, šeimą, tėvynę. Tereikės į tam tikrą vietą įsiūti tą nelemtą mikročipą. Viskas, kaip Balio Sruogos „Dievų miške“. Verta prisiminti ir dar kartą šį kūrinį perskaityti.

Vokietijoje elektroninis konclageris žymiai toliau pažengęs negu Lietuvoje ir tvarkingumu vokiečiai pasižymėjo kažkada. Bet štai, vienas tenykštis pakistanietiškos kilmės žurnalistas (21 metus gyvenantis Vokietijoje) užsiaugino barzdą ir užsiregistravo pabėgėliu, elektronines anketas užpildė, pirštų antspaudus įvedė į sistemą. Po to dar kartą užsiregistravo, vėl pirštų antspaudus į elektroninę sistemą įvedė. Paaiškėjo, kad galima taip ir tūkstantį kartų užsiregistruoti, jei sveikatos tik pakaktų registruotis. Taip galima kad ir dešimt „pabėgėlio“ išmokų gauti. Ką ir daro gudrūs azijatai ir afrikiečiai.

Po Naujųjų staiga paaiškėjo, kad visą internetą valdo Vladimiras Putinas iš Maskvos. Jis net Donaldą Trampą prezidentu paskyrė! Tai ką tam Putinui reiškia į Lietuvišką Registrų centrą įlįsti ir ten prikiaulinti taip, kad mes dešimtmetį nebežinosime, kuris esame miręs, o kuris gyvas, kuris vedęs, o kuris viengungis.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Spartiečiai – antikiniai blaivininkai
483
Gyvename ant parako statinės, linksmai leisdami laiką su cigarete dantyse
310
Mes esame tranzitinė karta, tranzitinis Lietuvos genofondas
210

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: