Milošas Zemanas čekus kviečia ginkluotis ir ruoštis „super holokaustui.“ Lietuvos valdžia irgi ginasi

Autorius: Algimantas Lebionka
2017-01-10 | 286 | 11   0 | 0
http://lebionka.blogspot.lt/2017/01/milo...
paG-pliusink! Slėpti reklamą

Milošas Zemanas čekus kviečia ginkluotis ir ruoštis „super holokaustui.“ Lietuvos valdžia irgi ginasi

Čekijos prezidentas Milošas Zemanas (Milos Zeman) patarė čekams ginkluotis ir ruoštis „super holokaustui“, kurį Europos valstybėse nori surengti musulmonų teroristai, rašoma Izraelio portale isra.com. 

Mūsų valdžios atstovai brangina savo pačių gyvybes, todėl vyriausybės pastatą apsupo geležiniais antiteroristiniais įtvirtinimais. Keista, juk piliečiams nuolatos jie poteriauja, kad Lietuvoje teroristų atakos negresia. Išeina, kad ponuliai ir vėl mums meluoja. Niekas nedarytų tokių įtvirtinimų, jei nebūtų realios teroro išpuolių grėsmės. Patys „kraudami į kelnes“ galėtų ir mūsų saugumu pasirūpinti, bent kaip Zemanas, kad mes patys galėtume gintis nuo mums vežamų musulmonų teroristų rengiamo „super holokausto“.

Valdžios apsitvėrimo proga reikia priminti, kad Lietuvos Respublikos Seimas dar 2015 m. lapkričio 26 d. skubos tvarka priėmė ir Užsieniečių teisinės padėties įstatymo pakeitimo įstatymą, kuriuo sukurtas teisinis pagrindas nelegalių imigrantų perkėlimui į Lietuvą. Šį įstatymą pateikė Lietuvos Respublikos Vyriausybė, o LR Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas jam pritarė. Tuo tarpu Čekija, Lenkija, Slovakija, Vengrija neatsistojo keturiom prieš Briuselį ir atsisakė įsileisti į savo valstybes potencialius teroristus musulmonus.

Visuose Europoje surengtuose teroro aktuose dalyvavo taip vadinami musulmonai „pabėgėliai“, o iš tikrųjų islamo ekstremistai arba ekonominiai migrantai, kurių tikslas turtingiausios ES šalys.

Padėk skleisti INFORMACIJĄ!
Paremk LDieną.lt

Daugiau:

Lenkijos žiniasklaida trimituoja aliarmą - Putinas laimi visais frontais!
1929
Krizė Rusijoje: išparduoti visi Lambordžini
1036
Kodėl NATO artėja prie Rusijos sienų?
3093

Naujausi

Skaitomiausi


1
2
3
4
5
6
7
8
Visi videoklipai


Rimtos istorijos:

Populiariausi per 7 dienas


Populiariausi per 30 dienų


Populiariausi per visą laikąHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851
Susisiekti: