Afrika niekam nieko neduoda – išskyrus AIDS

Anonimusas
Autorius: Kevinas Majersas
Šaltinis: http://zeppelinus.livejournal.com/5802.html
2017-01-10, skaitė 650

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu socialiniuose tinkluose!

Ne. Tai nepadės. Net kai matome Afrikos valstybes atsisakant imtis veiksmų ir atkurti ką nors panašaus į civilizaciją Zimbabvėje, Etiopijai skirtas išmaldos dubenėlis vėl leidžiamas per mūsų rankas. Praėjo beveik 25 metai nuo garsiosios Etiopijos (ir Bobo Geldofo) kampanijos „Pamaitinkime pasaulį“. Per tą laikotarpį Etiopijos gyventojų skaičius išaugo nuo 33,5 mln. iki 78 mln.

Tad kodėl turėčiau daryti ką nors, kas toliau skatintų katastrofišką gyventojų augimą toje šalyje? Kur logika? Jos nėra. Žinoma, yra du dalykai, rodantys, jog į logiką čia neatsižvelgiama.
Pirma, tai mano sąžinė, o antra - dar viena vaiko didelėmis akimis, ir vėl žvelgiančio į kamerą, nuotrauka, kuri ir vėl užfiksuoja tragediją...

Prašau atleisti. Mano sąžinė jau keliavo čia kojomis ir pinigais. Skirtingai nei dauguma jūsų, aš buvau Etiopijoje. Kaip ir dauguma jūsų, aš mokėjau grobuoniškai labdarai, kad ten būtų sustabdytas badas. Berniukas didelėmis akimis, kurį mes išgelbėjome prieš 20 metų, dabar jau pilnas vyriškumo, nešiojasi Kalašnikovo automatą ir „daro“ vaikus visur, kur tik jo įgeidžiai jį nuneša.

Be abejo, esama ir gerų argumentų, kodėl turėtume tęsti šios grobuoniškos ir sutrikusios ekonominės, socialinės ir seksualinės sistemos veikimą. Tačiau aš jų nežinau. Kita vertus, yra daugybė priežasčių nerašyti tokios skilties kaip ši.

Ji nepridės daugiau draugų ir iššauks teisuolišką pyktį veidmainiškų, laiškus rašančių rūstuolių – šios rūšies, kuri niekuomet nepraleidžia progos savo panieka ir moraliniu pranašumu užteršti beveik kiekvieną diskusiją Airijos gyvenime. Ji tikriausiai įsiutins ir vieną puikiausių Airijos žmonių Džoną O'Ši iš GOAL [tarptautinė humanitarinė organizacija] ar brolius Finukeinus – žmones, kuriais be galo žaviuosi. Tebūnie taip.

Bet prašau, prašau, rūstieji teisuoliai, neminėkite mūsų pačių Didžiojo bado [badas Airijoje XIX a. viduryje] kaip analogijos. Šių dalykų negalima lyginti. Per 20 Didžiojo bado metų airių gyventojų sumažėjo 20 procentų. Per tą patį laikotarpį vakarietiško maisto, dešimtračių „Mercedes“ vilkikų ir „Lockheed Hercules“ lėktuvų dėka Etiopijos populiacija išaugo daugiau kaip dvigubai.

Deja, ta nelaiminga šalis nėra vieniša savo beprotybėje. Kažkur anapus vaivorykštės plyti Somalis, dar viena puiki įtūžusių, Kalašnikovus nešiojančių, „chatą“ [toks narkotikas] kramtančių, mergaites apipjaustančių, nuolat sutinusių dykaduonių šalis.

Iš tiesų, dabar mes turime beveik ištisą žemyną seksualiai hiperaktyvių varguolių, kur dešimtys milijonų žmonių gyvi vien pagalba iš išorinio pasaulio.

Ši priklausomybė nepaskatino politinio apdairumo ar sveiko proto. Iš tiesų, vudu idiotizmas, atrodo, dominuoja, būsimam Pietų Afrikos prezidentui tvirtai tikint, kad šlakelis vandens ant penio po lytinio akto apsaugos jį nuo infekcijos. Nereikia nė sakyti, kad skurdas, alkis ir visuomenės degradacija nesustabdė idiotiškų Tigre [etninė grupė Eritrėjoje], Ugandos, Kongo, Sudano, Somalio, Eritrėjos ir kitų karų.

Tai, aišku, stambūs potėpiai. Tačiau būtent tokiais stambiais potėpiais istorija dažnai tapo savo labiau akį rėžiančius – ir lemtingesnius – puslapius. Japonija, Kinija, Rusija, Korėja, Lenkija, Vokietija, Vietnamas, Laosas ir Kambodža XX a. pakėlė didesnes negandas nei beveik bet kuri Afrikos dalis.

Dabar beveik visos šios šalys vienu ar kitu būdu teikia pagalbą ar investuoja Afrikoje, tuo tarpu Afrika, turinti bekraštes savanas ir vešlias ganyklas, niekam beveik nieko neduoda, išskyrus AIDS.

Vietoj to Afrikos gyventojai švaisto savo išteklius ir yra atsakingi už katastrofišką ekologinę degradaciją. 2050 metais Etiopija turės 177 milijonus gyventojų: tai Prancūzija, Vokietija ir Beniliukso šalys kartu sudėjus, tik įsikūrusios perdžiūvusiose ir vis mažiau proteino turinčiose Didžiojo riftinio slėnio dykvietėse.

Taigi, ar labai išmintinga aktyviai didinti suaugusiųjų populiaciją jau dabar pernelyg tankiai apgyvendintoje, ekologiškai nuniokotoje ir ekonomiškai priklausomoje šalyje?

Ar moralu šiandien išgelbėti Etiopijos vaiką nuo bado tik tam, kad ateityje jis patirtų brutalų apipjaustymą, skurdą, alkį, smurtą ir seksualinę prievartą, kurios rezultatas bus dar vienas pustuzinis tokių pačių vaikų didelėmis akimis, kurių priešakyje – panašiai „linksmas“ gyvenimas. Žinoma, tai gali padėti jums geriau jaustis, o tai ir yra pagrindinė tokios gausios labdaros priežastis. Tačiau to nepakanka.

Nes savimyliškas dosnumas buvo vienas iš Afrikos prakeiksmų. Jis palaikė politines sistemas, kurios kitaip būtų žlugusios.

Jis prailgino Eritrėjos-Etiopijos karą beveik dešimtmečiu. Jis įkvėpė Bilo Geitso programą, skirtą išvaduoti žemyną nuo maliarijos, tačiau nesant beveik jokios asmeninės savikontrolės, ši liga yra viena efektyviausių dabar veikiančių populiacijos kontrolės formų.

Jei jo programa bus sėkminga, dešimtys milijonų vaikų, kurie kitaip būtų mirę ankstyvoje vaikystėje, išgyvens iki pilnametystės, giriasi Geitsas. O, puiku – ir kas tuomet? Žinau. Leiskime jiems visiems atvykti čia. Taip, čia tai bent idėja.

Ir pabaigai nuostabus Wiljamo Pierce pasakojimas apie Afrikos problemas susijusias su baltųjų žmonių altruizmu 

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu socialiniuose tinkluose!

VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Paprasti komentarai

Feisbukiniai komentarai


Skaitomiausi straipsniai

Prieš 77-erius metus liepos 21-ąją Kaune Valstybės teatre pradėjo savo darbą pirmasis Lietuvos Liaudies Seimas.
766 | 2017-07-21 | Lietuva
Laurynas Ragelskis

Prie Valstybės teatro susirinkusi milžiniška žmonių minia mitingavo tris dienas - reikalaudama, kad Liaudies Seimas kuo greičiau patvirtintų ir įteisintų Lietuvos žmonių troškimą visam laikui atsikratyti ponų ir jų pimpačkiukų jungo. Ir Lietuvos Respublikos Seimas, vykdydamas Lietuvos žmonių valią priėmė tikrąją laisvę žmonėms garantuojančius sprendimus. Skaityti toliau...

Globalizmo naikinamos buvusios TSRS respublikos: Lietuvos ir Rusijos paralelės
612 | 2017-07-21 | Kaimynai
Algimantas Lebionka

Ar sveiko proto ir pasaulio politika besidomintis žmogus gali patikėti buka propaganda, kad JAV kolonijai Lietuvai „keltų grėsmę“ kita JAV kolonija Rusija? Aš manau, kad Lietuvoje sukelta karo isterija, mūsų tautų kiršinimas ir durninimas reikalingas tam, kad užsienio bankininkams būtų lengviau mūsų tautas plėšti ir išlaikyti savo vergijoje. Skaityti toliau...

Netanyahu: Europa turi pasirinkti klestėjimą ar žlugimą
272 | 2017-07-21 | Pasaulis
Algimantas Lebionka

Netanyahu žodžiais, Višegrado grupė turi palaikyti Izraelį ir įtikinti ES keisti savo poziciją Izraelio atžvilgiu. Europos pusė dažnai kelia išankstinius reikalavimus, bet tai absurdas, nes Izraelis yra daugelyje sričių pasaulio lyderis. Netanyshu paklausė: „Aš manau, kad Europa turi nuspręsti, ar ji nori gyventi ir klestėti, ar ji nori susitraukti ir išnykti“. ES politikus jis pavadino „bepročiais“. Skaityti toliau...

Reklama

Vatikano globalistai apkaltino Trampo administraciją krikščionišku fundamentalizmu. Vatikanas ruošiasi antikristo atėjimui
246 | 2017-07-20 | Pasaulis
Algimantas Lebionka

Ar kas galėjo pagalvoti mūsų Tautinės dainuojančios revoliucijos metu, vos prieš tris dešimtmečius, kai išvien su tauta ėjo ir krikščionių kunigija, kad ši bažnyčia stos už Afrikos ir Azijos tautų perkraustymą į Europą, krikščioniškų Europos tautų naikinimą, jų islamizaciją, stos už Biblijoje pasmerktą sodomiją, kad Romos popiežius Kristų lygins su velniu, bučiuos ir plaus nusikaltėliams kojas, kad ši bažnyčia paskęs globalizmo liūne net aplenkdama globalizmo citadelę JAV? Vatikanas nusimetė ėriuko kailį ir atskleidė savo esmę. Skaityti toliau...

Kompanija Bayer platino ŽIV po visą pasaulį
220 | 2017-07-20 | Pasaulis
Versijos.lt

Devinto dešimtmečio pradžioje dar nebuvo nustatyta virusinė AIDS priežastis, šis sindromas buvo vadinamas „Keturių H liga“, kadangi plito tarp homoseksualistų, heroiną vartojančių narkomanų, Haičio gyventojų ir sergančių hemofilija. Tačiau jeigu pirmų trijų H susirgimų plitimą galima buvo paaiškinti sindromo infekcine kilme, tai su hemofilija sergančiais žmonėmis, kurie vienas su kitu nekontaktuoja, kilo problema, jie neįsipaišė į bendrą koncepciją. Skaityti toliau...

Kas iš tiesų vyksta SLF?
195 | 2017-07-20 | Lietuva
Kibirkštis

Prieš kurį laiką buvusios marksistinės partijos, Socialistinio Liaudinto (SLF) internetinėje svetainėje (slfrontas.lt) buvo paskelbtas straipsnis, pavadinimu „Kas iš tiesų vyksta SLF?“ – jame buvo objektyviai nušviečiama organizacijoje susiklosčiusi situacija, demaskuojami neteisėti SLF įsigalėjusios oportunistų grupės veiksmai. Greitu metu SLF svetainė nustojo veikusi – bijodami apie juos viešinamos tiesos, naująja SLF „vadovybe“ apsišaukę asmenys tinklapį užblokavo. Skaityti toliau...

Pensinis amžius Didžiojoje Britanijoje bus pratęstas iki 68 metų
181 | 2017-07-20 | Pasaulis
SputnikNews.lt

Didžiosios Britanijos darbo ir pensijų departamentas planuoja jau 2039-aisiais pratęsti pensinį amžių vieneriais metais — iki 68 metų, praneša Sputnik Baltarusija su nuoroda į ministrą Davidą Gouką. Skaityti toliau...

Justo Paleckio kalba pirmajame Lietuvos Liaudies seimo 1940 m. liepos 21 d. posėdyje
168 | 2017-07-21 | Lietuva
Kibirkštis

Niekam ne paslaptis, kad 1940 m. – sudėtingas momentas Lietuvos istorijoje, žymintis tiek Raudonosios armijos dislokavimą mūsų šalyje, tiek fašistinės diktatūros su A. Smetona priešakyje žlugimą ir liepos 21 d. atidaryto Liaudies seimo paskelbtą naujos, Tarybų Lietuvos valstybės, kūrimosi pradžią. Bet, kaip ir daugelis kitų Lietuvos istorijos epizodų, šis laikotarpis pristatomas vienašališkai, piešiant jį tik juodžiausiomis spalvomis, užmirštant realias socialines bei geopolitines aplinkybes. Todėl istorinės pažinties tikslais pateikiame minėtojo Liaudies seimo deputato, to meto Lietuvos politinio veikėjo, J. Paleckio kalbą, pasakytą atidarom Skaityti toliau...

Unikali Lietuvos pažanga
163 | 2017-07-21 | Lietuva
Ekspertai.eu

Valstybinis transliuotojas LRT pranešė, kad stulbinamai išaugo Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos populiarumas ir drąstiškai krito norinčių studijuoti Edukologijos universitete skaičius. „Būsimieji Lietuvos studentai vis labiau nori būti kariūnais ir vis mažiau mokytojais“, - sakoma reportaže. Be komentarų. Skaityti toliau...

Dėl Baltarusijos kaltės Lietuvoje klesti kontrabandinių cigarečių rinka
128 | 2017-07-21 | Kaimynai
Ekspertai.eu

Nors Lietuva pagal daugelį parametrų yra pavyzdys Europos Sąjungai ir pasauliui (vienas geriausių BVP, veiksmingas Rusijos karinės agresijos atgrasymas, kylantys darbo užmokesčiai ir t.t.), tačiau mūsų šalies kontrabandinių cigarečių rinka – viena didžiausių Europoje. Pagrindine nelegalių tabako gaminių tiekėja į Lietuvą dar vis įvardijama diktatoriaus Aleksandro Lukašenkos valdoma Baltarusija. Skaityti toliau...

Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851