Prancūzija-2018. Šiek tiek fantastikos…

Versijos.lt
| +6 -0 Autorius: Versijos.lt
Šaltinis: http://versijos.lt/prancuzija-2018-siek-tiek-fantastikos/
2017-01-11, skaitė 566
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

FNA siūlo savo skaitytojams artimiausios ateities įvykių Prancūzijoje rekonstrukciją. Priešais jus – žinių suvestinė iš kovojančio Paryžiaus, apimanti vienos dienos laikotarpį ir pagrįsta analitikų, kurie numato situacijos paaštrėjimą artimiausiais metais, prognozėmis.

Paryžius, liepos 14. Aštuonioliktojoje municipalinėje apygardoje tęsiasi sunkūs mūšiai tarp uždraustos teroristinės organizacijos „Šarli al Islam“ padalinių pilietinių aktyvistų iš „Kankinio Fransua Olando vardo išsilaisvinimo nuo eretikų fronto“. Apie tai praneša karinis Federalinės Naujienų agentūros (FNA) korespondentas Bendžaminas Sportušas (Benjamin Sportouch).

„Išsivadavimo nuo eretikų fronto“ sukilėliai sugebėjo įsitvirtinti ant Monmartro kalvos, įrengė ten sunkiųjų minosvaidžių bateriją ir sėkmingai atakuoja „Šarli al Islam“ bei kitų radikalių organizacijų banditų pozicijas. Per apšaudymus žūsta ir taikūs gyventojai. Praeitą naktį per tiesioginį minos pataikymą žuvo daugiau kaip 20 sekmadieninės mokyklos-medresės „Miras“ mokinių.

Ketvirtoji apygarda

Rytinėje Sitė salos dalyje, ketvirtoje miesto apygardoje Laisvosios prancūzų armijos daliniai sugebėjo atremti vyriausybinės armijos tankų ataką. Pranešama, kad sunkiausi mūšiai vyko Notr Dam de Pari (Notre-Dame de Paris) rajone, kur sudegė ne mažiau kaip aštuoni tankai. Reikia pažymėti, kad dėl tankų atakuojamo gyvenamo kvartalo prancūzų valdžiai pareiškė protestą dauguma užsienio ambasadų.

„Armija turi vadovautis humanizmo ir pagarbos piliečių teisėms principais. Sunkiosios karinės technikos naudojimas veda į dideles aukas taikių gyventojų tarpe. Būtina ieškoti būdų taikiai išspręsti konfliktą, kuris jau nusinešė dešimtis tūkstančių nekaltų gyvybių“ – praneša Kinijos naujienų agentūra Sinhua.

Septintoji apygarda

Kaip praneša vienas anglų informacinis portalas, Prancūzijos ir Vokietijos aviacija bendrai bombarduoja teroristų atsparos punktus Rodeno muziejaus rajone, kur įsikūrusi stambiausia radikalų bazė. Šaltinio duomenimis, banditams buvo padaryta reikšminga žala technikoje ir gyvojoje jėgoje, tačiau teroristai sugebėjo numušti vieną koalicijos lėktuvą. Taip pat pranešama, kad Prancūzijos armija netrukus pradės stambaus masto operaciją prieš radikalus regione.

Tuo tarpu socialiniuose tinkluose išplito nuotraukos, iš kurių galima spręsti apie didžiules aukas tarp civilių gyventojų. „Žuvo ne mažiau kaip 50 taikių gyventojų, dešimtys sužeistų. Žmonės nesupranta, už ką juos bombarduoja vyriausybinė kariuomenė, keikia prezidentą ir armiją“. – pranešama socialiniuose tinkluose.

Tarptautinė humanitarinė organizacija „Spalvoti šalmai“ apkaltino amerikiečių pėstininkus, šturmavusius Jenos tiltą, uždraustais karo metodais. Tarptautiniai stebėtojai praneša apie tai, kad amerikiečių aviacija naudoja fosforo ir kasetines bombas, kurių dėka mėginama sunaikinti sprogmenų prikištus nepilotuojamus katerius.

Anksčiau buvo pranešama, kad tokie kateriai susprogdino ir sudegino viešbutį Hilton Palas, kuriame buvo įsikūrę daugiau kaip 1000 amerikiečių pėstininkų. Atsakydama į tai, JAV aviacija subombardavo plaukiojančias bazes Jenos tilto rajone, tačiau viena bomba pataikė į Eifelio bokštą, sukėlusi ten gaisrą. Šiuo metu bokštas visiškai sunaikintas ir juo naudojasi tik visų kariaujančių pusių snaiperiai.

Vienuolikta apygarda

Vyriausybinės pajėgos nesugebėjo išvalyti Garnjė rūmų (Palais Garnie) nuo ginkluotų fanatikų iš Judėjimo už lygiateisį dominavimą. Šios organizacijos nariai – anarchistai, seksualinės mažumos ir transgenderiai – jau penktą mėnesį Šokių salėje laiko daugiau kaip 400 įkaitų, paimtų iš musulmonų radikalų tarpo.

Pranešama apie siaubingus kankinimus, kuriuos rengia fanatikai iš „Judėjimo“ savo priešininkams. Prancūzijos muftijų taryba jau pareiškė protestą, tačiau nusikaltėliai toliau tyčiojasi iš žmonių, kiekvieną dieną įkeldami video su kankinimų vaizdais į savo kanalą Youtube.

Liudininkai praneša apie didelius vyriausybinių pajėgų patiriamus nuostolius, patirtus per paskutinį mėginimą šturmuoti operos pastatą. Oficiali žiniasklaida apie nuostolius nepraneša, o pasakoja apie sėkmingą operaciją, per kurią buvo išvaduotos Didžioji ir Aktorių fojė, o taip pat biblioteka. Taip pat pranešama, kad kautynių metu sunaikintas stambus banditų ginklų sandėlis, taip pat sugriauta dalis jų įtvirtinimų. Kitos operacijos detalės kol kas tikslinamos.

Prancūzų Rivjera

Prancūzijos pietinę pakrantę atakavo mirtininkai su kateriais. – praneša liudininkai socialiniuose tinkluose. Sunkūs kateriai gabeno 40-50 kg fugasus, kurie atakavo viešbučius visoje pakrantėje į vakarus nuo Marselio. Pranešama, kad katerius valdė mirtininkai ir užminuotų automobilių, kurie paskui buvo susprogdinti labiausiai žmonių lankomose vietose.

Detalių kol kas nepateikiama, tačiau, sprendžiant iš pranešimų iš įvykių vietų, pakrantėje šuo metu viešpatauja visiškas chaosas, aukos skaičiuojamos šimtais.

Tuo tarpu vyriausybė paskelbė komunikatą, kuriame tvirtinama, kad situacija kontroliuojama.

Bendžaminas Sportušas, specialiai FNA iš Paryžiaus.

Įvertink straipsnį: +6 -0
Pridėti naują straipsnį >

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!


VISI STRAIPSNIAI LIETUVA PASAULIS KAIMYNAI SMAGUMAI


Komentarai


Naujausi 15 straipsnių

191 | 2017-08-18 | Lietuva | +14 -3
Kibirkštis
Mūsų laikmetyje yra išpilta be galo daug purvo ant Tarybų Sąjungos. Įvairiomis manipuliacijomis stengiamasi netgi apjuodinti jos pergalę Didžiajame Tėvynės Kare, nutylimos įvairios šio karo pusės, skleidžiami mitai apie TSRS „draugystę“ su fašistine Vokietija, išdavikišką TSRS politiką kovojančių prieš fašizmą armijų atžvilgiu ir t.t. Birželio 22 d. – Didžiojo Tėvynės Karo pradžios diena – yra puiki proga paneigti šiuos mitus ir parodyti tikrąjį to laiko vaizdą. Žinoma, mitų apie Didįjį Tėvynės Karą yra sukurta tiek daug, kad tam, kad visus juos paneigtume, turėtume parašyti knygą. Tad čia mes trumpai išanalizuosime tik dalį tų mitų ir pateik Skaityti toliau...
64 | 2017-08-18 | Kaimynai | +1 -2
Kibirkštis
Rugpjūčio 10-13 dienomis Leningrade vyko Rusijos Komunistų Darbininkų Partijos (RKDP) organizuota tarptautinė teorinė komunistų konferencija, skirta Didžiosios Spalio socialistinės revoliucijos šimtmečiui – „Spaliui-100“. Konferencijoje dalyvavo dešimtys marksistinių-lenininių partijų atstovų iš viso pasaulio: nuo Ispanijos iki Kazachstano, nuo Norvegijos iki Šri Lankos. Skaityti toliau...
94 | 2017-08-18 | Pasaulis | +5 -5
Kibirkštis
Visi žinome, kad Vokietijoje 1933-1945 m. siautėjo nuožmi, tūkstančius ir milijonus nekaltų aukų nusinešusi fašistų diktatūra, į valdžią atėjusi formaliai „teisėtu“, „demokratiniu“ rinkimų keliu. Tačiau retas kuris dabarties jaunuolis, ypač šalyje kaip Lietuva, bus girdėjęs apie Ernstą Telmaną (1886-1944) – bene žymiausią to meto vokiečių didvyrį ir patriotą, tapusį visos Europos antifašistinio pasipriešinimo veidu ir 1944 m. rugpjūčio 18 d. kritusį nuo nacistinių budelių kulkų. Kas jisai buvo? Skaityti toliau...
119 | 2017-08-18 | Lietuva | +4 -1
Tomas Dapkus
Pakomentavus ankstesniame post'e dabartinio Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko ir tuomečio teisėsaugos darbuotojų profesinių sąjungų lyderio Vytauto Bako laišką Rusijos režimui kviečiant bendradarbiauti kai kurie komentarai bei nauji įvykiai pasirodė tiek svarbūs, kad juos verta aptarti atskirai. Skaityti toliau...
77 | 2017-08-18 | Smagumai | +2 -2
Igoris Ašmanovas
Мы видим в СМИ и соцсетях чудовищный хайп вокруг новых технологий, «нового технологического уклада». Ему уже с полгода. Не заметить его нельзя. Ну если уже на совещаниях у Путина повторяют эти модные шумовые слова, значит, коробочка уже заполнилась доверху. Skaityti toliau...
97 | 2017-08-18 | Pasaulis | +5 -1
Algimantas Lebionka
Praėjusį pirmadienį JAV prezidentas Donaldas Trampas pasirašė memorandumą, kuris nurodo JAV prekybos atstovui atlikti tyrimą dėl galimų intelektualinės nuosavybės grobimo atvejų iš Kinijos pusės. Kinai, kaip mano Vašingtone, priverčia KLR dirbančias JAV kompanijas dalintis intelektualinės nuosavybės pobūdžio informacija, priešingu atveju kinai neleidžia joms čia užsiimti verslu. Kinijos valdžia pasirengusi ryžtingai atsakyti į JAV sankcijas. Apie tai kalbama Kinijos komercijos ministerijos pranešime. Skaityti toliau...
149 | 2017-08-18 | Lietuva | +7 -1
Lietuvių aktyvistų frontas
Atėjo lemiama galutinio su žydais atsiskaitymo valanda. Lietuva turi būti išvaduota ne tik nuo azijatų bolševikų vergijos, bet ir nuo ilgamečio žydijos jungo. Lietuvių aktyvistų frontas visos lietuvių tautos vardu kuo iškilmingiausiai pareiškia: 1. Senoji Vytauto didžiojo laikais suteikta Lietuvoje prieglaudos teisė žydams yra visiškai ir galutinai atšaukiama. 2. Kiekvienas be išimties Lietuvos žydas šiuo yra įsakmiai įspėjamas nieko nedelsiant apleisti Lietuvos žemę. 3. Visi tie žydai, kurie išskirtinai pasižymėjo Lietuvos valstybės išdavimo ir lietuvių tautiečių persekiojimo, kankinimo ar skriaudimo veiksmais, atskirai bus traukiami Skaityti toliau...
107 | 2017-08-18 | Smagumai | +1 -4
Julijus Štreicheris
"Roterdamo dažnasis", olandų žinių tarnyba, paskelbė šį įdomų dalyką pasaulio spaudai birželio 19 dieną 1933 metais. Taip vadinama pasaulio ekonomikos konferencija vis dar vyksta Londone. Tai yra konferencija su daug kalbų ir mažai darbų. Žydai nusprendė panaudoti konferenciją savo tikslams. Jie liepos 15 dieną paskelbė Pasaulinę žydų konferenciją. Šios konferencijos siekis yra diskutuoti ir sudaryti gaires nukreiptas prieš nacionalsocialistinę Vokietiją. Šie sprendimai ir gairės bus atneštos ir pasaulio ekonomikos konferencijon. Tuo pat metu, žydų konferencija susitars dė Skaityti toliau...
71 | 2017-08-18 | Lietuva | +4 -4
Paulius Nežinosi
Dr. Paulius Josefas Gėbelsas 10 Įsakymų nacionalsocialistams 1. Vokietija yra tavo tėvynė. Mylėk ją virš visko ir daugiau darbais, negu žodžiais. 2. Vokietijos priešai yra tavo priešai, nekęsk jų visa savo širdimi. 3. Kiekvienas tautietis, net žemiausias, yra Vokietijos dalis, mylėk jį kaip myli pats save. 4. Sau reikalauk tik pareigų, tada Vokietija irgi atgaus savo teises ir privilegijas. 5. Didžiuokis Vokietija. Tu turi teisę didžiuotis tėvyne, už kurią milijonai paaukojo savo gyvybes. 6. Tas, kas smurtauja prieš Vokietiją, smurtauja prieš tave, atsilygink jam savo kumščiais! 7. Atsilygink už tai, kas yra daroma. Jeigu t Skaityti toliau...
80 | 2017-08-18 | Lietuva | +6 -8
Paulius Nežinosi
Man atrodo keista, kad vyras, kuris, kaip kareivis, buvo šešis metus pripratęs prie aklo paklusnumo, turėtų staiga atsidurti konfilkte su vastybe ir jos konstitucija. Šito priežastys kyla iš mano jaunystės dienų. Kai man buvo septyniolika metų, aš atvykau į Vieną ir ten aš išmokau nagrinėti ir stebėti tris svarbius klausimus: socialinį klausimą, rasinę problemą ir, pagaliau, marksistų judėjimą. Aš palikau Vieną tvirtu antisemitu, mirtinu marksistinės pasaulėžiūros priešu ir vokiečių nacionalistu savo politinių principų atžvilgiu. Ir nuo tada aš žinojau, kad vokiškasis vokiškosios Austrijos likimas bus iškovotas ne tik Austrijos, bet ir Vokiet Skaityti toliau...
241 | 2017-08-18 | Smagumai | +14 -0
Blogeris Zeppelinusas
Visokių kvailysčių ir silpnaprotystės apraiškų per savo netrumpą gyvenimą regėjau. Ir net patyriau. Bet tai, ką matau savo akimis Lietuvos Žmogaus Teisių Centro FB puslapyje ant tiek kvaila ir idiotiška, kad net sunku tuo patikėti! Skaityti toliau...
264 | 2017-08-18 | Kaimynai | +8 -2
Symonas Kroydonas
Vos spėjau išnešti kudašių iš Kamenec Podolskij,kai į jį su savo mašina įvažiavo Asta Kuznecovaitė. Per savo gyvenimo draugą Mantą Jurevičių perdavė man žinutę,kad patykos manęs ir įdurs adatą į nugarą,ir tada aš būsiu užkrėstas jos nešiojamu ir platinamu ŽIV virusu,hepatitu ir visokiomis baisiomis ligomis,todėl ačiū vienam iš jūsų ,kad įspėjote,ir vos tik sužinojau ,kad Kuznecovaitė pasirodė Kamenec Podilski mieste,šokau į mašiną ir visu greičiu į šiaurę ,į Ivano Frankovską. Skaityti toliau...
126 | 2017-08-18 | Pasaulis | +8 -1
Algimantas Lebionka
Barselonos teroristų tikrieji vardai yra Merkel ir Sorošas, Junkeris ir Tuskas, Grybauskaitė ir Skvernelis, globalizmas ir liberalizmas. Tai jiems remiant vyksta Europos tautų genocidas, islamizacija ir negrizacija, tai jų dėka į Europą vežami teroristai iš Afrikos ir Artimųjų Rytų, melagingai vadinami „pabėgėliais“. Tai jų dėka iš mūsų vaikų, anūkų, iš visos mūsų tautos atimama ateitis. Skaityti toliau...
160 | 2017-08-18 | Pasaulis | +7 -1
Algimantas Lebionka
Piliečių susipriešinimas JAV plečiasi. Šiomis dienomis Vašingtone išniekino 16-jo JAV prezidento Abraomo Linkolno paminklą, o prieš tai nuo vandalų rankų nukentėjo keli Konfederatų šalininkų paminklai. Vienas jų lyderiui ir legendai – generolui Li Šarlotsvilio mieste. Čia susidūrimų metu žuvo trys žmonės. Kairieji sukėlė isteriją Niujorke prie Trampo dangoraižio su šūksniais „Gėda! Ne Ku-Kluks-Klanui, ne fašizmui JAV, ne Trampui!“. Protestai jau apėmė 50 JAV miestų. Feikinė spauda viskuo kaltina baltuosius nacionalistus, dešiniuosius, o spalvotuosius ir kairiuosius vaizduoja nuskriaustaisiais. Skaityti toliau...
106 | 2017-08-18 | Lietuva | +9 -1
Dr. Jonas Ramanauskas | joramlt@yahoo.com
Filosofas V. Ražvilas. Kur tik pažvelgsi į kairę ir į dešinę, į viršų ir į apačią, visur tik skamba ir skamba iš visų pakampių karksėjimas „dviguba pilietybė“, „dviguba pilietybė“. Visiškai negalima suprasti, koks velnias tiems žmonėms užmynė ant smegenų, kad jie niekaip negali ištarti dviejų lietuviškų žodžių - dvi pilietybės. Ir trumpiau ir gražiai lietuviškai skamba, labai tiksliai yra atspindima klausimo esmė. Kaip protauja, taip ir kalba. Kas galvoje, tas ir ant liežuvio galo. Skaityti toliau...

Parodyti dar įrašų

Reklama

Paveiksliukai


Rėmėjas

Puslapis feisbuke

Dar komentarų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kiekvienas žmogus su čia pateikta informacija elgiasi savo nuožiūra.
Pradžia: 2014 rugpjūčio 18 | 1.367 | 441.851